89387
PlayStation3
  • predator0
    #46910
    Formázni kell igen, szóval backupolnod kell, aztán eldöntheted, hogy melyik résznek legyen 10 giga a területe (PS3 vagy Linux), én már ezért sem raknék fel Linuxot. Plusz azért sem, mert ez játékkonzol, de legalábbis blu-ray lejátszó :D
  • Fapuma1977
    #46909
    Szeretnék feltenni egy Ubuntu 7.01-es Linuxot.Egyántalán érdemes?????Van vki akinek van fenn Linux?Tapasztalatait megoszthatná velem.Ha fenn van akkor már mehet a Skypee és az MSN????
    A kérdésem pedig az lenne h ugye előtte formázni kellene DE:-akkor minden adat,demo és filmek ,zenék,képek törlődni fognak róla?????????Mert ugye csak a formázás után lehet patriciót létrehozni az Op. rendszernek.
    Köszönöm a válaszotok!
  • predator0
    #46908
    Ősszel kijön Europában is a Siren lemezes változata.
    LittleBigPlanet hivatalos Japán kiadási dátuma október 30.
  • cloud.strife
    #46907
    Sony Centrum Győr.
  • Foxhound1980
    #46906
    Ok. Egyelőre most a notimon állítom vissza az egyik meghajtót mert éjjel sikresen elszállt 120GB adatom...tele filmekkel.
  • Alien!
    #46905
    csinálj rajta 3 könyvtárat: video,music,picture és oda másold a tartalmakat...
  • Foxhound1980
    #46904
    Ahaaa.Oks!
  • Alien!
    #46903
    persze.....max az elején szuttyog amíg beindexeli az 500gb-nyi filmet+könyvtárat....de a lejátszáshoz elég(még a 11-13mbites 1080p-s filmekhez is)...hátránya,hogy nem jegyzi meg,hol hagytad abba a filmet(a belsőnél megjegyzi)..
  • Chris Lowe
    #46902
    GT5p-hoz jött a frissítés!
  • Foxhound1980
    #46901
    Figy még lenne egy olyan kérdésem, hogy USB2.0 elég sebességet nyújt a HD filmek lejátszásához?
  • zottyantas
    #46900
    Egyébként a Gran Turismo ugyanazt csinálja a frissítésnél, mint régen. Próbáltam párszor és failed volt. Úgyhogy aki neki ül türelem, remélem nekem is összejön majd egyszer.
  • predator0
    #46899
    Akit érdekel: Japán store-n lévő Home Betaba lépés menete: Le kell tölteni július 31-augusztus 11 időszak között egy Home theme-t (természetesen Japán Store-ról). Egy augusztus végén esedékes sorsoláson döntik el, hogy részt vehet-e adott user a béta tesztelésen. A nyerteseket emailben értesítik.
  • Foxhound1980
    #46898
    Na ezt jó tudni!! kösz
  • Foxhound1980
    #46897
    Kérdezném, hogy aki a GAME-től rendelte elő a SC4-et, abból is a CE változatot az azt is kapta? Mert Nexxxus barátunk felcsörgetett, hogy WTF van mivel a simát kapta...
  • Alien!
    #46896
    nem,mert az fat32-re van formázva...max 4gb a határ...csak a belső vinyóra mehet vágatlan film!
  • HAF Rigel
    #46895
    Ma este kiprobálom a Solu Calibur 4. Persze az erő sötét oldalával :) :) .

