89387
PlayStation3
  • EmThor
    #46950
    katt
  • tarti19
    #46949
    dehogy veszel te ilyet:) 170k-ba bűn megvenni.... azért már majdnem 6-os széritá kapsz full hd-t de az is felesleges még egy kis ideig:)
  • 0ckH4M
    #46948
    Én ezt a tv-t néztem ki magamnak. http://avplanet.hu/LE-32A551P2R szerintetek 32" elég? Mert ha nem látok semmit, akkor ennyi pénzért vehetek 40"-at is, de az nem full hd lesz :-S
  • tarti19
    #46947
    basszus ez az mgs 4 így 40"-ba nagyon aláz:)
  • Yoda001
    #46946
    lego indiana jones mennyire jó? demo alapján nekem bejött...
  • Sippie
    #46945
    bakker, remélem ezek az árak megmaradnak 1 hónap múlva is :)
  • Sippie
    #46944
    a városok fejlődése a kajától függ, ha elérik azt a mennyiséget ami kell a fejlődéshez, akkor lesz több a lakos, és cserébe leveszi a kaját. Szóval ahhoz hogy fejlődni tudjon, többlet kaját kell termelni mindenképpen.
  • wordsworth
    #46943
    fel lesz valahova téve videó?
  • ballor
    #46942
    A feliratot bele kell tenni a filmbe. Külön, külső feliratot nem kezel.

    Folyamatosan sem tud szerintem.
  • Lothargia
    #46941
    Néhány kérdés:
    Nekem nem játsza le a PS3am a feliratot a divix-es filmeknél padig már jópár frissítéssel ezelőtt írták,h már lehet. Mi lehet a gond? Van akinek lejátsza? (a filmeket úgy írm ki,h az srt vagy sub file neve ugyan az mint az avi-é)
    A másik,h ha 2cd-s filmet nézekvége az 1iknek akkor nem indítja el a másikat hanem pause, ki kell lépni és uttána indítanom kell a másodikat... Be lehet ezt állítani vhol,h folyamatos lejátszás legyen? Hol?
    előre is köszi
  • tarti19
    #46940
    parasite eve 3???? na ez aztán a számomra legkedvesebb bejelentés:Pazoka régi ps1-es stuffok:) 1 és a 2 áhhh übergecijó volt:)
    Éppen Foxnak mondtam, hogy milyen jó lenne ha folytatás lenne.P
  • wordsworth
    #46939
    linket tudnál dobni? mert engem is érdekelne a dolog ^^ ff13... nyam
  • tarti19
    #46938
    Megvettem a LCD tv-t:)Thmoson 40M71NH20 mostantól ilyenen élvezema ps3-t:P
  • HAF Rigel
    #46937
    Nekem magyar accal nem engedte a videok leszedését . Még egy minusz pont a Gt5pnek
  • Chris Lowe
    #46936
    GT5p frissités hasznos volt. Érdekes arról volt szó, hogy a GT-R legend videók ezentúl pénzbe kerülnek, de ingyenesek maradtak. Plusz jött még egy GT-R videó ingyen. A fizetős videók sem vészesek 1 dolcsi 1 rész ami 20-30 perc közötti műsort jelent. Van minden: Top Gear, Option, GT series, Drift szépen lebontva, átlátható. Videókat lehet tekergetni előre-hátra stb.
    Letöltés mostmár megy a háttérben(ideje volt), ez is jó lett. Az új zenék átlagosak de legalább ez is bővült. Picit javítottak az online versenyeken, talán nem fognak annyian palánkozni. :)
    Többféle gumit lehet választani, versenyzés közben jobban hallani az ellenfél motorhangját. Baba lett, csak ma reggel sikerült leszednem, mert tegnap be volt rendesen halva. Tegnap volt, hogy egy órát töltögetett aztán kiírta, hogy failed...
    ma meg 2 perc alatt lejött az egész.
  • NEXUS6
    #46935
    De cuki!;)))
  • EmThor
    #46934
    OFF

    megvan szalacsi utóda!!!

    :D
  • EmThor
    #46933
  • HAF Rigel
    #46932
    Ha behalna a gép én bizti javittatnám . Mert gari lejárt , minek legyen 2 honapot a sonynál . Ez 50 perc aztán go haza , egyébként 5 percre van , mert az Andrási út másik oldalán lakom ( gép szállitása is megoldot) .

    Tegnap egyébként 1 szer lefagyott a gép , mert összetapicskoltam a lemezt miközben beraktam , így kikapcs és lemez törlés és ment rendesen utána. Ilyet csinált már F1 is akkor is a lemez törlése segített.
  • EmThor
    #46931
    besírok, akkor télleg OK mert lejárt az 1 év garim és nem válnék meg a 60gb-os ps3-amtól.

    THX
  • EmThor
    #46930
    megy a square enix (vagy hogy kell írni) összejövetele.

