89387
PlayStation3
  • OliApa
    #43657
    Jaja. Nem a dugó.
  • DanielT
    #43656
    Köszi, moderálva!
  • sirpalee
    #43655
    Hmm, lehet. Bár a régi mgs-ekben is sok-sok apró bug volt, de nem azért szerettük mert bugmentes lett volna :)

    Am. jön lefelé a 2.40, megyek is majd pixeljunk monsterezni, és tesztelni a custom soundtrackeket :) . Kár hogy medievil alatt nem fog működni :(
  • Chris Lowe
    #43654
    sirpalee: félreértés ne essék, tokéletes az MGS4 is mint ahogy az autós kategóriában a GT5p is viszont mivel a régebbi részek ilyen téren is elkényeztettek ezért hoztam fel a dolgot.
  • sirpalee
    #43653
    Igen arról, nem mindenkinek tetszhett.

    Chris Lowe : hát én a szar skybox (box egyáltalán az?) -ot is hibának tartom, mert manapság illene megcsinálni rendesen... Amikor már szinte alap mindenhol, a mozgó égbolt. Hát igen a hype igazán le tudja törni az ember lelkesedését, ha szar lesz a végtermék.
  • Chris Lowe
    #43652
    sirpalee: félreértesz, én hibákról beszéltem és nem gyenge grafikáról. nem ugyanaz a ketto. a gt5-ben sem fog beleragadni az auto az aszfaltba és nem fogsz félig átszaladni mondjuk az elott lévo autón mint a dirt-ben. Ilyen hibák vannak az MGS4-ben. régen ezt szerettem a játékban nem voltak hibák. palit leutottem aztán még egy ráesett és nem bele mint itt. ennyi. errol beszéltem.
  • HAF Rigel
    #43651
    Alien , nem sok változást lehet várni egy olyan játéktól , ami a megjelenés elött 1 honapon benlül volt a demo, Azokat a hibákat olyan kor nem lehet már javitani , mert sokszorositani kell a lemezt + ki kell szállitani a forgalmazóknak ez kb 2-3 hét. Ezért nem lehet örült javitásokra számitani a kész játékben , max pach formában .
  • HAF Rigel
    #43650
    Ezért prolog a neve , nincs minden kidolgozva benne , Pl boxutca
  • Sippie
    #43649
    ?
  • cloud.strife
    #43648
    Ti most a GT5p-ről beszéltek? Mer akkor LO a dolog. Ehh mindegy, gyerekek vagytok... :D
  • aabelus
    #43647


    mult heten vettem meg.... ma mar el is adtam..
  • sirpalee
    #43646
    Igazából ez nem zavarna annyira, mert pl az mgs4-ben is vannak csúnyaságok és leszarom őket, és bizonyára burnout is tele van velük (de ott a sebesség és a törések jobban lekötnek). Igazából azért kiugróak mert anno minden ps3 fan ezen élvezkedett hogy milyen iszonyú szép (legalábbis gametrailers fórumokon igen). És közel sem... Meg annyira vérnélküli, élvezhetetlen unalomhalmaz, alig bírok vele játszani. Csak a gyönyörű dodge viper miatt kapcsolom be :) .

    De azt elismerem hogy az autók istentelenül jól néznek ki és nagyon részletgazdagok.
  • sirpalee
    #43645
    Shadow map bugok (depth pontatlansági hibák, a tipikus csíkozódás), a sky valami eszméletlen ronda... Nemtom néztél-e tükörbe, de a tükröződő autók szánalmasak.

    Az emberek is, a környezet ronda, egyhangú, egysíkú. Ez egy sd tv-n nem zavaró, de HD-ban... Botrány csúnya és undorító. Komoly orange boxnál nem zavar ennyire az sd -> hd váltás. De pl GTA4-nél is akkorákat néztem... Egyrészt szaggat, másrészt olyan blurozások vannak benne...
  • balljuggler
    #43644
    érdekelt-megrendeltem-vártam-vártam-játszottam-tetszett-havernak is tetszett-kölcsönadtam-megvette...ennyi
  • Sippie
    #43643
    na ez mondjuk fájdalmas...
  • Sippie
    #43642
    hö?! ilyet soha nem láttam...

