1225
TOCA Race Driver
  • M@TriX
    #738
    szerintem nem arra gondolsz amire én.
    Én a megfogalmazásodon mosolyogtam, ugyanis a lelki szemim előtt láttam, hogy valaki írja, hogy hibás a játék és a fejlesztők ezt írják vissza.
    Mielőtt levonsz konzekvenciákat nem árt átgondolni.
  • Atika :o)
    #736
    Nekem kellene hozza crack hol talalok???Mert azt csinalja,hogy inditaskor porgeti a cd-t es semmi tobb nem indul es nem is ir ki semmit??? :o(
  • M@TriX
    #734
    :) ezen jót mosolyogtam. :)
  • Atika :o)
    #730
    Koszike 12346 megprobalom remelem,hogy mukodni fog :o)
  • ceas
    #729
    Hát szinte biztos, hogy nem stimmel valami a játékkal, mármint elképzelhető, hogy van rajta valami védelem amit a crack nem szed le, mert nagyon feltünő, ahogy az egyenesekben szinte az egész mezőny legyorsulja a játékost, akárhogyan is van beállítva az autó.
  • Bandeeka
    #727
    Hali!
    Hogy tudom megszerezni a bonusz kocsikat? Persze kodok nélkül szeretném.Vki help pls. Thx
  • Atika :o)
    #726
    hmmm en nem tudom beinstalalni mert valami hulyeseget ir ki a dc-rol huztam az imageket es nem megy.Mi lehet a hiba??
  • tbundy
    #724
    érdeklődnék, hogy milyen versenyből/futamból kizáró tényezők vannak.
  • oneal1
    #723
    nekem is ezt csinálja!
  • KG21
    #722
    Nem megy a multiplayer.Ha rámegyek valamelyik szabad partira, kis várakozás után azt írja: could not connect server.Mi lehet a baj?
  • ceas
    #720
    Nekem is ez a bajom. Nem tud rá valaki valami megoldást?
  • Re-tech
    #719
    Amit az előbb írtam az is lehet ez miatt???????
  • Re-tech
    #718
    Valaki tudja, hogy az egyenesbe miért nyomnak le az ellenfelek??? Az Alfa GTV kupában például úgy otthagynak mint a szart! Pedig a kanyarokban jobb vagyok. Be kéne állítani a verdát vagy mi?
    Valaki mondja meg, mert a game jó, de így rövidesen uninstallom a csába, mert idegesít!
    Előre is köszi!!!
  • FREAK
    #715
    kár ezen izzadni, van ennél ezerszer jobb játék....
  • ceas
    #714
    Nem tud valaki valamilyen autó beállítást? Az ellenfelek egyszerűen legyorsulnak. Gondoltam csak a Lexus ilyen szar, de a Vauhall-t is lenyomják. Vért izzadok, hogy a kanyarokban lenyomjam őket, de ha egyenesben egymás mellé érünk úgy elhúznak, hogy csak bámulok.
  • FREAK
    #712
    ez mondjuk jogos :)

    de ma nincs elég jó konzol, várjuk meg a köv. generációt
  • FREAK
    #711
    a Total Immersion Racingben is működött ez a billiárgolyó fizika :DD
  • Jacek
    #709
    rohejes dolgokat mondasz:)))))) ugyan olyan szar utanna is en meg az elejen eljutottam a subaru meg hasonlo ligaba mielott toroltem egybol.
    Mitol hulyek??? hat attol hogyha valami miatt lassabb vagy es az idealis iven vagy telibever akkor is ha van hely meletted, de ez meg hagyjan hanem amikor nekedjon mondjuk mesz 150-el folgyorsulsz arra a sebessegre amivel neked jott:DDDDDDDDDDDDDd
    Ilyet autos jatekbn kb 5 eve lattam utoljara akkor is valami ultra szarban:D)
  • Alexease
    #708
    Hardware, Win, DX, Drivers stb.
  • FREAK
    #706
    "minden a helyén van"

    Jaja, jól mondod!! Már a Super Mario Kart is legalább ilyen ütős szimulátor volt!
  • Alexease
    #703
    OFF: Amugy manapsag ez a "stilus". A Microsoft is megjelentette dirrel-durral a Rally "szimulatorat", ami egy nagy kaki lett (persze, szimulatoros szempontbol). Igaz, hogy a grafika szuper csicsa, de azon kivul semmi...
    Es most keszul az Xpand Rally. A grafika szuper csicsa, de meg egyetlen egy belso nezetet sem lattam a jatekbol, es honapok ota, az eziranyu kerdeseimre sem valaszolnak:))
    Valszeg, az MS Rally baberjaira tor.

