89387
PlayStation3
  • Istencsászár
    #46021
    Neked mindegy hogy hogyan néz ki mert az alant linkelt Resistance képtől is odavagy ami egyátalán nem állejtő:)
  • Seth
    #46020
    Vigyázz,mert csak a pre-alpha változat kapható,ami 20%-ban használja ki a gépet. Ha vársz 1,5 évet akkor szebb játékot kapsz
  • Alien!
    #46019
    sas-kabaré szintet azé ne üssük meg.
  • DanielT
    #46018
    Tényleg? Kész a játék? NA! Megyek a bótba! Fél óra és Killzónnal térek haza.
  • Alien!
    #46017
    "A Killzone videókban semmiféle grafikai előrelépést nem látok pl egy COD4-hez képest" ez tetszett... egyébként meg az a 2 év nemegészen 1,5,ráadásul a játék már most kész van...az meg hogy nem szebb....hááát...ha csak a realtime fényeffekteket nézzük,megtoldva egy kis motion blur-ral,depth of field-el már akkor is mindenre köröket ver...és akkor még a masszív büntető atmoszférát nemis néztem... tökegyszerű a matek,a legjobb technikailag egyenlőre. és ez látszik is rajta...btw érdemes megnézni a targetrendert újra.
  • partizan182
    #46016
    Na, erről van szó. Azért keveseknek adatik meg a te setupod, és még kevesebben igénylik (játékokhoz pedig még mindig nincs köze).

    BD lejátszónak zseniális a gép, nekem nem kell mondanod, elsődlegesen én is annak vettem.

  • DanielT
    #46015
    2. Sehonnan. Lehet, hogy lesznek. Egyelőre viszont semmi nem utal rá. Sőt, a tények egészen mást mutatnak, mégha az Unchartedet pl máig a legszebb játéknak tartom a generációban. És a generáció itt az összes konzolt jelenti, a gyengeelméjűek kedvéért.

    3. A Killzone videókban semmiféle grafikai előrelépést nem látok pl egy COD4-hez képest. Pláne nem 2 évnyi különbséget amennyivel később fog jönni.

    A Home maximum Ps3-on lesz új mérföldkő a kapcsolattartásban, mert a mostani rendszer a kalap szar színvonalát sem súrolja alulról. Van hova fejlődni.
  • Alien!
    #46014
    szűk keresztmetszet rulez....
  • partizan182
    #46013
    Mi köze ennek bármihez is?

    De ha szeretnéd:

    "Jóval nagyob meló kerül a grafikus nyakába "

    Nem ps3-specifikus probléma.

    "namost ennek megint kétféle következménye lehet:
    "vagy drágább lesz a játék "

    Ja persze, most már aszerint árazzák a cuccokat hogy hány ember dolgozott rajta. Nyúzfless: disk-en érkező teljes árú játék 59.99 USD. Pont.

    "és emiatt kevesebbet adnak el"

    Tehát a drágább dolgokból kevesebb megy el. Logikusan hangzik. Azért ezt mondd már el a Harmonixnak és az Activisionnak is, hadd okosodjanak.

    ""vagy később kapják meg a gamer"

    Tehát ha jól értem: ha csak simán kitolódik a fejlesztési idő az nem drágítja úgy a játékot, mintha többen dolgoznának rajta.

    Mindig tanul valamit az ember.
  • Chris Lowe
    #46012
    Komolytalan vagy....
    És akkor utoljára a figyelmetleneknek vagy direktből nem figyelőknek:
    a kettes, hármas menüpont a lényeg.
  • Chris Lowe
    #46011
    Igaz nem nekem szólt...
    HDMI-s erölködőm van, ha akarnám 7.1-ben játszhatnám a gran turismo-t...más kérdés, hogy a 25nm-es nappalimban nincs szükség 7.1 hangfalra, mert elég az 5.1
    Blu-ray filmeket viszont tömörítetlen hanggal hallgatom(igen akár dolbytruehd-ben), fullHD-ben. Hidd el jó.
    BD live funkciós magyar lemez még nincs mivel erre a hülye elavult ps3-ra még nem jelent meg Mo-n ilyen. Bazz tiszta gáz elavult a lejátszó....sőt a BD live is. :-)

  • Super DANTE
    #46010
    Hol írták? Mert legutóbb erről ment a találgatás, hogy mennyi lemezre lesz szükség.

