2391
  • Diravi
    #2012
    Nincs iránytűd? Ez valami Vietnam nehézségi szint feature? Egyébként kövesd a széles utat (ahol nincsenek bokrok, fák). Ha elértél a vízhez, keresd meg a partján az összetákolt hidat, az jó irányba visz. A kis szigeten szintén hidat keress majd. Ja, és tartogass pár QuickSave-et a végére :)

    Én pár hete játszottam végig (Vietnam-on kezdtem, de Arroyo-nál elölről kezdtem Hardon), és számomra az eddigi legjobb fps - hangulat, fegyverek, realizmus, a _sok_ idegeskedés mellett is. Azóta az összes többi fps butának tűnik a fedezék mögüli kikukucskálás nélkül.
  • Buddy
    #2011
    aha...

    kérdeznék egyet még: amikor a föld alatti labiból kijössz és sötétben ki kell lopakodni a VC-faluból (ez sikerült, nem vettek észre) és elindulsz vmerre, ahol ment egyet autosaveval....na ott merre kell elindulni, hogy a romokhoz visszajussak....a rádióban keletet mondanak, de egy rohadt iránytűm sincs, a térképet meg nem tudom használni

    koromsötét van, tele gazzal az egész, és bármikor lelőhetnek.....észre sem veszed
  • Forrest Tomee
    #2010
    Várjuk a kieget.
  • Forrest Tomee
    #2009
    Már vagy 2 hónapos.
  • Buddy
    #2008
    van vmi újabb patch....vmi 1.30-as, erről mit tudtok? (vagy csak nekem új)
  • Punker
    #2007
    van hozzá serial?
  • Coco
    #2005
    a patchet megtaláltam lejjebb esteleg a a cracket? :)
  • Coco
    #2004
    egy cimet tudna vki mondani lécci?
  • LSC
    #2000
    Helló all.
    Mi kell msot a multihoz és hányas peccsnél jár a game?
  • Zagash
    #1998
    Nem mentetted le a képet, mikor a DL-tag beszólt úgy elsőre, hogy "DrAK spawn AXIS, vagy huzzá el!"? Én már nagyon bánom, hogy nem... Amúgy imo az volt nekem is az utolsó alkalmam, hogy az ő szerverükre mentem játszani. Elég durva volt, amit lenyomtak ott neked. Tisztára el is ment a kedvem az egésztől...
  • Zagash
    #1997
    Nehogy azt hidd, hogy mind ilyenek vagyunk. Csak ez a klán ilyen "közvetlen". :P
  • Zagash
    #1995
    Drak:

    Jó volt játszani veled Breakthrough-t. :)
    Kár, hogy aztán elfajultak a szerveren a dolgok... :(
  • Zagash
    #1992

    #1920
  • steweee
    #1990
    biztosan gagyinak tűnik a kérdés, de ez milyen játék?fps és van multi része vagy olyan mint a bf1942?komolyan nem tudom!
  • Zagash
    #1989

    jah, hogy: "http://bartu.homelinux.org/holvan.jpg"

    Bocs :P

  • Zagash
    #1988

    Amúgy ha a lap aljára görgetsz a #1911 üzenethez (nem razor! :), találsz ott 2 térképet, melyek segítenek eligazodni a föld alatti világban.
  • Zagash
    #1987
    nekem azt etszett benne, hogy nem ment simán és hogy sokkal több ideig kellett nyomnom
  • KranaZoli #1986
    Szerintem szimplán én vagyok a béna, de voltak benne olyan részek, ahol elkélt a mentőöv. Nekem végigjátszás nélkül nem ment volna, vagy sokkal több ideig kellett volna nyomnom.
  • Mayday
    #1985
    De miert, annyira nagy szam lenne?
    Nem "menozesbol" irtam, vagy ilyesmi, de szvsz nem volt az olyan nagyon nehez.
  • KranaZoli #1984
    "En spec. a Nightfire-t is vegigjatszas nelkul jatszottam vegig"

    DÍCSÉRETES!
  • Zagash
    #1980

    sajnos még nincs hozzá lokalizációs patch és lehet, hogy nem is lesz, ugyanis a kiadó Gathering visszatartja a játék szerkeszthetőségét. Nyugaton bevett szokás modokat készítgetni a kedvenc játékainkhoz, de itt Eu-ban ez sem így működik. Szerintem ez lesz (volt?) a veszte a Vietcong-nak is.
  • Mayday
    #1979
    Cafolom. En spec. a Nightfire-t is vegigjatszas nelkul jatszottam vegig, mint meg szinte minden jatekot! Inkabb szivok vele sokaig, probalkozom, de csakazertsem olvasom el, mert nagy elmeny magadnak megoldani a helyzetet! Es ebbol nagyon keves kivetel van!
    Magyaritas mas teszta, az nagyon jo, ha van egy-egy jatekohoz, bar elkuzdok az angollal is azert.
  • KranaZoli #1978
    Hi Zagash!

    Ha esetleg az üzit nekem írtad volna (miért probléma, hogy nehéz...) ...

