1225
TOCA Race Driver
  • Jacek
    #1114
    gondoltam folhozom a haverja a Colin3 melle hatha megint ir valami okossagot:)
    Mondjuk szimulator\fizika\valosag meg ilyenek:D
  • OMax
    #1112
    HallO! Nekem az a bajom hogy instalalaskor kiir 1 errort hogy nem tud olvasni valami sound~1.cab ot (vagy valami ilyesmi a neve). Pedig ott van. Probaltam kicsomagolni az isot winisoval de akkor is ezt csinalja! Help bitte!
  • hiba
    #1111
    uez volt nalam is a helyzet...semmi nem segitett, opr reinstalhoz meg nem volt kedvem, igy toroltem.
    ui :w2k-n csinalta ezt, 98 is fent van ott mukodott rendesen.
  • FrezeR
    #1110
    most meg a tesómnak nem megy, a free drive bejön de ha a carrier menüben az első tesztversenyt tölti lefagy és onnan semmi? mi lehet?
  • FrezeR
    #1109
    igen vettem a cimet, köszi már megy is:)
  • cypher
    #1106
    Azért a címet vetted,ugyi???
  • FrezeR
    #1105
    köszi! nem volt időm olvasgatni, tudod modemmel véges a netezési időm...:)
  • cypher
    #1104
    Ha visszaolvasnál,lehet,hogy találnál róla 106000 infót...
    Rossz a crack-ed.
    gamec...world.com
  • FrezeR
    #1103
    nekem van egy érdekes problémám nem tudom valakinek előfordult e.
    Az, hogy a 4. versenyen a championshipben elindulok a futamon, és nem tudok megtenni ugy 3-4 métert mert mintha aknára menne az autó!! Egyszerüen feldobja valami az autót és pörög a levegőben mint az állat. De se előtte se mögöttem más kocsi nincs. Amugy a többi autót is igy dobálta "valami" mi lehet ez egy nagy bug??
  • CSOCSO
    #1102
    én csak azt találtam LOL nak hogy akáérmit cisnálsz beállításnál akkor is leellenörzni a monitorodat 200 hz-től lefelé..hát bazz ez azé kurvár nem tesz jót a monitornak..
  • leveee
    #1101
    Üdv!

    Biztos én vagyok a lama, de akárhogy állítottam a video kartyamat és a jatekot mindig csak a kocsi váza jelent meg. Külső burkolat sehol! Mit nem állítottam be? Radeon9100 + Dx 9
  • zoli80
    #1100
    szerintem jo a multi és egész jo arcok versengenek.hébe-hoba engem is kidobal de szerintem ez elviselheto figyelembe véve azt a tényt hogy 0ftot fizettenm érte:)
  • Jacek
    #1099
    aha hat ez max offline ujsag cd mellekletenek jo!!! nemhogy 11 rugo lazas vagy?

    En az uj patchre varok remelem ez a 2 CD-es verzio lesz es akkor jo a game:DDDDDD
  • antijedi
    #1098
    tedd fel a legujab nvidia drivert, a régebi driverek csinálják hogy betöltésnél restarto... 8nekem bevált és hivatalos forumon is ezt irják)
  • And5
    #1096
    felraktam a gémet a patchet de amikó multiban joinolok vhová állandóana pálybetöltésnél újraindul a gép
  • Alexease
    #1094
    Mar az is csoda, hogy egyaltalan valaki jatszik vele.
  • barret
    #1091
    a la gta3...
  • Pöty
    #1088
    Nekem a telepítő kifagy "Error Reading Install Configuration" üzenettel. Bocs de nem olvasom végig a 15 oldalt ugyhogy ha valaki találkozott már hasonló problémával és tudja a megoldást akkor hajrá! Ki vele! :)
  • Hitm@n
    #1087
    Nekem is ez a problémám!Kivág,és utána már semmilyen 3d-s alkalmazás nem indul el...
    Mi lehet a problema?
  • barret
    #1086
    detto. ez engem is érint... help!
  • Pupcika
    #1083
    kéthete voltam Lanozni és nem találkoztam ilyennel.
  • [oLe] #1082
    Csatok.

    Talalkoztatok mar olyannal hogy lan-ba ha jaccotok a masodik verseny elejenel kidobajja a tobbi jatekost? Peccsel es nelkule is. (xp pro)
  • Pupcika
    #1081
    patch linket updatoláshoz vki rakjon be id pls.
    és egy szerver nevet is...

    Köfi előre is :)
  • Balea
    #1080
    A SevenWarezen talán még fent van.
    http://7wrz.warez.hu/
  • acid1345
    #1079
    Részemről a netes részét elfelejtem!!!
    EGYSZERŰEN JÁTSZHATATLAN!!!!!!
    Egyszer mintha jégen mennék ,egyszer mintha talicska lenne......
    NAGY SZAR!!!!A NETES RÉSZE PATCH IDE VAGY ODA!
    Arról nem beszélve ha bejut az ember egy serverre akkor mindenütt faszom TVR -el meg ilyen szar villanyautóval akarnak versenyezni!CSAK EZ A JÁTÉK NEM HISZEM HOGY ERRŐL SZÓLNA!
  • mohus
    #1078
    :))
  • Alexease
    #1077
    delete
  • mohus
    #1076
    hát nem méltó a TOCA sorozathoz..2003-ban elvártunk volna valami nagyobb durranást
  • BaLeeX
    #1075
    Hali!

    Van már megoldás a Radeon 9100-as problémára a játéknál? (9100 + cat 3.2 és a kocsikból csak pár vonal látszik)
  • Breki33
    #1074
    amugy erre van a Hub Search
  • Breki33
    #1073
    hát akkor én nem tudom kitől szedtem :-)

    talán rossz hubon keresgélsz...
  • see.aakogh
    #1072
    Én is rákerestem már párszor DC-n, de decsak az első CD .BIN -jét találta meg, senkinek nincs meg a második cd.
  • KG21
    #1071
    Kösz a segítséget! :)
  • pszihopeti
    #1070
    abcd
    eéf
  • KG21
    #1069
    Csinál nektek olyat, hogy rányomok a play-re és a setup jön be helyette?
    Nekem azóta van ez, hogy feltettem a peccset és átállítottam a network optionst.
  • antijedi
    #1064
    azóta már énis rájöttem, de thx azért :D
  • KG21
    #1063
    Egyébként a játék karrier módja veszett nehéz, úgyhogy be is fejeztem.
    Mostmár inkább csak néha veszem elő száguldozni egyet. Ez tényleg egy elég felejthető darab...
  • KG21
    #1062
    Az eredeti exe-re próbáld a peccset rakni, ne a crack-esre.
  • Placebo74
    #1061
    A peccs nekem nem jött be. Végül is egy Driver (geforce3) frissítéssel helyreállt a dolog!
    A játék elég gagyi sajnos.
  • antijedi
    #1060
    szedd ki a registryből a bejegyzéseit
    vagy regeditben rákeresel és ugy vagy valami reg pucolo progi szépen kipucoljaneked