89387
PlayStation3
  • cloud.strife
    #48056
    Játékmentéseket meg bámire (Pendrive, MS, SD, stb..) kimásolod winyócserekor és ennyi.

    Sima demó, install file torléskor, csak a GT5 mentésed száll el... :(
  • Dix
    #48055
    Srácok, tudom nem ide tartozik, de sehol nem kapok választ arra, hogy az Nba 2K8-ban, hogyan lehet cselezni? Esetleg valaki tudja a megoldást?
    Üdv.
  • ballor
    #48054
    A kicsi, 40 GB-os. H olyan játékokat fogsz ki, akik sokat raknak fel (GT5P, MGS4, DMC4 stb. - ezek legalább 5 gigát), akkor is elég lehet a 40 GB. Én kicseréltem a vinyót benne egy 250-esre. Leginkább most filmeket tárolok rajta HD-ban. Ha megnézem, törlöm.

    Sima noti vinyó kell bele, 2,5''-es, 5400-as. Berakva a gép leformázza, nem kell csinálnod semmit vele.
  • wordsworth
    #48053
    Külön vinyo van hozzá laptop-ba való kell ha jol tudom
  • Skyline
    #48052
    No meg külön vinyót venni lehet hozzá?:)
  • Skyline
    #48051
    No pár alaphülyekérdés...A vinyóméret mennyire mérvadó,ha feltelepítenék egy játékot de nincs hely és emiatt leszedek egy másikat )így működik?:D) akkor a mentett álások is elszállnak? Vagy hogy a viharba van?:)
  • 0ckH4M
    #48050
    £14.99 most a Dirt shopto-n. Szerintetek megéri lecsapni rá? Még nincs meg a Ps3, de ha tényleg jó, akkor megvenném előre a játékot amíg ilyen olcsó.
  • Foxhound1980
    #48049
    Jah én ennek különösebb jelentőséget nem tulajdonítok mivel állandóan megy a gép, folyamatosan mehet a transcode.
  • Smuge
    #48048
    Sajnos feliratozni jelenleg nem lehet másképp csak ha átkódolja a filmet és ráteszi feliratot, még akkor is ha never-re van állítva . Így vagy tudsz angolul és ugy nézed , vagy szinkronos verziót alakítasz át.
  • Foxhound1980
    #48047
    Most épp nézem a Hellboyt 720p-ben, korrekt.
  • ballor
    #48046
    Igen, mert rá kell égetnie a feliratot. Nem belerakja a file-ba sajnos.
  • Foxhound1980
    #48045
    Nálam ha feliratos volt a film hiába raktam neverre, transcodolt akkor is.
  • Foxhound1980
    #48044
    V224-ben van. Automatic, always, never.
  • HUNMarcus
    #48043
    nincs olyan opcio h never
  • Smuge
    #48042
    Ez sajnos a "butább" változat. GL attól különbözik, hogy nem lehet rátenni jobb firmware-t amit lényegesen többet tud mint a gyári linksyses.
    De ettől függetlenül simán be lehet vele állítani mindent, csak jóval kevesebb funkció lesz elérhető mintha tomatot vagy ddwrt fw-t használnál.
    Upnp-t és dhcp -t kapcsold be a routerbe ott lesz valahol beállításokban ( 192.168.1.1 elvileg ) majd engedd rá ps3-t hogy automatikusan detektáljon mindent.
  • Foxhound1980
    #48041
    720p-s sorozatripek minősége közelében sincs egy MKV BD ripnek. Szóval az, hogy nem tűnik 720p-nek sajnos teljesen normális. 24-et néztem próbaképp így, kiábrándító volt.
  • Smuge
    #48040
    Transcode-t állitsd Never-re és VOB legyen az uj konténerfile ne avi. Pár perc alatt meglesz és jó lesz. Transcode never legyen ez a lényeg!
  • predator0
    #48039
    A használati utasításnak kell(ene) magyar nyelven is szerepelnie. Viszont néha olyan fordítások vannak, hogy még a kínait is könnyebben megértem, ha eszek egy tál rizst :D Számítástechnikában ettől függetlenül is erősen ajánlott az angol nyelv ismerete :)
  • carterx
    #48038
    Igen eléggé hasonlóak,csak azt még mindig nem értem miért nincs egyikben se magyar nyelv,álítólag nem árulhatnának a boltok olyan terméket amihez vagy amiben nincs.Nem mintha akkora probléma lenne de az arab vagy a kínai helyett nem elférne ez is.Ezt most nem csak a routerre értem,úgy általában ez van sajna.

    Ha rászánom magam hogy belövöm a wifi routert akkor jövök segítségért!!

