2391
  • Buddy
    #683
    marmint az emberkek tunnek el...:)
  • a.carkey
    #682
    Kár, hogy Vietcong módban indítottad ...
    Ráadásul senki sem volt CTFben. A kis méretű térképeket ki kéne hagyni. Rövidek és kevesen férnek be rá. Mindig Vietcong mód lesz? A rádióst megnézem majd a US-M3mal és a Thompsonnal, hogy fog célra tartani ... Snipereknek ideális, m16hoz is.
  • Buddy
    #681
    Talan tudtok nekem segiteni....mit hajitsak ki a gepbol, vagy mit csinaljak vele, ugyanis a jatek neha meghulyul, es eltunnek a ruhaikbol, es csak a ruha meg a fegyver mozog......mit lehet ilyenkor kezdeni, mert otletem sincs...
  • Petyus_
    #680
    A szerverkeresőből csatlaskozz!
  • Petyus_
    #679
    Dehogynem játszottam. :)

    Hogy jól értsd, én annak a híve vagyok, hogy amíg ennyit tud a hardver addig inkább legyen Dúmhárom a szűk folyósoival. :)

    A STALKER szkrnsotok meg aljas koholmányok! :)
  • And5
    #678
    nem nagyon talál hostot
    cannot find host addres or the searched game vagy vmi ilyet ír :( pedig úgy bemennéka coop serverre
  • antijedi
    #677
    enyierővel várj amig megcsinálják a tökéletes virtuális valóságot mert addig ugysem élethű semmise... :D
    bár te biztos nem jáccotál még comodoron, pedig akkor azoktól a ixelhalmazoktol esetle mindenkinek az álla, vagy akkor még nem is voltak pixelek? :D
  • Dud [OBI]
    #675
    Készen vannak a szerverek:
    152.66.93.10:5625 CTF max ?valtozo? player
    (Mert hiaba allitjuk a maxplayers argumentumot 24-re, akkoris 10 a maxplayers azon a palyan amit annyira terveztek...hmmm)
    152.66.93.10:5626 Coop max 6 players

    Jelszó: viethu
  • Petyus_
    #674
    Az lehet.. azért írtam, hogy ezt az erdő témát pihentetni kellene.. még 4-5 GeForce/Radeon generáció és nem lesz akadálya. :)
  • antijedi
    #673
    szvsz ennél jobb fa/bokor textura nem sok volt még játékban, még ott se ahol 2 galyvolt az egész mapon... :D
  • Petyus_
    #672
    Na az tényleg király! Ahogy mennek át a farönkön az példamutató!

    Részletesség: hmm most látom 16 bit textúrákra van állítva a setupban.. különben a játékban a detail csúszkák maxon vannak. Meg ez mi hogy textures in system memory??

    Na kipróbálom hátha szebb lesz. :)
  • Petyus_
    #670
    A hangulat nem rossz (Hey Joe.. :)), állat lopakodni a dzsungelben, de valahogy nem adja azt az "ott vagyok" feelinget. Ezt a sűrű erdő témát nem kellene még igazán erőltetni játékokban. Nem néz ki a fa fának, a bokor bokornak, a talajon az a textúra olyan mint a hányás.. nekem nem igazán jön be egyelőre, de lehet majd ráérzek. :)

    Az járművek viszont nagyon királyul néznek ki, de összességében nem egy szép játék. A játékmenet érdekes, az elején tisztára RPG-nek tűnt. Aszittem tényleg az lesz a mission hogy meg bírjam inni a rizspálinkát. :)
  • HooDoo
    #667
    mekkora királyság ez a légierősités kérése! :)
  • Forrest Tomee
    #666
    Lehet, hogy a jelszó akkor kell ha sok a külföldi cheater. 5-6 emberrel tényleg uncsi, de majd meglátjuk.
    1. Kipróbáltam a rádiózást, nagyon jó csak erdemes nem közelről szemlélni :o)
    2. a csapda is jól használható, de kb 3x szálltam a levegőbe mire rájöttem, hogy működik :o)
  • antijedi
    #665
    nekem jelenleg is egy t3asról jön :D
    koli hub rulez :D
  • Xboxman
    #664
    Remélem estére leér,mégcsak a 19-es filenál tartok!
  • Dud [OBI]
    #662
    Még nincs. De lesz... Még ma este tutter beindul. Egyenlőre lesz rajta jelszó, hogy meglássuk hányan is leszünk Magyarok.
    Egyébként itt lesz a szerver:
    IP: 152.66.93.10
    Pass: viethu

