89387
PlayStation3
  • Alien!
    #48016
    egyébként nekem volt szerencsém a popcorn-hoz,haveromnak volt(most adta el),képminőségre nem volt látványos javulás,egyszerűen csak kényelmes az mkv lejátszás,és támogatja a több hangsávot(DTS-t is)...Viszont ahogy láttam elég sokat sz*pott vele,a lejátszók.hu fórumában minden második post az övé volt,mert fagyott,melegedett,akadt,stb...ergo ha majd kiforrja magát akkor talán,de én inkább várnék egy komolyabb gyártó hasonló de minőségi termékére...viszont ps3 mellé kicsit luxus.
  • carterx
    #48015
    Igen,gondolom,2-3 napja töltöttem is le valami videót,azóta be se volt kapcsolva a ps3.Most gondoltam felnézek van e valami ujdonság,de meg se nyekken egyik gépen se a store.Bejön a Store ablak vagy mi de amikor kiválasztom amit leakarok tölteni,akkor jön be ez a hiba üzi.
    Anyi történt 1-2 napja hogy ujratelepítettem a PC-t.
  • predator0
    #48014
    Network Settings / Internet Connection Test. Ennél a résznél minden rendben van?

  • Jimanszky
    #48013
    Na ezt már szeretem látni,mikor vitáztok,de tisztelitek egymást
  • carterx
    #48012
    Egyik gépen se megy!!

    An error occured during communication with the server.
    This is a DNS error.
    (80710102)

    Ez jön be a kapcsolódás ellenörzésnél.
    A másik gépen meg ennyi se.
  • Foxhound1980
    #48011
    Na, nem volt trigger PL-ban, a héten érkezik.
  • carterx
    #48010
    Másnak is van baja a Store-val?
    Nálam se az amerikai se az angol nem megy.
  • carterx
    #48009
    Értelek!
    Semmi baj!!
    Az a te véleményed,ez pedig az én tapasztalatom.:)
  • predator0
    #48008
    Az a konvertálás azért csak 10-15 perc (saját konfigból indulok ki), mert a videoképhez hozzá sem nyúl a program, csak a hangot konvertálja át megfelelő formátumra, ami nem tudom mennyire jelent minőségvesztést. Mindenesetre a kép ugyanaz marad, DVD minőség kizárva. Amúgy nem akartalak megbántani, csak nem tartom ésszerűnek ennyit kiadni a majdnem semmiért
  • carterx
    #48007
    Abban igazad van,de ha minőséget akar látni akkor érdemes beruházni.
    Nem reklám,mert semmi érdekem belőle,csupán jóindulat volt és mivel jók a tapasztalataim csak ajánlani tudom!!Sajnos igazad van hogy 60-70 ezer vinyóval együtt de megéri,különben meg ha az mkv-t visszakonvertálja akkor szinte ott van mintha dvd-t töltött volna le.
  • predator0
    #48006
    Egyáltalán nincsen egyenes arányban a 10-15 perc konvertálási idő a plusz 50 ezer forint feletti kiadási költséggel. Attól tartok te ezt inkább reklámnak szántad, mint hasznos ötletnek
  • Alien!
    #48005
    jó kis cucc,de ps3 mellé +60e ft-ot(vinyó nélkül) nem ér meg...Meghát elég kiforratlan,fagy,melegszik szal kell neki még idő,asszem talán most jön majd vmi új 1.3-as HDMi-s változata,talán majd az...persze a dizájn marad a kinai vonal.
  • Smuge
    #48004
    Ezzel.
  • carterx
    #48003
    Vegyél Popcorn médialejátszót és azzal kiváló minőségben nézheted a HD tv-n az mkv fájlokat.Én úgy csinálom.

