89387
PlayStation3
  • Sipee
    #44621
    warhawk-ról mitgondoltok?érdemes megvenni?kinek van meg,és akinek megvan mik a tapasztalatok,negatívumok,pozitívumok?ha NTSC-s lenne attól még tudnék mondjuk valameikőtökkel jáccani akinek PAL-os van?
  • Papesz
    #44620
    Akkor végül is ki az okoska?
  • HUNMarcus
    #44619
    gondolom a cardholder's az a kártyatulajdonos neve
  • HUNMarcus
    #44618
    igen usa és citibankos visa
  • predator0
    #44617
    Ha OTP-s VISA akkor működnie kell :)
  • Foxhound1980
    #44616
    USA-ra próbálsz regizni?
  • HUNMarcus
    #44615
    help help help

    VISA kártyával próbálok vásárolni, de nem fogadja el a kártya adatait

    fék ném generátorral csináltam amcsi címet, meg beírtam a valódi nevet és nem müxik...mit lehet ilyenkor tenni??? vagy milyen beállításokat kell alkalmazni???
  • Ombika
    #44614
    koszi,kozben lattam ,hogy beszeltek errol csak nemvolt frissitve bongeszo 1 ora alatt!!
  • predator0
    #44613
    game.co.uk
  • Ombika
    #44612
    Okoska 6-ik oldalon is csak ez volt : Shopto....
  • Foxhound1980
    #44611
    11022 huf-ot vontak le az AC CE és a K&L-re (kettő együtt volt 35+3 GBP) ma kora reggel. Ez kb 290huf/1GBP-t jelent... Nagyon komoly :D
  • Sippie
    #44610
    ezé vettem konzolt
  • EmThor
    #44609
  • EmThor
    #44608
    pixeljunk eden

    -release date 07/31 (Japan)
    -price 900 yen (~8USD,~5EUR)
    -youtube recording
    -psp remote play
    -trophy support
    -online leader boards
  • EmThor
    #44607
    3 font, azaz kb. egy ezres a posta. figyeljétek az árakat, de ha valami másnap 3-5 fonttal olcsóbb (nem nagyon valószínű) ne bánkódjatok, csak el ne fogyjon!

    tegnap a Haze volt 27 font, ma már 25.
  • Tyler Durden
    #44606
    Elvileg 2.95.
  • wordsworth
    #44605
    azért ezen a gam.co.uk-n elég csunyán alacsony árak vannak :D Sajnos nemtudom ,hol a vizám de szerzek akkor egyet :D mennyit mondtatok postaköltségre? 2-3 körül?
  • Seth
    #44604
    Ezek nem normálisak :)
  • EmThor
    #44603
    gyűjtődobozos assa creed el is fogyott

    én egy CivRev-et meg egy Moha Airborne-t rendeltem
  • EmThor
    #44602








  • EmThor
    #44601
    a kecske neve Mary :D
  • EmThor
    #44600
    bocs, bengáli játék b+ :D :D :D :D :D

    de ezek honnan szereztek devkitet? nyerték?? :D

    "'he's basically talking about how he's set up a new studio, and they are working in a comfortable surrounding on an great game. Then he talks about food for a bit, saying how they get to eat great food, then he apologises for talking about food and goes back to the game and how cool it is and how you're the last guy ever.

    Peculiar that they are speaking both Hindi and Bengali."

    "The guy with the goat also mentions how the PS3 has opened up whole new avenues for everyone and something about the Himalayas too. And then goes off in to a crazy tangent about how he's the last guy. He also snips in that he's the best in the Himalayas (at what I didn't quite catch) lol.

    Very odd. But really cool to see a game for the PS3 being developed under such circumstances. It's definitely peaked my interest. And I like their logo. No idea what kind of a game it is though lol. They don't give away any specifics."

    "- Hello. I am programmer for the last guy. My name is Viye Bokhare. The last guy uses the PS3's cell and the use has cleared the graphics alot. *shows the screen* As you can see, i have cleared the picture of PS3 using my brain. I am number one in calculation in the entire Himalayas *uses calculator*.

