89387
PlayStation3
  • predator0
    #46261
    Nem szabad alábecsülni Liberty City nagyságát
  • Foxhound1980
    #46260
    Én most tervezem egy 250-es vinyó beszerzését,. Fika ez a 40, pláne, hogy elkezdtem telepakolni filmekkel-sorozatokkal.
  • wordsworth
    #46259
    De azóta nem formáztam, szal tuti visszajönnek a GBok, Mert közvetlen utánna tünt el :) Valaki mondta is itt, hogy 10GB eltünt neki gta telepítés után (bocs telorol irok)
  • Foxhound1980
    #46258
    Uhh...az elég meleg.
  • wordsworth
    #46257
    Nekem a gta4el volt ugyan ez. 40Gb-os ps3-am van amibol kb 37 volt alapbol (nemtom pontosan mennyi) de minután feltettem gta4-et lett belőle csónya 25-30.. És nem vágom miért,
  • predator0
    #46256
    Az 55GB-ban nincs benne a ps3 által lefoglalt hely. Jól számoltál? :)
    10 GB akkor hiányozna, ha úgy van megformázva a winchester, hogy Linuxot is fel lehessen rá rakni.
  • Prince of Máté
    #46255
    Igen erre mondtam, hogy formázd meg azt a qrva vinyót és tuti hogy 55 gigád lesz!
  • Demeter
    #46254
    Azzal "nincs" is gond, hogy csak 55GB-ot lát a PS3, viszont azzal már igen, hogy az 55GB-ból "nincs meg" úgy 10-15GB! Értem ezalatt azt, hogy a vinyón tárolt adatokat (játék, install, mentés, demó, zene, film stb..) miután összeadom nem jön ki annyi mint a megmaradt szabad kapacitás. Tehát a kérdésem még mindíg az, hogy a PS3 esetleg tárol vmi rejtett adatot ami több GB-ot tesz ki ami megmagyarázná a szabad tárhely "elvesztését"??????
  • Prince of Máté
    #46253
    If you gonna see, there is a hóóóle :D baszott nagy az a hangsúly :D
  • Prince of Máté
    #46252
    Tényle van valami a fejében...
  • Balli
    #46251
    Valaki akinek van Civiliazation jateka, az legyszi nezze mar meg hogy lehet-e 'hot seat' uzemmodban jatszani, azaz ugy hogy ketten jatszunk egy gepen felvaltva (ket kulon neppel)
    A Civ4-ben lehetett meg PC-n
    thx
  • balljuggler
    #46250
    ez a gyerek tuti szívott valamit!!!
  • balljuggler
    #46249
    wtf
  • balljuggler
    #46248
    ps2=ps3
  • balljuggler
    #46247
    annyira azért nem mentem a dolgok mögé...de vajon a ps2 kontroller viszi-e az xbox360-t???most olyan videokat nézek....
    ...and this is the big question....yeahhhhhhhhhhh
  • Foxhound1980
    #46246
    Régóta szemezek ezzel a dologgal. Van szervíz vajon aki vállal ilyet?
  • balljuggler
    #46245
    xartam hugyoztam...
  • balljuggler
    #46244
    Egy kicsit off de nézzétek meg!!!
  • Istencsászár
    #46243
    "Az F1, Gt5 , sem az . F1 az én értékrendem szerint fél-szimulátor , de nem arcad játék . Valahogy így van a hierarhia nálam.
    Simulátor , rFactor , GTR1-2 ,GP Legend , Race ( bár azt már kicsit arcadosabbanak éreztem) Fél szimulátorok , F1 , Ferrari Challenge , Gt széria , Forza sorozat ( ebben annyira nem vagyok biztos , mert nem játszottam vele csak max 10 percet)"

    énsem gondolom másként:) ebben 100%ban egyetértünk ( a Forza2 fizikában, mechanikai hibásodásokban, törésben nagyon jó... Grafikában a GT fényevkre van, amit a Forzának be kell hoznia, ez előbb felsorolt dolgokat pedig a Gtnek kell konstatálni )

