89387
PlayStation3
  • DanielT
    #46061
    Majd mindenképpen írd le a tapasztalataid, ha meglesz.
  • marcinger
    #46060
    Sziasztok. A héten cserélem le az Xbox 360-at egy ilyen gépre. A faqban olvastam, hogy a gép menjen monitoron kell venni Neoya X2VGA2 átalakítót. Ilyet magyarországon lehet kapni valahol?
  • dualview
    #46059
    Köszönöm mindenkinek a biztatást, legalább lesz kit szidnom ha mégse fog tetszeni:)
    Végül megvettem Ebayen 22.99+3.99 fontért, így 7743 Ft-ot fizettem.
  • partizan182
    #46058
    Ott a pont :)
  • NEXUS6
    #46057
    Hát hogy életben maradjunk a munkaidő végéig!;)))
  • Sippie
    #46056
    amúgy honnan veszed 7800-ért?
  • partizan182
    #46055
    "nem szórakozásból írogatjuk ezeket a kommenteket"

    Mi más miatt?
  • NEXUS6
    #46054
    Annyi pénzt simán megér! Nagyon jó kis játék. Kicsit több logikai ügyességi rész azért jó lett volna benne. Elfogadható mennyiségű extrát, unlockolhato dolgot is ad, great fun! Most olyan pletyit is hallani, hogy lesz hozzá trófea pecs. Ha az kijön, akkor valszeg újra játszom.
  • NEXUS6
    #46053
    Kiscsillag! Itt dolgozó emberek fórumoznak, nem szórakozásból írogatjuk ezeket a kommenteket!
    ;D
  • aabelus
    #46052
    egyetértek
  • DanielT
    #46051
    Minden pénzt megér.
  • Istencsászár
    #46050
    Xbot :)
  • Sippie
    #46049
    érdekes, demo alapján én se voltam elragadtatva tőle
  • dualview
    #46048
    Az Uncharted-ről annyi jót írtatok, hogy kezdem félretenni a Demo alapján kialakult kétségeimet és ha ennyien mondjátok akkor kezdem elhinni hogy must have (pláne a 7.1 lpcm győzött meg amit Alien! említett).
    Megér a játék 7800 Ft-ot?
  • Sippie
    #46047
    jáááj elleptek minket az xbotok
  • Istencsászár
    #46046
    Pre alfa bélyeg gifek
  • Prince of Máté
    #46045
    CoD4 mint nextgen? a Quake 3-as motorral?
  • Alien!
    #46044
    jó lesz ez na....
  • Super DANTE
    #46043
    Lehetséges, hogy ez lesz az, és vagy a GC-n, vagy a TGS-en be is fog mutatkozni, ahogy látom a hangszórók is ismételten máshová kerültek.
  • Foxhound1980
    #46042
    PSP3000? (HW)
  • partizan182
    #46041
    Leginkább meló miatt.

    Nagyot néznének az irodában ha a hónom alatt egy ps3-al állítanék be. MGS4-el. Igen, itt van a kezemben! Juhú! Este én is átérzem a trúnextgen élményt!
  • Istencsászár
    #46040
    Nextgen szintű játék...
  • torrente
    #46039
    360-on végignyomtam és azért hiányolom nagyon Ps3-ra, mert jelenleg csak ilyen gépem van itthon. Talán a legszebb, legjobb játék, amivel valaha játszottam.
  • torrente
    #46038
    A rohadt életbe, most olvasgattam el az utóbbi kb. 40 hozzászólást. Mi a francért nem tudtok elhúzni játszani, ha már ilyen nagy gémereknek tartjátok magatokat? Orrba-szájba szidjátok egymást, alattomos megjegyzéseket tesztek, mindenki okosabbnak tartja magát a másiknál. Lépjetek már ki abból a szerepből, hogy ha Mo-on éltek, kötelező szart dobálni a másikra. Inkább szórakozzatok!
  • Istencsászár
    #46037
    2 rész jön PS3ra elvileg aztán hogy 360 után fél évvel már kitudja:) mindenesetre ha érdekel a cucc akkor kezd el 360on vagy pécén az első részt.
  • Smuge
    #46036
    Reklám : Eladó Battlefield Bad Company GOLD Edition (Pal) gyönyörű ujszerü állapotban,eredeti fóliájában +AJÁNDÉK eredeti új Metal Gear Saga Vol.2 dvd-vel - 11.000 Ft vagy csere Ratchet + Uncharted párosra ! Bp-n találkozó megoldható vagy posta! köszönöm! :)
  • partizan182
    #46035
    Bizony, álleejtő milyen sebességgel száguld mostanában a playstation vonat...
  • torrente
    #46034
    A Mass effect trilógiát nem fogják kiadni Ps3-ra? Nagy kár lenne érte.
  • DanielT
    #46033
    IDÉNRE? Mi ez az új trend? Idén kijön valami? Durva...
  • partizan182
    #46032
    Hagyd már, egytlen igazán várós cím az idénre.
  • partizan182
    #46031
    Grafikában az LBP? Stílusos, kedves, de nem álleejtős.
    Viszont a game-et NAGYON várom. Varázslatos lesz az eddigiek alapján.
  • DanielT
    #46030
    Azt mindenhová oda kell sorolni. Azt úgy oda kell hogy csuhajj! Ne legyen komment LBP említés nékül.

