89387
PlayStation3
  • Sippie
    #45062
    Ráadásul az xbox és ps3 változat ugyanazon a napon fog jönni
  • Foxhound1980
    #45061
    Ezt akartam postolni ebben a másodpercben :D
  • Sippie
    #45060
    Final Fantasy Versus XIII still exclusive says Kitase
    Date: 14 Jul 2008 Author: Nero Views: 57
    News Category: Versus News
    Submit N4G Tip
    Despite the recent announcement of Final Fantasy XIII headed to the Xbox 360, Kitase has apparently said to Kotaku that Final Fantasy Versus XIII is still a Playstation 3 exclusive. He also mentioned that there are "no plans" to include motion controls.
  • Seth
    #45059
    Minek van kihangsúlyozva a végén hogy for Playstation 3 only in Japan ??? Japcsiknál nem tervezik kiadni a 360 változatot?? :) Beszari Sony :)
  • Foxhound1980
    #45058
    Eléggé odabasz a Resi5 video. Van egy rész benne, cross motorokkal mennek meg kamionokkal...anyám...:D
  • HUNMarcus
    #45057
    hát hát hát ez egyszerűűen......nem találok szavakat, már 3x megnéztem, csak dobnának ki egy dátumot mikor jön....
  • HUNMarcus
    #45056
    XIII bocsesz
  • HUNMarcus
    #45055
    FINAL FANTASY XII
  • Sippie
    #45054
    te nem lewarezolni fogod, hanem megveszed eredetibe?
  • mrzsul
    #45053
    Nehogymár!!! Úgy fogom élvezni mikor játszani fogom és a jrpg őrült PCbuzi haverom pedig ott fogja nálam a nyálát csorgatni és a fejlesztőket meg mindenkit szidni hogy PCn ilyen miért nincs
  • Foxhound1980
    #45052
    Ueda remélem azért valamit kivisz holnapra...:)
  • Istencsászár
    #45051
    FF7, FF8 jött pécére meg is van a polcon, aztán hosszú szünet, PS2őt meg ezért nemvettem, mostmár meg nemfogok prevgent:), öröm és bodottá hogy jön boxra az FF 13
  • gyuri12
    #45050
    A sok warezos meg lewarezolná a 40 gigás iso fájlt-mi?
    Még warezban sem lenne sikeres... Xboxon meg van rá igény.
  • Foxhound1980
    #45049
    Jaja. Ha megnézi az ember az elmúlt éveket sorozatos baklövések, rossz helyre pozicionált vezetők, third party fejlesztők leszarása, nyögvenyelős fejlesztői kitek leszállítása, és még lehetene sorolni a bakikat amik jellemezték a céget. Ebből szvsz már ki sem lehet kászálódni, és most itt nem is a FFXIII-ról van szó, ez egy cím, mondhatnám ki a faszt érdekel. Globálisan, vagy inkább unblokk nézve az egészet, messze messze jobban áll a MS. Régen a Sony az exklúzívjairól volt híres, ma már csak árnyéka önmagának.
  • predator0
    #45048
    Ezek után akár már PC-re is kijöhetne és akkor világméretű lehetne az öröm :D Bocs, ezt nem lehetett kihagyni.
  • mrzsul
    #45047
    Aki nemjátszotta a FF szériát nemtudja mit hagyott ki. plussz az MGS szériát és ha vhol megemlítik a Final Fantasyt arról szerintem azért mindenkinek a PS fog beugrani a közeljövőben is és nem a box. Ettől függetlenül persze nemmondom hogy boxra nemlessz ugyanojan jó mint PS3ra
  • gyuri12
    #45046
    Rengeteg JRPG rajongó ismerősöm van,akik nem is játszottak a FF szériával.
    No meg az mindig jól jön pénzügyileg,meg mindenhogy,ha egy játék nem csak 1,hanem több gépre jön.
  • DanielT
    #45045
    Így van. 2005-2006 -ban fele annyit kellett volna pofázni és inkább a géppel törődni, eltiporhatták volna az Xbox nevet is a föld színéről.
  • wordsworth
    #45044
    a másik dolog, hogy az ff nevét hova kellene még erősíteni?
  • Foxhound1980
    #45043
    Nem baszik rá, nem tud mit csinálni egyszerűen.
  • Sippie
    #45042
    az csak attól függ, hogy ez egyszeri eset volt-e.
  • Foxhound1980
    #45041
    Resi 5 trailer 720p
  • wordsworth
    #45040
    remélem neked van igazad :) csak nemtudom, olyan mintha baszna az egészre a sony
  • gyuri12
    #45039
    Én örülök,hogy egy minőségi "Only on PS3" játékot élvezhetek boxon. Ezzel végül is csak a FF nevét erősítik,aki ebben pusztulást,vagy ilyesmit lát,az el van tévedve.
  • HUNMarcus
    #45038
    nem tudom, nekem nem tetszik, mozgások, grafika. rtéé az egész
  • Foxhound1980
    #45037
    Fallout 3 gameplay

