2391
  • Punker
    #1956
    passz :(
  • Punker
    #1954
    mail-en elküldöm.
  • Forrest Tomee
    #1951
    Azok nem teszt szerverek?
  • Punker
    #1949
    Multi-t szoktatok nyomni?
  • Punker
    #1948
    tényleg kiegészítő mikor lesz már?
  • Punker
    #1947
    én gránáttal kezdtem le is szedett mindenkit, csak a két őr maradt szereztem a raktárból 1 AK-t
    és elmentem dél felé aszem a fal mellett végig utána rádió, tovább megint rádió rakéta föl, jönnek a járőrök fedezékből leszedtem mindet és kész is....
  • Zagash
    #1945
    www.playground.ru
  • Zagash
    #1944
    Ez kiborító :(
  • AirborneRanger
    #1943
    HI!
    Tuttok vmi működő nocd cracket? 1.3-asat.
  • dikki*yysw
    #1942
    A topic, vki a SoF2 topicba jött offolni a Vietcong kérdésével.
  • Forrest Tomee
    #1941
    Mi , ki? :o)
  • Pilu OBI
    #1939
    Itt van.
  • janos666 #1938
    Heló! Segíthetne rajtam valaki!

    A második barlangos pályán is végigszenvedtem magam, mast az 'Evade&Escape' nevű pályán vagyok, leszedtem az összes VC-t amit találtam a kis szigeten is ahova egy keskeny híd visz át, de nincs vége a pályának! Már vagy 5-ször körbejártam a mocsarat, de sehol semmi! Ha TAB-bal megnézem a feladatokat a második jelölőnégyzet piros a másik kettő pedig teljesítettnek van jelölve! Mit kell még csinálni??????????
  • shaba23 #1937
    meguntad az ET-t?? :)
  • Punker
    #1936
    na befejeztem a game-t, mikor jön a kiegészítő? :)
  • Punker
    #1935
    megcsináltam jó lenne ha nem csak bizonyos irányból lehetne lerakni azt a szart....
  • Punker
    #1934
    a hidas pályán hova kell rakni a c4-t?
  • Forrest Tomee
    #1933
    #1929

    Ezen kívül most egy m.map van tesztelés alatt, de sajna ennyi.
  • Mayday
    #1932
    Vannak valahol letoltheto multiplayer map-ek?
  • Ombika
    #1930
    m ne mikor kirak a helikopter akkor elakadtam fingom nincs mit kell ott csinalni balfasz vagyok :)
  • Zagash
    #1929

    2003 szeptembere sűrű hónap lesz.
    A nagy nevek mellett a Vietcongnak is megérkezik a kiegészítő lemeze, melynek a VIETCONG FIST ALPHA hangzatos címet adták. A küldetéslemez számos újdonsággal fog előrukkolni, köztük 7 új singleplayer mappal és 8 új multi-térképpel. A fegyverek terén is lesz változás, 6 új fegyver jelenik meg a játékban, valamint lesz már szerelhető bajonettünk is.

    Egyéb jellemzők: B52-es bombázók, F-105 Thunderchief-ek és az F4 Phantom.
    Hivatalos megjelenés: előre láthatólag 2003. szeptember

    -Zagash
  • Zagash
    #1928

    Jano:

    A doki nem fog veled menni, mert neki az uatsítás szerint ott kell bevárnia a többieket, akik azért nincsenek, mert körbe jöttek és a létra kettétört alattuk - ezt Bronson foltozgatja éppen odalent. A rádióssal kell végigcsinálnod a pályát. a csapat parancsok ebben a küldetésben le vannak tiltva.
  • Punker
    #1925
    thx
  • Zagash
    #1924
    ez a másik bugos pálya. Nekem sikerült azt megcsinálnom, hogy az első auto-save-nél ( a nagy fa lábánál) nem követtem az utat, hanem elfordultam jobbra és felmentem a falig. innen folyamatosan a fal mellett haladtam végig a pályán , majd a mocsáron és a pálya végén lévő erődhöz lyukadtam ki. már csak a végső rohamot kellett visszaverni a jelzőrakéta fellövése után :)

    Persze ezt nem ajánlom, mert így oda a pálya élvezhetősége, egyébként meg csak követni kell az utat, majd át kell menni egy hídon is.
  • Zagash
    #1923
    ha az US verzió van meg, akkor 1.01 utána 1.20, majd 1.30, ha az uncensored (EU) verzió (ha A startup-ban tudod választani az 'English Mature' módot) akkor az 1.01 nem kell. Az 1.01 csak az amcsi verzióhoz van.
  • Zagash
    #1922
    honosítás egyenlőre még nem készült hozzá, mert a játék saját motort használ (ptero-engine) és a készítők még nem adták hozzá ki a szerkesztőprogit - tehát a játék jelenleg szerkeszthetetlen...
  • Punker
    #1921
    tud valaki leírást? az evade & escape pályán vagyok a faluban merre kell menni?
  • Zagash
    #1920
    OKé. Ez a pálya a legkönnyebb pálya!

