2391
  • Xboxman
    #845
    NEm egy az OBI!
  • Forrest Tomee
    #844
    Ilyenkor guggolj le vagy hasalj és úgy előre. Azért nincs tele.
  • a.carkey
    #842
    Hát még amikor közvetlenül melletted esik le a "légitámogatás" ...
    :)
  • Dud [OBI]
    #841
    Lesz Ventrillo szerver, remélem már ma este és akkor lehet már dumálni. Akkor már kialakul a fasza taktika. Ha fut, benyomom ide az ip -t és jelszót.
  • G. Joe
    #840
    ÉS grafikaban azért a mohaa szerintem még siman odabassza :)
  • I.C.ram
    #839
    Moha 3 évvel vénebb játék. :)
  • Petyus_
    #838
    Én speciel arra megyek amerre _nem_ látok mert tuti ott vannak a vietkongok!
  • I.C.ram
    #837
    Attól függ, hogy milyen fokozaton, mert Easy-ben sima végigrohansz minden ellenen egy Tompsonnal, de a normal az már sokkal nehezebb, azért ott kell fedezék is, hard-vietnam fokozoat meg már elég brutkó.
  • I.C.ram
    #836
    Rájöttem, hogy a Coop csak ketten MAX. hárman élvezetes, mert ha többen vagyunk, akkor mindenki arramegy amerre lát, és semmi taktika.
  • Forrest Tomee
    #835
    "Szal' miért is nincs csonkolás benne?"

    Bazz ez nem hentes játék :o)
    Az angol verzióban elvileg több a vér, de szvsz még senki sem látta.
  • Forrest Tomee
    #831
    Mit értesz coop-on ami nem multi?
    Ha single missionokat választod van olyan hogy quick action ( vagy valami ilysmi) ahol be tudod állítani, hogy mennyi VC legyen és akarsz e csapattársakat aztán éld túl :o)
  • Buddy
    #828
    elobb szedd le a bazis kornyeken oket, majd talalka a nyugati kapunal, ott is jonnek egy paran es hatrebb, a kapun tul lesz egy godor, vagy lyuk vagy mi....oda lemaszol es elmesz a vegeig....lerakod, es iszkolsz vissza
  • G. Joe
    #827
    coop modon kivül még semmit nem birtam kiprobalni. Nem tudok szabadulni töle. :P
  • G. Joe
    #826
    Grafikaval nincs gondom, csak nagyon megérzem ha 60 fps alatt kell lőnöm. Olyankor szédülök. :)
    A vietkongok meg szerintem pont annyi poligonbol állnak hogy 100%-ig be tudjanak olvadni a környezetükbe. A rohadtak. :)
  • G. Joe
    #823
    ha betolnad arcod a klanod csatijara, vagy hozzank, akkor egyeütt is mehettünk volna esetleg :P
  • G. Joe
    #822
    tegnap és ma vagy 8 orat nyomtam, nem lehet éjjel nappal ott lenni. Szerintem kurva jo az Al.
  • Petyus_
    #821
    Annyira dícsértétek de mindig üres volt.. :( Egfyedül meg elég fos.. többen lehet jó. :) Most is onnan jövök.

    AI: szerintem azért vannak ennél jobb AI-k is. :)
  • Bandeeka
    #820
    Sziasztok!
    Vki végig vitte már a játékot? Elakadtam annál a résznél amikor a bázis romokba van és a VC-k támadnak. Az lenne a kérdésem hogy a C4-et hova kell lerakni? Thx előre is
  • G. Joe
    #819
    aki jok akar játszani, javaslom a coop modot!
    Valami ultra brutal!
    Az Al messze megver minden eddig kiadott játékot. Számomra minél nehezeb annál jobb, és ez elég jo! :P Egyedül a grafikai motor ami szerintem elég tré, de attol eltekintve nagyon ott van. Mondjuk Coop modon kivül mást még nem játszottam, de azt eleget. Radioman kicsit tul táp néhány pályán, de jo ötlet. Sniper elég nehéz, és ettöl kiraly. Csak az kurva fps ne lenne ilyen kevés. :(
  • Dud [OBI]
    #816
    Pedig be van. 3 után elvileg ki kéne hogy bassza a TK -zókat. Ezek szerint nem működik. Azért még ránézek.
  • a.carkey
    #815
    A srác leírja a naplóban az érzéseit Vietnammal kapcsolatban és az elején még lelkes, aztán látva mi is folyik az országban, egyre kevesebbet ír. Jó a "kézikönyv" az országhoz, a fegyverekről, a csapdákról, a bunkerekről stb ...
  • a.carkey
    #814
    Például többen elkezdtek vele singliben játszani és nem uninstallálták 5 perc után, mint a Line of Sightot ...
    Például ebben. Meg abban, hogy jó a sztori - OpFlash feeling -, nem idióta az AI, nem egyformák a küldetések. Szóval jó JÁTSZANI vele, nem úgy, mint a LOFSV-t végigmérgelődni ... Mafia és OPFlashi színvonalú sztori - ez például hiányzik a LOFSVból, mert azt egyszerűen ki akarták adni még a Vietcong előtt, hogy megvegyék a progit és Flashi szintű akciórészek. Nagyon jó a körítés stb. Vannak benne baromságok, de kevés. A multit meg be kell állítani és térképeket kell gyártani hozzá. Szerinted mi a jó a LOFSVban? A grafika szép OK. És?

