89387
PlayStation3
  • Chris Lowe
    #45981
    FNR3-ban pont annyit kellett kidolgozni és pont annyit kellett számolni a gépnek amit leírtál. MGS4-ben azért ez egy kicsit bonyolultabb, ugye nem csak 2 darab felsőtestet kellett kidolgozni. MGS4-et egyébként nem csak a graf miatt hoztam szóba hanem mert abszolút nextgen proginak tartom. (mint ahogy a gears is tudott új dolgot behozni - egy kezelhetőbb irányitással - és ez sikerült az Uncharted-nek is) Ratchet, GT5p inkább a sántító ha már kötekedni kéne, merthogy azok csak grafikában ugrottak egy emeletet.
  • predator0
    #45980
    A Microsoftnak sosem volt szerintem célja megkaparintania a Blu-Ray-t, mivel ők a HD DVD nyereségére mentek...
  • fsgh
    #45979
    ejj hogy itt mindig a box vs ps3 megy...inkább dumáljunk a közeljövőben megjelenő jáékokrol:) bő 1 hét és itt a Soul Calibur4 pl... Ki fogja megvenni?:) Nekem tökéletes lesz bevezetőnek a Force Unleashed előtt:DDdd lenyomom a Darth Vader vs Tanítványa meccset párszor:P
  • Foxhound1980
    #45978
    FNR3 nem nextgen graf? :D Mai napig nincs olyan részletességű textúra a karaktereken más sportjátékokban. MGS4 grafikájától én pl nem basztam magam hanyatt. Sok helyen szánalmasan fos a megjelenítés, tele lowres textúrákkal, nem beszélve a 665P-s natívjáról. Uncharted veri mint annak a rendje.
  • aabelus
    #45977
    nem ertettel meg.
  • Chris Lowe
    #45976
    Én ezt a fight night3 vagy fifát nem nevezném nextgen grafnak, max. (már ha éltetek akkor) olyan szintü változás mint c=64 magnós játékokról floppys játékokra váltásnak...vagy amiga500-as felbővitése 1mb-ra...
    Boxra az első IGAZÁN nextgen graf a gears volt és azóta sem látok szebbet...ps3-on az első az Uncharted/Ratchet kettős volt majd tavasszal a GT5p és most a MGS. És ugye tudjuk mik jönnek ősszel majd 2009 tavaszán. Boxra a fejlődés nem igazán látható, lesz egy gears2 ami ugrik egy szintet, de az E3-on több ilyen grafikai ugrás nem lett bemutatva.

    COD4 nem jó példa, az nem exkluzív, én csak saját fejlesztésű progikról írtam.
  • Foxhound1980
    #45975
    Más problémai voltak inkább neki, technikailag nem bírta a vas amit akart. De ez nála nem új, mindig ezt csinálja. :)
  • predator0
    #45974
    Ehh... pedig mintha olvastam, hogy Kojima elégedetlen, mivel ki kellett a játékból vágni részeket a helyhiány miatt... Akkor az is kamu volt.
  • mrzsul
    #45973
    Nem de jó látni a borítón hogy BD és nem DVD Mondjuk ez váltózni fog sztem. És ha az MS kaparintja meg a BDt hamarabb és nem a Sony és PSben lenne DVD meghajtó Boxban meg BD meghajtó akkor a sok Boxos úgy fent hordaná az orrát hogy csak na. És mi PS tulajok ezt nemtesszük. Szal erről ennyit. Boxosok mondják a magukét a BDre bezzeg ha az Boxban lett volna először akkor istenítve lenne. Na mindegy nem kötözködni akarok csak én ezt vhogy nagyon így látom. Az pedig hogy Boxból többet adtak el még nemjelenti azt hogy jobb. Suzukiból is jóval többet adnak el mint Audiból és?????
  • Foxhound1980
    #45972
    50GB-ot még semmi, az MGS4 sem. Átbaszás volt az is, kicsivel több mint 30GB a mérete.

