89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #47004
    Majd az lesz úgy tudom, PS3-hoz meg Yoda talán.
  • EmThor
    #47003
    Xboxos Soul Caliburhoz letölthető Vader??
  • predator0
    #47002
    Hát... a számítógépet sem úgy "tiszticcsák", hogy felhúzzák max. sebességre az összes ventillátorát :D Vagy te úgy szoktad?
  • Sippie
    #47001
    hogy csinálják? mondjuk szétszedik... :P
  • orskovacs
    #47000
    Szerintem ez valami szervíztrükk vagy nem tom. Elviszed kitakaríttani akkor ők hogy csinálják? szerintem így.
  • predator0
    #46999
    Igen, csak gond ezzel szerintem az, hogy az Xbox dobozában nem találni vizes törölközőt, PS3-nál pedig csak nyomkodod a gombokat megfelelő sorrendben, ezzel azt az érzetet keltve, mint hogyha lenne valami pozitív célja. Ezért könnyebben kiprobálják a gyerekek
  • tarti19
    #46998
    Teljsen igaz, ráadásul felkavarja a port ami utána leülepszika gép belsejére miközben frankón melegszik és így akár zárlatot is okozhat...
  • NEXUS6
    #46997
    Szerintem ez nem teszt, ahogy a beszúrás mondja, hanem olyan mint a törölközős X-box módszer, gyak túlhevíted a gépet a cél elérése érdekében, ott szinte megolvasztod az ónt a csip lábainál vele, itt meg meőrjíted a hőérzékelőt, hogy "eszméletlen sebességre" kapcsolja a ventit és porszívóként működjön.

    Egyik esetben sem tudod, hogy vajon mi is történik éppen a gép belsejében, hol volt a határ, amit nem szabadott volna átlépned.
  • predator0
    #46996
    Ezt a módszert akinek kedves a konzola ne használja!!! Se a manualban nincs benne, sem másutt nem olvasható hivatalosan, hogy nem károsít(hat)ja a gépet.
    Külföldi fórumról idézet:
    "Dam lol. My cousin showed me how to do a fan test the odder day and since then his fan makes allot of noise. It sounds like an XBOX 360 now"
  • doggy90
    #46995
    csak olvassátok el a commenteket. hát... nem is tudom:D
  • Sipee
    #46994
    ezt énis megérdeklődném
  • Sippie
    #46993
    ez biztonságos?
  • Jimanszky
    #46992
    Postal 3
  • orskovacs
    #46991
    Így lehet egyszerűen kitisztítani a PS3-at. Csak 40 gigásnál megy állítólag.
  • predator0
    #46990
    Az a gáz, ha túl sok kerül magába a gépbe, ami a tetején látszik az csak simán undorító :D
  • balla27
    #46989
    köszönöm a segítséget.
  • Louis Cyphre
    #46988
    Üdv!
    Mennyire gáz a porosodás a gépnek?
    Mert most végülis le lehetne takarni valamivel a PS3-at amig nincs bekapcsolva, de hogy nézne úgy már ki.
    Mindennap le van törölve, de mégis tiszta por.
  • predator0
    #46987
    Ezt szerintem egy darab kábellel nem lehet megoldani. Van egy kütyü, amit Xploder HDTV Player for Playstation 2-nek hívják. Azt írják, hogy ez felskálázza LCD tévére a képet bizonyos játékoknál. Fogalmam sincs, hogy mennyire hatásos, Magyarországon szerintem nem forgalmazzák. Itt a gyártó weboldala, elvileg megrendelhető itthonról is, gyakorlatilag nemtom
  • balla27
    #46986
    sziasztok!valaki tud olyan kábelt a ps2 -hoz ,amivel felskálázza lcd-re a játékot,mert sajnos a ps3-am nem viszi a gran turismo 4-et,az5 meg nem tetszik.
  • Sippie
    #46980
  • Sippie
    #46978
    nem játszottál első résszel?
  • Sippie
    #46977
    loál... tényleg? Én nem próbáltam elsőre átrakni. De az faja volt amikor megpróbálta megmozgatni a controllert, egy kis beszólás a sonynak :D Már persze akinek nem Dualshock van :) Meg a memória olvasás :D:D