    Nem azért kértem a végigjátszást, mert elakadtam vele v.hol. Ui. még neki sem álltam (1enlőre csak feltelepítettem a gépemre), de mindig mielőtt nekiállok játszani egy game-el körbe szoktam nézni a NET-en mi van hozzá. (patch, végigjátszás, magyarítás)

    Ebből preferálom a magyarításokat ha van.
    Sajnálom, hogy ehhez még a game-hez még ticcsen :(

    Viszont Patch már van hozzá. Gondolom azért adták ki, mert v.mi BUG-ot javítottak a progiban.

    Ill. állítom, hogy a mai játékokkal szinte már lehetetlen Internet elérés nélkül játszani. Pl: a James Bond Nightfire-t szerintem végigjátszás nélkül a játékosok zöme nem tudja végignyomni. Ill. pl. a GTA sorozatok sokkal élvezetesebbek, ha megvan hozzá a magyarítás.

    Mivel angol tudásom szegényes én is nagyon örülök a magyarításoknak. Viszont van olyan haverom aki se Internet eléréssel, se semmivel nem rendelkezik és küzd is rendesen jópár game-el.
  • Zagash
    #1977
    Hmmm... én ezt nem nagyon értem. Mindenki azért sírt egy időben, hogy miért csinálták olyan könnyűre a MOHAA-t és a Spearhead-et. Erre itt van ez a játék, a Vietcong, egy valamelyest nehezebb sp kampánnyal, mot meg az a baj, hogy nehéz. Ráadásul evidensnek is tekinthető a nehézsége, mivel a vietnami dzsungelben elsősorban a viet és a helyi agyonnyomorgatott lakosság ismerte ki magát, és nem az U.S. Army. Ez szerintem a valós életben is így történhetett: Észre sem vetted és már halott voltál. Nekem bejött ez a fíling és látszik a mapping-on is, hogy nem úgy let összedobálva, hanem valóban az alapján alkották meg a pályákat, ami anyagot kint gyűjtöttek a cseh fejlesztők Vietnámban.

    - A CD protection-ért azonban tényleg kár volt...
  • KranaZoli #1976
    Köszi!

    Sikerült letöltenem a végigjátszást!
    (már csak azért is megérte elnézni erre az oldalra ui. a Splinter Cell-hez is kint volt ue., ami szintén kellett volna)
  • Mayday
    #1975
    En szerintem:
    - magyaritas nincs,
    - vegigjatszas van (http://www.shaba23.cjb.hu)
    Ha multizni is akarsz, itt megszervezheto! :)
  • KranaZoli #1974
    Sziasztok!

    1enlőre csak megszereztem még a játékot, de játszani még nem kezdtem el vele. Először mindig körbe szoktam nézni a NET-en, hogy mi van hozzá.

    Eddig a legfrissebb Patch-en kívül mást nem találtam.

    Érdeklődnék (mivel látom jópár hozzászólás van a témában):

    - Létezik-e magyarítás a játékhoz, neki kezdtek-e már?
    (a legfontosabb honosító oldalakon nem találtam)

    - Létezik-e végigjátszás

    (természetesen ha időm engedi végignézem ezt a topic-ot is, de gondoltam először próbálkozok a gyorsabb infó kéréssel)

    KÖSZI!
  • Titan
    #1973
    Na, ja! Király game, csak az a baj vele, hogy coop módban nagyon erősek az ellenfelek, nem látod, nem hallod őket, máris halott vagy! Azé' ez egy kicsit idegesítő....
  • Punker
    #1972
    Szerintem a single és a multi része is jó nagyon....
  • Mayday
    #1970
    Ha gondoljatok, megbeszelhetunk idopontot, es nyomhatunk multit...
  • Forrest Tomee
    #1969
    Sokkal. Az egy igen szegényes kivitelezésű progi.
    Ez sokkal profibb csak sajna valahogy nem futott be eléggé és nincs magyar szervere.
  • Mayday
    #1968
    Figyusz, szerintem nagyon kiraly, bar en meg nem probaltam ki a single modot, csak multit nyomok vele, amiota megjelent. De az sztem nagyon jo.
    A LoSV nem probaltam ki, osszehasonlitasi alapom nincs. De ezt szivesen ajanlom.
  • The Garrett
    #1966
    Emberek! KÉszül a Kigészítő,az eddig látott képek alapján nem fogunk csalódni remélem.
    gAmePort
  • Zagash
    #1965
    jajj, de szét vagyok ma csúszva, ezt az address-hez akartam bekopizni
  • Zagash
    #1964
    http://www.supergamez.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltes&refid=2438
  • LSC
    #1962
    nem ide akartam
  • LSC
    #1961
    Beekie CTF-en és sehol 1 admin, bár most nem használ aimbot-ot.Ilyenkor mi van?
  • Punker
    #1960
    ja bocs ez csak a patch
  • Punker
    #1959
    http://www.supergamez.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltes&refid=2438
  • Roligyilok
    #1958
    plz 1 müködö linket az 1.3-as patch crack-jéhez előre is köszi...