89387
PlayStation3
  • Alien!
    #45102
    Resistance 2 HD teaser

    Elkapták a hangulatot nagyon,jó lesz ez na.
  • zozo2001hu
    #45101
    FF XIII multivá válása kapcsán meg elmondanám, hogy mi meg kapunk fincsi bioshock-ot hamarosan, csekkoljátok csak:

    http://www.gametrailers.com/player/36309.html
  • baggins
    #45100
    Dettó. Bár én majdnem végigjátszottam, de valahogy úgy éreztem, ahogy te. :)
  • Super DANTE
    #45099
    Idén már nem lesz árcsökkentés, max. jövő tavasszal.

    Mikor lesz ma a Sony konferencia, fél 8 vagy fél 9?
  • baggins
    #45098
    Minden nyavalyás E3 után ez a nyavalygás megy, már unalmas. Soha semmit nem mutatnak, a szemetek! A MS is a GoW2-re nyalja magát egyfolytában, akkor mit várjunk a Sonytól? Lesznek/vannak jó játékok, találjátok már fel magatokat, nem sírni kell, hanem játszani.
    A Resistence 2 így a megjelenés előtt látatlanba "tucat FPS"? Az első sem az volt, ez miért lenne?
  • Alien!
    #45097
    egyébként tökegyszerű a matek,kevés ps3-at adtak el...Hol tart a gép? 14Millió? És ebből gyanítom,hogy 3millió darabban még játék sem fordult meg,ez látszik a példányszámokon...Namost ez mire kijön az FF13 jó ha felkúszik 20millióra,ez pedig szerintem vékony még a square-nek....Kéne egy jó kis árcsökkentés,hogy meglóduljanak az eladások...Ráadásul Xbox-ot amerikában már lassan ajándékként hozzácsomagolják 15 kilós mogyorószsákhoz meg a 30db-os fánkosdobozhoz....
  • Chris Lowe
    #45096
    Japcsi store-on komoly aqua video!
    Frissült az ami store is E3videókkal.
  • Istencsászár
    #45095
    Mint pl? ha a GoWra gondolsz, nekem az nincs meg:) tutorialig jutottam benne aztán elég volt.
  • Arwenke
    #45094
    Milyen koporsoba? Milyen szoget? Netan tobbe nem lesz PS3 es nem jon ki ra tobb jatek? Komolyan nem ertem ezt az egesz xbox vs ps mizeriat.
  • baggins
    #45093
    De gondolom egy TPS igen...
  • Super DANTE
    #45092
    Hát pedig ez a két FPS milliós eladásokat fog produkálni.
  • Istencsászár
    #45091
    Egy fps nekem nem system seller hál istennek:)
  • Super DANTE
    #45090
    Jön még itt jó cucc, K2, vagy pl. ez a KisNagyBolygó.

    Nézegettem ezt az új Resistance 2 trailert, bazz ez is nagy háború lesz, jönnek újból ezek a mocskos hatszeműek.
  • Istencsászár
    #45089
    Vagy installálgatsz vagy lemezt cserélsz... ugyan ott vagy, szóval ez nem érv, sőt a lemez csere 100szor rövidebb időt vesz igénybe:) a lényeg hogy jön, tehát már csak a GT5 az egyetlen érv a PS3 mellett, bár az igen erőteljes, de még a Forza 3 erre ráütheti az utolsó szöget a koporsón, majd kiderül.
  • Super DANTE
    #45088
    Egyes helyeken már megy a találgatás, hogy vajon hány DVD-n jön, már valami 6 lemezt emlegetnek :D Aztán vegyük figyelembe azt is, hogy ferdeszemű távol-keleti barátainknál exkluzív, szóval ott beveri az uccsó szöget a box koporsójába.
  • Super DANTE
    #45087
    MGS4 kapcsán ugye már 3 millió fölött van az eladás, 3 millió példányig 60$/játék árral számolva 180 millió $ forgalmat bonyolítottak le, ez szerintem bőven nyereséges volt, még úgyis, ha kivonjuk belőle az adót, meg a Sony-nak fizetendő lóvét.
  • Nexxuss
    #45086
    én nem fogok :)
    Ezek után a Tekken 6-ban sem bízom.
    De ezt a Final XIII-t sosem fogom szerintem megemészteni :P
  • Chris Lowe
    #45085
    Itt sosem az volt a kérdés, hogy mi a jó Neked vagy nekem....Profit ezerrel.