    Laggal szerencsére nemtalálkozok hiszen nekünk bérelt 100mibet szerverünk van kezdetek óta amin fut az f1 igy 22 versenyzőt is probléma nélkül fogadni tud:) és hát ez egy összeszokott komoly csapat 80% felnőtt ember, igy a versenyzés élmény és megtiszteltetés velük nem pedig dodgem:) igaz ezt nem is lehet mert komoly sok sok oldalas szabálykönyv gondoskodik a kordában tartásról... sajnos ezt a publikon nemkapod meg, sok a láma a hülye... ezért nem is szoktam publikolni autóverseny játékokban, inkább haverral 1v1et tolto privát csatornán ( x360on ) nagyobb élvezet mint a hülyék közt...
  • Prince of Máté
    #46242
    Formázd meg, kb 55 gigának kell lennie.
  • Demeter
    #46241
    Ok rendben ezt vágom, de miért van az, hogy a már amúgy is "megnyirbált" tárhely még kevesebb lett? És nem vágom az okát...
  • bertino
    #46240
    ha veszel boltban egy merevlemezt, ott se 250GB a 250GB, hanem picivel kevesebb.
  • Demeter
    #46239
    Srácok újra feldobnám a kérdésem hátha most választ kapok rá. Miért van az, hogy a PS3 vinyóján (60GB) hibádzik olyan 10-15GB? Összeadtam a vinyón tárolt adatokat és vmiért nem jön ki az 55GB. Mondjuk már alapból azt sem értem, hogy a 60GB az miért csak 55GB?!

    Vki vmi 5let??
  • Sippie
    #46238
  • Foxhound1980
    #46237
    Van, mind a 40-esnek mind a 60-asnak.
  • marcinger
    #46236
    Egy hülye kérdés a ps3nak van ps1 kompatibilitása?
  • predator0
    #46235
    Már probáltam, de nekem nagy általánosságban nem működik a csodaszó: "Mukogy!"
  • tarti19
    #46234
    inkább resident evil 5-t varázsoljál ide nekem:D
  • Foxhound1980
    #46233
    outsider
  • predator0
    #46232
    Egy teljesen másik fórumon valaki FFXIII kapcsán ezt írta:
    "Na, végre megmozdult az FF körül a levegõ. Remélem jön valami másra is (mondjuk Wii-n kardozni oltári lenne). Küldtem egy levelet a Square Enix-nek, hogy legyen igazán multiplatform. Vagy ha nemet mondanak, kerítek egy csapat FF rajongót és átírjuk PC-re. Nem olyan nagy kunszt, csak egy decompiler kell hozzá (a fõ fájl elf-ben van, ami egy általános Linux formátum). Amit a Square száz emberrel pár nap alatt átkódol (merthogy valszeg most írják át X360-ra), néhány tucat rajongónak két-három hónap alatt meglehet. Ha meg más formátumokat használ a játék, az 1-2 DLL-el megoldható. Ki tart velem?"
    Viccnek elég szar... ha komolynak szánta az illető, akkor nem is írok véleményt
  • Foxhound1980
    #46231
    Jah hát persze, ha a PC ki van küldve TV-re felesleges.
  • alakulat
    #46230
    ezt értem, de ha van egy mondjuk full hd-s filmem azt konvertálhatom át h meg tudjam nézni azon is.jo itt a pc-m rádogom tv-re azt kész de akkor is.
  • DanielT
    #46229
    Igen :)
  • aabelus
    #46228
    tud. gondolkodj. mkv2vob 2 perc alatt elintézi,és kész.
  • Chris Lowe
    #46227
    Lol akkor ez olyan mint amiket Te szoktál írni.
  • Foxhound1980
    #46226
    :D
  • alakulat
    #46225
    oké.
    szal akkor nem tud hd filmet lejátszani.
    köszi
  • Foxhound1980
    #46224
    VOB-ra, mpeg2 kódolással.
  • alakulat
    #46223
    jah, ezt nem tudtam.
    és mire, milyen formátumba?
  • Foxhound1980
    #46222
    Nem fog menni, át kell konvertálni az MKV2VOB programmal.