89387
PlayStation3
  • Istencsászár
    #46181
    Sony árkéd F1nél a szimulátor szót használni égnek áll a
  • Istencsászár
    #46180
    Messze van attól...
  • Jimanszky
    #46179
    Ha kikapcsolsz minden segédeszközt,úgy nagyon nehéz ám!!Szerintem akkor nyugodtan szimulátor.
  • Jimanszky
    #46178
    Szép napot!
    Volt valami az elmúlt hónapokban ami felkerült a Store-ra és említést érdemel?Kicsit le vagyok maradva...
  • Sippie
    #46177
    na erre voltam kiváncsi, hogy lehet-e állítani a fizikán. A régi f1-es játékomban is van arcade meg simulation mode, de egy demo alapján ez nem derül ki, vagy csak én nem találtam meg. Köszi akkor, ez érdekelt.
  • Foxhound1980
    #46176
    Sajnos ezt is a pénzhiány miatt kukázhatták. A Sonynak dönteni kellett: Vagy csinálnak egy bombabiztos GOW3-mat ami tuti kasszarobbantás vagy elkezdik csinálni a Getaway3-mat( ami az előző generációban a szar-középszar szegmenst erősítette) és talán nekilátnak a Eight Daysnek is ami aztán tényleg a semmiből jött tehát abszolút esélyes egy szép buktára. Egyértelmű és logikus döntést hoztak, sajnos. Ha más helyzetben lennének, nem buknák az exkluzív címeket és nem kellett volna törléseket sem eszközölniük és nem lennének ilyen mértékű 1st party csúszások.
  • NEXUS6
    #46175
    ;)))
    Hát sajnos nekem is ez az érzésem alakult ki már nem sokkal a bemutatók után, csak eddig soha nem mertem kimondani.

    Főleg, hogy akkor még nem volt kész az RSX-sem és azt mondták, hogy a cell számol mindent. Ahhoz képest olyan minőségű megjelenítést azóta sem láttunk játékban.
    De ha mégis megcsinálták és létezett egy ilyen engine, akkor a Sony a világ legnagyobb BF-a, hogy ilyet kukába rakott. Nem tudom melyik a rosszabb.
  • Foxhound1980
    #46174
    Te, utólag viszagondolva szvsz annak a techdemónak köze nem lehetett a valós game enginhez. 2005-ös demó volt, 2008 elején még csak pre produkciós fázisban volt, ergó elkezdték rajzolni a concepteket. Azt a demót legyártatták mint valami 3D mark prezit és simán lejátszhatták videó formályában előre letárolt animként.
  • NEXUS6
    #46173
    Mostanában sajna nem az a kérdés, hogy hogy néz ki, hanem hogy mikor jeleneik meg, ha megjelenik egyáltalán?!
    A Getaway is hogy nézett már ki, meg technikai demo is volt hatalmas embertömeggel, meg ilyenek. Aztán az egészet elvitte a cica.;(
  • Foxhound1980
    #46172
    Meglepődnék ha komoly grafikus motor lenne egy olyan stuff mögött amit a Zipper csinál és ami 250 főt mozgat meg a pályán...
  • Foxhound1980
    #46171
    PS2-es Socom sem rondább ekkora méretben...:D
  • Alien!
    #46170
    bélyeg nagyságban a bad company is kb így néz ki,ergo azt a szintet valszeg meg fogja ütni...egyszerű logika...
  • Istencsászár
    #46169
    Irigyellek hogy bélyeg képről már megállapítod :)
  • Istencsászár
    #46168
    Fifa 2008 és Euro közt érezhető a kölönbség. Szebb, részletgazdagabb és jobban kivan használva az új motor... új mozgások, uj grafikai, hangulati elemek stb...
  • Alien!
    #46167
    MAG ingame kép ejjj....nem lesz ez rossz.
  • aabelus
    #46166
    ez fasza
  • Jimanszky
    #46165
    ha hard-ra rakod,eléggé szimulátor:))
  • Sippie
    #46164
    szimulátort.
  • Sippie
    #46163
    vegyél 60 gigásat
  • partizan182
    #46162
    Árkád F1. Annak teljesen jó, hangulatos, még szép is. Nem is akart soha más lenni.

