2391
  • Sadun Tryst
    #2056
    ajánlani? különösebben jó szerver nincs, de amik jó szerverek szoktak lenni a CTF, meg TDM típusuak

    jobb ha inkább a saját tapasztalataid alapján keresel magadnak szervert, mert ami más ajánl az lehet, hogy erös, vagy netán gyenge.
    én is jártam úgy még az elején, mikor beléptem, hopp 3 AK ropogott az irányomba, szólalni nem bírtam...
  • Diravi
    #2055
    Köszönet.

    Tud akkor valaki ajánlani _külföldi_ szervert?

    :)
  • G_ArchAngel #2054
    Srácok,

    legyenszíves privátban küldeni nekem vki egy linket az 1.30patch-hez tartozó crack letöltéséhez.

    Köszönöm!
  • Forrest Tomee
    #2053
    Az nincs :o(
  • Diravi
    #2052
    Köszönet.

    Tud akkor valaki ajánlani magyar szervert?
  • Forrest Tomee
    #2051
    - szerintem nem, 150 ping felett nem annyira élvezet, de próbáld ki
    - igen
  • Diravi
    #2050
    2 láma kérdés Vietcong multi ügyben:

    - érdemes 56k-s modemmel probálkozni kliens oldalon?
    - tört kliensel lehet játszani?
  • Sadun Tryst
    #2049
    Figyi.
    Ha akarsz klánt alapítani, akkor írj nekem privibe, és lebeszélhetjük az egészet. Én mondjuk a MOHAA-ban már saját klánom tagja vagyok (csupán szerény személyem:),és az a klán neve, hogy T.O.S.
    T.O.S. = The One Squad = Az Egy Szakasz (Az Egy-en van a hangúly, mint a Gyürük Urában :)
    Szal' ha akarod akkor még ezen a néven (azaz a klán) még folytathatjuk is tevékenységünk! ok? ha érdekel írj!

    +ez mindenki másnak szól, aki akar VC-vel neten játszani magyarokkal klánban!
  • Tibre
    #2048
    jelen
  • Cat #2047
    Emberek mi mostanában szinte minden este nyomunk a haverokkal Vietcongot. Ha még vagytok páran és lenne kedvetek így magyarokkal együtt nyomni írjatok.
  • Sadun Tryst
    #2046
    akkor meg tök mind1, az a lényeg magas rangú ipse vok! :)
  • Cat #2045
    Sajnos az sem. A Commander a parancsnok.
  • Sadun Tryst
    #2044
    Captain = Parancsnok nem?
  • Forrest Tomee
    #2043
    "leszek Lt. (százados, asszem)."

    Lt. = Lieutenant = Hadnagy

    Százados = Captain
  • Sadun Tryst
    #2042
    ja, pont ma is!
    geci! nem is gondoltam... asztem valami Dragon Ball-os (Chibi Trunks vagy Chibi Goten alapján) német gyerek! :)