    Nem is írtam, hogy a BD Live-nak köze is lenne a játékokhoz, csupán arra válaszoltam, hogy milyen előnyei vannak a BD-nek. De ok részemről túl van tárgyalva a dolog.
  • DanielT
    #46009
    Milyen lényegre? Van lényege? Nem tűnt fel.

    Esetleg az utolsó kérdésre gondolsz?

    "Ha meg boxon szeretsz játszani és a ps3 szerinted egy kiegyensúlyozatlan(lol) gép akkor miért foglalkozol vele? "

    Százszor elmondtam már. Engem ma már a konzol mint iparág szórakoztat elsősorban, nem pedig a rajta való játék.
  • partizan182
    #46008
    3 darab kérdésem volt csupán, sajnálom ha támadásnak vetted, nem annak szántam. De ha gondolod:

    BD-live-nak semmi köze a játékokhoz, Dolby True HD, PCM szintén nem adathordozó-függő, FF13-ról a minap nyilatkozta a SE hogy 9 gigára röhögve ráfér majd. (felkiáltójel, felkiáltójel, idióta integetős szmájli)
  • Chris Lowe
    #46007
    Pont a lényegre nem válaszoltál. :-)
    Épp ezért itt befejeztem.
  • Alien!
    #46006
    egyébként ezért időtálló a hardver,én most vettem truehd-s erősítőt(onkyo tx-sr606,mindenkinek ajánlom!!!!),és a MGS4-nek atomcsapás hangja van...ésha csak ezirányban kezdik kihasználni a BD előnyét(kétlem),már akkor megérte...

    csakaztán nehogy előforduljon,hogy az x is kap kötelező installt egy-két játéknál...no majd jönnek a HDD required matricák és a 4-6dvd-s játékok....
  • Chris Lowe
    #46005
    Figyelj kimásolom csak Neked csak most mégegyszer:
    "Jóval nagyob meló kerül a grafikus nyakába és ezt kétféleképpen lehet megoldani: vagy plusz embreket vesznek fel vagy hosszabb fejlesztési idővel számolnak (lásd Killzone, LBP, GT5, Home, Alan Wake), namost ennek megint kétféle következménye lehet: vagy drágább lesz a játék és emiatt kevesebbet adnak el, vagy később kapják meg a gamer. Ufff leírtam mint egy ovisnak. :-)))"

    Oké akkor kezd újra.
  • DanielT
    #46004
    "Bocsika de nem minden második gép nem szarik be hanem talán ha 2 beszarik 1000-ből. Nem mindegy! Ha annyira belsősnek érzed magad ezen a piacon, akkor legalább már ne írj hülyeséget."

    Bocsika, pont azt mondtam, hogy legalább nem szarik be minden második gép mint a 360 esetében.

    "Ezt ugyan már feltettem neked, de valahogy nem válaszoltál...ha tudsz jobbat/időtállóbbat készíteni vajon miért nem te vagy ott? Hidd el megfizetnének..."

    Hidd el most is megfizetnek. A játék témában elég amit hozzáteszek a fórumon, a jatekaim.hu -val és van még hosszabbtávú, nagyobb projekt is tervben.
  • Chris Lowe
    #46003
    Nem azt írtam, hogy tökéletes a konzol. Ha megnézed Daniel hsz-eit akkor feltűnhet, hogy a boxra ilyeneket nem ír. Mert ha a ps3 elavult akkor a box is, mivel abban sincs g9 mag megatöbbi. És ha még összehasonlítjuk a két konzolt akkor ne magyarázza nekem meg senki, hogy ugyanolyan szintü technika. Sőt továbbmegyek ha mégsem lesz rá szebb játék a jövőben akkor is fejlettebb mivel JÓVAL többmindenre lehet használni.
  • Super DANTE
    #46002
    Nézd én arra válaszoltam, hogy milyen előnyei vannak még a Blu-ray-nek, ennyi. A cinikus megjegyzéseidet megtarthatod magadnak, nem kíváncsi rá senki sem!

