2391
  • Xboxman
    #787

    Jó is a kocsmáros élete:P
  • HooDoo
    #786
    valaki helmí!
    Mit kell csinálni singli-ben, amikor ki kell szabadítani a táborból a társunkat? kiszabadítom, hivok légi támadást, és mit kell csinálni? a kimenekitett embert oda viszem a kijelölt helyre, aztán hova kell mennem? mert semmi infó. HELPMÍ plz
  • G. Joe
    #785
    Itt eg másik müködö crack, állztitolag több fps-t produkal mint a masik. Proszaljatok ki.

    nocdcrack
  • Dud [OBI]
    #784
    Dehogyis, csak visszavittem a sörösüvegeket.
  • Xboxman
    #783
    A kis Miller:P
  • Dud [OBI]
    #782
    P4 2,4 / 1GB RDRAM / ATI Radeon 9700 Pro
  • Dud [OBI]
    #781
    Akartam is neki mondani, de mivel Ő nem tudta mi a helyzet így nem értette volna. Inkább fényképeztem. Gondoltam arra is, hogy a rohadék Vietnámiak valami nukleáris szarral lőnek és azért lett szegény ilyen defektes...
  • G. Joe
    #780
    70 fps??????????? hogyan? mivel?
  • Petyus_
    #779
    Ejnye Joe.. periszkópnyakkal könnyű fedezékből leskelődni!
  • Dud [OBI]
    #778
    Azért még van néhány grafikai bug! LOOOL
  • HooDoo
    #777
  • Buddy
    #776
    ha a treningre gondolsz, passz.....en azokat a feher babukat sehogy sem tudtam szedszedni
  • I.C.ram
    #775
    Single Playernek azon a pályáján vagyok, ahol egy kurva hosszú alagútban kell kóborolni, és C4-et kell lerakni. A kérdésem az lenne, hogy a C4-et hova kell pakolni? Ugye nem minden olyan helyre, ahol rádiózni kell? Ha igen akkor kezdhetem elölről, mert már a végefelé járok. :(((
  • G. Joe
    #774
    A Coop mode nagyon üt!
  • Xboxman
    #773
    COOP for ever!Rég jáccottam ilyet jót!Isten a game!
  • HooDoo
    #772
    mit kell csinálni az éjszakai pályán, amikor egy VC táborból kimentettem az emberünket, és felvittem a dombra, jött légierősítés, és most mit kell csinálni??
  • HooDoo
    #771
    tud valaki csalást single módhoz? a mocsaras pályán mindig lelőnek, mert a 2m-re lévő embert nem látom olyan sötét, még ha feltolom a gammát is
  • And5
    #768
    http://www.gamecopyworld.no/games/files/rzr-vcn.rar ezt a cracket használd akó jó lesz
  • And5
    #764
    most mia gond a voice chatel???
  • Dud [OBI]
    #763
    Ja és Ventrillo lesz. Majd mondom az IP -t és a pass -t hozzá. Holnap...
  • Dud [OBI]
    #762
    Detto... Szívem szerint játszanék még, csak attól tartok, hogy egy kék bálnát sem találnék el 10 méterről...
  • G. Joe
    #761
    mindenképp kell valami, vagy RW vagy Ts ,vagy Ventrillo. Ez a Coop mod nagyon jo. Kár hogy olyan álmos avgyok hogy alig látok ki a fejemböl.
  • Dud [OBI]
    #760
    Bocs igen ne haragudjatok, de restartolnom kellett. Lehet menni vissza.
    A dumálásra kell valami megoldást találni. Vagy működik a beépített??? Mi at Istennek se tudtuk beállítani. Ha nem megy, akkor a COOP -nak indítunk valamit. RW vagy TS -t.
  • Dud [OBI]
    #759
    Elbasztam kicsit, de már megoldottam. Na mostmár tényleg csak 2 van.
    COOP: max 6 player, jelszó: viethu (kivettem az egyik szar mapot)
    CTF: csak nagy mapokkal (tehát 3...). Jelszó nincs.
  • G. Joe
    #758
    Ez a coop mod nagyon kemény! :)
  • G. Joe
    #756
    kidobott bennünket
  • Dud [OBI]
    #754
    LOL! Pedig csak 2 fut...
  • a.carkey
    #751
    Pont ezért írtam ...
  • Petyus_
    #750
    Ja mondjuk érthető, ott az AI, a nagy terep.
  • Dud [OBI]
    #749
    Az hogy nem hal meg, akár a lagtól is lehet. A két port együtt alig eszik 90% CPU -t...
  • Dud [OBI]
    #748
    CTF szervert most indítottam újra el. Megvizsgáltam a kérdést és CSAK 3 olyan map van, ami elbír 20 játékost... Így jelenleg csak ez a 3 fut. Jelszó még van. Ha nincs tolongás, akkor jöjjenek a külföldiek.
  • Dud [OBI]
    #747
    Na ja! Ő van otthon!
  • Petyus_
    #746
    Az AInak van helyismerete!
  • antijedi
    #745
    szerintem ezzel a vietnam módal nem az a gond hogy nincs célkereszt vagy hud, hanem az hogy a sebzés az érdekes
    embernek egy lövés ai-tol halál, ez még rendben is lenne, de nek viszont csomot kell rálőni, mért nem lehet megoldani ugy mint r6rs-ben hogy mindenki max 2 lövést bir ki??? ez elég zavaró hogy az ai-t meg a nehézséget nem ugy turbozzák hogy okosabb, hanem ugy hogy ő többbet kibir + a 100km-es dzsungelen keresztül is egyből kiszur amikor te még azt se látod holvan..., legalábbis én nagyon ezt vettem eddig le
  • Petyus_
    #744
    Sebzés.. viet nem halt meg az előbb coopban lőttem M60-al közvetlen közelről. Szépen megfordult és kinyírt AK-val. :)