    Szerk: Uncharted 22 körül mozog meg a Resistene valamivel 20 alatt van de abból 14GB dump file.
  • predator0
    #45971
    Játékok szempontjából a Blu-Ray megoldást én sem értem, ez a kétszeres sebesség a 72 Mbit/s-os sebességével lassú hozzá, filmekhez tökéletes. Azért az a "4 giga" boxnál is 8,5 Giga (max), viszont... sajna PS-re sem sokkal több egy játék. Eddig az MGS4-en kivül kihasználta valamelyik játék mind az 50 gigát, vagy akár a 25-öt?
  • mrzsul
    #45970
    Hát igen először én sem értettem miért olyan drágák PS re a játékok de miután megnéztem az árakat Boxra azután meg a PSt kezdtem érteni a Boxot meg nem. Hogy ugyananny pénzt kér a Box a DVDért mint a sony a BDért. Na jó vhol az MS nek igaza van mert a Boxosok meg veszik ja és persze könnyebb 4 gigát letölteni mint 40et. Tisztelet a kivételnek persze
  • mate317
    #45969
    8x annyi tárhelyet mint egy DVD...

    Ahhoz, hogy elavult legyen a ps3, kell még jó pár év. A játékok még nincsenek azon a szinten, nem néznek ki olyan jól, amit a ps3 ne bírna el. Még a gt6 is jó lesz erre a vasra szerintem.
  • predator0
    #45968
    Kizárt.
  • Norbi7
    #45967
    Megpróbálom mégegyszer, biztos tudja valaki. Azt szeretném megkérdezni hogy a PS3 Eye Toy kamera PC-vel esetleg használható vagy kizárt?
    köszi előre is!
  • aabelus
    #45966
    semmit,az egy hulyeseg.
  • Istencsászár
    #45965
    Kötelező installon kívül mit nyujt?
  • bertino
    #45964
    nem gyengén.
  • Super DANTE
    #45963
    Játékra nagyon is alkalmas a BD formátum.
  • Foxhound1980
    #45962
    Fight Night R3 2006-ban...
  • Alien!
    #45961
    nálam a cod4 ütötte meg elsőnek ezt a mércét...És persze az uncharted,meg az MGS4...De a GT5 se kutya...És sajnos a KZ2 lesz olyan ami után minden savanyú lesz.ezt boritékolom...
  • Istencsászár
    #45960
    Csukott szemmel jársz... még az EA Fifa, Euro is olyan nextgen mint a huzat...
  • tarti19
    #45959
    1,5 év alatt nem fog megváltani egy új technológia semmit, még akkor sem ha 2008-t írunk:D viszont a a jövő éppen az ő kezére játszhat s ez lehet a reménye
  • Foxhound1980
    #45958
    Sokat felejtettetek az előző generációból... Szakadéknyi a különbség a prevgenhez képest pár extrém szargrafikájú stufftól eltekintve.
  • tarti19
    #45957
    jah, csak az hogy árba majdnem ott van a box és a ps3... persze amíg az itthoni környezetbe akarjuk beleilleszteni ezen tényezőket,a ddig nem beszélhetünk tényekről...
  • Istencsászár
    #45956
    "ha nem lenne warez,box a kutyanak sem kellene."

    Érdekes pedig a warezos boxra rendre kivéte szinte kivétel nélkül több játék fogy :)

    BDvel játszol? rádvan erőltetve sok pénzért, filmre tökéletes, játékra alkalmatlan a megjelenés óta....

    észrevételek, tények... ha tetszik hanem
  • Chris Lowe
    #45955
    Azért valaki felsorolhatná mik azok a "nextgen" címek amik megérdemlik a "nextgen" szócskát....mert én boxon 1 ilyen exkluzív címet láttam az is anno max. grafikában volt ütős (gearsofwar).
    Amire meg ezen kívöl esetleg az ötletes jelzőt is ráaggathatjuk....na olyannal még nem találkoztam, de az E3 alapján nem is próbálkoznak.
    Ps3-on sem vált be eddig a nextgen grafika, bár azért az Uncharted és Ratchet és Gran Turismo Prologue már mutat valamit, szerintem képileg üti az eddigi nextgen játékokat. Ja és az MGS4!
    Ötletes játék sem jött sok, de legalább próbálkoznak és ez dicséretes. (echocrome meg a leendő LBP jó példa erre).

