89387
PlayStation3
  • krizoli
    #45701
    Bocs de nem ide tartozik. az hogy honnan lehet megnézni a privát üzeneteket?
  • sirpalee
    #45700
    Most vettem meg az elefunkot, kíváncsi vagyok milyen lesz :)
  • Foxhound1980
    #45699
    5 perc Socom (cam)
  • ballor
    #45698
    Én most töltöm, ha megjön a kártyám, lehet én is megveszem onnan.
  • Foxhound1980
    #45697
    Reggeli Dead Space videók elérhetőek HD-ben is. Mászthevvé avanzsálódott részemről.
  • Chris Lowe
    #45696
    Megvettem usastore-ról az elefunk-ot.
    Töltsétek le mindenképp a demót, rohadt jó, fílinges és úgy a harmadik szinttől már agytorna is van benne. Azt hittem 10 dolcsis game lesz de 5 dolcsiért meg pláne megéri! 1 szint 5 pálya + egy bonusz (jópofa!), összesen 4 szint van.
  • wordsworth
    #45695
    uhh reggelt.... :D
    Ez az lbp egész jól néz ki :) árnyékok fények, mondjuk komolytalan :)
  • NEXUS6
    #45694
  • Foxhound1980
    #45693
    OMG!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDD

    /thx Muhaha/
  • NEXUS6
    #45692
    Ez az LBP egyre nagyobb poénnak ígérkezik, csak lenne már!!!!

  • NEXUS6
    #45691
    Ez hogy ment el 2X!!!????
  • NEXUS6
    #45690
    Részvétem!;(
  • NEXUS6
    #45689
    Részvétem!;(
  • Alien!
    #45688
    több helyen említik,hogy volt egy zártajtós prezentáció is az E3-on,ahol pl a Heavy Rain is be lett mutatva...érdekes..
  • greyfox
    #45687
    Arra figyelj, hogy a monitor HDCP kompatibilis legyen, különben bas*hatod!
  • Foxhound1980
    #45686
    Ezt már a kezdetek óta ígérik.
  • Alien!
    #45685
    remélem nem csak pletyka....Killzone 2 Public beta
  • ballor
    #45684
    Egyáltalán be KELL adni a vinyót is a géppel?
    Nem tudod másnál megcsinálni a backup-ot?
  • Foxhound1980
    #45683
    :( Ez ge.cinagy szívás. Figy, ennek a szervizelésnek a részleteit, folyamatát meg az összeget majd postold már be plz ha nem túl nagy kérés. Az összegről ha nem akarsz konkrétat mondani akkor csak annyit, hogy elájultál e vagy sem.
  • Foxhound1980
    #45682
    LBP Boss harc (HD flash)
    Dead Space gameplay-ek (SD)
  • DanielT
    #45681
    DVI-HDMI kábellel és a monitorodon működne is.

    Sajnos sem a képarányát, sem pedig a felbontását nem támogatja, de kép lenne rajta.
  • Foxhound1980
    #45680
    LOOOOL
  • Sippie
    #45679
    Killzone februárban :) SG-s klánt alapítunk?
  • ztahity
    #45678
    Szerencsétlen! Hát ha az enyémmel lenne baj sokkot kapnék! Isteni áldás ez a gép!
  • wordsworth
    #45677
    1; dani rég szidttalak, szal kabbeafaszom
    2, mocskos parasztok a földig itattak,
    3; i love ps3
  • DarkSector
    #45676
    Csak annyi kérdésem lenne, hogy PS3 csatlakoztatható-e Monitorhoz, és hogy ha igen, akkor milyen kábellel?
  • predator0
    #45675
    Elég sok külföldi fórumon kérdezgetik, hogy el lehet-e érni PC-vel a PS3-as winchester fájlrendszerét, de pozitív válasszal még nem találkoztam. Azért még keresek :) Amúgy sajna azt is írják, hogy ha PC-vel próbálgatod, akkor lehet utána már a PS sem tudja olvasni róla az adatokat és le kell formázni az egészet.
  • HUNMarcus
    #45674
    amúgy movietime-on tényleg ingyen hozzák a játékot és csak magáért a játékért kell fizetni-??
  • HUNMarcus
    #45673
    köszi, megpróbálom valahonnan beszerezni
  • Prince of Máté
    #45672
    Semmi nem beszélnek benne a figurák.
  • HUNMarcus
    #45671
    de nem tudok angolul, ugy is poénos?
  • Prince of Máté
    #45670
    Röviden: gecijók :D
    Bűn lenne kihagyni egyet is, kérdezd papeszt.
  • HUNMarcus
    #45669
    a lego játékok milyenek? van valakinek?
  • item
    #45668
    Most olvasom hogy valoszinuleg a game os cucc levan titkositva, csak azt nem ertem hogy a linuxos 10gb ot miert nem latja.. hm, lehet tényleg behalt rajta azadat vagy a linuxos reszt is titkositotta.. fene tudja majd holnap meglesem bent a cegben egy hirens lemezzel mit mond ra egy particionalo progi.. azért köszi a választ!!
  • item
    #45667
    Ja megvan latom, csak a particiot nem mutatja, lemezkezeloben megneztem ott ott a vinyo de a vista azt mutatja hogy nincs particio rajta szal nem értem, vagy esetleg nemismeri a particio tipusat es azért.
  • sirpalee
    #45666
    Hmm... Tudsz valami ellenőrzést lefuttatni rajta?

    Mert elvileg simán látnia kellene. Első lépés, biosban látod a vinyót?
  • item
    #45665
    Sajna nem lat semmit! üres meg a particiot sem mutatja, szal lehet hogy alapbol nem latom vagy mikor a villam meba...ta akkor az adatok is elvesztek ?

    Amugy milyen particio lehet ezeken ??
  • sirpalee
    #45664
    Le tudod, csak dugd rá egy pc-re és a saves, music és video könyvtár alapból lementhető.
  • item
    #45663
    Befáradt a ps3 mam, de nem magától hanem a szomszédba bevágott a vllám, szal R.I.P

    Gari lejárt,kénytelen vagyok megcsinaltatni aztán majd a biztositoval kifizettetem. Viszont van a hdd.anyag azt le tudom menteni a pc re valahogy ??? Vagy mar nincs remeny ??
    A választ előre is köszönöm!!!
  • Papesz
    #45662
    Summer Sale van az aktuális kedvezmények helyett. Szerintem ez most marad egy darabig.