89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #48096
    nekem meg nem!! Hát anya szült téged?!:D:D
  • marcinger
    #48095
    Megjöt az új Ds 3-as kontrolerem. Nagyon elvan találva a súlya és a rezgés funkció is elég jó. De a legjobb, hogy fehér . Kérdés: Mo.-n lehet valahol kapni fehér házat kapni a gépre?
  • Foxhound1980
    #48094
    Éjjel Heavy Rain trailer és gémpléj!
  • ballor
    #48093
    A BR az garantáltam full HD lesz. ;)

    Próbáld meg az mkvtoolnix vagy micsoda neve is van már, kiszedni ami neked kell (angol hang, feliratok). Majd ebből próbálkozz meg VOB-ot gyártani. Nekem néha ez segített.
  • Piko888
    #48092
    Hi!
    Én is megvenném, de csakis magyarul és full hd-ban!

    A teljes sorozat 11 lemezes és 80 giga,

    48082-re tud valaki megoldást?
  • tarti19
    #48091
    Nekem annyira nem jött be a BF el is cserélem ha úgy van:P NEM volt rossz csak a célzást nem tudtam elsajátítani:P
    Ugyanitt Assasin és DMC 4 is cserélhető:P
  • Alien!
    #48090
    én sokat cod-ozok,sose zavartak a beszólások,mondjuk ott max az újratöltésnél meg a gránátdobásnál van....BF:BC-ben már jóval tovább mentek,mert ott még halálsikolyok is vannak,amik nagyon sokat dobnak az atmoszférán...egy esetben zavarnak,ha orosz/arab nyelven vannak...na attól okádni tudnék...
  • ballor
    #48089
    Honnan rendelted? Magyar kommentár van?
  • cloud.strife
    #48088
    Én jól kib@sztam magammal, fogtam és megvettem... :D
  • Arwenke
    #48087
    En inkabb megvettem angliabol, kemeny 10K forint volt, annyit igazan meg er.:)
  • Istencsászár
    #48086
    Egy rész 7 és fél gigá:)
  • Chris Lowe
    #48085
    Planet Earth-öt leszedted a netről? Türelmes manusz lehetsz...
    Vazze hány giga volt?
  • Sippie
    #48084
    érdekes. Bár egy gameplay majd többet elárul, egy nagyonsokjátékos onlineval azért ütős lehet.
  • Sippie
    #48083
    engem speciel idegesítenek ezek a dumák... rühellem ha nem hallom merről lőnek, mert valaki pofázik. De majd a demoból kiderül milyen, remélhetőleg azért nem ilyen folyamatos
  • Kecso76
    #48082
    Sziasztok Srácok!
    Valaki játszi a Battlefield bad companyval?
    Eltudná nekem magyarázni, hogy ha elértem a 25. rangot, és számolja a nevem mellett a pontokat a táblán, ha jól emlékszem 1től 50ig, az mi alapján változik! Mert tegnap is tök jól ment a játék, többször voltam első az IAR táblán, stb. de mára kevesebb pontom lett, mnt tegnap! Ha tudnátok mondani valamit, azt megköszönném!

    Kecskés Tamás
  • Piko888
    #48081
    eddig mindet sikerült átkonvertálnom vob-ra és kiírtam dupla dvd-ra, de most egy kifogott rajtam, sehogy se sikerül átkonvertálnom.
    Ez lenne : Planet.Earth.2006 1080p.HDDVD.x264.DUAL-Anonymous
    mkv2vob-bal probáltam, de kiírta hogy could not parse mkv file.
  • Istencsászár
    #48080
    Ez multiplaya vidi? Codba, Csébe is vannak beszolások pár hétig jó poén azt megunja az ember:), amugy fasza kis video.
  • Alien!
    #48079
    Killzone 2 GC trailer multira kihegyezve.....a voice acting vmi beszarás!!!! mekkora feeling már....remélem evvel nem csak a voice chat-et népszerűsitik,hanem a véglegesben is lesznek ilyen benyögések..... btw nemféltem a Guirrella-t,most nyomom psp-n a KZ:Liberation-t,és amit a kisgépbe belepréseltek az vmi beszarás....dúrván jó gém lett.
  • Foxhound1980
    #48078
    End War Lipcsei HD trailer
  • predator0
    #48077
    Így már valóban nem egyszerű
  • HUNMarcus
    #48076
    győrben nem foglalkoznak ilyennel mert oda járok fel
  • predator0
    #48075
    Ja, azt én is néztem :D:D Szerintem majd 2009-től lesz náluk olyan is, hogy "Kihagyott Trophy-k megszerzése" 10.000 ft.
  • Foxhound1980
    #48074
    INTERNETELÉRÉS BEÁLLÍTÁSA
    Internetkapcsolat beállítása PlayStation Store és weboldalak eléréséhez.

    Javítás időtartama: 60-80 perc

    Beállítás ára: 2.000 Ft

    Édesf@szom....
  • predator0
    #48073
    Nézd meg itt
  • HUNMarcus
    #48072
    akkor dobj pár címet ahol 15ért megcsinálják....meg könnyű annak kinek helyben van ilyen lehgetősége
  • predator0
    #48071
    A fejcsere nem 15 ropi? Fél óra alatt megcsinálják.
  • HUNMarcus
    #48070
    basszus az 20000 pénz + postaköltség
  • Foxhound1980
    #48069
    Kuka, fejezni kell.
  • HUNMarcus
    #48068
    most pihentetem, de azt lehet cserélni? elvileg még garos de 2. tulajdonos vagyok.
  • predator0
    #48067
    Ha tartós az állapot, akkor meghalt az olvasófej.
  • HUNMarcus
    #48066
    PS3-am nem ismer fel semmi féle DVD-t filmet játékot, semmit!!!
    nagyon para vagyok, most ilyenkor mivan????
  • Papesz
    #48065
    2-3 munkanap.
  • zsolt2800
    #48064
    Hello! Most készülök játékokat rendelni a shopto.net-ről. Megbizható ez az oldal, mik a tapasztalatok, kb hány nap alatt ér ide? köszi
  • Foxhound1980
    #48063
    GC játéklista /GK/

    Azért ez a mennyiség nem gyenge....
  • predator0
    #48062
    Pár játék savegame-jét valóban nem lehet külön lementeni (cheatelés, vagy akármi miatt). Viszont ha jól tudom, akkor egy Backup készítés ezt is megoldja, mivel akkor minden adatot ment.
  • Foxhound1980
    #48061
    Tomb Raider Underworld HD gameplay
  • cloud.strife
    #48060
    Ehh...

    Valszeg az installált fileba rakja el a dolgot.
  • Sipee
    #48059
    érdekes.a NFS:Carbon-os mentés is elvész,nemlehet másolni :(
  • 0ckH4M
    #48058
    #48050 valaki?
  • Ombika
    #48057
    Teljesen mind1,h milyen beture vegzodik,mindet ugyan ugy kell beallitani! Szolj es segitek!!