89387
PlayStation3
  • lcee
    #46301
    "Simán mennie kell. Mobilvinyónál, pendrive-nál arra figyelj, hogy ne NTFS legyen a fájlrendszere, mert akkor nem fog menni, hanem FAT32. Teszteld mondjuk pár képpel, ez a fényképezőnél is működik:
    Képek menüben keress olyat, hogy USB Device. Zöld gomb rajta és Display All. (Ha csak simán rányomsz, akkor lehet nem látja a fájlokat, mert alapból azokat írja ki, ami a megfelelő mappában van.) "

    Haveromnak szóltam próbálja ki otthon, kipróbálta a fényképezőt azt irta , hogy nem ismert usb eszköz
    canon powershot A570 sima usb - miniusb kábellel amivel a géphez is.
    A pendrive-on volt zene is kép is de semmi.
  • DanielT
    #46300
    Valszeg mert nem az volt a Sony leghőbb vágya, hogy SZARRÁ warezolja mindenki a blúréj filmjeit. És még tökéletesen vigye is őket az elsőszámú Blúréjpléjer szuperkompjúter.

  • lcee
    #46299
    32 bit
  • ballor
    #46298
    Mivel MKV-t nem tud lejátszani, ezért úgyis alakítanod kell. Az mkv2vob meg olyan, hogy be tudod rajta állítani a file méretét. Van direkt egy PS3-ra optimalizált része, pont úgy vágja, hogy átengedi a másolás (kb. 4 giga).

    Nem tudom és nem értem miért maradt a FAT...
  • DanielT
    #46297
    "mint a hogy a 32 bites wndows pl xp , vagy a vista is ami még nem 64es csak maximálisan 4 gigabyte memóriát kezel"

    Hogy ennek mennyire köze nincs a dologhoz :) Példa szinten se nagyon.
  • Foxhound1980
    #46296
    Mediaserver! zsír! Na majd ha meglesz a nagy vinyóm megcsinálom ezeket. thx
  • Foxhound1980
    #46295
    oks, thx. akkor marad a 2 részletes megoldás.
  • lcee
    #46294
    igen a fat32-nek 2 a 32 byteot tud kezelni
    mint a hogy a 32 bites wndows pl xp , vagy a vista is ami még nem 64es csak maximálisan 4 gigabyte memóriát kezel
    és ha van egy 512 mega memóriás videokártyád akor a rendszermemóriára azt mondja a sajátgép hogy 3,5 GB. :)
  • ballor
    #46293
    Nem lehet. 4 GB fölött bedobja a hibát. Jó szar mi? 2008...
    De meg tudod kerülni, pakolj fel egy MediaServert, onnan tudod majd másolni a hármas vinyójára.
  • bertino
    #46292
    hibát fog kiírni nagy valószínűséggel, mikor az anyag mérete 4 GB fölé megy :|
    ennél nagyobbat nem kezel egyszerűen, mennyit szívtam anno én is ezzel a win 98as korszakban...
  • Foxhound1980
    #46291
    Aha... Na most akkor nem lehet olyat csinálni, hogy átkonvertál az ember egy anyagot, egy MKV múvit. Az lesz mondjuk közel 6GB és egyben kerül fel a gépre. Ezt akkor csak úgy tudom feltenni, hogy kettévágom?

    Szerk: mert ez igy kissé gázos :S
  • bertino
    #46290
    sajna a FAT32-nek ez az átka
  • Foxhound1980
    #46289
    4GB-nál nagyobb anyagot nem lehet felmásolni?
  • lcee
    #46288
    Nekem a mobilvinyóm (250Gb WD Passport) gyárilag fat32-re volt formázva
    de:
    - nekem nagyméretű fájlok vannak rajt, fat32 nem az igazi ehhez
    - és 21.000kbájt/sec-el másolt ntfs-el meg 35.000 a totalcommander mérése szerint.
    100-150 gigánál nem mindegy az a másfélszeres sebesség, és a hd filmek is nagyobbak mint 4 giga.
  • lcee
    #46287
    Thanx!

    nem eccerü ez a ps3, számítógépekhez vagyok szokva meg total commanderhez:)

    A mobilvinyó az ntfsre van formázva (nem értem azt miért nem támogatja hiszen az jobb, nekem így kell sajna más miatt.)
    De pendriveot azt akkor kipróbálom, meg fényképezőt:), remélem jó lesz(most melóban vagyok)
  • Scotty99
    #46286
    Formázatlan? Tehát veszek a boltban egy vinyót, hazaviszem, kibontom, beteszem és a PS leformázza és megy is?
  • Sippie
    #46285
    bassszki... akkor ezért nem mentek a képek a pendriveról, lehet az ntfs-es volt.
  • predator0
    #46284
    Simán mennie kell. Mobilvinyónál, pendrive-nál arra figyelj, hogy ne NTFS legyen a fájlrendszere, mert akkor nem fog menni, hanem FAT32. Teszteld mondjuk pár képpel, ez a fényképezőnél is működik:
    Képek menüben keress olyat, hogy USB Device. Zöld gomb rajta és Display All. (Ha csak simán rányomsz, akkor lehet nem látja a fájlokat, mert alapból azokat írja ki, ami a megfelelő mappában van.)
  • lcee
    #46283
    Hi!