    - Hello. I am the graphic designer for the last guy. My name is Asok Sen. The whole world knows the last guy. The whole world knows there is a father of the last guy. I know that he is my son. I created him. He is my son. I am the last guy! Sorry, i talked a bit too much. This is the last game I'll create and its awesome!

    - Whatever program I created for PS3, if we work together then there is no difficulty. This controller can help move the character with ease. You can also hear audio from this headphone. (Says some jibberish about the biggest something about last guy that you can move it. Maybe he is talking about motion). With playstation 3, all the doors for gaming are open. I am number one in calculation in the entire Himalayas!!

    - I provided the design for all the dead characters in the last guy. I created the design by myself. As you can see, this terrifying design is creating by me *shows a picture*. The whole world knows the last guy. I say i designed it! I am the last guy!! Sorry, i spoke too much."
  • EmThor
    #44599
    indie game zombikkal? kell :D

    amúgy elephunk kapható japán store-on!
  • Shenlong
    #44598
    Tiszta IT Crowd:D
  • Super DANTE
    #44597
    A kecske is része a PS3-as fejlesztői eszközöknek?
  • EmThor
    #44596
    google maps-on kell embereket safe zónába juttatni a zombik elől, felülnézet





  • EmThor
    #44595
    the last guy video

    ha visítottatok már a röhögéstől :D
  • Tyler Durden
    #44594
    D betű kiült az arcomra a movie-t nézve, ez odab*sz
  • Demeter
    #44593
    Köszönöm, mostmár ezt is tudom.
  • ballor
    #44592
    Köszi, akkor gondolkodás tárgya.
  • OliApa
    #44591
    köcce.
  • OliApa
    #44590


  • Foxhound1980
    #44589
    1 millió felett teljesített az eladás ezért újranyomják és még olcsóbban adják még nagyobb réteget megcélozva. Mondhatjuk sikerjátékoknak is. Platinum játékoknak más a borítója és a lemeze, puritánabb sokkal mint az első kiadásé.
  • gazgoblin
    #44588
    Na eljutottam a GH3-ig én is (még sose nyomtam ilyet)
    asszonyal rá is kattantunk azonnal!


  • Demeter
    #44587
    Srácok lehet hülye kérdés de az mit jelent egy játéknál, hogy "platinum" kiadás?
  • Foxhound1980
    #44586
    Lerendeltem GAME-től az AC CE-t meg a K&L-et. Kemény 38 font ptg-el. :D
  • HAF Rigel
    #44585
    Ide is leírom Ballor kollégának .

    Ferrari Challenge nagyon megéri az árát , 9 et adnék rá de egy kis elfogultság van bennem 8-9 között érdemel pontot .
    Szoval a Fizika rendben van , nem Grid . olyan Gt5p de azért nem repkednek úgy az autok ha fallal találkozom
    Grafika is nagyon jó részletes , szép , Fioráno pálya meg azért tetszett mert tavaly Maranelloban voltunk , és pont ilyen a környék ( láttuk a pályát is amin van a tutorial )
    Hangok is rendben vannak , legjobban a TC hang tetszik ahogy kihagy a gyújtás és csak puffog .
    Ai hát begginer fokozatban könnyen lehet előzni , most jön a medium , és utána a többi , mert ki kell lockoni öket.
    Kormyán támogatás van felismerte a G25et , a beállitó képernyőn már azt rajzolta ki , viszont csak 2 előre beállitott profil közül lehet választani .

    Összegzés képpen nagyon jó kis program ajánlom mindenkinek .

    ui: Van benne egy kártya játék mint régen az autos kártyák , el kell nyerni a másik össze lapját ,nagyon cool az is .
  • Sipee
    #44584
    bevált,köszönöm,leköteleztél !(:
  • fsgh
    #44583
    Holly shit!!!

    ez KELL!!!!!!!:)
  • SD456
    #44582
    Ez über brutál!