89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #44581
  • Foxhound1980
    #44580
    SW Force Unleashed löncs video!!!

    Szerk. atyaúristen :D
  • Foxhound1980
    #44579
    LOL
  • Papesz
    #44578
    Ha csak a legutolsó oldalt visszaolvasod, nem találsz semmit?
  • aabelus
    #44577
    en vasarnap kapom meg,remelem is,hogy jo.. mondj meg valamit rola legyszi
  • Ombika
    #44576
    Biztos volt mar ,de honnan erdemes kinntrol jatekokat rendelni! Rakerestem szavakra lennt a keresebo,de nemtalaltam infot sorry! Thx
  • tarti19
    #44575
    Jóóóóó ez a LAir:) nekem nagyon bejött:P csak ez a sisaxis:) bár tűrhető
  • Foxhound1980
    #44574
    Bekavart a PC-n való töltés. Nálam is volt ilyen. Kapcsold ki a gépet, meg dugdosd vissza az USB-re. Magától rendbejön idővel.
  • Foxhound1980
    #44573
  • Sipee
    #44572
    áááááááááááááááááá HELP PLZ!!!beszart a két Sixaxisom,ha benyomom valameiket villog,a ps-t nem kapcsolja be ,villog egy kicsit és utána nemvillog éskikapcsool ;(;( nem a töltés a baja,mert felvan töltve,pc-n feltöltöttem, és csak úgy műxik ps3-mal ha USB-re van kötvee!! HELPHELPHELP PLS
  • DanielT
    #44571
    Pontosan. Ha még foglalkoznék vele, már pépesre vertem volna a fejem az itt olvasottak után :DD
  • predator0
    #44570
    Az érdekes, az újságban azt írja, hogy az akció július 9-től 20-áig, vagy a készlet erejéig érvényes. Mondjuk 1 nap alatt is elfogyhat, ha mindenki rámászik ez tény :) Vagy elrakják saját maguknak, általában ez szokott lenni.
  • Sipee
    #44569
    valaki legutóbb linkelt it be valamit ami segítségével ps3-ra pcről áttolható a film!ez csak divx-el műxik?vagy netán egy 4,5 gigás dvd-vel is?és ez igaz usb-n keresztül történik, gondolom nem csak ilyen láthataltlna usb-n vagy kékfogon
  • Gideon Wieth
    #44568
    ez volt azz alap elgondolás 2 hete... Lefoglaltam elrakták nekem bemegyek 10 -11re mondták délig elrakják erre nincs eladták :S
  • tarti19
    #44567
    nekem egy DArk SECtor kell még:P
  • Gideon Wieth
    #44566
    már nem :S mindenhol elfogyott mo-n
  • predator0
    #44565
    Valaki itt már ajánlotta, Euronics-es akció (már ha még egyáltalán lehet kapni). 23 colos Samsung LCD TV 64.999 ft. Típusszáma: LE23R81BX. 3 év garancia van rá.
  • tarti19
    #44564
    Hali:) MEgjött a LAIR igen:D:D:D
  • Foxhound1980
    #44563
    Szvsz Dani már immúnis lett a monitor kérdéskörre :D
  • Gideon Wieth
    #44562
    :s akkor jó a leírás :D mindegy :) megkérdezem anyám egy 90 000 kitámogat-e 30 000ról ideiglenesen, ha igen tv--- ha nem akkor viszont a monitor, mert ahogy olvsatam és láttam a két képet amit mutattak összehasonlítót, szemmel látható tényleges torzulást ami zavaró nem találtam
  • predator0
    #44561
    Nem akarlak elkeseríteni, de a monitor, amit belinkeltél nem full hd-s, csak hogy tisztába legyél. 1680 x 1050 a felbontása, a full hd pedig 1920x1080
  • Gideon Wieth
    #44560
    lehet h már az idegeitekre megy ez a téma :D Gondolom Daniel már a billentyűzetet ostromolja a fejével h ilyen hülyék vannak de most komolyan kérdezem... tegyük fel h ilyen monitorra kötöm a PS-t vagy az Xbox-ot. Ugye full hd a monitor vagyis nekem ez azt jelenti hogy szép képet ad.

