89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #46221
    360/PC viszonyt nézve? ne viccelj :)
  • alakulat
    #46220
    .mkv
  • DanielT
    #46219
    "Az lenne hír értékű ha nem jönne miután átment 360-ra."

    Erős túlzás.
  • Foxhound1980
    #46218
    Milyen kiterjesztése volt a filmnek?
  • alakulat
    #46217
    Hello!
    Most probáltam PS3-n egy 40gigáson lejátszani HD filmet egy 720p-set a tv az tudta a 1080p-t is, össze dugtam mindent minden be lett állitva és nem tudta lejátszani.Most ez télleg nem tudja lejátszani és csak felbontást tud ilyen nagyokat kezelni vagy én nem állitottam be jól???
    elöre is köszi
  • Chris Lowe
    #46216
    Küldtem privit!
  • Foxhound1980
    #46215
    Az lenne hír értékű ha nem jönne miután átment 360-ra.
  • Foxhound1980
    #46214
    LOL
  • bertino
    #46213
    fuj, hát télleg borzalom... :D
  • Foxhound1980
    #46212
    És?
  • örültspanyol
    #46211
    Fuj halottátok hogy lesz PC-re is FFXIII???
  • HAF Rigel
    #46210
    Gratulálok a Bajnoksághoz.
    Úgy érzem elbeszélük egymás mellett , A mondatom elején írtam ,hogy konzolon nincs szimulátor . Az F1, Gt5 , sem az . F1 az én értékrendem szerint fél-szimulátor , de nem arcad játék . Valahogy így van a hierarhia nálam.
    Simulátor , rFactor , GTR1-2 ,GP Legend , Race ( bár azt már kicsit arcadosabbanak éreztem) Fél szimulátorok , F1 , Ferrari Challenge , Gt széria , Forza sorozat ( ebben annyira nem vagyok biztos , mert nem játszottam vele csak max 10 percet)
    és vannak az aracad játékok , Grid, Burnout , Nfs széria Motorstrom , stb stb.

    Mindegyiket másért lehet szeretni , én szeretem a Sony F1 es progit, ezt probáltam ecsetelni , mert ha nem rFactor szintű modellezés vársz akkor jó el lehet vele játszani , én pl a japán pályára 2 héten át szorakoztam mire megtaláltam a számomra ideális beállitást amivel tudtam is versenyezni. Nem lehet ott sem hard fokozatban 1-2 nap alatt vb címet nyerni , tanulni kell .
    Egyébként meg kormányal játszik az ember , nekem egy g25 van PChez és Ps3is azt használom, de van amikor kontrolerrel nyomom , mert pl hajnalban nem akarom az aszonykámat zavarni azzal hogy játszom.
    Hidd el , hogyha akarnának konzolra szimulátort írni megtudnák , de annyira szűk réteg játszik kő kemény szimulátort , hogy nem lenne sikeres összehasonlítva egy Gt5p vel szemben . És ha nincs igény és mellete fizetőképes kereslet akkor nem fognak ezzel bajlodni. Marad a fél szimulátor , ami nagyobb vásárló réteget fog meg így nagyobb a haszon. Sajna ilyen világot élük .