    Pre order....
  • mrzsul
    #45036
    Amúgy vannak összevissza mindenféle IP changerek cask kell keresni googleban
  • Istencsászár
    #45035
    Hogy ha a játékok érdekelnek akkot a GTt lesd folyamatosan nyomják fel a bemutatott demokat, videókat.
  • NEXUS6
    #45034
    Ha ADSL-ed van akkor nyerő az ügy, mert ha kb 1 percre bontod a kapcsolatod, akkor új IP címet kapsz, még a brózerből sem kell kilépned.

    Kábelesnél nem tudom, hogy lenne ilyen megoldás.
  • DanielT
    #45033
    Sajnos a felvételt nem tudom, de szerintem pár perc esetleg óra és jönnek a linkek netszerte.
  • NEXUS6
    #45032
    Amúgy nevezetes nap ez a mai, FF exkluzivitás out, én meg vettem egy grafkártyát a féléve be sem kapcsolt PC-mbe.

    Holnap asszem felrakom a Galactic Civ 2-őt, azzal elleszek mint befőt.
    Installálás, patch, hibás rendszer szoftver, béna OS, félkészen kiadott, játéknak nevezett grafikai demók, azt hittem ezektől szabadulok meg a PS3-mal. Aztán ma már azért világos, hogy mégsem.;(
  • mrzsul
    #45031
    De úgysem fogja szóval ez van nekem mindegy jöjjön ki PS3ra már ha azt vettem hogy más konzolra meg kijön engem nemzavar csak PSen legyen azt nekem ennyi ami fontos.
  • wordsworth
    #45030
    Értem :) ha erre válaszoltál, akkor arra is tudnál, hogy hol találom meg erről a MS-es dologról a felvételt? Live-ról lemaradtam.
    Mellesleg sony holnap lesz?
  • mrzsul
    #45029
    Holnap meg bejelentik hogy a Microsoft megvette a Sonyt. Na az poén lenne K... rossz vicc tudom na Nemlepődtem meg egyáltalán de mondjuk sony meg holnap ha bejelentené hogy PS3ra meg kijon a Fable 2 nemmondanák nemet
  • DanielT
    #45028
    Semmi. Csak a tendencia folytatása.
  • wordsworth
    #45027
    komolyan mondom ff13... xboxon.. mi a halál ez már....
  • NEXUS6
    #45026
    Nem, csak így akarja őket fűggővé tenni, ha már a játékokkal nem megy!;D
  • Istencsászár
    #45025
    MGS4 egy burkolt dohány reklám, végig szívja benne és még rá is zúmolnak:) a Sony ki akarja írtani az user basét?:D
  • Foxhound1980
    #45024
    :DD
  • NEXUS6
    #45023
    Van előnye is. Én a MGS4 óta rászoktam a cigire!;DDD