    De gondolom te is valami belsős fejlesztő vagy, aki nap, mint nap z FF13 fejlesztése körül bábáskodik, hidd 4 DVD lesz az minimum!
  • partizan182
    #46001
    Használtad valaha is a BD live-ot?
    Van Dolby True HD képes erősítőd?

    Láttad már a Ff13-mat?

    Olyan dolgokról beszélsz amikről csak hallottál...
  • Super DANTE
    #46000
    BD Live, Dolby True HD & DTS - HD Master Audio, vagy pl. linear PCM

    Jó lesz az FF13-hoz, nem kell 4 DVD, meg nem kell tömöríteni a CG videókat.
  • partizan182
    #45999
    Ómájgád.

    Kedvencem: "azért nézd már meg mégegyszer a killzone2 videókat"

    Hát ja. Nézzük a videókat...

    (Bítídaböljú ma jön MGS4-em, Sznééék!!)
  • HAF Rigel
    #45998
    Van igazság abban amit Danielt mond , mert a Ps3 központi processzor mellé , az RSX grafikai része egy G7x magot tartalmaz , úgye most a G9x szériánál tart a Nvidia , pont a 8800gtx megjelenésénél írták , hogy már "elavult" teknikával jelenik meg a ps3 . Ha jól tudom akkor memoria még ami kicsi. Szóval van szűk keresztmetszett a gépükben ezt el kell ismerni . Nincs tökéletes KONZOL , vagy telefon , vagy auto vagy feleség stb stb. Mindennek van hibálya , mi is megtanultunk élni a ps3 hibályával , így engem nem zavarnak a szűk keresztmetszetek . Amíg Msg4 , vagy Unchatred szerű játékok jellennek meg negyed évenként addig nem az én gondom a szűk keresztmetszet , legyen gondja a programozoknak vele. Most már eladtak annyit belőle , hogy örültség kihagyni a platformot a fejlesztésből , így nem kell félni ,hogy nem tudunk mivel játszani .
  • Chris Lowe
    #45997
  • Chris Lowe
    #45996
    1: Bocsika de nem minden második gép nem szarik be hanem talán ha 2 beszarik 1000-ből. Nem mindegy! Ha annyira belsősnek érzed magad ezen a piacon, akkor legalább már ne írj hülyeséget.
    2: Honnan a fenéből veszed, hogy nem lesz rá sokkal szebb/jobb játék mint boxra....vedd figyelembe (már ha annyira ismered ezt a piacot - lol másodszor írtam de asszem te vagy százszor leírtad :)))), hogy egy AAA tipusú játék fejlesztése "kicsit" kitolódott. Jóval nagyob meló kerül a grafikus nyakába és ezt kétféleképpen lehet megoldani: vagy plusz embreket vesznek fel vagy hosszabb fejlesztési idővel számolnak (lásd Killzone, LBP, GT5, Home, Alan Wake), namost ennek megint kétféle következménye lehet: vagy drágább lesz a játék és emiatt kevesebbet adnak el, vagy később kapják meg a gamer. Ufff leírtam mint egy ovisnak. :-)))
    3: azért nézd már meg mégegyszer a killzone2 videókat, talán észreveszed a grafikai ugrást a mostani játékokhoz képest....de ha nem csak grafikai mércét állítunk akkor ott a Home ami azért egy új mérföldkő lesz a kapcsolattartásban, szórakozásban, konzolosdiban és ugye ez pl. majdnem mindenkinek meglesz mivel puszira adják..(más kérdés, hogy miért nem tartom ez utóbbit jó ötletnek, de ez már nem ide tartozik).
    4: egyértelmű ha valaki most csak játszani akar akkor a box a megfelelő, de ha valaki tovább gondol és még esetleg a minőségi filmek, zenék is érdeklik akkor nemhogy nem elavult hanem egyenesen a legjobb befektetés egy ps3.