    Vki tud nekem segíteni abban, hogyan lehet pendriveot, mobilvinyót, fényképezőgépet,vagy bármilyen külső eszközt hozzákapcsolni PS3-hoz?
    Ezek közül semmi meg sem nyikkant mikor bedugtam az usb-be
    Van vmi amit be kell állítani, vagy mittomén?
  • Chris Lowe
    #46282
    Oké köszi!
  • predator0
    #46281
    Azt hiszem 5400 rpm-es wincsi van benne (nem érdemes 7200-ast venni, mert tényleg jobban melegszik és annyival nem gyorsabb), ami az átlag laptopokban. Állítólag 1 TB-os wincsivel is megy a dolog. Amire nagyon kell figyelni, hogy véletlenül se NTFS-re legyen formázva, hanem FAT32-re, vagy RAW (formázatlan) legyen, akkor valszeg magától leformázza.
  • NEXUS6
    #46280
    Nekem az is nagyon teccik, ahol a kisvárosban a benzinkút mellett sorban állnak az elhagyott autók.

    A víz tényleg eszméletlen szép, már a ratchetben is király volt, de megfejelték még eggyel.

    Dizájnban, technikában mindenben csillagos 5-ös. A meztelenül rohangáló kosárlabázó zombik mozgása is nagyon jó, de a többi videóban kicsit kockásan mozognak az alakok. Remélem még azon is javítanak és akkor 10-ből 15-öt kap nálam a progi!;)))
  • Foxhound1980
    #46279
    Fantasztikus a hidas helyszín.
  • partizan182
    #46278
    Mint kiderült az MGS4 tényleg arcletépően vadállatul ütős. Teljesen behúzott, pedig még csak az ACT2 közepén járok.

    Egy irányítás-tutorialt azért értékeltem volna.

    Kezdem nem megbánni a ps3 vásárlást.
  • Alien!
    #46277
    meg a víz...bazz az egész jobban néz ki mint a Függetlenség Napja....Hollywood bekaphassa.....
  • gazgoblin
    #46276
    "Azért dúrva, hogy a realtime játék végül jobban néz ki, mint a teaserben bemutatott jelenet!;)))"

    a szinek miatt szerintem...
  • NEXUS6
    #46275
    Bexartam!;)))

    Inszomnyák a zisten!!!

    Azért dúrva, hogy a realtime játék végül jobban néz ki, mint a teaserben bemutatott jelenet!;)))
  • gazgoblin
    #46274
    egyetértek!

    ATYAÉG OMFG BBQ
  • Alien!
    #46273
    felbontás nem csökken,csak a bitrate...vagyishát soxor az se csökken,csak az mpeg2 ill. az xvid nem annyira hatékony azonos bitrátán...ergo rosszabb lesz a minősége.
  • tom840224
    #46272
    az x264-el lehet a legjobb minőséget csinálni, meghagyja a film eredeti felbontását, a többit nem szoktam használni, de szerintem azoknál csökken a felbontás
  • Alien!
    #46271
    atyavilág...hogy fog ez élesben kinézni.....Resistance 2 gameplay
  • Chris Lowe
    #46270
    Elvileg ma jön a store-ra az 1942! Legalábbis ign szerint. nyolcvanas évek végén sokat nyomtam az eredetit.

    Sőt ugyanitt azt írják, hogy ma jön a Siren is.

    Bazze tényleg kell a nagyobb vinyó.
  • Chris Lowe
    #46269
    Ez a vinyócsere nekem is időszerü. Mire kell figyelni? 250 vagy esetleg 320gb jó lenne. Már 15-20e körül kijön. A minél magasabb fordulatszám gyorsabb töltést eredményez viszont így jobban melegszik. Alapból milyen fordulatszámú van a ps3-ban?
  • Demeter
    #46268
    :) Most már nagyon bassza a csőröm ez a dolog szal valahogy lementem az adatokat róla és leformázom. Aztán meglátom, hogy mi lesz az ábra....
  • predator0
    #46267
    Egy 3 gigabájt hosszúságú kódot, amit senki sem tud, és így nem lehet feltörni :D:D Viccet félretéve: fingom nincs. Ha leformázod, és 55/55-t ír ki, akkor vagy tényleg nem látni, vagy elhanyagolható.
  • np
    #46266
    Sziasztok!
    Mkv2vob programnál mi a különbség az MPEG-2, Xvid, és x264-es kódolások között? Csak a sebesség?
  • Prince of Máté
    #46265
    Cod4, BF BC
  • kuzmi
    #46264
    hello!

    tudtok mondani olyan lövöldözős játékot aminek nagyon jó az online módja? mehet priviben is...
    előre is köszi...
  • Demeter
    #46263
    És vajon mennyi lenne a ps3 által lefoglalt hely? Azaz mit tárol eme rejtett helyen a ps? Amúgy nem linux-ként van formázva a vinyó.
  • Demeter
    #46262
    Megtenném bazz ha nem lenne tele a ps3 vinyója! Ahhoz, hogy formázni tudjak le kéne mentenem az adatokat ami egyenlőre nem megoldható...