    És még egyszer grat a bajnoksághoz . Én kedvem elvette a sokszor laggolo , nem normálisan vezető emberek , ezért ritkán játszom online autóversenyt , mert mi élvezet abban hogy meg akarsz valakit előzni aki nem folyamatosan halad a pályán hanem ugrál mert éppen szar az internet szolgáltató stbstb
  • mate317
    #46209
    A GT5 prologue a törést leszámítva ami majd lesz full szim:gt5 vs life
  • Chris Lowe
    #46208
    Uff, most olvasom a wipeoutHD az epilepszia teszten bukott meg emiatt késik.
    Ugye martin írt már róla egy előzetest valamelyik régebbi konzolban és Ő is megjegyezte, hogy brutális a sebesség fullHd-ben 60fps-el. Erre gondolom még rájátszik a villódzó jó élénk szines pályadizájn. A teszten meg gondolom páran behánytak.
    Fene enné meg már tavasz óta erre várok!
  • aabelus
    #46207
    de az a helyzet,hogy csoki apja ellen ha jatszom, akkor a vegere beszall csoki. ez igy volt,tudom hogyan jatszik a fatere es a vegere beszallt csoki,helyette. ne csaljanak
  • Jimanszky
    #46206
    Jó akkor félszim,de semmiképp se full árkád:))
  • Istencsászár
    #46205
    Én szimezek keményen sokéve pécén korménnyal már 8 éve... mondjuk nálam a szim és élmény mindenkép a pécét jelenti abból is az F1 a kedvenc amit az ISI készített ( F1 2000-2002 Challenge ) most pedig az rFactor. Ligába 3 éve versenyzek F1CL és számomra a szim = emberek elleni egyenlő harc, amiben csak a tudás, a tapasztalat a skill számít semmi más... nem is szimezek gép ellen mert buta!! végtelenségig hülye... azt semmi sem pótolhatja amikor egy 60 körös Monaco futamhoz 15-6an vagy tübben felsorakozunk a rajtrácsra ( 3 hete volt ) és indul a másfél órás verseny... heti több óra gyakorlást és 1000 kör gyakorlás után 1-1 pályára stb... Amit a Sony F1 tud az a kicsit szebb grafika ( effektek terén ), karrier mód..., csak sajnos az nem szim, hiába lehet kikapcsolni a dolgokat kontrollerre nemlehet szimet csinálni... egy pécés szimet esélytelen azzal irényítani mert korményra vannak kitalálva... Csak ismételni tudom önmagam, szim jelzőt csak 2 játéknál lehet használni konzolon a GT5 meg a Forza3 de ezek még sehol sincsenek... Prológ, meg Forza 2 jó uton haladnak, nekem tetszenek, de egy Sony F1től a hideg kiráz egyszerűen köze sincs a szimhez, nem is akar azlenni...
  • NEXUS6
    #46204
    Mondjuk egy darabig az volt a trend, hogy azok a dolgok, amik régebben a simet jellemezték, átmentek az árkádba. Realisztikus fizika, törés meg ilyenek.
    És eztök jó. A gond inkább ott van, hogy habár mindenprogi viszonylagosan realisztikusan számól, de mellette beraknak egy csomó rásegítést a kezdőknek, hogy tudjanak játszani, amit aztán soxor nem is lehet kikapcsolni!
  • HAF Rigel
    #46203
    Hát jó témát hoztatok fel , sim, félsim, arcade. Érdekes mert tényleg szimulátor konzolon nincs, Pc is nagyon kevés . rFactor , Sinbon féle dologok , bár ott is a Race és a Race 07 már egy kicsit a casual játékosok felé indult el. De gondolj bele egy kicsit , a tényleges szimulátorhoz mi kell , Erős gép , Jó kormány , Nagy kijelző stb stb . Ez egy szűk réteg aki megveszi , de így nem lehet nagy eladásokat produkálni , ezért a kiadok inkább a az Arcade-Fél sim vonalon helyezik el a játékaikat . Visszatérve a F1 re , első ps3 játékom volt , még a mai napig is be szoktam tenni játszani , pedig nyitó cím volt. Én Medium és Hard fokozaton játszottam és persze 100% hoszban a versenyeket ,és karier modban , nem éreztem lötyögös arcad játéknak , volt hogy verseny útán fájt a kezem , és égett a szemem a koncentrációtól , mert pl Monacoban nagyon közel vannak azok a falak . És máshol is a lekörözéseknél kurvára figyelni kell , mert hamarabb fékeznek mint mi , így néha törtem kocsit a 50 körben . Szoval ha F1 akarsz játszani és ps3ad van , vedd meg föleg hogy elég olcson meg lehet szerezni , aztán ha carrier modba kezdesz mehet a hard , és nem fogsz egykönnyen nyerni föleg ha 100% nyomod . Szerintem a EA F1 nél jobb , bár már régen volt amikor az F1C játszottam . És én nem bizom az új F1 ben , mert multi cím , mert a Codemaster fejleszti aki a Gridel azért megvicceltek , elsőre szimulátort vártam nem is teszett , aztán elkezdtem csak úgy autokázni olyan arcad jellegel és akkor kedveltem meg , de az F1 programtól még félek a faroló F1 auto képe rémlik fel elöttem ahogy a DTM BMW versenyre gondolok :) :) .

  • Foxhound1980
    #46202
    LOOOL
  • balljuggler
    #46201
    aabelus!!!!
    olvastam az oldalon hogy csoki illetve az apja ellen feladod a meccseid...
    Ne add fel!csinálsz egy uj accountot kifejezetten csak azokra a meccsekre...
    lényeg az ha uj accounttal tolod ellenük akkor a gép téged fog segíteni mivel te uj játékosnak számítasz!
    Addig nem írom be a 2x 3-0 t.....
    na csá
  • Istencsászár
    #46200
    Igen
    LFS ( mit folyamatosan fejlesztenek )
    Simbon féle GTR1-2, GTL, RACE06, RACE 07 ( amihez most is készül egy komolyabb addon pack a GTR Evelution )
    rFactor amihez folyamaotsan készülnek a modok, pl F1 2007 már van, és 2008 is elérhető naprakész frissítésekkel.
    Komolyabb próbálkozóknak ittvan már a küszübün az íRacing ( igaz ez már több mint játék és nem is kimondottan a nagy publikom fele készítik, ehhez már megszállottnak kell lenni etéren, de mindenki számára elérhető jópénzért )

