1225
TOCA Race Driver
  • Takigabi
    #1180
    a nem crackelt exe-re kell rámásolni
  • zaki
    #1179
    nekem nincsenek a verda hangjaival gondjaim
  • malter
    #1178
    xp-m van és ati radeon 7500 tud valaki segiteni?
  • malter
    #1177
    nállatok is egyforma gyatra hangja van az összes verdának?és mha igen miért?ps2-ön cool hangja volt a verdáknak itt mé törték le?
  • zaki
    #1175
    hello emberek!

    miután megnyertem a carrier módban az 1. versenysorozatot, jön egy ajánlat, hogy menjek európába lenyomni 1 mini cooper versenyt, rányomtam, hogy megyek, erre kijött egy ilyen hibaüzenet:
    E:\anim\sound_e\__snd.big
    error 2
    ezután lefagyott a gép, meg minden...
    találkozott már valaki ezzel a problémával, és ha igen, mivel lehet ezt orvosolni?
  • CSOCSO
    #1174
    kormányt megette akutya???az a szép
  • FRenkie
    #1173
    hi!a peccset(11_20)nemtom felrakni!hova kell bemásolni?
  • hiba
    #1169
    Ezt fejtsd ki bovebben...
    Eddig senki sem volt megelegedve ezen program iranyitasval koramany v joystickal mert tul erzekeny volt ami azt jelenti hogy nagyon apro elmozditasra mar "elrantja a kormanyt", finom sebeszi manoverekkel pedig nem iranyithato (ez azt jeletni minnel nagyobb fizikai elmozdulashoz minnel kevesebb virtualis elmozdulas tartozna - vagyis pl sokat kell tekerni a kormanyt hogy finoman elforduljon a kerek, es nem 2centis mozgsra 30fokot mozdul...mert ezzel csak rangatni lehet es emiatt abszolut arcade jellegu, hianyzik a "finomhagolas" amitol eletre kelne a szimulacios resze)
    Peladul Live for Speed, vagy F1 2002 etalon ay iranyitas ilyen teren.
  • Jacek
    #1168
    oo azert mert mi nem vagyunk ilyen igyesek:D
  • Amse
    #1167
    Nekem nem érzékeny!Teljesen jól játszható.Nem tom ti miert nem tudtok játszani vele????
    amse
  • KG21
    #1166
    Azt ne mondd hogy jó nálad, mert nálam billel is meg kormánnyal is túl érzékeny, ezért már rég nem játszok vele.
  • Amse
    #1165
    Nem tom mi bajotok az iranyitassal?En billentyuzettel semmi rosszat nem tapasztaltam.Semmi faziskeses.Kurva nezez a karrier de ez nem baj.Szerintem jo jatek.
    amse
  • KG21
    #1163
    adtak ki ehhez a szarhoz valami javítópeccset?
    Mert jókis játék lehetne, ha nem fáziskéséssel reagálna a bill lenyomásra... kormánnyal meg túlérzékeny.
  • hiba
    #1162
    sztem alapvetoen az iranyitast kurtak el amiert tul erzekeny - nem lehet finom mozdulatokkal iranyitani....
  • Amse
    #1160
    Hello!!
    Megvannak a kodok:))))

    Akinek a bonus number:0653 annak itt vannak!

    ARRPUY - összes auto
    NSCCFV - összes pálya
    FAEUEZ - összes championship
    CDFZNZ - összes pro challenge
    ZJECAF - nincs sérülés
    CREDITS - megnézheted a készítők listáját
    SIM - realisztikus irányítás
    DDZAAB - künnyű autó
    DAMAGE - jobb sérülés