    Itt olvashatsz róla!!
  • HUNMarcus
    #48002
    thx
  • 0ckH4M
    #48001
    mkv2vob
  • Jimanszky
    #48000
    Azért azt mégse
  • gazgoblin
    #47999
    2csepp pillanatragaszto ha lejön oszt csokolom...
  • HUNMarcus
    #47998
    letoltottem egy 720p-s videot de .mkv a formatuma, mivel lehet ezt atkonvertalni h lejatsza a ps??
  • Jimanszky
    #47997
    Az oké,hogy felül kattan,de alulról húzza rá a csávó.Várjuk bratyó
  • Foxhound1980
    #47996
    Felül kell bekattintani. Most megyek érte, du-n képekkel írom, hogy wtf van.
  • Jimanszky
    #47995
    Nem is tudom melyik barom állat ötlete volt,hogy így csinálják meg a kontrolleren a triggert,nekem abszolút kényelmetlen,csak nem értem,hogy ezt a triggert mért alulról kell ráhúzni?!Így félő,hogy egyszercsak kipattan.SZVSZ jobb lett volna,ha felülről lehetne rárakni,de így is zsír.Aki meg a Ps3 kontrollerét tervezte,szakadjon le a keze/Gondolni kellett volna arra is,akinek izzadós a keze/Biztos a japók sose izzadnak
  • Foxhound1980
    #47994
    Na az jó, legalább nem kell visszavennem.
  • gazgoblin
    #47993
    stand alone lesz. nem kell hozza a tools of destruction
  • Foxhound1980
    #47992
    Recska DLC-hez kell lemez vagy megy majd a nélkül is?
  • Sipee
    #47991
    jókis stuff :P
    mondjuk ezse nézki rosszul KATT
  • Alien!
    #47990
    Fallout 3
    MotorStorm: Pacific Rift
    LittleBigPlanet
    Star Wars: The Force Unleashed
    Dead Space
    BioShock
    Resistance 2
    Prince of Persia
    BIA:Hells HighWay
    Porject Origin
    Fifa09
    Socom
    LBP
    Quantum of Solace
    Tom Clancy's EndWar
    COD5
    Mirrors Edge

    ez a nagyon szűk...
  • gazgoblin
    #47989
  • Foxhound1980
    #47988
    Jah vágon, video alapján zsír. Ma bemegyek Platinumba, aztán ha megvan nyomok infót. FPS-hez nagyon kellemesnek tűnik.
  • gazgoblin
    #47987
    szerintem EZ a video szepn mutatja hogy ez bizony egy nagyon jo cucc. szvsz nyugodtan megveheted en is fogok venni
  • Foxhound1980
    #47986
    Régebbi téma a Real Triggers milyensége. Vett valaki már innen? Sajna amit vettem ebayről b@szott megjönni, dispute-ot meg nincs kedvem indítani 1200hufért... Viszont Platinumban van 2k-ért szóval az is jó csak nem tudom van e ott a srácoknak bontott mert úgy mégis jobb lenne ha az ember látná mennyire használható ez a dolog.
  • gazgoblin
    #47985
    hat ez tenyleg kemeny kiadas lesz:

    augusztus:
    Ratchet & Clank Future: Quest for Booty
    Disgaea 3: Absence of Justice

    szeptember:
    Pain: Amusement Park
    Star Wars: The Force Unleashed
    LEGO Batman

    október:
    Fallout 3
    MotorStorm: Pacific Rift
    Golden Axe: Beast Rider
    Rock Band 2
    Dead Space
    BioShock
    Eternal Sonata
    LittleBigPlanet
    Spider-Man: Web of Shadows

    november:
    Resistance 2
    Valkyria Chronicles
    Prince of Persia
    Tomb Raider Underworld

    ezek tuti vetel nálam

  • Foxhound1980
    #47984
    Igen. Tényleg ezen gondolkoztam tegnap, hogy miket és egyáltalán milyen sorrendben kellene megvenni. Nálam a Fallout CE biztos befutó egyelőre a Resistence 2-vel de kellene MK vs DC (ebből is lesz CE, nem is gyenge ráadásul), Motorstorm 2, Mirrors Edge, Force Unleashed, Dead Space, Far Cry 2 és talán még a LBP-et is bevállalnám egy próba erejéig hátha.
  • Alien!
    #47983
    most nézem a megjelenési listát, októberben 10 olyan játék van mininmum,amit megkéne venni...ppfffffff......most nézem,novemberben csak 6....megnyugodtam...:)
  • aabelus
    #47982
    sokak vannak igy abramovich erkezese ota.
  • Foxhound1980
    #47981
    Ősz, novemberre saccolom.
  • Jimanszky
    #47980
    huh az kell majd!!!Fasza volt a demója
  • predator0
    #47979
    Van már valami konkrét dátum, vagy még mindig valamikor ősszel? :)
  • Jimanszky
    #47978
    Kösz Bratyó;)
  • Foxhound1980
    #47977
    Uhh de állat a logod :D