    Forza 3, GT5 FULL!:) sem lesz rossz szerintem, az aranyközépút képviselői, amugy több szim nemkell, pécén van dögivelm konzolra elég az a kettő... Kódmester F1be lehet még reménykedni de hogy komolyabb eresztés lenne ennek az esély 1%:)
  • mrzsul
    #46199
    Amúgy nemrossz az az F1 lehet azért sem mert cask ez az egy van PS3ra. Szerintem várj még egy kicsit állítólag jön új F1 csak nemtom mikor. Ebben kb úgy a 2006os év versenyzői vannak. De mondjuk ha megtudod szerezni olcsón akkor megéri.
  • NEXUS6
    #46198
    Hát ha tényleg lenne farka a PS3-nak, akkor a Sony miatt egésznap azt szopnánk!;DDD
  • aabelus
    #46197
    ez tetszik: "kanzol"

    amugy a ps3 tenyleg egy KANzol
  • NEXUS6
    #46196
    Azért dúrva, hogy gyakorlatilag a szimu műfaj kihalt!;(
    Nem csak kanzolon nincs semmi, hanem PC-n se nagyon.
    Az 5-6 éve megjelent címeket gyak halálra moddolják már a rajongók, de nagy cégek egyáltalán nem foglalkoznak ezzel a műfajjal.
  • Chris Lowe
    #46195
    Valakinek megvan itt a Grid? 1player milyen hosszú, csak aszfaltverseny van? Demót próbáltam, nem rossz, bár a driftelés nem tetszett.
  • Sippie
    #46194
    mondjuk az előző nfs-ekhez képest inkább az
    na mind1, lehet nekem voltak túlnagyok az elvárásaim gtr2 után
  • Istencsászár
    #46193
    Játszottál te már szimulátorral? kár bebeszélni a dolgokat, a Sony F1es gémek sose voltak szimulátorok... az utolsó F1es szimulátor a EA-ISI F1 2000-2002 + Challenge, jelenleg meg az rFactor és modjai.
  • mate317
    #46192
    Abban nem lesz vége a versenynek, ha karambolozol. A forma 1es szerintem is szimulátor.
  • Prince of Máté
    #46191
    Akkor a nid for szpid pró sztrít is szimulátor?
  • Sippie
    #46190
    hát akkor eddig marad a must not have kategória.
  • partizan182
    #46189
    Demóban nem lehet szim-re kapcsolni emlékeim szerint
  • Sippie
    #46188
    árkád attól árkád, hogy benyomod a féked, a kocsi nyílegyenesen megáll, úgy mintha 30-ról lassítanál, csinálsz egy baromira ideális-ívtelen kanyart, de még így is jobb vagy mint a gépi ellenfél, aztán meg úgy gyorsítassz ki mint egy rakéta. Na demoban pont ez volt. De majd akkor leszedem mégegyszer, és megnézem lehet-e állítani valamit.
  • Foxhound1980
    #46187
    Burnout pl ultrarealisztikus szimulátor lenne a lentebbi elmélet szerint..:D
  • Foxhound1980
    #46186
    Törés megléte vagy hiánya nem áll függvényben játék stílusával.
  • Jimanszky
    #46185
    Fokozatoktól függ.Easy-n nagyon árkád,de hard-on már inkább szimulátor.Ez olyan mint a zenei műfajban.Már nincs olyan h rock vagy metál,ma már korcs műfajok vannak.Ezért itt se állíthatom,hogy ez full szimulátor,de mondom hard-on közelebb áll hozzá.
  • Jimanszky
    #46184
    És nem azért mert lejár az idő.Köztudott,hogy egy árkád attól is árkád,hogy mész vele de semmi törés,ja meg ugye checkpoint,lepattansz a korlátról de mész tovább.Na most F1-ben csak egy kicsit érjen hozzá a falhoz a kereked,máris elszáll a felfüggesztés,verseny vége.Lehetne vitatkozni,hogy mér árkád az árkád.Számomra akkor árkád,ha nem törik,fizika nem megfelelő,időre kell befejezni.Oszt most lehet dobálni
  • partizan182
    #46183
    A silver surfer-ben sem lehet befejezni egy pályát sem. Próbáltam (a Nerd meglepően ügyes volt, én addig sem jutottam el mint ő..)

    Szal ez nem érv. Mondom ezt úgy, hogy az F1 demó pozitív meglepetés volt, mai napig fenn van a gépen. Csak nagyonnem szim.
  • Jimanszky
    #46182
    De nem is tudsz befejezni egy versenyt hardon:)