    Tipikus fórumos okoskodó vagy, aki ideböffent egy "rengeteg buta szük kersztmetszetü ps3" szöveget. Ezt ugyan már feltettem neked, de valahogy nem válaszoltál...ha tudsz jobbat/időtállóbbat készíteni vajon miért nem te vagy ott? Hidd el megfizetnének...
    Ha meg boxon szeretsz játszani és a ps3 szerinted egy kiegyensúlyozatlan(lol) gép akkor miért foglalkozol vele? Komolyan nincs jobb dolgod? Mert akkor ez szánalmas.hu....
  • Alien!
    #45995
    még jó,hogy a Sony belső fejlesztői sz*rnak a szűk keresztmetszetre....
  • DanielT
    #45994
    Látom kis magyarázatra szorul a többség részéről ez a "miért is volt elavult a Ps3 a megjelenés pillanatában" dolog. Nos, nem kell annyira túlbonyolítani, ahogy teszitek, azért volt elavult(lehet, hogy nem ez a legjobb szó), mert a 360 2005 novemberben jelent meg és nem lett nála annyival jobb a Ps3 amennyivel egy az IT ipar fejlődik ennyi idő alatt. HACSAK nem vesszük annak azt, hogy nem szarik be minden második gép, mert ez valóban tiszteletreméltó teljesítmény! :)

    Egyébként meg valóban nem elavult, hanem egy kiegyensúlyozatlan konstrukció, rengeteg buta szűk keresztmetszettel.
  • HAF Rigel
    #45993
    1213 új üzenet , 8 nap alatt , ez nagyon dura , az ember el sem mehet nyaralni. De mindegy ismét itt rontom a levegőt . Összefoglalná valaki nekem a mult hát történéseit ? Csak hogy ne legyek analfabéta .
  • Alien!
    #45992
    bazz....6 hónapjuk van polírozni....még a végén egy olyan játékot kapok a pénzemért ami be van fejezve....működik a chat,nem lesz bugos,nem recseg a hang....
    Azért a hangra kiváncsi leszek,meg tudja-e szorongatni a BF:BC-t....:

    "The audio in Killzone 2 is purely phenomenal. Thanks to our vast knowledge of hardware reviews regarding sound, we can tell easily when a 48KHz sound is transfigured to sound like something else, and when sneaky tactics are being used to replay the sound in a different pitch for a different scale in the environment."
  • wordsworth
    #45991
    Ez a ps box vita.. amíg van singstar, ff13, versus, meg EGYEDI gamek addig leszarom, hogy melyik a jobb nekem ps3 kell :)
    (és 1-2 játékot összehasonlítottam mind2 konzolon, főleg gta4-et és ps3on jobban bejön, de ez egyéni vélemény)
  • fsgh
    #45990
    én is ezen rágom magam már hónapok óta...egyik eladott ps3játékomat se bántam meg, csak ezt...Ennek ott KELL lennie a szekrénybe:S én is vissza fogom venni...
  • Foxhound1980
    #45989
    Tretton GT interjú
  • Foxhound1980
    #45988
    KZ2 fejlesztővel videó interjú
  • Alien!
    #45987
    vsyncet leszámítva,nagyon kivan polírozva...történet,grafika,hang....patent...és még az AI is rendben van....
  • Foxhound1980
    #45986
    Egyetlen PS3 játék amit visszavettem újra...Évek óta nem csináltam ilyet, bármely konzolt nézve :D Mondhatni, nem szar az anyag :D
  • Alien!
    #45985
    Uncharted-en látszik a helyigény.....és a hangját is nagyon összepattintották,a 7.1 lpcm beszarás,hogy szól...
  • Chris Lowe
    #45984
    Lol. Nem tudom lesz-e Afrika, de ha only japan akkor max. megrendelem onnan. Szvsz az még használható gém. A sok lődözős meg verekedős progik nekem már unalmasak. Jó példa erre a Hotshotgolf ami márc. óta pörög a meghajtóban, míg pl. a GTA bírt egy hetet.
  • partizan182
    #45983
    Afrika megjelenik egyáltalán japánon kívül? Jó lenne, szeretem a semmittevős, léjdbek cuccokat.

    Az alant lévő fejtegetések elég megmosolyogtatóak. DT meg celebrity lett.

    Szép, igaz SDF estétek volt...
  • Chris Lowe
    #45982
    Én az Afrikára és a LBP-re várok.