    a mai Halong Port-os pályán végén nagyon akadt nekem a gamma, mer csak 128 DDR ramom van :( akkor már alig öltem embert... pedig a kapcsolatom jó (átlagban 80-170), csak a gép nem bírja...
    remélem holnap is találkozunk!
    ja, meg eddig RAGe voltam, csak mondom itt mindenki katona, akkor leszek Lt. (százados, asszem).
    na üdv: ST
  • Cat #2040
    Röhögni fogsz de már játszottunk egymással jópárszor én Chibi néven futok és látod ezért mondom hogy lehetnek annyian, mert pl. mi se tudtuk egymásról. Már megszoktam hogy mindenki angolul meg németül beszél ezért fel sem merül bennem hogy éppen egy magyarral beszélgetek. Sok magyarnak vannak amcsi nickjei.
    Én kb. 30 magyarral találkoztam meg 20-ról olvastam így fórumokban, ezért gondolom hogy lehetnek 100-an. Aztán ki tudja, lehet hogy ez az összes.
  • Forrest Tomee
    #2039
    Úgy bizony.
  • Sadun Tryst
    #2038
    hát én eddig kb. 3 magyarrl találkoztam (jómagam pl. rendszeres játékos: Lt. RAGe), egyébként meg mindenki cseh, szlovák, lengyel, német meg holland...
  • Forrest Tomee
    #2037
    Szerintem nincs annyi, ha lenne akkor már lenne fix magyar szerver is. Ami volt a megjelenéskor és ment kb 1 hétig.
  • Cat #2036
    Meglepődnél, ugyanis elég sokan, sőt én már több magyar szerveren is játszottam, bár azok csak időszakosan működtek. Én a rendszeres magyar játékosokat 100-200-ra saccolom.
  • Forrest Tomee
    #2035
    Kiváncsi lennék mondjuk heti két alkalommal neten, egyáltalán hány magyar játsza.
  • Cat #2034
    Nem tudtok magyar Vietcong klánról?
  • Buddy
    #2033
    van végigjátszás??......ez érdekes, hiszen szinte el sem lehet tévedni, mindig előre kell menni
  • Sadun Tryst
    #2031
    nekem is bejön!
    de komolyan mondom, eddig csak 1 szerverrel találkoztam, ahol ez ki van kapcsolva! a többin mind bevan! azé durva!
  • Tibre
    #2030
    bejön
  • Tibre
    #2029
    Nekem beöjn :).
  • Sadun Tryst
    #2028
    ez a vietnam mód, úgy tünik minden látogatott szerveren be van kapcsolva. néha jó, néha nem...
  • Buddy
    #2027
    nem tudom, de tényleg jó ötlet, hogy normálisan lehet "célozni" egy fegyverrel
  • Tibre
    #2026
    Aha,kár :(.Jah és felmentem pár szerverre játszani,örömmel láttam,hogy semmi segíts nincs(crosshair,hud egyéb).Szóval ez csak az én egyéni beállításom miatt van így,vagy senki nem használhatja őket?
  • Forrest Tomee
    #2025
    Nincs sajna magyar szerver, pedig páran örülnénk neki.
  • Sadun Tryst
    #2023
    az ATG-most nem jut eszembe, de a LMS = Last Man Standing, azaz az utolsó emberig, ami annyit tesz, hogy addig megy 1 forduló, míg 1 ember marad, tehát ha 1 körben meghalsz, akkor meghalsz, és csak a köv. körben leszel újra.
    érdekes kis játék, mer így legalább 2x jobban vigyázol magadra, sokkal parásabb a játék! :)
  • Tibre
    #2022
    Sziasztok,én most szereztem be a gamet megy minden szépen.Tudtok mondani olyan szervereket,ahol magyarok is játszanak vagy van esetleg néha magyar szerver?(én még nem találtam).Jah és még anyit áruljatok el,hogy az ATG és az LMS mód mit takar?
    Köfi.
  • Sadun Tryst
    #2021
    köszi a segítséget, müxik most minden! :)

    a Katonák voltunk télleg jó, a legjobb benne az amikor a franciákat lerohanják a film elején a vietcong-ok :)
  • Sadun Tryst
    #2019
    + 1 kis film ajánló minden VC rajongónak:

    APOKALIPSZIS MOST!

    érdemes megnézni... :)
  • Sadun Tryst
    #2018
    tiszta hüje vok, nem is írtam +, hogy mi a pontos baj...

    a játék nem talál 1 szervert sem a neten.
    se 1.20-asban, se 1.01-ben, sehogy!
    lécci segítsen valaki!
  • Sadun Tryst
    #2017
    Lenne 1 naon fontos kérdésem a VC-vel kapcsolatban...
    Megvan a kalózverzió (nem eredeti) full cd-s változata a VC-nek. 1.30-as patch is fent van, minden tuti...
    CSAK NETEN NEM TOK VELE JÁCCANI! MIÉR? Tiszta depi vagyok... 3x végigvittem a játékot, és már a Quick Fight-ban is Hard-on megyek... GameSpy Arcade-od lécci senki ne ajánljon, mert azt nem használok! Letiltja minden gammámat, mer nem eredeti! Ha valaki tud valami CRACK-et ehhez, akkor az lécci írja meg, naon fontos lenne!
    Köszönöm a segítséget elöre is!

    Üdv: Sadun Tryst
  • Buddy
    #2016
    www.vietcong-game.com a honlap, ott találsz mindent
  • steweee
    #2015
    hol találom a honlapját?szeretném megnézni a screenshotokat. még nem láttam a játékot
  • Buddy
    #2014
    ja...és teljesen egyetértek....legjobb hangulat, stb-vel
  • Buddy
    #2013
    köszi....én is hardon nyomom, de nem használok quicksavekat, csak és kizárólag autosavera támaszkodva vagyok ott, ahol vagyok