    Egyébként meg melyik a nagyobb baj, ha egy gépre jön egy ekkora fejlesztés és bagy valószinüséggel belerokkan a cég vagy a minimális különbség a platformok között? Én a konamit is féltem, necces ez az exkluzivitás, bődület amit dolgozhattak az MGS-el, nem hiszem, hogy egy gépen ez megtérül. Ne lepődjünk meg ha jön a hír, hogy a konamit megveszi az EA vagy a Ubisoft....
  • Alien!
    #45084
    Killzone 2 studio tour

    szimpatikus gyerekek kódolják,egykét technikát bemutatnak,a collapse jelenet még mindíg álleejtős...A mo-cap úgyszintén...musthave.

  • Super DANTE
    #45083
    Amúgy az MS konferenciához annyit, hogy eredetiség 1%, copy 99% :-D
  • Nexxuss
    #45082
    én magamat ebből kihúzom azzal, hogy nem fanboykodom mint egyesek. És NEM jó ha egy cím multi, mert a könnyebb platform a cél mindig. azaz a Box. Így a PS3 csak másodhegedűs. Olyan jó dolog ez? Szerintem nem..
  • Nexxuss
    #45081
    hát én azon sem lepődnék meg ha bejelentenék jövő héten, hogy a Final VII remake X360 exklúzív :D:D:D
  • Super DANTE
    #45080
    Japánban csak PS3-ra lesz FF XIII, érzik azért az SE-nél, hogy ott a dobozra esélytelen lenne a cucc, de sztem a másik két régióban is érdekesek lesznek az eladások.
  • Chris Lowe
    #45079
    Látom pár embernek pár hónap folyamatos kötözködő hsz-el sikerült ezt a ps3 topikot is megfertőzni....vagy legalábbis jó úton halad. Ki a túrót érdekli, hogy egy játék megjelenik másik konzolra is?
    Foxnak igaza van, ahhoz, hogy egy MGS4-GTA4 kategóriájú nagy költségvetéses játékot dobjanak piacra ki kell adni mindkét konzolra. Merthogy az emberek többsége csak 1 konzolt tart otthon és egy játékért nem vesz mégegy vasat, csakis így lehet emelni a példányszámot. És nem hiszem, hogy ezért olyan rohadt sokat kéne fizetnie, logikusan végiggondolva rájöhet bármelyik cég, hogy az exkluzív játékkészítés CSAKIS a konzolgyártónak éri meg lásd Halo, GT, Killzone, PGR sorozat, minden más külsős kiadó akkor lát nyereséget ha kis túlzással még a hűtőmágnesre is kiadják.

    Szánalom ez a mai 2000-es generáció....van a fekete és a fehér köztes nincs tartoznod KELL valahova.
    LCD vs Plazma, Ferrari vs McLaren, Fidesz vs Mszp, Republikánus vs Demokrata, TV2 vs RTL, X vs PS...beteg

    Visszatérve a tegnapi konferenciára...keményen megy a copyzás(halló fanok nem ugrani a szóra!!!), új ötlet = 0. Ha holnap is ez lesz a tendencia akkor be kell lássuk, hogy ötlettelen banda vezeti a nextgen konzolcégeket és 1-2 kivételtől(LBP, Videomarketplace, Home) eltekintve, csak a legújjabb verziószámokat kell megjegyeznie a jövőben a gamereknek.
  • Scotty99
    #45078
    Ha ay exkluzív játékok miatt akarod kicserélni (már ami maradt), akkor megéri, de egyébként nem. Ha már van Xbox 360 és semmi baja, akkor szerintem nem éri meg, arra is megjelenik sok játék, és ezek általában szebbek is a Microsoft konzolján. Ellenben ha neked az exkluzív játékok kellenek, vagy esetleg Blu-ray lejátszó, akkor megéri lecserélni.