    Mellesleg hatalmas benne a napló rész. Olvasta valaki. Olyan érzésem volt amikor olvastam, mint amikor a Wings című "Istenséggel" játszottam még Amigán és ott is a naplót olvastam.

    :)

  • Dns5000
    #813
    En valahogy nem ajulta el a grafikatol, elmagyarazna valaki hogy mitol jobb ez mint a vietnam?
  • Ion5
    #812
    jónak igérkezik!!!
  • antijedi
    #811
    jaja :D
  • G. Joe
    #810
    nem a tk-t(ami valojaban ff vagy is friedly fire) kell kikapcsolni, hanem bekapcsolni a tk utani kick-et.
  • Xboxman
    #808
    Mikor lesz duma szerver?
  • Forrest Tomee
    #807
    Ja-ja, ez jó lenne mert tényleg sok kis külföldi pöcs nem figyel + dtk is befigyel nem 1x, szóval míg nincs állandó magyar társaság ki kéne kapcsolni.
  • I.C.ram
    #805
    Pont akkor kellett screentcsinálni, amikor engem lőnek le? :D
  • I.C.ram
    #804
    Szervert kéne egy kicsit konfigolni. Mi lenne, ha nem idő limites, hanem kör limites lenne a coop szerver, mert, ha kevesen vagyunk egy kurva pályát nem lehet végigvinni. A másik, hogy limitesre kéne rakni, a snipert, radiomant, medicet, mert 6 playerből 3 sniper az nevetséges. :)
  • a.carkey
    #803
    OBI! Túl sok a TKzó pöcs. Nem lehetne a teamkillt kikapcsolni?
  • a.carkey
    #801
    Rádiózni kell egyet. Jön egy heli és elvisz, aztán jön egy olyan mission amilyen a Spearheadben volt az Ardennekben: be kell védeni egy területet ...
  • G. Joe
    #800
    a szerverbrowser ne mmutat egy szervert sem. Nálam a hiba vagy központilag van már letiltva?
  • Crem
    #798
    Thx!

    Megyek megnézem.
  • Ch_Slater
    #797
    Lehet. Olvass vissza, én is igy jártam aztan pislogtam nagyokat hogy mivan. Az 579-es hozzászólás körül van a megoldás. Egy uj .exe. Azzal menni fog
  • Crem
    #796
    Hi ALL!

    Tegnap elkezdtem a gamét... Van egy "KIS" gondom!:(



    Ez a miedic!:( De a rádiós és a többi katona is detto így néz ki!:(
    Lehet ezt valamivel orvosolni???
  • Xboxman
    #795
    Szép kis bug:
  • [-DL-]4m3n
    #793
    Csak 4 :)
  • G. Joe
    #792
    Bazzeg már 5 ora! ÁHHHHH!

    Jo éjt!

  • Buddy
    #788
    Nagyon jo, es izgis jatek, eddig nekem ez a lovoldozos jon be a legjobban.
    Minden pozitivum egyben : csak egy fegyver van nalad, nem talicskan huzod magad mogott a keszletet; nincs mentes; egy golyo es ottmaradsz....ja es jol lehet lopakodni es bujkalni, es fedezekbol lodozni