89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #44541
    Igen, elég valószínű. Sőt biztos :) .
  • Gideon Wieth
    #44540
    jah és full HD támogat :)
  • Gideon Wieth
    #44539
    ha egy monitoron van HDMI bemenet.. akkor ugye hdcp is és nem kell külön nézni? vagy is megy rajta ps3 ?
  • Multikiller
    #44538
    Abszolút nem is érzékelte a windows a csatlakozását? Nem próbáltad a pc gamepad driverét feltenni?
  • Csabesz100
    #44537
    Köszi, jó árban vannak a játékok!
  • Foxhound1980
    #44536
    KATT
  • EmThor
    #44535
    30-35 fontról, ami még a héten volt, már csak 23 font a Prostreet!

    múlt heti 20 fontos dark sector meg már 27, szintén maradt akciósban
  • Csabesz100
    #44534
    Meg tudnád adni a nevét? Vagy egy linket, hogy szét tudjak nézni?
  • EmThor
    #44533
    game, k&l, 15 font + 3 font posta
  • EmThor
    #44532
    változó mikor van váltás, általában keddenként, de van, hogy többször is belenyúlnak
  • Foxhound1980
    #44531
    Game infó meg azért kellett mert adom el a 360-t és a K&L kell nekem PS3-ra is. Egyébként Ebayen találtam egy sellert régi gémeket, (a szarokat) nagyon olcsón adja, 15 fontok fóliásan (+1GBP ptg) Szóval onnan is lehet nézelődni.
  • Foxhound1980
    #44530
    Más: pár oldalról legyalultam a regimet, teljesen. Félreértések elkerülése miatt nem azért töröltem le a friendlisteket mert bárkivel gondom lenne hanem pusztán arról van szó, hogy semmit nem akartam hagyni az oldalakon. 2-3 oldalon vagyok csak fixen, a többit már csak minimálisan, éppen látogatom.
  • Foxhound1980
    #44529
    Értem, köszi az infókat nektek!
  • Papesz
    #44528
    Szerintem azt akciózzák, ami nem fogy. Csütörtökönként van váltás, tehát várhatóan ma is kerül be valami új.
  • EmThor
    #44527
    Hi,

    no, hát nagyon kell figyelni, elmesélem a Viking-es sztorimat, meg a Dark Sectorosat.

    Viking, 1-1.5 hónappal megjelenés után nem vitték szerintem, fémdobozosat berakták 20-25 fontra, 40-45-ről. király!

    aztán most megint fenn volt utóbbi 2-3 hétben, 25 fontért.

    Dark Sector. 30-ról nyitott, lement 27-be, megrendeltem. Fennmaradt, lett 25, talán 20 is.

    Viszont van aminek az árát visszanyomják: játék 40 font, 30-ba bekerelül akcióba, 1 hét múlva még akcióban marad, de már 35-ért.

    SUMMA: ha 30ért van, de megvennéd 25ért, amint lemegy vedd meg, ki tudja megy-e lejjebb, vagy esetleg feljebb.
  • Csabesz100
    #44526
    Oké, köszi. Mikor hazaérek ki is próbálom.
  • predator0
    #44525
    Másolj fel egy olyan filmet a ps3 winchesterére, amit PC-ről nem játszott le, ha így sem teszi, akkor codec probléma lesz. Ebben az esetben legegyszerűbb, ha kiprobálod a TVersity transcode opcióit, amiről személy szerint nem sokat tudok, csak annyit, hogy ha jól beállítod, akkor lejátszás közben átkonvertálja a filmet olyan formátumba, amit elbír a ps is.
  • Seth
    #44524
    PC-n sem így fog kinézni. Tudod, lesz majd a a butítási időszak a megjelenés közeledtével :D
  • Alien!
    #44523
    ehh...kiváncsi vagyok ebből mi lesz a konzolokon....
  • Foxhound1980
    #44522
    Hali! de jó, hogy látlak! Figy, mik a tapasztalataid a GAME-en ezekkel az akciókkal? Van mondjuk egy cím. Ezt betolják akcióba de ugyan annak a címnek van CE verzája is pl, akkor esélyes mondjuk, hogy azt is a köv héten pl beakciózzák?
  • EmThor
    #44521
    Lord of the Ring Conquest interjú a IGN-en.

    + 2 hadjárat
    + választható gonosz oldal
    + jó multi

    - rövid kampány?
    - nincs vér?
    - nem látom a beígért tömeget
    - rossz lesz a multi


    Szerintem kellene egy jó next-gen kaland, RPG játék gyűrűk ura témában. Valami olyasmi, mint a Harmadkor volt, csak szabadabb játékmenettel és nagy bejárható területtel, mindezt a film alapján
  • arsnl
    #44520
    Itt van ;)
  • jui
    #44519
    pC-n.
    bocs
  • jui
    #44518
    Melyik az a program amivel müködik a ps3 joy?
  • Ombika
    #44517
    Itthoni boltok kozul melyiket javasoljatok ahol legolcsobbak a jatekok?! THX
  • JGTC
    #44516
    Hi. Biztos volt már ez a kérdés. A legfrissebb softwernél mi az a trophy collection ikon ott a játék oszlopban? Köszi.
  • wordsworth
    #44515
    ? :D
  • balljuggler
    #44514
    Na ez durva lesz de igy tudnám jellemezni mit és mehez lehet csatlakozni....
  • balljuggler
    #44513
    Ne vegyél chillstreamet mert nem működik vele!(tapasztalat)
    amig nem volt 2 joyom addig ezt használtam és ez kompatibilis:
  • Scotty99
    #44512
    A gyári PS3 kontroller (a SIXAXIS) működik PC-n is, csak kell hozzá egy program. Szerintem ennek is kellene, de ki kell próbálni, azzal nem veszítesz semmit sem.
  • Multikiller
    #44511
    Nem tudja valaki, hogy a Logitech Chillstream Ps3 controller jó pc-hez is, vagy csak ps3-on működik? Köszi!
  • Csabesz100
    #44510
    Tudnátok abban segíteni, hogy az miért lehet, hogy van olyan avi fájl, amit lejátszik a ps TVersity-n keresztül és van olyan, amit nem?! Eddig nem volt ilyen problémám és nem tudom, hogy mitől lehet. Nem tudtok rá mondani valami megoldást, hogyan tudnám mégis lejátszani?
  • mrzsul
    #44509
    Igen nagyon köszönöm Predator
  • Scotty99
    #44508
    Samsung 23R81.
  • predator0
    #44507
    Metal Gear Retrospective. Erre gondoltál?
  • aabelus
    #44506
    ratchet demo van valamelyik store-on?
  • mrzsul
    #44505
    ja még vmi. Egyszer láttam linkeket videókról amik összefoglalták az MGS 1-3 történetét. Nemtudná vki mégegyszer belinkelni??? Köszönöm
  • mrzsul
    #44504
    Mégis kb mennyi van benne???? 20 óra kb???
  • wordsworth
    #44503
    akkor sztem nem kérdés :)
  • mrzsul
    #44502
    Helo!! Egy kérdés!!! Mivel ritkán rendelek játékot és egy játékot mire végigjátszok az kb 1 hónap vagy több. Szal mondjuk MGS4et kb hány óra alatt lehet kijátszani??? Storyra gondolok. És az unchartedet???? Ugyani egyiket a kettő közül megakarom rendelni de nemtom melyiket (MGS 4 felé húz a szívem, mindig nagy MGS és Final Fantasy fan voltam )