    Másik kérdésem lenne Civel kapcsolatos , hogy nálam nem nagyon fejlödnek a városok , Gandi 18-22 városokat csinál nekem 12-13 megállnak, régen civezetem 286oson , de most nem rémlik mit kell tennem , Kajás cuccokat megcsinálom nekik , jó a kedvük de nem szaporodnak .
  • Foxhound1980
    #46894
    Szuper! köszi
    Jah és még egy kérdésem lenne!!! A PS3-hoz hozzácsatolok egy My Book-ot (500GB) Arra is fel tudom másolni a lentebbi program segítségével a vágatlan filmeket?
  • jaszy
    #46893
    Eddig sem volt drágább, nem hivatalosan :)
  • Ombika
    #46892
    Saccra mikor,mert akkor nem rendelem meg game-tol jovoheten! :)
  • Sippie
    #46891
    ja hogy az Ü betűs, kenem vágom... Hát egy uncharted eredeti lehet engem is vonzana :D
  • Sippie
    #46890
    melyik bolt is ez?
  • waspika
    #46889
    Uncharted jöhet. Privit küldtem.
  • Istencsászár
    #46888
    azt a kurva...
  • cloud.strife
    #46887
    Továbbá hétfon jon hivatalosan a DS3 joy, rohejes 13 990 ft-ért.
  • 0ckH4M
    #46886
    Szerintem nagyobb szégyen warezzal játszani, mint egy Platinum kiadással (Sony Gazdaságos :P)
  • Yoda001
    #46885
    semmi baj nincs vele
  • cloud.strife
    #46884
    Heavenly Sword, Warhawk, Rachet, Uncharted, Resistance, MotorStorm.
    7 990Ft , most még van rendes tokban is, amint kifogy a készlet, "szép" Platinumos csomagban lesznek.

    Meg jósok EA-s cím, a listát most várom.
  • Tyler Durden
    #46883
    Felraktam tegnap és minden gond nélkül szuperált..
  • Sipee
    #46882
    bezzeg az amcsiknak...wháá greatest hits mi?(:szép piros doboz,a borító meg marad az origi..ha itt nekünk elrontják forradalmat szítunk
    más:akkor a 2.42-es update biztonaságos,nincsvele gond?(juggler egy tegnapi linkjére hivatkozva aggódom #46852=))
  • Alien!
    #46881
    Bluray-re tényleg nincs szükség...:)
  • ballor
    #46880
    Hogy ne kelljen keresni, itt a letöltési link.
  • ballor
    #46879
    Látom filmet akarsz nézni, szétvágás nélkül. Írom.

    Tedd fel a tversity progit (ez egy Media Server, de akármilyen jó helyette, van már az új Néróban is ilyen). Nagyon fontos, hogy a tűzfalon engedd ki a progit! Állítsd be azokat a könytárakat, amiket láttatni akarsz a PS3-mal (MP3, Video, Képek stb.) Frissítsd a MediaServer progi könyvtárakat.

    PS3-ban kerestess MS-t. Ha az eddigieket jól csináltad, akkor simán látni fogja. Onnantól ha jó a konverzió, akkor lejátszható vagy a PS3 vinyójára tehető (nincs méretkorlát!).
  • Foxhound1980
    #46878
    Van routerem. Akkor írd le légyszíves a MC-es megoldást, hogy ne kelljen darabolnom.
  • CHEAPBOY
    #46877
    Eljön hamarosan a napja, amikor 10 alatt elvihető lesz idehaza is.
  • CHEAPBOY
    #46876
    GS rövidítésűben is holnaptól:) Bár szerintem randa lesz a borítójuk, s a PS2 idején is sok fejfájást okozott amikor az egyén akarta a gamét, de már az addigra elérhetetlen eredeti kiadású borítóval. A történelem ismétli önmagát.

    Remélem a lemezek is ilyen szép ezüstös citromosak lesznek, egyenszínben s akkor lehet igazán sírni:)
  • Ombika
    #46875
    Akkor jo,de gondolom ennel olcsobb mar nemigen lesz! :)
  • balljuggler
    #46874
    Ó akkor köszi és megnézem az Ü adatlapján..és mégegyszer Ó köszi
  • predator0
    #46873
    Tescoban, igaz, hogy gazdaságos a csomagolása, de a belső a fontos! :)
    Na jó. Ü betűs konzolboltban pl. holnaptól lehet őket kapni. Meg persze game-n. Viszont Ü-nél fura mód nagyobb a választék.
  • balljuggler
    #46872
    hol?
  • predator0
    #46871
    Platinum címek occsóak.
    Ombika: Már jópár hete annyiba kerül.