2391
  • ubi
    #634
    http://www.gamecopyworld.no/games/files/rzr-vcn.rar

    working crack!!!
  • And5
    #632
    a rádiós tud hívni légicsapást de asszem csak multiban van ez bár nem tom
  • Dud [OBI]
    #631
    Lesz, csak ezzel is szopás van. Egyenlőre nem látjuk, hogy hogy is lehet 2 portot egymás mellett futtatni...
    Ha nem sikerül CTF -et és Coop -ot futtatni egymás mellett, akkor CTF lesz. 20 playeres, csapatomként max. 3 sniper, 3 TK = kick, 6 TK = ban, 30 perces körök, váltott mapokkal. Ezek lesznek a beállítások.
  • radical@work
    #630
    Ma végre én is kipróbálom, ha lesz szerver.
  • Forrest Tomee
    #629
    Még nem néztem meg a multi részét, mert elmerültem a single-ben. Állati a hangulata ennek a játéknak!
    Hogyan történik az air stirke?
  • And5
    #625
    CTF de COOP mindenképp mert szrtm is baszás jó
  • Dud [OBI]
    #624
    Baze srácok egész idáig nyomtus COOP -ban és azt kell hogy mondjam: EZ EGY KIBASZOTT JÓ JÁTÉÉÉÉÉK!!! Annyira belemerültem (tünk) hogy repült az idő. Úgy izgultam egyes jeleneteknél, hogy azt elmondani se tudom. 3 -an voltunk, az ellenség meg annyi mint a picsa. Szép lassan haladni előre... az ellenség bújkál a bokrokban és csak arra vár hogy eldördüljön egy lövés... onnantól kavalkád és csak próbálod a torkolattüzeket lőni, hogy csak bejön.... Hmmm!!! Nagyon élvezetes! 100% hogy lesz Vietcong szerverünk. Sőt! Ha megoldható több port is. Lesz egy COOP mindenképpen, mert az valami elbaszott jó és lesz egy másik, ami nem is tudom, hogy mi legyen, döntsük el közösen. Nos?
  • And5
    #622
    na jó most lelövöm akkor holnap jácunk OBI serverén bejött egy őrült amerikai aki megvette a gémet 49,99 é :) egész jó feelingje vot a coopnak mentünk az őserdőben csak gyorsan meghaltunk :) rájöttem hogy lehet air strikeot hívni :)
  • HooDoo
    #621
    holnap tudok már csak jönni :(
    du 3tól leszk aztán figyelem hogy hol van szerver.
  • And5
    #620
    ez csak ilyen szerver hogy kipróbázzuk multi de senki nem jön :(
  • HooDoo
    #619
    Huuhh jó ez a game singliben :)
    Kicsit játszottam multit valami 300pinges szerveren, élvezhetettlen volt mondanom sem kell. Kicsit mintha másabb lenne multiban. Ez a szerver dedikált és mettől meddig él?
  • Forrest Tomee
    #618
    Még most ismerkedem a singli-vel, esetleg utána.
    Nekem tetszik, jó a hangulata.( Hendrix rlz!) Szegény LoS nem rughat labdába mellette bár aki játszott a demóval annak nem meglepő.
  • And5
    #617
    na COOP LASER.SYTES.NET password nincs gyertek mer egyedül nem bíroma vietcongokat :))
  • And5
    #616
    ELNÉZÉST HOST: LASER.SYTES.NET
  • And5
    #615
    GYERTEK COOPERATIVEOZNI MAX. 6 PLAYERS LEHET HOST: LASER.SYTES.HU
    PASSWORD: LASER
  • Örm
    #614
    Azzal a crackel ami az #579-en van azzal jó a game?
  • Dud [OBI]
    #613
    Sajna mára nem sikerült összehozni (technikai okok miatt). Remélem holnap estére meglesz. Köszi a türelmet.
  • Petyus_
    #612
    Én is basználak követni amennyire én láttam mindig lelöveted magad az első sarkon.
  • G. Joe
    #611
    Van má szerver? :P
  • radical
    #610
    Van már szerver?
  • And5
    #609
    nem tom ti hogy vagytok vele de singleplayerben engem basznak követni a társaim
  • And5
    #607
    de akó meg betömörülnek az amcsik és még kevesebben leszünk
  • And5
    #604
    én még csak most installom eddig indyt szedtem meg a tocát a CD2n kilehet cserélni vhogy a szar cracket a jó crackre? vmi integrálással vagy ilyesmivel
  • Dud [OBI]
    #599
    A szervert elindítjuk ugyan, de egyenlőre még csak teszt üzemben. Az még nem a végleges, mert mi is csak most látjuk először a cuccot.
    Talán estére már futni is fog, itt:
    IP: 152.66.93.10
    Pass: viethu

    Az észrevételeket, kritikákat majd kérném ide.
  • G. Joe
    #598
    itt a jo crackhez a link: #579
  • Forrest Tomee
    #597
    MOst akkor jó a crack vagy várjak a letöltéssel?
  • a.carkey
    #596
    A SOF singliben egy nagy darálásnak tűnt. Egy idő után meguntam. Multi részben sokkal jobb.
    A VC-t sokat nyomtam multiban (mármint a demot).
    Nagyon tetszett, de a sok cheater, szarevő és egyéb végtermék emberke miatt egy ideig - a fullig - békénhagytam. (A Raven most nagyon bejön). Kiváncsi leszek az OBIék szerverére. Tényleg, ki tudtátok szűrni a cheatereket? Lehet jól konfigolni?