    Ja nascar demot én is kipróbáltam... kár volt... GT5 után, enyhén szólva is gagyi.
  • balljuggler
    #43641
  • Sund
    #43640
    Ettől a NASCAR 09-től megint ledöbbentem. Hogy mernek ilyen szart kiadni a kezükből....cccccc
  • wordsworth
    #43639
    Valakinek innen megvan amugy a singstar? Mennyi szám van rajta? ill mennyibe kerül?
  • balljuggler
    #43638
    viccesek az autok a boxutcában...
  • balljuggler
    #43637
    Pl..
  • balljuggler
    #43636
    szimulátor szemmel kell nézni a dolgokat....akkor találsz!Am a garf a motor kárára ment szerintem...
  • balljuggler
    #43635
    DanielT!!!
    Nézz fel az oldaladra a jatekaim.hu-ra mert a ps3 játékoknál az 1ik hirdetés kissé személyeskedő és cégellenes...
  • Chris Lowe
    #43634
    1920×1080

    Milyen bugokra gondolsz, mert szvsz semelyik gt-ben nem voltak ilyen tipusú hibák. (kasztniba lógó kerék, félig aszfaltban lévő autó stb,stb - ezek inkább a többi autós játékok jellemzői)
  • balljuggler
    #43633
    Akkor tárt karokkal fogom várni az tuti!A chat cumóról valaki tud valami érthetőt mondani?Mindenre kíváncsi vagyok ám!!!
  • sirpalee
    #43632
    GT grafikai bugok nélkül? :)

    160x120-ban játszol? :) Annyi a grafikai bug benne, hogy szép nézni :)
  • Chris Lowe
    #43631
    Igen, lejátszik. Már ha írott dvd filmekre vagy kiváncsi.
  • Chris Lowe
    #43630
    MGS4: Jó de....
    Mindig szerettem a régi részekben, hogy tök precíz volt. Nem lógott bele a falba a katona lába, nem láttam át a falon kameramozgatás közben stb,stb. Itt azért rendesen akadnak ilyen hibák, egyszer a hordóval simán átgurultam félig egy út menti lerobbant kocsin, 2 leütött katona lába egymásban meg ilyenek. Siettek a kiadással...
    No mindegy a történet kárpotol ezekért a hibákért, azért el kell könyvelni, hogy mostmár csak a GranTurismo a grafikai bugok nélküli játék.
  • Ombika
    #43629
    Lehet nemide valo kerdes,de irott dvd filmet lejatszik vagy mar ez is warez kerdes?! Koszonom es elnezest!
  • tarti19
    #43628
    azzal a haedsettel kapcsoaltban tudsz már válasszal szolgálni:)
    mgs4 nyerő nem nyerő? az ebay-ről
  • Foxhound1980
    #43627
    Az elkövetkező nap folyamán fog beesni valamikor.
  • balljuggler
    #43626
    akkor most fel teszem ujra a kérdést....
    Tehát...éjfél után várható már az uj fw??
  • Alien!
    #43625
    A BF:BC-vel sajnos az a gond,hogy az összes létező hiba ami a demóban volt bennemaradt a véglegesben...Recseg a hang,a voice chat nem lehalkítható,illetve hol működik,hol nem..Ráadásul 4fős squad-oknál nagyobb nem lehet...pffff.....Néhol nagyon idegesítő a respawn rendszer,erős screen tearing,szal alapból nagyon sokat kell még javítani,vagy eleve félkészen adták ki(nekem inkább ez az érzésem)...ettől függetlenül nagyon bejön,jók a pályák,jók a meccsek...Az hogy jobb-e mint a COD4 nem merném mondani,inkább más...Grafikailag mnindkettőnek vannak jó-rossz oldalai,a cod sokkal részletesebb,60fps,és sokkal szebb animáció,BF rombolható környezet,valósabbnak ható atmoszféra...

    A kettőből viszont brutális játékot lehetne gyúrni....Na nembaj,majd a COD6 odavág.
  • baggins
    #43624
    Akkor cumi. Bár végülis nem másnak játszok, hanem magamnak. :)
  • sirpalee
    #43623
    de, sajnos :(
  • Ombika
    #43622
    Privi ment!!

  • aabelus
    #43621
    firmware
  • OliApa
    #43620
    Egy másik fireware 2.40 videjó


    katt ide
  • Smuge
    #43619
    Nem ugy van hogy amit eddig megszereztünk az bukta? Csak a trophy elinditásátol számolja őket.
  • baggins
    #43618
    Ja, nekem is van nmár Big Boss ruhám, meg Altair cuccom, valamint az összes fegyver, remélem, a Trophy-m elhenceg majd ezzel mindenkinek. :D