    Egyenlőre CTF lesz. Ha megy, akkor lesz mellette coop is.
  • Izmael
    #661
    :(
  • And5
    #660
    nincs :(
  • Izmael
    #659
    Hát ez az?! Van????
  • HooDoo
    #658
    Hali! VAn magyar szerver most?
  • Xboxman
    #657
    Ahh nem kéne csetelnem,egyre hülyébbeket írok:/
  • Xboxman
    #656
    Nah kirr találtam egy biztos mirrort:)
  • Xboxman
    #655
    Az kirr lenne mert DC++-rol nem tom leszenvedni(sajna már a t1-eseek is megszakítják vagy kilpnek ha töltenek tőlük)
  • a.carkey
    #654
    Amint van működő szerver. Írjátok meg!
  • a.carkey
    #653
    Köszönöm. Leteszteltem. Vietnami falu nincs többé ...

    :)
  • Forrest Tomee
    #651
    632
  • a.carkey
    #649
    Még egy kérdés:

    Mivel kell rádión légitámogatást kérni?
  • And5
    #647
    biztos mert a nuke verziós crack van meg #634 ott a jó crack linkje azzal játszál mert különben ilyen furcsaságok lesznek mint nem lehet lelőni a csávókat és hasonlók
  • Dud [OBI]
    #646
    Látszódni fog a szerverlistában az OBI szerver. Jelszó lesz rajta: viethu.
    A csíterekről egyenlőre nem tudok nyilatkozni, de állítólag van beépített védelem. Hogy működik -e, azt nem tudom. Bízni tudok csak benne, hogy nem lesznek köztönk csíterek... Ha találunk hozzá plusz védelmet, természetesen fölrakjuk.
  • Dud [OBI]
    #645
    Éppen szétbasz minket az ideg, mert valaki szórakozik a szerverünkkel. Épp emelt szintű védelem kerül rá. Többek közt ez akadályozza a szerver gyors indulását.
    Beszélek a rendszeradminunkal, ha ő beleegyezik, kirakjuk a saját ftp -nkre.
  • Dud [OBI]
    #644
    Vitte és ez is vinné, de szerintem sok a 32. Egyezzünk meg 24 -ban. :))
  • Xboxman
    #643
    Dud!

    Nem tudjátok fölnyomni a game-t az FTP-tekre?
  • a.carkey
    #642
    Ő volt. Amúgy szarok a filmjei, de vhogy a "Szakaszvezető" jól sikerült.
  • a.carkey
    #641
    Alul van link!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • a.carkey
    #640
    crack!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Forrest Tomee
    #639
    Célzol? :o)
  • Petyus_
    #638
    Csehek ja, ugyanaz a bagázs mint a Mafia, de nem ugyanazok az emberek. :)
  • Forrest Tomee
    #636
    "Dudikof féle "Szakaszvezetőben"
    Húú de rég volt :O) Ő csinálta a Ami ninja sorozatokat is nem? 90-es évek videó szemetei rlz! :o)

    Én is most vagyok az éjszakai támadásnál. Nagyon jól néz ki a világító rakéta.
  • a.carkey
    #635
    Van most server? Eddig még a connect gombot se voltam képes benyomni, de látszik (majd) a server listben, mint a régi? Cheaterek kizárva?

    Singliben hatalmas a hangulata. Utoljára a Mafiánál éreztem ugyanezt ...

    Még az elején járok, de az az éjszakai támadás a támaszpont ellen, nem volt semmi. Éppen előtte vártam, hogy jó lenne egy hasonló attack, mint a Dudikof féle "Szakaszvezetőben" (egyetlen jó filmje), erre tessék. Hihetelenül ráéreztek a feelingre a csehek. Ugye csehek. Ua készítették, mint a Mafiát?