89387
PlayStation3
  • Papesz
    #45142
    While these figures are prominent, the exact number of units sold is still up in the air. However, what is known, is that Metal Gear Solid 4 has shipped roughly three million copies worldwide as of June 26.


    Ajánlom az angol-magyar szótárt. No offense.
  • HUNMarcus
    #45141
    Prince of Persia
  • zottyantas
    #45140
    Itt egy másik link. Ajánlom a dátumot is.
  • Super DANTE
    #45139
    VGC-n 0.79m írtak ott Európára vonatkozóan az első 3 hét után.... de Európában 1 hét alatt elkelt 1 millió példány...
  • Papesz
    #45138
    Ugyanezt írja a VGChartz is, amit alább linkeltem. Akkor az nem volt mérvadó, viszont ez most de?

    Mindenesetre ez még mindig nagyon messze van az általad említett egy hét alatti 3 milliótól. Én továbbra is azt mondom, hogy még jelenleg sem lépte át a 3 milliót az MGS 4.
  • Super DANTE
    #45137
    Itt is írják, hogy Európában az első héten 1 millión túl az MGS4
  • Super DANTE
    #45136
    Épp azt keresek, USA szoftvereladás kéne, de nem találok. Japánban kb. eddig 600 e példány fogyott, 576 egyik hírében: "Európában egy hét alatt túl vannak az 1 millión" , meg van ez 3 millió.
  • Papesz
    #45135
    Tudsz linkelni mérvadót?

    Tényleg kíváncsi lennék az MGS 4 adataira.
  • Papesz
    #45134
    Mindenki tudja, hogy túloznak, éppen ezért hoztam tőlük a Metal Gear Solid 4 eladásának adatait. A túlzással együtt is alig lépi át a 2 milliót.

    Sajnos Európában nincs (és vélhetően nem is lesz) olyan hiteles forrás, mint az NPD.
  • Super DANTE
    #45133
    Igen, ez a csapat az, ami hmmm érdekesen alkalmazza a statisztikát, szal nem mérvadóak.
  • Alien!
    #45132
    vgchartz....:) egy jó cikk róluk.... érdemes belepillantani.
  • Papesz
    #45131
    Nem tudom honnan veszed ezeket a számokat, különösen az egy hét alatt eladott 3 milliót.

    Az aktuális adatok szerint az MGS 4-ből 2 millió ment el 3 hét alatt világszerte.
  • Super DANTE
    #45130
    Most jut eszembe, a Team ICO fejlesztés alatt álló játékából (nevezzük ICO 2-nek) igazán mutathatnának valamit, no meg a White Knight Chronicles-ről is régóta nem volt már semmi új infó.
  • Von Nyalosch
    #45129
    Lenne egy eladó 40 GB-os GT5 prologue Pack. Július elsején vásároltam a gépet az egyik 576 üzletben. A gyári tartozékokon kívül még HDMI kábelt adok hozzá. Akit érdekel az írjon priviben. Köszönöm!
  • Super DANTE
    #45128
    Az meg a másik, hogy több platformon produkál esetleg (habár ez kizártnak tartom) annyit, amit egy másik játék egy platformon.

    De akkor egy másik szám: az MGS4 a 3 millió eladott példányt alig több, mint 1 hét alatt produkálta, ez is rekordnak számít, ennek a Lego-s játéknak pedig, ha sikerül is ezt beérni, akkor is több időbe fog telni.
  • Papesz
    #45127
    Én úgy tudom, hogy hatszázezer a Platinum határ. PS2-n legalábbis biztosan annyi volt.
  • Scotty99
    #45126
    Nah, akkor megint!

    Konzolok.

    (bocsi a tripla postért)

    Ha most sem lenne jó, akkor a galériámban is ott a kép :)
  • Papesz
    #45125
    Nem is volt örökké, csak a megjelenés hetében vezetett, aztán a LEGO Indy lenyomta a francba. Azért az 59 százalékos és a 29 százalékos visszaesés között van némi különbség.

    A LEGO Star Wars: The Complete Saga-ból a VGChartz szerint elfogyott 3 millió, A LEGO Indy-ből is legalább annyi el fog menni, mert ez nemcsak a nextgen konzolokon van kinn.
  • Super DANTE
    #45124
    Valószínűleg ősszel jön az első ilyen széria a PS3 játékokból: MotorStorm, Resistance, Ratchet&Clank meg Uncharted, Heavenly Sword, ilyesmik.
  • Norbi7
    #45123
    Helló!
    Az előbb érintettétek a játékeladásokat és ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
    Ugye ha az 1 millió eladott példányt eléri egy játék akkor kiadják platinumban. Mikor várható hogy ilyen formában jelennek meg az érintett játékok? Jó lenne ha már a PS2-es játékokhoz hasonlóan a nagy üzletek polcain is jóárban megtalálhatóak lennének. vagy erre még sokat kell várni?
    köszi a válasz(oka)t!
  • Scotty99
    #45122
    Jó, akkor ez nem jött össze :D