    Grafika: nekem még mindig nem tetszik, ez persze szubjektív.

    Hangok: na ez viszont a legjobb ami létezik! :) Profi ambient hangok (madrak, majmok), szuper fegyverhangok, és nagyon állat a szívdobogás, meg ahogy cseng a füled! Becsukott szemmel rulz a játék! :D
  • Dud [OBI]
    #743
    Ja és még egy utolsó dolog. Ma indult a szerver, tehát ez még csak teszt üzem. Minden nemű javaslatot várnánk.
  • Dud [OBI]
    #742
    Nézd meg a mapokat. Meg tudod. Meg fogsz lepődni, hogy milyen fos a választék...
  • Dud [OBI]
    #741
    - Viet mod kivéve
    - pass -t egyenlőre hagyom. Pár nap és leveszem

    A többit asszem megválaszoltam
  • Dud [OBI]
    #740
    Na több órás játék után a tapasztalataim:
    - nem lenne rossz ha több olyan map lenne ami nagy. Az hogy összesen 3-4 olyan map van, amibe befér 20 ember az vicc. Tehát ha csak a nagy mapokat hagyjuk bennt akkor egy idő után uncsi lesz. Na majd meglátjuk mi lesz.
    - voice comm nélkül reménytelen csapatban dolgozni. Ezt mindenképpen meg kell oldani
    - a COOP pályák jók, csak duma nélkül az is bonyolult
    - zabálja a szervert mint az állat. Egy P4 2,4 -es vas hajtja 1GB RAM -al és néha 80-90% -ban terheli. Ezért coop -nal amikor van vagy 50 Viet lag van. Háááát....
    - A sebzés, grafika téren nem bántanám, azzal nincs gond
    - hangal viszont gáz van néha. Néha elfelejt hangot adni a fegyver a gránát ...stb.

    Szal végeredményképp mindenképpen szükség van egy peccsre amiben vannak még mapok és javítások, mert anélkül gyorsan feladja mindenki. Remélem megcsinálják!
  • And5
    #739
    rájöttem hogy lehet voice chatelni!!!!!!!!!!!!!!!
    bekonfigoljátok contorlnál aztán Options Audio és ott van enable voice chat és kikszelitek ott belehet állítani hogy push key vagy voice aktivated legyen kibaszott jó minőségű!!