    XIII VS ps3 exkluzív.

    ff13, 2009 japánban, addig is, FF7 AC BR megjelenéskor a lemezen lesz demo + ps3 bundle is, jövő március

    + sok psp ff + parasite eve 3
  • Arwenke
    #46929
    KES 400 az a fej tipus neten rakersel akar te is tudsz venni. Sot valamelyik forumon leirjak azt is hogy tudod otthon (ha kicsit konyitsz a dologokhoz) kicserleni.
  • EmThor
    #46928
    hát nem tudom blu-ray fejet honnan szereznek...

    és akkor a meghajtót bontják meg?
  • predator0
    #46927
    Ezek az árak tényleg nem semmik. Pedig már majdnem berendeltem azt, ami kell nekem game-ről.
  • feki25
    #46926
    Okés köszi!
  • Csabesz100
    #46925
    Csak egyszer kell postát fizetni!
  • feki25
    #46924
    Sziasztok!
    Aki rendelt már több játékot a game.co.uk-ről, attól kérdezném, hogy a 3 fontos posta költség az több játék rendelése esetén is 3 font vagy szorozva annyi játékkal amennyit rendelek?
  • HAF Rigel
    #46923
    A legjobb PLATINUM árak :) :) Elég jó árak :) :)
  • HAF Rigel
    #46922
    De miért zárod le a dolgot ? Egyébként 10 ezer a fej , és van olcsobb hely is . Voltam bent a boltban , tényleg javítanak ha jól láttam 2-3 ember is éppen javitgatott xbox360akat .

    15ezres BR Fejcsere
  • tarti19
    #46921
    na srácok én elmentem a 40"-s Thomson LCD t-ért:)
  • Alien!
    #46920
    Carmack interjú

    változik a véleménye rendesen minden évben...
  • tarti19
    #46919
    na de az akkor sem 10k:)
    amúgy most meg nem izgat a fifa egyáltalán:D
  • balljuggler
    #46918
    és ezzel az olvasófej mizériát lezárom...
  • balljuggler
    #46917
    Már egyre több info is megjelenik erről a játékról és elindultak a találgatások...
    De vajon a kapus poszton lesz-e javulás?Mert amit az elődjében a kapusok művelnek az néha vicc, néha már horror filmbe illő...
    Valamint online..Na ez a rész számomra tartogat még mindig meglepetéseket(és ha valaki tudja rá a logikus választ annak mezei pirospont).például ha egy alacsonyabb rangú(vagy uj játékos) játszik egy magasabb ranguval akkor már már gusztustalan dolgokat képes művelni a gép...nem beszélve arról ha vége a meccsnek és jön az e-mail(ranked) mondjuk nyertél 2-1 és láss csodát nem hogy emelkedik a pontod hanem csökken (-31)<---WTF?
  • balljuggler
    #46916
  • balljuggler
    #46915
    erre gondolom tarti és gascoigne fog harapni..
  • balljuggler
    #46914
    Ez nagyon faxa lesz:
    Idézem...."Az Xbox360 és PS3 platformokon több mint 250 javítás és újítás történt az alap játékmenetet illetően. Az új animációs technológiának köszönhetően valósághűbben néznek ki a passzjátékok, és pörgősebbek a cselezések. Kihasználva az új generációs konzolok erejét, a fizika nagyobb szerepet kap, ez főleg abban fog megmutatkozni, hogy a labda úgy fog pattogni, ahogy neki azt kell. A játék Custom Team Tactics rendszerével a legapróbb részletekig átalakíthatjuk és finomra hangolhatjuk a csapat felállását és taktikáját, akár meccs közben is. A tavaly bevezetett Be a Pro mód négy évesre bővül, így kiválasztott játékosunkat igazi futballcsillaggá nevelhetjük. "
  • Nexxuss
    #46913
    Hella mindenkinek :) Feltűntem egy post erejéig:) De majd 3 hét múlva leszek rendesen. Megjött ma a Soul Calibur 4 a Gametől. Láttam Fox bácsi már be is írta a kérdést. Már tárgytalan, mert kaptam tőlük tegnap este egy levelet (csak nem volt nálam laptopt :D:D:D), hogy hiba történt a tokkal meg a többivel kapcsolatban, de küldik remélhetőleg holnapra meg is érkezik. Mármint szerintük holnapra.) Ezt írták csütörtökön,:) Szóval hétfő kedd :) ááá fáradt vagyok.
  • EmThor
    #46912
    Fura hogy még nem esett szó róla!

    Szóval a Rage PS3-on és PC-n magasabb szintű textúrákkal fog dolgozni mint xboxon, hála a Blu-Ray technológia nagyobb tárkapacitásának.

    Carmack továbbra is a boxra való programozást tartja könnyebbnek. (lusta f#sz)
  • Alien!
    #46911
    vki tudja,hogy hogy áll most a PSP-s go explore??? mert gps-t nézegetek,és lehet vennék egy gépet...