1225
TOCA Race Driver
  • antijedi
    #1059
    ez rádis vonatkozik, mint mondtam kurvára nem lessz attól rip hogy teleszemeteled a faszságaiddal a forumot...
  • Shongi
    #1058
    Nagyon hasznára válsz a társadalomnak az biztos, ha semmit nem mondanál akkor se csökkenne értéked hidd el
  • Kacsa_
    #1057
    Nekem lenne 1 olyan problémám hogy install alat lefagyott a gépem. Újraindítás nélkül nagy nehezen ki tudtam lépni.
    A gond az hogy most a gép azt hiszi hogy fennvan a gépen és nem engedi felinstallálni újra. Pedig nincs is fenn a gépen mert üres volt a mappálya.
    Mit tudok tenni?
  • antijedi
    #1056
    akkor meg ne sirjál állandoan rip után hanem inkáb menyé és vedd meg boltban...
  • Shongi
    #1055
    Basszus hagyál már,hogy a fasszal szedjem le az 2cd-s ISO-t, egy kurva ISDN-nel???
  • antijedi
    #1054
    az tény hogy gáz a fizika de azé nfs se piskota hogy milyen fos a fizikája (szvsz nfs-ben sokkal szarabba fizika :DD)
  • antijedi
    #1053
    hagyad már azt a kurva ripet, nincs rip belőle és kész..., nem tom mit kell ezen szenvedni, rendes iso miért nem jó??
    attól még hogy 50szer megkérdezed nem lesz soha rip...
  • Shongi
    #1051
    De az rip???
  • oneal1
    #1050
    ja én is onnan szedtem.meg tölem is leszedték 4 en:)
  • antijedi
    #1049
    dc++-on fentvan sokaknak
  • see.aakogh
    #1048
    Ti honnan töltöttétek le a játékot? Valaki mondjon jo cimet please!
  • HooDoo
    #1047
    Sztem jó kis autós játék, csak tényleg nem szimulátor, vagy ahhoz hasonló, de száguldozásra elmegy. :) Igaz az erősebb autók sztem még roszabbul vannak szimulálva, de nemtom milyen az a valóságban, szóval ez egy nem hardcore autós gamer véleményei
  • Shongi
    #1045
    Ahelyet hogy mindent csak fikáznátok irjatok gyorsan egy k...szott RIP letöltési linket!!!!
  • HooDoo
    #1044
    Hi!
    Volt valakinek olyan problémája, hogy installálni akarja a patch-et és akkor a fele körül az instllnak kiir valami hibaüzit, és nem folytatja. Hivatalos oldalról van a patch.
    Van valakinek ötlete?
  • Sáska
    #1042
    Hi all! Valaki tud segiteni? az a gond, hogy amikor multiplayerben megprobálok joinolni egy serverre, nem torténik semmi, csak az a szar homokora forog bal alul... Elvileg minden oké a game-val, mert most lanon játszottzunk vele. A haveromnak megy, pedig neki is full u.a. van, mint nekem... Heeelp! TX!
  • antijedi
    #1041
    nekem is ez a gáz, bár patchet még nem probáltam..
  • Alexease
    #1040
    Bocsi!!! Nem tettem hozza, hogy: Tisztelet a kivetelnek!
  • antijedi
    #1039
    király ez a topic a cimben azt irjátok irály a belsejében meg folyamatosan szidjátok felváltva a gs-t felváltva a játékot, ez nagyon cool :DDD
  • Toya
    #1038
    Nem szidni a GS-t, mert a CD-n és a DVD-n aktívan közreműködök ;-)

    A 90%-os értékelés szerintem is erőssen eltúlzott, arról meg ne is beszéljünk hogy egyértelműen valamelyik konzol verzió alapján íródott a cikk (akárcsak a F1 Challenge 99-02 esetében is).
  • Alexease
    #1037
    A GameStar egy rakas szar, ugy ahogy van. Bekepzelt nyalgyerekek tomkelege. Toluk nem is vartam mast.
  • Kis Szabó [PT]
    #1036
    Vazz
  • Kis Szabó [PT]
    #1035
    Vazz
  • Shongi
    #1034
    RIP letöltési linket please!!!
  • Shongi
    #1033
    Érdekes gamestarban 90 fölött kapott!!!
  • Alexease
    #1032
    A GameSpy-on is meg volt a bemutato: 63%. Szerintem a Codies nagyon melle nyult. Az edigi ertekelesek 70-80% kozottiek voltak. Ez a mostani, kegyelem dofes:)

    Bar ezek a bemutatok nem mindig korrektek, de azert ez jelent valamit, hogy mindenki hasonloan ertekeli. Es mindenhol a fizika-, autovezetes-, AI hianyat, jatekmenet milyenseget kritizaltak - jogosan.

    Persze a grafika tenyleg nagyon jo, es meglepoen gyors. De sajnos, ez egy autos jatekban, igen csak masodlagos szempont.
  • mohus
    #1030
    mert miért ne?:)
  • Kis Szabó [PT]
    #1029
    Gondoltam felhozom a topicot, hátha válaszol nekem vki!!
  • Shongi
    #1028
    Thx te legalább segítetteél a gond csak az hogy egy sima ISDN-el egy évig eltartane nekem igazából RIP-es kellene, ha tudsz olyat is tényleg jól jönne.
  • Placebo74
    #1027
    Mi az oka annak, hogy a prg néhány pályánál fagy reset?

    Time Trial-ben pl. Brands, Oulton, Barcelona, Monza, Vallelunga műxik, viszont Mexico-City, Zolder vagy Silverstone gebasz!!! Carrier Mode meg niente!

    Már kipróbáltam a fairlight cracket, a deviance cracket, patch-csel, patch nélkül, de nem oxy!
  • Kis Szabó [PT]
    #1025
    Hi. Mikor elindítom a game-et az intro után kidob a desktopra. Nem tudja vki miért lehet??
  • mohus
    #1024
    egyébiránt nem valószínű ,hogy lesz...GT PC-re...
    ez a SONY egyik zászlóvivője...a Polyphony Digital nekik dolgozik gyakorlatilag

    Én nem bánnám ha megjelenne, kiderülne, mit tud Yamauchi a PC-vel a Windows-zal és a DirecX -kszel kezdeni:)
  • mohus
    #1023
    ja most nézem a nevedet:)...na így már extra elégedett lehetsz.)
  • mohus
    #1022
    hoppá:)
    egyszer irok mobilrol maris rászállnak az unreg nickemre:)

    ejej
    ez sztem version volt
  • [negativ] Cirek
    #1018
    http://7wrz.uw.hu -> ez egy jó oldal :)

    Nekem nagy szívfájdalmam a játékkal kapcsolatban az, hogy:

    azt hittem lesz benne BMW, meg VOLVO... de nincs :(
    pedig szerintem az észak-európai túraautó bajnokságban csak van egy rohadt S60R-es VOLVO, nemcsak SAAB-ok köröznek.....
  • mohus
    #1017
    és egy másik példa...WRC

  • mohus
    #1016
    egyszóval: szeretem, ha egy autósgamma autói illetve körítése igencsak hasonlít az eredeti autókhoz illetve körítéshez

  • Shongi
    #1014
    Nyugi úgyse fognak váloszalni mér egy hete kérdem tőllük!!!
  • Shongi
    #1009
    Please egy linket mondjatok ahonnan leszedhetem nagyon kérlek!!!!!!
  • bizkit
    #1008
    Köszönöm!
  • hiba
    #1007
    szar az egesz, billentyure terveztek...azzal siman lehet iranyitani, nem holmi kormannyal :)