2391
  • And5
    #738
    aimbot for vietcong alpha relase 0.1 by And5
  • And5
    #737
    én már csináltam :))))))) papírból celuxal felraktam :)
  • antijedi
    #736
    alkoholos filctoll rulez! :DDD
  • Petyus_
    #735
    Na ez a no célkereszt akkora lol hogy csak na. A "csíterek" azzal kezdik majd hogy játék előtt rajzolnak célkeresztet a monitorra.. úgyis a középső pixelre lő.
  • And5
    #733
    az szar gém bazz nem csak a célkereszt miatt egyébként pusztulj innen a keféddel együtt bázz
  • HooDoo
    #731
    jó5let. Teljes mértékben egyetértek ezzel!
  • And5
    #730
    mert mocsár ésott meghalsz :)
  • a.carkey
    #729
    Hogy lehet uszni? A mocsaras pályán kicsit nem tudok feljönni a viz fölé ...

    :(
  • a.carkey
    #728
    Egyszerűen nem tetszenek a fullhoz adott multipályák. A demoban lévő nagyon jó, a templomos is, a többi rövid, kicsi és semmilyen ...

    A nagyokat kéne kevernetek. A kicsiket hagyni. Túl sötét minden. Sokkal nagyobb élményt vártam multira, de elsőre (és másodikra) lelombozódtam a hülyeségek miatt. A cheat - god mode - létezik. Csávó két gránáttól se feküdt meg. Skin cheat nincs, nagy pingek vannak. Még ismerkedem vele, de ha nagy pingek és hozzá rossz pályák fognak párosulni, akkor Én vsz lemorzsolódom a gaméról, pedig nagyon vártam. A Raven is jól futó magyar server miatt lett zseniális multiban. Remélem itt is ez lesz.

    Szóval a javaslataim, hogy tényleg sokan legyünk a serverekhez:

    1. No Vietnam mód.
    2. Csak a nagy mapek, hogy mindenki beférjen.
    3. No Password!
    4. Fő vonal lehetne a demo térképre építve. Ott kevert játékmódok, a TEAM kategóriában. (TK kizárására nem kéne friendly Fire, mint a demo serveren volt.) A helis térkép nagy, mindenki ismeri, ha nincs skin cheat, lebegés egyéb, oltári nagyokat lehet majd rajta játszani. Amíg ott nem jöttek elő a hibák, bugok, stb. qurva jó volt.
  • radical
    #726
    Roger Wilco és Team Speak. Voice chat progik.
  • Dud [OBI]
    #724
    Érdekes, nekem se a hanggal se a képpel nincs gondom, minden cool. Sőt! Nagyon is rendben van.
  • radical
    #723
    Nekem is ezt csinálta de másodikra MINDIG sikerult.
  • And5
    #722
    jaja
  • a.carkey
    #721
    OBI! Kiszedhetnétek a vietcong módot ...
  • And5
    #720
    30 fpsem szokott lenni csak hogyha felfelé nézel akó egyértelműen több lesz az fps egyébkét 1,3ghz gf2 mx 400 640ram
  • I.C.ram
    #718
    Nem megy azzal sem. :( Jön a "A hívott számon előfizető nem kapcsolható" pittyegés.
  • I.C.ram
    #715
    Valaki nem tudja, hogy az miért van, hogy a menü rohadt tetves, de a game 1280*1024*32-ben minden maxon kb 60-70 fps.
  • I.C.ram
    #713
    Interneten keresztül joinolok, de nem akar beengedni.
  • I.C.ram
    #712
    Nekem olyan bugom volt, hogy a csapattársaim (single) feje, keze, lába eltünt, és csak a törzye mászkált félig a föld alatt.
  • HooDoo
    #711
    ne direct connectnél csatlakozz hanem internet games nél és filterezd be hogy a ping legyen kisebb mint 150
    igy lesz 2 szerver, amiket keresel...
  • HooDoo
    #710
    Ez a multi elég gyengére sikerült. Akkor lenne jó ha jó sokan lennénk
  • I.C.ram
    #709
    Miért nem tudok belépni a serverre? (OBI) Beírom a passt (viethu), de el se kezdi a páylát betölteni, csak automatán löki a gyors pittyegő hangot.
  • And5
    #706
    na szegény emberem megpróbálja megmászni a levegőt :))) kcisit buggos eza gém


  • antijedi
    #704
    nemhiszem énse, legalábbis nekem minden stimel, fegyvereknek volt szépen hangja meg minden
  • K.András
    #702
    uhh de durva ez a két hozzászolás :DDD
  • Rodriguez
    #701
    Kapcsold fel a zseblámpád.
  • antijedi
    #699
    nekem semmi gond nem volt...
  • And5
    #698
    nkm se vot semmi ilyen
  • radical
    #697
    Hát kipróbáltam a coopot...
    Most mit mondjak, keserves.
    (Fent van az #579-ben említett crackpatch.)Fegyvertelen sárgák álltak egy helyben, nem hallottam semmi lövéshangot és meghaltam, aztán újjáéledtem de ugyanott mint DRAK és volt 4 kezünk meg 4 lábunk.
    Eldobtam egy gránátot, az leesett a lábam elé, elhátráltam de nem robbant fel, erre eldobtam egy másikat, aztán erre mindkettő felrobbant. Egyből TK. Poénos.
    Suzuki mintájára: "Vietcong a TI játékotok."
  • Izmael
    #696
    Hehe...nyílvánvaló, hogy neked a jogtiszta dobozos szoftver van meg..:)
  • Izmael
    #695
    Nálam nem....
  • Izmael
    #693
    olyan a szerver, mint a crack nélküli game..ellent nem látod, de legyaknak...
  • And5
    #692
    mi a fákkér kell ez a vietnam mode nagyon szar nem tom mennyi lőszerem van nem lehet célozni rednesen áááá joebb a rednes HUD rulz ja nem csak én votam így vele amikor bementem gammálni
  • Dud [OBI]
    #691
    Coop alá mindenképpen kell valami voice comm. Ha nem jövünk rá higy a pékbe kell aktiválni a beépítettet, akkor indítunk mellé valami külsőt. RW, TS... stb, valamit.
  • Izmael
    #690
    Minden fasza...aztán server lost:(
  • Buddy
    #689
    Koszi, letoltottem, remelem menni fog
  • antijedi
    #688
    ctf-re nem jön valaki? most nincs kedvem ehez a vietnam modeos coophoz :D
  • Dud [OBI]
    #687
    Persze hogy van. Csinaltunk mapcycle-t. Epp a beepitett voice chattel kuzdunk. Van valakinek tapasztalata/5lete?
  • Alexease
    #686
    Mar mint a jo crack-et talalod meg az #579-nel:))
  • Alexease
    #685
    Rossz a Crack. Az #579-nel meg talalod.