1225
TOCA Race Driver
  • Alexease
    #509
    #488
  • dashed_
    #508
    elipszilon - LOL...!!!!
  • dashed_
    #507
    TOCA.RACE.DRIVER.REAL.PROPER-DEViANCE
    kilyott meg1
  • CSOCSO
    #506
    sőt egyáltalán nemjo egyikse
  • CSOCSO
    #505
    dhmznz re nekem a creditset adja be...
  • nero
    #504
    Szasztok !

    Talaltam egy-ket tuti kodot:

    DHMZNZ, ALL CARS
    LJQUEZ, ALL TRACKS
    IFTCFV, ALL CHAMP
    YPJPUY, ALL PRD CHALLENGES
    WLNBSH, NO DAMAGE
    LSXYOW, EASY CAR
    CREDITS,
    SIM,
    DAMAGE

    TUTI MUKSZIK MIND A KET VERZIOBAN


  • WiZZaRD
    #503
    ki tudja lehet az easycar-tol lesz olyan, mint a viper racing:-)
  • Blasta
    #502
    JUJUJUJJJJJ tényleg!
    Mondjuk abból még nem volt játszható demo, csak egy konzolos verzió, de én abból nem vonok le PC-s következtetéseket...
  • Alexease
    #501
    Talaltam egy-ket kodot. Nem tudom hogy mukodnek-e, tesztelje akonek fent van meg a game.
    DAMAGE, SIM, CREDITS, NODENT, ALLPRD, CHAMPS, EASYCAR, TRACKS, CARS.

    Ezekbol az EASYCAR tetszik:)) Milyen lehet, ha az Arcade modra, meg ez is radobja az ember:))))
  • Alexease
    #500
    Ennek a jateknak van meg egy vonzata: Colin McRea 3. Ha az is hasonlo "koncepcio", akor meg tobb csalodott ember lesz.
  • Petyus_
    #499
    Még volt egy demo ami alig akart elindulni.. abban viszonylag jó fizika volt. De ez a full ez egy röhej. :)
  • CSOCSO
    #498
    hülyegyerek miről beszélsz?
  • hali
    #497
    jaja
  • zaki
    #496
    hali: te egy nagyon vicces ember vagy
  • hali
    #494
    mé? nemlátjátok tőle a játékot? :DDD
  • zaki
    #493
    hali: vegyél már vissza az arcodból
  • hali
    #492
    hóóóóóóóóóógyne, sőőőőőőőőőőt, vedd meg!!!
  • Örm
    #491
    Megéri leszedni?
  • HooDoo
    #490
    akkor lássuk csak melyik tud crackelni :)
  • Alexease
    #489
    Nahh, mostmar mindenki szinte "kiadta", FLT, Immersion, Deviance:))
  • hali
    #488
    2003-03-28 PC Game ISOs ToCA Race Driver Real Proper (c) Codemasters 91x15 MB DEVIANCE

    :)))))
  • Alexease
    #487
    Nem a fikazas a lenyeg. Az a baj, hogy mindenki - legalabb is sokan - azt hittek, hogy szimulator lesz. Egyszeruen nagy a csalodas. En elfogadom, hogy a Codies ilyen koncepciot valasztott - ertheto penzugyi okokbol -, es nem is foglalkozom vele. En "regen" toroltem. (Csak egy kicsit bosszanto:))

    Amugy miben kulonboznek a kocsik?
  • WiZZaRD
    #486
    ugy erted mint mongjuk egy kaposztas konzerv egy ananaszkonzervtol? biztos maskepp viselkednek, igen:-)

    egyszeruen nem tudom tultenni magam a dolgon, hogy ennyire nem ugy sikerutl, mint ahogy vartam.
  • WiZZaRD
    #484
    http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?s=&threadid=16089
  • WiZZaRD
    #483
    Code: Result:
    SIM Realistic Handling
    DAMAGE Realistic Damage
    CREDITS View credits

    itt van nehany cheat...