    Konzolom
  • Scotty99
    #45121


    Felteszem a kezem, de halkan megjegyzem, hogy a box nem jó (eladó)
  • Alien!
    #45120
    ez egyébkét engem is elkeserít...Zárt platformokon,zárt neten,képtelenek befejezett/normális multi-játékot kidobni...Jó példa a BF:BC..az első majdan megjelenő patchig félre is dobtuk a haverokkal,mert pl a chat nemis működik...Gyalázat.
  • sirpalee
    #45119
    Ne warezolj és jobb lesz PC-n. Steamen megveszed, letöltöd, auto peccseli magát, konzol élmény, közös usernév, archievementek, mindezt olcsón, és így tovább.
  • NEXUS6
    #45118
    Én úgy vagyok vele, mint már írtam, hogy azé gyüttem vissza konzolra, mert televan törpöm a sok optimalizálatlan bugos PC-progival/OS-sel. Azzal hogy megy a gépgyógyítás ezerrel és lassan 1 óra játékra 1 óra PC ápolás jut. (lewarezolás, telepítés, pecsletöltés, akármi...)

    Szal ezt most már megkapom lassan a Péjessel is, erre vegyek még egy tecsópécé megbízhatóságát el nem érő hardverű Bogzot is???!!!
    Magadnál vagy???!!!
    ;DDD
  • Super DANTE
    #45117
    "Nem lehet egyetlen platformra játékot csinálni, mert nem éri meg."

    Ez azért így nem igaz, lásd a már említett MGS4-et, de pl. ott van a Resistance első része, vagy a MotorStorm már azok is 3 millió felett vannak, pedig még úgymond "kezdetleges" nyitócímek voltak, igaz ugyan, hogy belsős fejlesztések, de megtérültek. Szóval volt, van és lesz értelmes exkluzív játékokat fejleszteni, főleg, ha azt a tényt is figyelembe vesszük, hogy az ilyen játékok jobban fogynak PS3-on, mint bármelyik másik multi cím, lásd ismételten MSG4, ami a legjobban fogyó játék lett a platformon.
  • wordsworth
    #45116
    Hmm remélem valamit ma mutatnak a sonynál, legalább egy mobil kerekes, banyatankos ps3-at vagy valamit... :D
  • Super DANTE
    #45115
    Azért vedd figyelembe, hogy a játék már több mint 1 hónapja a piacon van, örökké nem lehet az eladási listák élén, az a Lego-s játék jó, ha eléri a milliót, aztán vége.
  • Ombika
    #45114
    Akciozzak is rendesen!!
  • Papesz
    #45113
    Az MGS 4-et az utóbbi három hétben az egész Egyesült Királyságban úgy leverte eladásokban a Lego Indiana Jones, hogy öröm volt nézni.

    Nem lehet egyetlen platformra játékot csinálni, mert nem éri meg.
  • sirpalee
    #45112
    Igen természetesen... USA accountot csinálj ott több a demo, használd a címsorban megadott címgenerátort. Sőt visa kártyával is tudsz vásárolgatni store-n, minden gond nélkül. És az így vásárolt cuccaid tudod magyar accounttal is használni. Sokan csinálják közölünk hogy usa account vásárolgatásra és magyar account játékra.
  • zozo2001hu
    #45111
    Na tegye fel a kezét akkor az, aki PS3 tulaj és titokban rendelkezik még egy tört xbox360-al is! :D
  • High end PC #45110
    sziasztok

    kérdés: nem tudom beüzemelni a PS Network-on a Play Station Strore-t. Az adott országban nem elérhető -írja angolul. Eddig ok, gondolom átállítom az országot pl Angliára és menni fog. No de mikor a PS Network-on belül át akarom állítani a felhasználói cuccokat, kér egy kódot, és nem emlékszem h ilyet megadtam volna valamikor is.
    2 kérdésem van!
    1. hogy ha sikerülne vhogy átállítani az országot, akkor menne a PS Store és tudnék vele játék demókat letölteni?
    2.hogy tudom meg a jelszavam?

    üdv
  • Foxhound1980
    #45109
    18:00 Nintendo
    20:30 Sony
  • zozo2001hu
    #45108
    Hát nekem még az újdonság erejével hat a cucc. :D

    Bár kétségtelen hogy a mostanság leárazott akciós xbox360-ak is egyre vonzóbbak, főleg ha mennek rajtuk a 200 ft-os bioshock példányok is! ;)
  • DanielT
    #45107
    Kell is néha valami lerágott tavalyi csont :)
  • Foxhound1980
    #45106
    Na most néztem meg...Uhh b+! Ez nagyon komoly lesz! :D Jó pár jelenenél HL2 utánérzésem volt. KELLl!!!!
  • Foxhound1980
    #45105
    Mirrors Edge dev vid
  • Foxhound1980
    #45104
    Gametrailersen nagyon sok minden van!
  • Super DANTE
    #45103
    inFamous infók + egy rövid trailer A trailerből valószínűleg este többet is mutatni fognak. Határozottan tetszik.