    Egyébként nem kéne ezeket spoilerbe rakni?
  • EmThor
    #46968
    ferrari panoráma

  • EmThor
    #46967
    valahogy úgy, a plusz pályákról még nem tudok, de sokan mondják h kár h nem volt belőle demo a store-n mert sokkal népszerűbb lenne
  • EmThor
    #46966
    kösz, volt itt bevillanó KOJIMA PROTECTION felirat is, aszittem tönkrement a plazmám, de vicces fiú ez a Hideo :D
  • HAF Rigel
    #46965
    kircsi . Most 5 autó lesz benne , és a következőben a trofea rendszer ha jól értem .
  • Chris Lowe
    #46964
    Ja azt anno én is megszívtam...

    mgs4-ben meg egyböl toltam át a 2-es kontrollerportba. Kaptam is a leb*szást. :)))
  • Papesz
    #46963
    Ennyire
  • Seth
    #46962
    "Kojima humor" - előszedte az első rész Psycho Mantis-es csatából, ugyenez volt :D. Egy-két tv típusnál ilyen az osd ha csatornát váltassz vagy AV-re kapcsolsz. Első részben sokan megszívták,azt hitték elromlott a tv meg ilyesmi, jó poén volt :)
  • predator0
    #46961
    Hangulatfokozás :)
  • EmThor
    #46960
    MGS4 PARA SPOILER HELP :)

    act 5, bábjátékos boss ellen kezdem a harcom és elején sípolás, fekete képernyő, jobb felső sarokban fekete hideo 2 felirat majd visszajön a kép.

    ez mi a f@szom?!
  • tarti19
    #46959
    rendicsek JAni:)
  • balljuggler
    #46958
    szólits csak nyugodtan balljuggler-nek....
    nézz utánna mit is jelent.....
  • EmThor
    #46957
    Ferrari Challenge

    patch v1 will be released on august 9th

    patch v2 when ready will feature psn trophies, ingame screenshot capture tool and more
  • tarti19
    #46956
    pont eza lényeg:) az igényeknek megfelelő tv vásárlásra itt biztos kapsz egy olyan ajánlatot ami 99%-ban a legjobb lesz...
  • 0ckH4M
    #46955
    Végignézem a fórumot, de én igazából szeretnék Bluray filmeket is nézni rajta, és kiélvezni a fullhd-t.
  • tarti19
    #46954
    akkor ez a tv nem neked készült:) bár lehet változnak majd az igényeid, de inkább itt
    kérdezd meg a profikat:)
    Jani megoldódott a probléma, új akkis lesz a vége
  • 0ckH4M
    #46953
    Monitornak nem használnám, csak tv-ként a szobámban. Kb 2 méterről nézném. Amúgy ez már nagyon az a kategória ami a takaróm végét éri :-) Eredetileg úgy indult, hogy legyen tv 120-ért akkor már 130-ért stb és végén 170 lett.. Amúgy itt a legolcsóbb árgépen megnéztem, hülye nem vagyok boltban 190-ért adják,
  • balljuggler
    #46952
    Ez uton szeretnék gratulálni tarti művész úrnak a tv-hez!
    remélem ezzel nem jár ugy majd mint a többi kütyüvel amit kéz alól vet...
    a psp problémád megoldódott már??
    jó játékot a tv-n !!
  • tarti19
    #46951
    bár jobban megnézve ez a leírás szeirnt full hd és tud 24HZ-en zörögni akkor az 1:1-t is tudni fogja... monitornak is használnád? akkor lenne ez nagyon finom ár ha 37"-os lenne , amit biztos kapsz más boltba, mert itt nagyon drága...