    Te mit vártál?
  • partizan182
    #46161
    Mostanában már nem csak az van.

    Klikk

    Ha nem hagyna teljesen hidegen a foci, még tolnám is.
  • cloud.strife
    #46160
    Nekem megvan bebebeeeee... :D
  • partizan182
    #46159
    Akinek meg nincs (én) az meg örülne nagyon. MGS4 mellett a Fable 1-et tolom 360-on, meg a gamecube-os MGS: Twin Snakes-t Wii-n. Visszafele kompit akarok a Ps3-ra is!! (brühühü)
  • Sippie
    #46158
    A 60 gigás lejátsza. A 40 gigás nem. Az meg hogy miért van... gondolom az előállítási költség miatt, igazából akinek van már ps2-je, annak nincs rá szüksége hogy kompatibilis legyen.
  • flamerPUG
    #46157
    sziasztok
    az lenne a kérdésem, hogy a ps3 lejátsza a gyári ps2 lemezeket? ugyanis több hirdetésben is láttam hogy valaki direkt kiemeli hogy igen, lejátsza ! miért van olyan verzioja a háromnak ami nem játsza le ? :O
  • NEXUS6
    #46156
    Naaa neeeeee!;(((
  • Sippie
    #46155
    ??
    miért, ezeken a játékokon fejlesztenek is valamit? Nem csak frissített csapatok, meg új játékosok?
  • Sippie
    #46154
    nem létezik. Leírtam mi volt szar a demo alapján.
  • wordsworth
    #46153
    mgs4-ben videók alatt van felírat?
  • fsgh
    #46152
    Valaki probált már 60gigás ps3-on a ps2-es Star Wars episodeIII-al játszani?:)
  • partizan182
    #46151
    Ja, és a frémrét meglepően durván ingadozik. Soha nem megy át szaggatásba, még röcögésbe sem, de nagyon érezhetően fluktuál.
  • partizan182
    #46150
    V-sync-et felejtsük már el. Screen tearing amit láttok, semmi köze a megjelenítőhöz.

    MGS4-ből lenyomtam az első ACT-et. Eddig nemrossz, bár az irányítás néha falkaparós (nembaj, majd belejövök), picit látszik az upscale 720p (olyan GTA4-es hatás), viszont piszok látványos és élvezet tolni (már amikor nem az átvezetőket kell bámulnod, esetenként szájtátva).

    Úgy tudom, később jobban beindul.
  • balla27
    #46149
    pes a király.sajnos a netem voda,ezért no online
  • Istencsászár
    #46148
    Euro jobb:), FIFA 2009 pedig alázás lesz:)
  • aabelus
    #46147
    ha szereted a focit,akkor a fifa nagyon jo,komolyan mondom. akar csak a pes sorozat. online szinte lehetetlen megunni.

    szinte sajnalni tudom azokat,akik nem szeretik a focit XD
  • fsgh
    #46146
    Bőven jó az a fifa:D ha szereted a focit tökéletes játék. Főleg haverokkal.
  • Foxhound1980
    #46145
    Kb 10-12h, és ez mellett van 9h körüli video.
  • balla27
    #46144
    pl a metal esetén a játékidő mennyi?
  • balla27
    #46143
    te is tudod,hogy az értékelésnem minden.pl.:fifa.mindenki isteníti ,de mire?
  • Foxhound1980
    #46142
    Eléggé. Elég csak megnézni az értékeléseket. Számomra mondjuk van jó pár vissza tetsző dolog benne de az nem jelent semmit. :) HC fanként revolúciót vártam amit eddig minden rész megadott, most ez nem sikerült 100%-ban. Amúgy kötelező az anyag, generáció legjobbja.