    Egy bentfelejtett bug miatt. a történet szerint miután a pálya elején fent vagytok a hegyen, a többiekkel szépen körbe le kellene menni, hogy ott hornster kiadja az utasításokat, miközben nézi az őröket. én most csináltam meg vietnam módban, és nagyon örültem, hogy az 1.30-ban sem javították ezt a bug-ot.

    Nos. miután még fent a hegyen Nhut elmondja a mondókáját, azonnal lecsúsztam a domboldalon (sebződés), majd guggolva futottam egy kicsit balra, ahol az alvó őrök mellett be lehet slisszolni. még kívül várakozás, de csak, míg el nem távolodik az uccsó őr is, aztán guggolva séta mód, mert ha a dzsindzsásból futva lépsz (legyen akár guggolva) be a falu belterületére, melletted jobbra a házban felriadnak az alvó őrök.
    Odaérek a ketrec oldalához és kinyitom a kaput. Itt érdemes odafigyelni, hogy úgy nyissuk ki, hogy ne ragadjunk a ketrechez, mert itt van egy bug (vagy mi ez). Ebben a pillanatban még mindig nem vettek észre, ha a séta mód ellenére elég fürgék vagyunk. Amint kinyitottad a kaput, amíg az első hangos szó el nem hangzik, hátra arc, lehet kifelé sétálni még mindig guggolva. nálam vietnam-ban akkor volt a riadó, amikor az alvókhoz értem visszafelé. szóval elég hamar.
    Ha ebben a pillanantban felpattansz és futásra veszed a figurát, megúszhatjátok mind a ketten a bulit. arra menjetek, amerre eredetileg Hornster-éknek kell lenniük. persze ekkor még nincsenek ott, mert a lényeg, hogy addig kell mindezt megcsinálni, míg Hornsterék nem érnek le körbe. (lehet, hogy ha ott vannak már, akkor is működik a dolog.) Tehát, meg sem álltam, csak futottam visszafelé körbe fel a dombra, a POW -val a nyomomban. mert ő meg jön magától utánunk. Megvártuk, míg a többiek is visszaértek, majd beszálltunk a helikopterbe és davaj! Ennyi. egy kicsit meg lehet bolondítani a programot, de így legalább meg lehet csinálni :P
  • Ombika
    #1917
    JAh es ahhoz hogy felmenjen 1.30 kell 1.1 aztan 1.2 is?
  • Ombika
    #1916
    Udv!

    Gondoltam belekezdek ebbe a games miutan Unreal2-ot vegignyomtam de ehez van magyarositas vayg menjek elore es lojek mint a marha ? :)
  • ShaiHulud
    #1915
    lopozz valahogy kozel a tuszhoz es akkor a ketrecre iranyitva a "celkeresztet" jelezhetsz a tobbieknek az elterelo hadmuvelet megkezdesehez....
  • Zagash
    #1913
    nekiláttam Vietnam módban -- Nem ajánlom senkinek... brutál...

    99%-os találati ráta (persze a VC-knek), miegymás...
  • Zagash
    #1912
    Tetszik az SG automatikus képméretező kódja...

    lol :)
  • Zagash
    #1911
    Üdv!

    Nem emléxem, hogy volt-e már itt ez a két kép, de minden esetre nagy segítség lehet az elakadt barlangászoknak, úgyhogy inkább kétszer legyen fent, mint egyszer sem:





    Ezek alapján a sokak által gyűlölt föld alatti küldetések végigjátszása szinte gyerekjátéknak fog bizonyulni.

    -Zagash
  • Light
    #1910
    Köszi! Most jó!:)
    csács
  • shaba23 #1909
    Megint ment a levél :)
  • Light
    #1908
    Szia!
    Köszi, csak a gáz az, hogy nem toom olvasni:) - ismeretlen betűkészletet használ.
    Elküldenéd még 1x rendesen?
    Sorry!
    Még 1x kösz!
    csács
  • shaba23 #1907
    mail ment
  • Light
    #1906
    Hi!
    Elakadtam: pontosan ott, ahol éjszaka megtámadják a bázist a vietek, a feladat szerint kiírtottam őket a nyugati részről, és már csak az a feladat hiányzik, hogy túléljem:). De nem toom, hova kéne menni - bojongtam a bunkerben, de mindenhol fal állta utamat. Mi a megoldás?
    Köszi előre is!
    csács
  • Marcus_
    #1904
    argh:
    Köszönjük!!