    16:10 arány nem sokat mond csak hogy Wide a monitor amit mutattam.

    Tudom h nagyobb felbontás meg minden mint ami van, de én most pl mondjuk egy 17 "os kicsi noname 3 éves LCD monitoron játszok mert szüleim a TV-n nem engednek, és mivel az a 64 000 tv amit kinéztem elfogyott és bárhol nézek már kurva drágák a tv-k /100 000 körül :) // hd readyvel ezért gondoltam erre a monitorra :) Szóval akkor csak annyit lécci hogy lehet-e vele jól játszani, nem torzít stb :)
  • Gideon Wieth
    #44559
    16:10 be mondjuk be vált akár a ps akár az xbox és képet jelenít meg rajta eltorzítani csak nem tudja annyira, vagy ha igen át lehet állítani nem ?
  • Gideon Wieth
    #44558
    mért rondább lesz a kép monitoron ??? vagy mi a baj azon kivül h nagyobb a felbontás ?? a ps3 elvileg támogat 1080p-t és az Xbox 360 is.. Innentől miért ne lehetne rajta játszani ?
  • Tyler Durden
    #44557
    Jaja (:
  • OliApa
    #44556
    Tényleg 100-ra emelte-e a friends list-et a 2.41-es fw?
  • Tyler Durden
    #44555
    Hja én csak amiatt kérdeztem rá, mert van ahol némelyik dombornyomottat se fogadják el, emiatt is szeretem a paypalt, frissebb ,lágyabb, jobb.. (:
    Erőteljesen filizek az AC Collectorson..
  • Foxhound1980
    #44554
    Vágom, csak a mai napig ha előjön a netes vásárlás témakör mint olyan, 90%-ban a "dombornyomott kártya kell akkor ugye?" című kérdés jön :D
  • Tyler Durden
    #44553
    Én nekem 7-8 éve ez van, külföldön is tudok vele fizetni pl nyaraláskor. Ne csak netes rendelésben gondolkozz (:
  • Foxhound1980
    #44552
    Áruljátok már mi ez a dombornyomott Master kártya dolog! Komolyan, semmi de semmi szükség dombornyomott kártyákra manapság. Sima, mezei Electron kártya teljesen megfelelő.
  • Tyler Durden
    #44551
    Thx, akkor gondolom a szokásos dombornyomott mastercard itt is okés..
  • Foxhound1980
    #44550
    Nem, bankkártyával lehet csak.
  • Tyler Durden
    #44549
    Game-en paypallal lehet fizetni?
  • Papesz
    #44548
    Ha egy kicsit visszaolvasol, akkor két napon keresztül okfejtettünk, hogy miért nem jó a 16:10-es monitor.

    Tényleg próbáljátok már megérteni, hogy a konzolokat arra tervezték, hogy a játékosok a tévére kössék és elterüljenek egy kényelmes ágyon/fotelben. A monitor félmegoldás. De lehet, hogy csak negyed.
  • Gideon Wieth
    #44547
    valaki tudna segíteni ? Én most vennék magamnak egy monitort,mégpedig ezt

    http://pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=12736

    nah mármost itt a leírásba ilyenek vannak hogy
    DTV Tuner
    Beépített DTV (DVB) Tuner, Hang: SRS TruSurround XT, Optikai digitális hang (SPDIF), Komponens, HDMIX2, Támogatott 1080P bemenet, CI Slot

    Ezt meg tudja nekem magyarázni h mi mi?? :)
  • Papesz
    #44546
    2,95 a posta és változó, hogy meddig van akció.
  • Papesz
    #44545
    Mondtam, hogy csütörtökön van frissítés. :)
  • sirpalee
    #44544
    Erre a game-re jó a virtuális webkártya?
  • Scotty99
    #44543
    Az semmi érte. Mennyi is szokott lenni a postaköltség? És meddig szokott tartani az akció? Egy hét?
  • Foxhound1980
    #44542
    GAME frissítette az akciós oldalt! Nagyon meleg árak vannak. AC CE 20 font! KATT