2391
  • Forrest Tomee
    #905
    :o)
    DrAK egyébként pár nap után mi a véleményed a fullról?
    Tegnap üres volt este a magyar szerver, így kinn nyomtam, de nem láttam 'fura' eseteket.
  • Dali
    #903
    A Ventrilo jelszo modosult!
    passw: obicom
    Most mar 3 csati van.
    1 csati Vietcong Coop-ra
    1 csati BlackHawkDown-ra
    1 csati SoF2-re
  • Alexease
    #901
    Ezt naponta megkerdezik:((
    Be kellene irni a Topic cimebe, hogy: "A mukodo Crack a #579-es hozzaszolasnal!" :))))))))
  • Alexease
    #900
    #579
  • Forrest Tomee
    #898
    "Sok vért akarok!!!!!!!!!!"
    Van erre valami vámpíros játék :o)
  • Forrest Tomee
    #894
    Igen, szedd le.
  • Dud [OBI]
    #891
    Lehet hogy valami gond van a Vietcong CTF configgal. Próbálkozunk a kijavításával...
  • Xboxman
    #890
    Hihi majd jól kibassza őket a szerver DTK-ért:)
  • Xboxman
    #889
    :)Ismétlés a tudás atyja!
  • G. Joe
    #888
    fejes nélkül te leszel a kihangosito. keresd meg azt a gombot, mert meg fognak öln ia társaid... :P
  • Dud [OBI]
    #887
    Mindenképpen hasznald, mert mi meg megorulunk ott bennt. Mindent 2x hallunk, hallunk.
  • Dud [OBI]
    #886
    Ventrilo / setup
  • Xboxman
    #885
    Bár nagyon gondolkozom beszerzésén elvégre a kétirányú kommunikáció kulcsa
  • Xboxman
    #884
    Nincs fejhalgató meg ilyesmi mondtam:)
  • Xboxman
    #883
    Ez hol van helyileg mert én nem találik ilyen opciót?
  • Xboxman
    #882
    Moka Miki 2:P
  • G. Joe
    #879
    hangfal kikapcs, fejhallgato felrak
  • Dud [OBI]
    #878
    Ja ez jó 5let.
  • Pilu OBI
    #877
    Használd a use push to talkot. Ha azt használtad akkó nemtom.
  • Dud [OBI]
    #876
    Azt nem tudom, de kegyetlenül viszhangos vagy.
  • Xboxman
    #875
    Hogy lehet a vizhangzást kikapcsolni?:)
  • G. Joe
    #874
    NEm, azt te basztad el. :)
  • Xboxman
    #873
    Én most jöttem rá ,hogy nincs is microfonom:)
    Mind1 azért bejövök!Ti egyébként most hol a rákba jéccotok?:)
  • Pilu OBI
    #868
    JAJ!! A lényeg kimaradt:

    IP: 152.66.93.10
    pass: viethu
  • Pilu OBI
    #867
    Közérdekő közlemény!!!!!!

    Beindult az -[OBI]- Ventrilo Voice Kommunikációs szerver.
    Elsősorban a Coop módhoz indítottuk.

    Akinek pedig nem lenne meg, annak:
    www.ventrilo.com

  • Dud [OBI]
    #866
    Na azt kell majd levadászni.
  • JohnnySmith
    #865
    THX !
  • JohnnySmith
    #862
    HI ALL !
    Van valami cheat a gamehez ? :)
  • MSGT
    #861
    Hát azt hiszem mégse müködik! Akárhova viszem én a célkeresztet nem jelenik meg a kör! Nem tudom deaktiválni!Pedig meg is világítottam!Már kezdem elveszíteni türelmemet! Mi a f...nak tettek bele ennyi hülye sötét képernyős mászkálós baromságot!
    További öttleteteket várok! Nem lehet tul lépni ezen küldetésen valahogy?
  • Rodriguez
    #860
    Pedig én szívesen kilyuggattalak volna, ha észreveszlek.:)
  • MSGT
    #859
    Hali! Ezt Nekem szeretted volna címezni? Akkor lenne még1 kérdés" Megkell világítanom vagy sem? Tehát a közvetlen közelébe kell-e összetörnöm 1 lámpást vagy sem? Köszi hogy gyorsan írtál!
  • Hypo #857
    ha lefele nezel akkor a celkereszt atalakul korre es deaktivalni tudod f gombal
  • Dud [OBI]
    #855
    Egyébként én is úgy tudtam, hogy faszán lehet majd darabolni az ellent. A demoban ezt ki is lehetett próbálni és faszán működött. Na jó egy kis trükk kellett hozzá...
    Magyarán szerintem ami nekünk van meg, az nem a full véres verzió. Ha valaki meg tudná szerezni az UK verziót az lenne a fasza!
  • MSGT
    #854
    Help! Elakadtam annál a küldetésnél amikor meg kell találni az eltűnt embereket és a földalatti járatokban kell mászkálni! Most ott vagyok amikor megtalálom a WC-üket és lent van 1-2 pisztoly lőszerrel de ha onnan kimegyek balra akkor egypár lépés után van egy csapda és meghalok ha belemegyek de elötte van jobbra egy út de ott meg azt kiabálja hogy "Wrong direction"! Most akkor merre menjek? Segítsen Valaki! Köszi
  • G. Joe
    #852
    nem lehet idö korlatosra állitani a mapváltásokat? ugy értem, hogy akkor is váltson, ha nincs bent senki, vagy esetleg mapvote?
  • Xboxman
    #851
    Sztem COOP-ba szervezettebben kéne összegyülni(mondjuk chat-en megbeszélni vagy ilyesmi),mert gyakorlatilag mindíg üres!
  • G. Joe
    #850
    Beakadás sajnos a legtöbb játékban elöfordul. Egyszerü pályaszerkesztési hiba. konzolparancsokat meg kellene kukkolni, hátha van öngyilokra vmi utasitás.
  • I.C.ram
    #848
    Persze nehezítve lenne az AI+ több kis rizsszedő rohangálna a pályákon.
  • I.C.ram
    #847
    Azt nem értem, hogy a COOP-ot miért nem olyanra csinálták, hogy a szingli kampányt lehessen végigvinni, mint az SS1-2-ben.
  • I.C.ram
    #846
    Sajna előfordul, foleg akkor gáz, ha multizol sniper vagy, és beakadsz valahova, ahol senki se lát. Nem tudod megölni magad, mert ugye snipernak nuku gránát, vagy kilépsz, és reconnect, vagy reménykedsz, hogy megtalál egy ellen és lelő. Nem mindig lehet ám a beakadásból kikerülni. Nekem tegnap volt olyan, hogy sniperrel voltam COOPban, és beakadtam, de úgy, hogy se gugolni, se feküdni nem lehetett, ráadásul olyan helyen, amit 1:80-hoz, hogy megtalál egy társ. :(