  • partizan182
    #46029
    A blur engem pont halálra idegesít, ahol lehetett (pl mass effect) azonnal ki is kapcsoltam, csak egy tool ami a szaggatást és a recéket hivatott elfedni. GOW-ban is zavart, Darknessben is zavart. Persze lehet jól használni, de folyamatosan ne mossa már nekem a képet...

    Ha az érdekelne, hogy technóilag mi a legfejlettebb akkor Crysis-t játszanék félmilliós pécén.

    Ezzel együtt KZ2 érdekel (lövöldéket mindig szerettem), de nem értem miért várja mindenki úgy mint a messiást.
  • Alien!
    #46028
    de én még az LBP-is ide sorolnám...
  • Alien!
    #46027
    mirror's edge-t adom,nekem is bejön,de pl a videókon lehet látni,hogy a mo-cap eléggé "gyerek"...viszont a koncepcio tökéletes...

    Gow2 is tetszik,iszonyú látványvilága van,de Ut3 motor,és közel sincs a KZ2-höz technikailag...

    A KZ2 pedig egy sor olyan újítást hoz,ami pusztán kreativitás,pl a fegyvertartás/mozgás,a fejdőlés,a súlypontváltozás amikor letérdelsz,vagy,hogy nincs HUD,blur ha nézelődsz,vagy blur a mozgó űrhajókon amik így kiválnak a háttérből...megannyi olyan megoldás ami szakít a pc-s papírmásé grafikától....
  • partizan182
    #46026
    Gondolom GOW2.

    De mindegy is, mert az új POP szerintem mindent visz grafikában. És mindenki kap is belőle.

    Másik ami nagyon bejövős a Mirror's Edge. Gameplay videó megtekintése óta eléggé várom, király, high concept cucc, és rohadt jól is néz ki.
  • DanielT
    #46025
    Várjuk meg, hogy a megjelenésekor mik lesznek a piacon. Jó lesz a cucc az 100%.
  • NEXUS6
    #46024
    Ez a KZ2 vs. COD4 kijelentésed engem is lelökött a székről, most álltam fel eddig fetrengve röhögtem.;DDD

    És ugye, arra a kérdésre hogy elavult volt-e a hw megjelenésekor, a KZ2 nagyon jó választ ad. 2005-ben amikor bemutatták a prerend videót, mindenki padlót fogott. Sajna 3,5 év eltellik mire kojön a gáma, de megcsinálták!!!!
    Igaz, hogy a grafikába keményen bedolgozik a cell is, de valahogy a PS3 első koncepciója is valami ilyen elképzelésből indult. És ezexerint ha valamelyik fejlesztő veszi a fáradtságot és úgy használja a hw-t, ahogy a tervezők elgondolták akkor olyat mutat amit a mostani csúcspécén se nagyon látsz!
  • Alien!
    #46023
    ejj juteszembe....másik oldalról vmi álleejtőt láthatnék?!? egyébként a Resistance 2-től nemvágom magam annyira hanyatt,teszik,hogy a nyomasztó concept artok nagyrészét sikerült a játékba beletenni,ezt például....

    KZ2
  • DanielT
    #46022
    Te kezdted.

    "ráadásul a játék már most kész van"