    igen nagyon anyazhatnak a codemasters foruman mert be sem jon az oldal:-)
  • Jacek
    #482
    ezt mondom nem kelett volna sim belole(jo lett volna azert) hanem egy NSF szintu mozgas iranyitas ami nem hiszem hogy nagy keres es tokeletes jatek lett volna:)
  • WiZZaRD
    #481
    ja azt a penzert cheatet en is lattam, erosen leesett az allam:-)
    ez meg arcadnak is gyenge, legalabb egy nfs szintu "fizikat" pakolhattak volna bele, hogy elvezheto legyen, de igy sajna nem az. pedig hogy vartam! hihetetlen bukta:-)
  • Alexease
    #480
    Kivancsi leszek a kinti vizhangra. Ez egyenlore sem arkad sem szim. Nem tudom, meg talalja-e a taborat.
    A Demo alapjan a szavazas eredmenye (BHM) 65%-ban "Pure Arcade", "Bad", "Nothing Special" volt, es csak 11% mondta azt hogy tokeletes.

    Az is igaz, hogy ez uzlet. Az "evek ota" eroltetett reklamok, kepek, filmek, demok utan, lehet hogy sokan megveszik, de az is lehet, hogy 2-3 honap utan felejtos lesz a dolog. Mivel ha szimulator lett volna, valszeg kissebb lenne a vasarlo tabor, de tobb ev utan is jatszananak vele, gyartanak a kiegesziteseket, bajnoksagokat nyomnanak net-et stb. (lsd. GPL, Nascar Heat stb.)

    Mar az is erdekes hozza allas a Codies-tol, hogy a jatekhoz mellekelt kodokat - melyek "bonusz" dolgokat varazsolnak elo, Sim:)), Damage:)), stb. -, meg lehet vasarolni, vagy telefonon, percenkent 1.27 euro-ert megerdeklodni.:)) Ilyet sem lattam meg...
  • Jacek
    #479
    :D
  • Hamed
    #478
    És én képes voltam beírni ezt a játékot a "Mit vársz a legjobban..." topikba. TOCA Suxx
  • Blasta
    #476
    :-)))
    LOL
  • CSOCSO
    #475
    fujj tirpák patkány játék ez.....
    elkezdek játszani egészen élvezem meg midnen.. 5 kör alatt kihív a pitbe..baszok kimenni amikor az ember már ordibál a mikrofonba..oké semmit nem értek mi a faszért nem írja ki a képernyőre hogy huzzak be a pitbe bazze...kimegyek.. erre 5nek visszaesek..hát menjen a kurva anyjába....első helyről
  • Jacek
    #474
    nekem siman autorunol es menet kozben csereltem a daemonba cd:)
  • CSOCSO
    #473
    neee...
    két külön device ba rakd be őket...
    tehát mind a kettő bent legyen..és nyomd meg a setupot az egyik cd-n ha nem megy akkor a mésikon az autorunt..nekem is csak igy indult el.. autorun baszott megmozdulni.. a setup meg azt mondta tegyem be a cd-t..betettem mind kettőt és igy jo volt
  • KG21
    #472
    Nem megy!Egyszerre be lehet-e mountolni a két cd-t egy device-ba?Két külön device-ba rakva őket nem indul.
  • CSOCSO
    #471
    nem is tom hogyan írjam....
    nincs nektek olyan feelingetek a game közben hogy a pályák picik... vékonyak rövidek..mégis ti olyan gyorsak vagytok...rohan mindenki...tul gyorsan bemozdul az auto kanyar közben..vagy nem is tudom..olyan fura az egész..tök nincsen racinges feelingje...
    jo mondjuk nem egyszer volt hogy kanyar elött tapostam a semmit a bal lábammal:)))))))))))
    de akkoris.. valahogy nem az igazi...
  • CSOCSO
    #470
    flt nekem megy demonnal..ugy csnáld hogy mindkét cd mountolod... majd akkor nyomsz az autorunra!!!
  • Alexease
    #469
    Nekem Alcohol-lal megy. (Pontosabban csak ment.)
  • Blasta
    #467
    Sajna nekem is!
    Nem izgat az F1, még a valóságban sem!
    Viszont a GT-t mint műfajt a Le MAns 24 c. játékl óta szeretem. Nameg utána az STCC tette fel a koronát!
  • Blasta
    #466
    Tudom baze!
    Csak hát mivel TOCA az ember jogosan hinné, hogy a SZIMULÁTOR műfajába sorolandó....
    Meg hát a demók elöttig mindig is iszonyatbrutál szimulációról volt szó! Ezért irtam amit írtam...