  • bertino
    #45954
    [101% egyetértés]
  • aabelus
    #45953
    "Kurvára elavult gép volt már megjelenés pillanatában a PS3"

    akkor miről van szo? vagy a bd nem tartozik a ps3-hoz? komolyan nem ertem mit szaroztok itt.. nehany multi jatek szebb boxon.. es?? akkor rosszabb jatszani? nem!

    ha nem lenne warez,box a kutyanak sem kellene.

    ha meg olyan tokeletes,akkor miert nem jatszol rajta? hisz az fasza,nem mint a ps3.. enjoy! ne csak a ps3-al foglalkozzatok.

    kritizalni a legkonnyebb,azt minden bunko tud.
  • Istencsászár
    #45952
    Nagyon nem erről van szó, nem is a BDről nem is arról hogy hány játék van rá, de mind1:)
  • aabelus
    #45951
    ...es a jatekokkal is meg vagyok elegedve,mivel ha van idom,jatszom,es tudom ezt elvezni,nem csak kritizalni mindent,mint valami utolso loser.

    más:
    ha egy nap 40 ora lenne,akkor sem tudnam azt mondani,hogy keves jatek van a ps3-ra.
  • aabelus
    #45950
    igy van :D

    szerintem szanalmas amit muvelnek itt a box-osok,komolyan mondom. en nagyon szeretem a konzolom,egyszeruen imadom. persze biztos azt gondoljak,hogy emiatt igenytelen vagyok (sok ps3-as "tarsammal" egyutt)... lehet igazuk van,hogy elavult,hisz azert nezunk mi BD filmeket
  • tarti19
    #45949
    nem vágom mit vszekedtek:)
    Amúgy a Sonynak ott van 3 konzolja... míg a ms-nek 1, ráadásul a Sony a filmiparban is jelen van s most a bd maitt hihetetlen nyereségekkel fog majd zárni és ne a hazai paicot nézzétek könyörgöm....
  • Ombika
    #45948
    Amcsi Store elfogadja vmelyiket: OTP Klasszik MasterCard vagy VISA hitelkártyát?!
  • aabelus
    #45947
    nem lett,de a box az lett
  • Super DANTE
    #45946
    Előbb inkább a vörös ledeket kellene orvosolni Új generáció meg majd valamikor 2012-ben, az MS a dobozból pénzt akar kihúzni, ha már egyszer nyereségessé tette, akkor nem fogja 2-3 múlva kinyírni, mint tette azt az előddel, no meg a 6 milliárd dolláros veszteség.
  • Istencsászár
    #45945
    Hát nem is lett szupákompjutá a nagy PS3... MSnek miért kellene sietnie? potyognak az ölébe a címek, a SQUARE ENIX hetente oltja a PS3t és húz egyre jobban a Box fele... mivel ez PS3 topik ezt ugy hívják hogy vicc...
  • jaszy
    #45944
    Nem erre írtam. Hanem arra hogy :"Kurvára elavult gép volt már megjelenés pillanatában a PS3"

    Az MS csak akkor tud lépni ha csinál egy új konzolt mihamarabb.

    Ezt a szenvedést én mint boltos annyira nem érzékelem.

  • torrente
    #45943
    Ha valakit érdekel egy fóliás Condemned 2 játék 9990 Ft-ért, kérem jelentkezzen privátban vagy emailben: [email protected]
    Érden lakom.
  • Istencsászár
    #45942
    Miért szerinted az MS arra fog várni hogy a Sony méltóztasson végigszenvedni eme generációt? 3 év mulva teljesen reális egy uj MS konzol, és hogyha a Sony addig nemfogja magát összeszedni akkor gém óver...