    A LOS AI szinten túlzás. Ez a bajom vele. Multiban nem jött be. Ue vonatkozik a DD1-2-re!!!
  • radical@work
    #595
    Hát szerintem a SOF2-ben ennél jóval kevesebb hiba van és a "használati értéke" is jobb. Nekem számít a grafika, és csak olyannnal szeretnék nyomulni ami az aktuális etalonnál (SOF2) szebb és LEGALÁBB ugyanazt a játékélményt nyújtja. Ezt nem látom ebben a gémben. Ha valami sok embernek nem tetszik, akkor az szar. Ez nemsokára a multi beindultával kiderül hogy így van-e...
  • Dud [OBI]
    #594
    Egyet nem fogok soha megérteni. Egy játék nem különálló vizsgálható halmazok összessége, hanem egy használati értékkel rendelkező termék. Ami lehet jó és lehet rossz. De az, hogy szerintem fos és hülye az akinek tetszik, ez a legrosszabb hozzáállás. Egy játéknak lehetnek rossz tulajdonságai, amik adott embernek nem szimpatikusak, de attól még a gáma összhatásban lehet kibaszott jó, mert a hangulata a játszhatósága, különlegessége, grafikája, zenéje .... stb arra érdemessé teszi. Pont ezért egy játékot összhatásban kell vizsgálni! Láttatok már valaha tökéletes játékot? Nincs ilyen. Mindenben van valami hiba. De akkor ennyi erővel, akár az összesre rányomhatnánk, hogy szar. Sajnos a szemlélettel sok mindenkinek gondja van...
    Mielőtt félreértesz Carkey nem rád gondolok, csak a Te írásod után jutott ez eszembe.

    A Vietcong szervert megcsináljuk, mivel sajna a BHD esélytelen. Nyomjuk izomból, tesztelgetjük és meglátjuk mi sül ki belőle. Akinek nem tetszik nem kell játszania, de ettől még a gáma nem szar...
  • a.carkey
    #593
    Meg a MOHAA féle Vietnam.
    Platoon, Los, VC nem ua kaliber. Már a Vietcong demója is zseniális volt. A Los egy szutyok. Platoon teljesen más téma. Ilyen alapon a Green Beret, a Rambo 2 és a (ami kiegészítőként jött elő, nem ugrik be a neve) is ide sorolhatnánk. De nem lenne jó. VC multiban fasza volt Los atomszutyok singliben. Multiban egyszer erőltettem magam rá, de annyira kiborított, hogy többet nem tettem.
    Obiék csinálnak egy szervert belőle és szép lesz a játékos élete ...

    Fikázók: természetesen mindenkinek más tetszik. Ha mindenkinek ua tetszene, nem tudnátok bejutni a CS szerverekre ... (Írhattam volna mást is.)
  • G. Joe
    #590
    1 ora multi után, vegyesek a benyomásaim. Még nem nyilatkozom elhamarkodottam, de kicsit többet vártam .Lássuk azt a magyar szervert aztán ott minden kiderül. :P
  • Alexease
    #589
    Meg nem sokat lattam eddig belole, de a jatek menet eddig olyan "Flashpoint-os". Ami nem lenne rossz. Ami gyanus, az az AI es a kicsit arkadosnak tuno lovoldozes.
    Mindenki a grafikat dicserte, de valahogy nem az igazi. Van benne egy-ket extra-szeruseg, de osszessegeben valahogy elnagyolt. Ha a "jatekon kivuli" koritest nem nezzuk, akor a LoS:Vietnam latvanyosabb - eddig. Bar jatekmenetben ez inkabb "lovoldozos", a Vietnam mindenfelekeppen - elvileg - Taktikai FPS. Vagyis, lehet hogy nem erdemes hasonlitgatni. Foleg, hogy nem a grafikatol lesz jo egy jatek.

    Annyi elonye van a dolognak, hogy mind ket "csapat" meg kapta a "vietnamos" adagjat:) Sot harom, ha a Magyar strategiai remekmuvet is beleszamitjuk. Es allitolag jon a negyedik: Call Sign: Charlie.
  • Dud [OBI]
    #587
    Tőled pont egy ilyen hozzászólást vártam...
  • radical
    #586
    Hát megnéztem. Ez tényleg tetszik valakinek? Szerintem tök ratyi, még a SOF2 színvonalát se éri el. Olyan a lépéseim hangja mintha hasmenéses százlábú lennék. A grafikában nincs semmi különleges, 2001-es szintű. Az ellenfélmodellek nekem kicsit lowpolynak tűnnek. Sebzési rendszert mint olyat nem találtam, se ragdoll animációt. A beépített voicechat poén bár szerintem sehol sincs a TS2-höz képest. Ami viszont qrvajó az a zenéje. Ezek tükrében már nem várok túl sokat a multis részétől.
  • G. Joe
    #585
    Ha egy játék Jimy Hendrix, Hey Joe cimü számával kezdödik, az már rossz nem lehet!!!

    :)))

    NA lássuk azt a cracket..:P
  • Zagash
    #584
    Végre sikerült kibányászni a .CBF fájlból a főmenü zenéjét. Ezt a zenét kergette ugyanis mindenki egy fél évvel ezelőtt, amikor anno kijött az első (48megás) ingame trailer.

    Aki még nem hallotta, feszüljön neki, mert kivételesen hangulatosra sikeredett...

    Pseudo Hendrix
  • Alexease
    #582
    Nekem is flt van. De hibas. Otszor inditottam, abbol negyszer lathato hibak voltak (Vietkong voltam, plussz a csapatom is, nem volt ember csak ruha, nem volt fej). Egyszer rendesen ment, csak nem lehetett leloni senkit.
  • Nyiri
    #580
    Furcsa de en az flt-s verziot szedtem le es total mukodik, semmi baja
  • dashed_
    #579
    itt a jo exe[elvileg]nem probaltam

    a javitott 1cdhez van
  • And5
    #577
    szedjétek le újra CD2 ez van avyg lőjjetek fej nélküli emberekre