    Léptem! Jó éjt!
  • predator0
    #48037
    Ha a film video részét is konvertálja a progi, akkor szerintem már rosszul csináltad.
  • tarti19
    #48036
    Trabantba is rakhatsz 600 lovas motort , csak éppen kiszakad induláskor a kaszniból:)
  • tarti19
    #48035
    és még nincs gém ps3-ra????????????????? Na akkor innentől kezdve már csak ömleni fog:) Jah ebből mennyi is az exkluzív? 3-4? Nem kutya :P
    SAjnos azt kell mondjam hogy készenlétbe kell helyeznema 360-t és a gyengeségeit kihasználva élvezkednem kell:P
  • predator0
    #48034
    Szerintem annyira nem bonyolult, nagyjából ugyanolyan az összes kezelőfelülete :)
  • HUNMarcus
    #48033
    konvertaltam 1 house reszt avi-ba 720p-t, de mikor lejatszom nem tunik 720nak cseppet sem, lehet nem aviba kene???
  • Alien!
    #48032
    nem veszem meg én se az összeset...azé nincs erre ennyi lé,de pont arra akartam rávilágítani,hogy milyen szar ha szoftverdömping van...ömlenek a játékok,és ez se jó.megbolondulsz.
  • carterx
    #48031
    Compact Wireless - G

    WRT54GC

    Gondolom ez nem az
  • tarti19
    #48030
    Ez neked szűk??????????? Bázmeg ennyire HC-k nem lehettek, vagy van erre 150K-tok is?
  • Smuge
    #48029
    ha wrt54-GL tipusut vettél akkor tudok segíteni. Csak GL legyen.
  • carterx
    #48028
    kicseréltem a routert,most megy mindkét gép mint eddig.
    van egy fasza Linksys wifis routerem ,majd azt kéne belőni,de nem merek nekifogni.
    Aztán úgy kéne a ps3-akat is wifisre beállítani,de nem tudom hogy kell
    Van valahol leírás vagy tök egyszerű ?Esetleg segítetek?
    Nálam minden netről megy és elég bonyolult belőni meg azért nem merek belefogni nehogy aztán valami ne legyen jó,segítségem ithon nincsen,aki értene hozzá.
  • carterx
    #48027
    nem kábel baj van mégse,csak a DNS szarakodik valahol,érthetetlen számomra hogy a web browser megy de a store nem,mi a k...a annya szarakodik???????
  • 0ckH4M
    #48026
    Használj Wifi-t. Oda nem kell kábel :-)
  • carterx
    #48025
    hát a másik kábelen se megy fel a storera abszolut,csak az error üzi jön be egyből.érdekes mert a darabba maradt letöltések viszont elindultak lefelé és le is jött.most visszavittem a helyére de semmi változás ,failed minden,szétbasz az ideg mingyár
  • carterx
    #48024
    úgy néz ki valami kábel baj vagy switch baj lehet mert kivittem a nappaliba a másik gép helyére a gyerekét,ott megy gond nélkül.
    megint átvágtak azzal az előre gyártott lan kábellel.
    régebben is vettem 4-et és 1 volt belőle jó,ezt most másik boltban vettem,eddig jó is volt,de most úgy néz ki csak szar.
    a switch asszem jó mert a másik számítógép arról kapja a netet és az is megy hibátlanul.
  • predator0
    #48023
    Augusztus 21, PSN: Ratchet & Clank: Quest For Booty, EU (9.99 font), USA (árat nem tudok) store-n. Szeptember 12-től Blu-ray változatban is, ugyanezen az áron.
  • predator0
    #48022
    Hmm... furi, szerintem indítsd újra a routert.
  • carterx
    #48021
    Na az egyiken már megy a store is de nem csináltam neki semmit.
    A másikon még az internet browser se jön be.
  • carterx
    #48020
    Eddig bejött a store ablak de most már az se.
    Igen routerem van és 2 db Ps3,és egyiken se megy a store,a net viszont jó.
  • predator0
    #48019
    A Store-k nekem bejönnek, bár letölteni nem probáltam meg róluk. Ha az Internet Connection testnél minden succeed, akkor nem értem mi lehet a gond. Routered van? Amúgy neked több PS3-ad, hogy egyiken sem megy?
  • carterx
    #48018
    AZ Internet Browserrel simán megy a netezés a Ps3-on,de ahogy a Store-ra akarok felmenni egyből ERROR
  • carterx
    #48017
    Igen 1 hónappal ezelőttig még sok volt vele a szopás mert sok mkv el se indult rajta,de hetente jön hozzá szoftver frissítés a legújabb javításokkal és 100 filmből kb 2-3 nem indul el,köszönhető a balfasz készítőknek.pl.: NyTT,hülyegyerek,stb.:)
    Egyre jobb az tuti!!