    Mostanaban ami megbizhato, a kis- vagy non-profit jatekok: LFS, Racer, Racing Legends, NetCar stb. Es persze egy-ket "ceg": Papyrus, MGM, Invictus stb.:)
  • Alexease
    #702
    Azt en sem tudom, de a Codies a megjelenes elott, szep nagy tabort gyujtott melle.
  • Jacek
    #701
    csak rajonnek mar hogy minek?:)
  • Alexease
    #700
    Pontosabb ha azt mondjuk, hogy a Toca, az akkori viszonyokhoz kepest "hasznalhato", "elvezetes" autoszimulator volt.
    Ugyan ez a mostanira, mar nem igaz.

    De ezt mar parszor kitargyaltuk, hogy ez nem is szimulatornak keszult.
  • krisz073
    #699
    akkor este 8 körül nyomunk 1 multi partit?akinek van kedve jöjjön.
  • krisz073
    #697
    ok,de én csak este 8 körül tudok menni.
  • Kaszi46
    #696
    majd csinálok! akkor aki multizni akar az jöjjön mircen a toca.hu szobába az irc.sote.hu vagy irc.extra.hu szerveren
  • krisz073
    #695
    ha mondasz 1 szerver estére én benne vagyok.
  • Kaszi46
    #694
    na senki nem akarja multiban kiprobálni? én már 2 napja rajta vagyok:))
  • CSOCSO
    #693
    Street legal biztos jo csak maga egy bug az egész..legalábbis az volt..majd ha kész a játék tuti hatalmas fanja leszek..amikor majd a saját kis suprámat tuningolgatom:)
  • sanzik
    #692
    na sikerult felinstalalni ,en voltam a bena :))
  • Alexease
    #691
    Akinek fagyasok, repulo autok vannak, az szedje le a normalis crack-et. Olvasson vissza!
  • ceas
    #690
    Nekem is tetszik a game, bár az tény, hogy elég fura néha. Végül is nem egy házi autóversenyző tanfolyamra készült és ha valaki autóversenyző akar lenni az úgy is igaziból nyomja, nem a gép előtt. És az az igazság, hogy speciel nekem (és szerintem a játékosok nagy többségének) fogalmam sincs, hogy milyen fizika hat egy versenyautóra 250 km/h-nál egy versenyen, és azért ebben a játékban még így is marad elég kihívás meg játékélmény. Habár az ellenfelek néha elég bunkó módon vezetnek de még csak az elején járok, lehet, hogy később változnak a dolgok.
  • Jacek
    #689
    ertesz hozza latom,kivancsi leszek az ujsagok velemenyere:))
  • Eisenhower
    #688
    amugy szvsz egész jo gémugyhogy aki szidja menjen sztrít legálozni az mekkora nyomorék játék!!
  • Eisenhower
    #687
    nekem flt verzio van meg de én daemonba beraktam 1-es-t majd rögtön kérte a 2-es cd-t onnan feltelepedett majd crack és utána ujra 1-es lemezt és indult. na már sikerült is elindulnom^.^ de a bajnokság utolso elötti versenyén olyan mintha felrobbantanák az automat meg a többiét is. elindulok egyszercsak repülök fel az égbe majd megint megyek tovább de akkor már a többi auto is ^.^ Ez bug vagy vmi buziság a játékban?
  • Jacek
    #686
    nekem siman ment a daemonnal 3.20-as verzio
  • Alexease
    #685
    Nekem Alcohol-lal mukodott a Mountolas. Egyszerre csak egy CD-t tettem fel. Ha jol emlexem, az 1-sel indult, utana azonnal kerte a 2-est, es az install masodik feleben ismet az 1-est.
  • Alexease
    #684
    Amugy ha tenyleg "elojon" a jatekban a normalis fizika, akkor erdemes lenne valahogy feltuningolni, hogy az egesz jatek soran, hasznalhato legyen. (Bar attol fuggetlenul az AI, irtozatosan hulye.)
    Ha esetleg vegig jatszottad, es meg van az "igazi" fizikas resz, elkuldhetned az elmentest.
  • sanzik
    #683
    tenyleg ha valaki elarulja a titkot ,hogy kell deamonnal elinditani akkor kiprobalnam de nekem mindig azt irja hogy ki insert disc, pedig be van mountolva mind a ket cd mindenfele variacioban...

    lehet,hogy volt mar rola szo de annyira nem erdekel ,hogy visszaolvassak :))