    Az utolsó kérdésedre a válasz ott van a bannerben, nagy piros betűkkel (egyébként PS3-ra nincs warez).
  • Kornelka00
    #45077
    Ja és még egy lehet a playstationra játékot irni vagy iratni??
  • Kornelka00
    #45076
    Hello!
    Most gondolkodok azon hogy veszek egy PlayStation 3-mat,de van egy Xbox 360-am!Az szeretném kérdezni hogy megéri lecserélni az xboxot a playstationra??És sok a külömbség az xbox és a playstation grafikája és tudása között?A válasz elöre is kösszönöm!!
  • gyuri12
    #45075
    Inkább törődjenek az FFXIII-mal,és a Versussal,ne remakeket csináljanak.
  • red13
    #45074
    Kíváncsi vagyok mi lesz holnap azaz ma az a kurva nagy exkluzív bejelentés. Ha FF7 remake akkor a PS3-mat simán kihúzza a szarból. Talán még az egekbe is fogja elemni és úgy fog szárnyalni mint a sas. :D
  • wordsworth
    #45073
    azé ne bukjanak bele, mert nem viccbol adtam ki 100+k-t hogy kukába menjen...
  • Nexxuss
    #45072
    Bionic Commando mióta? :)
    Buzz? :D:D:D az neked játék?
    Kilzzone 2-t mondtam.
    LBP-t nem mert nem tudjuk mi lesz és MEDDIG TART.
    LEGO Batman???? az mióta ? :D mindne platformra jön.
    Monster MAdnesst nem vágom.
    MOtor Storm mint új belépő igen.
    Pixeljunk Eden. AZért PSN-es 200ft-os játékokról ne beszéljünk.
    Resistance 2. Igen tucat FPS :(
    Siren? Láttad hogy néz ki? Bár az érdekes dolog lesz ha PSN-en terjesztik.
    SOCOM. Na ne röhögtessük egymást azzal, hgoy a SOCOM komoly game és egy világ várja.

    rövidített lista amitől beszarunk talán? KZ2 GOW3 és GT5.
    De ez lényegtelen, mert hol vannak a régi jó kis Sony címek? Amiért az emberek anno Ps2-t vettek? Azokért a címekért 360-at vesznek most... És igen Final XIII multi lett. Ez nem jó:
    Ad 1..: az ELVILEG gyengébb hardveren is ugyanolyan lesz? NEm lesz itt akkor nagy bluray tömeg...
    ad 2.: mégis csak komoly korlátai vannak a PS3nak? Bassza meg magát a Sony.... Ha nem kellett volna BD lejátszó még mindig nem vettem volna gépet az tuti. Így kibaszni a rajongókkal...nembaj. Bunkjanak bele mert most MEGÉRDEMLIK.
  • Foxhound1980
    #45071
    Mirrors Edge
  • Foxhound1980
    #45070
    Heavy Rain...
  • HUNMarcus
    #45069
    44825-ből :
    Bionic Commando Rearmed [PS3 Attitude Big Three title]
    Buzz! Quiz TV PS3 Exclusive [PS3 Attitude Big Three title]
    Killzone 2 PS3 Exclusive
    LEGO Batman: The Videogame
    LittleBigPlanet PS3 Exclusive
    Monster Madness: Grave Danger PS3 Exclusive
    MotorStorm: Pacific Rift PS3 Exclusive
    PixelJunk Eden PS3 Exclusive
    Resistance 2 PS3 Exclusive
    SIREN: Blood Curse (Episode 1) PS3 Exclusive
    SOCOM: Confrontation PS3 Exclusive

    csak ennyi exclusive lesz ps3ra..... mostanában....
  • gyuri12
    #45068
    MGS4? Motorstorm2?Resistance2?( bár az R2 eddig egy tucat fps-nek néz ki)
    Ugyan a MGS4 már megjelent,viszont akárhogy is nézem,az egy jó kis játék.
  • Nexxuss
    #45067
    Mint ahogy már vészmadárkodtam anno, mikor a sok fanboy leugatott: Mi a faszt keres ott a STILL?
    Megmondtam, hogy ez lesz. Sony Bukta. Ez tény. Igaza van cheapnek úgy látszik, hogy 2 sikeres generáció után következnie kell a bukásnak is...lsd Nintendo.
    Most akkor miért is jó ps3 KONZOL tulajnak lenni?
    Mink maradt? Killzone 2, God of War 3 és GT5. Csodás.
  • wordsworth
    #45066
    És holnap akkor a sony jön? mikortól lesz?
  • Foxhound1980
    #45065
    FF XIII elösször JPN - PS3, utána USA PS3/360-ra egyszerre, EU kuss egyelőre. (bár ez nem is lényeg)
  • Foxhound1980
    #45064
    Az jó általában! Visszafele sokkal szarabbak a portok sajna.
  • wordsworth
    #45063
    igen és is azt néztem, hogy miért van a végén az írva, hogy only ps3, kiv vagyok mi lesz akkor ha ps3 portolnak xboxra... :D