    Jó játékot!!!
    amse
  • zaki
    #1150
    kösz szépen
  • hiba
    #1149
    nekem mer nicns zene?: (
  • Rodriguez
    #1148
    Sweet home Alabama
  • hiba
    #1146
    hm eddig fel se tunt de nalam nincs is zene :(
  • zaki
    #1145
    mi a címe annak a számnak, ami a játék elején van?
  • hiba
    #1144
    Kiprobaltam nem vettem eszre az iranyitas teren v altozast, kis mozditasra is nagyon erosen elratja a kormanyt...de elotte meg nem is erzekel semmit.
    A menuben van egy funkcio bar sztem csak kormannyal mukodnek, de mivel azom nincs igy az nem modosithato "aracade modban van".
    Amugy ez program amit 12346 irt vmi modositott text file, egy iripper nevu progival bele lehet turni. Ee nem sokat ertettem belole...
  • Jacek
    #1142
    ugyan az lesz nem fog megjavulni a codie azt hiszi hogy igy fordul egy tura auto
  • Pilu OBI
    #1139
    Hogyan lehet neten játszani a fent említett gaméval? Create-olni akarok, de inaktív a gomb.
    Sokerült már valakinek? Hogyan?
  • Amse
    #1136
    Nekem ugy ment fel az install hogy beraktam a Play cd-t(2-es) ami behozta a menut es akkor kicsereltem a install cd-re es ranyomtam az installra.Ha egybol az installal kezdem akkor nekemis error-t ir ki.Akinek ezzel van problemaja probalja ki.
    amse
  • Amse
    #1135
    Miert nincs zene a menuben?Ammikor eloszor inditottam L akkor volt.Azote nem.Mitol van?Es mitol lesz?
    Please Help
    amse
  • Aborg
    #1134
    Letezik magyar forditas a jatekhoz?
  • Shongi
    #1133
    Ezzel a hang üggyel kapcsolatban van megoldás!!!!
    Nekem legalábbis csak XP allat jelentkezett, ezért feltettem a service pack 1-et és voila máris király lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Shongi
    #1132
    Help!!!!!!!!!
    Megvan végre a TOCA, de találkoztam egy őrületes nagy buggal, nem tudom más is találkozott e vele.
    Arról lenne szó hogy a fal( főleg a kanyarokban ) mágnesként szipant magához és ez nem vicc segítség pleass
  • panizzi
    #1131
    Miért csak az autók vázait látom a játékban, a textúrákat nem ???
    Már peccseltem, direktikszeltem, de semmi eredmény.
    Help.
  • tomsolo
    #1130
    Nekem csak egy dolog fáj kegyetlenül... az buzi codemasteres mentési rencer... karrirerbe nincs verseny alatt nincs restart, uszkve két versenyenként lehet csak menteni... NA AZ ILYEN DOLGOK B*SZNAK EL RENDESEN egy amugy élvezetes játékot.
  • zaki
    #1128
    nekem is ilyen van, de nálam minden ok
  • gyraph
    #1127
    Passz...próbáld meg leszedni, és újrafeltenni...égyébként van hozzá patch.
  • FrezeR
    #1126
    erre varrjatok gombot: játszom vele karrier módban minden frankó, és egyik nap még megy másik nap meg minden egyes versen előtt kidob asztalra, de nem csak karrier módban, és akkoris ha nem töltöm be az állásom, na ez mi lehet?
  • gyraph
    #1125
    Esetleg vedd le a hangot teljessen :)....egyébként vicc, hogy erre a problémára, ami egyébként viszonylag sok játékot érint, semmilyen patchet nem adnak ki...pedig rengeteg alaplap gyártó ezt a fost integrálja. :)
  • Don Vito
    #1124
    eeeehhhhh... :)
  • Breki33
    #1123
    le kell tiltani :-)
  • Don Vito
    #1122
    hát igen. ac 97. akkor ezek szerint semmit sem lehet vele kezdeni?
  • gyraph
    #1121
    Gondolom alaplapi integrált AC'97-et használsz.....sajnos menthetetlen.
  • Don Vito
    #1120
    Sziasztok lécci segítsetek. A hanggal lenne problémám. A játék során az összes motorhang oyan mintha visító üveghang lenne, a rádiós beszólások meg olyanok mintha fel lennének gyorsítva. tisztára mint régen a mafiában. ott a directx-nél le kellett venni a hardveres gyorsítást, de itt ha így teszek nem indul el a játék. lécci segítsetek. esetleg e-mailben: [email protected]
  • gyraph
    #1118
    Én húgy vettem észre, hogy javít a fizikán valamelyest...sztem tedd fel.