2809
Codename: Panzers - Phase One
  • Fishbone
    #2529
    Szeva! Szal azt mondjátok hogyha felrakjuk a patch-et akkor elbaszódik maga a játék? Vagy most mi történik ha feltesszük? Mert írtatok olyat hogy utána kilépked stb. vagyis a patch-el nem lehet végignyomni? Letöltöttem a patch-et 1.06-os, akkor ne merjem felrakni?
  • Serpa
    #2528
    szerintem erre gondolsz.
    Starforceclean.exe is available at http://sfclean.bl.am/
  • Madmaxx
    #2527
    Melyik proggyval lehet a magyar verzióból eltávolitani a biztonsági meghajtókat a telepités/restart után? Biztos volt már itt róla szó csak hát kicsit sok a 2500 üzi :) elöre is köszi a supportot! :)
  • Joe Wallace
    #2526
    Sziasztok!
    Kéne kis help!
    Fentvan a gém 1.09 patch englis+német crk....
    A német hadjárat "russian offensive" vagy melyik (első orosz hadjárat)mapjét végigtolom és a végső stat után okéznám tovább erre az "swlord 1unit no deleted by their owners" vagy valami ilyesmi hibaüzenetet dobja ki,és kilép a játékból...Full ideg vagyok de a game bejön ...tudnátok segíteni mit tegyek?
    THX
  • Tuvok #2525
    *ellen
  • Tuvok #2524
    Így van, ez ellene kellene valami ellenszer, mert így rendkívül nem szórakoztató ...
  • ChevyG #2523
    én nem tudok, de akár védö vasgy akár támado ugyanugy 1 végsö rohamot csinál az AI
  • Tuvok #2522
    Hmm
  • Tuvok #2521
    Van vmi megoldás arra, hogy - a kampány módon kívül - akármelyik módban az AI ne csak egyszerűen ész nélkül lerohanjon ?!
  • blackhavoc
    #2520
    kösz Axon ... én sem akarom már azokat végigtolni, vhonnan kéne szerezni savegamet, csak ezek után lehet h kiderül az is szar patch előtti, és azzal kitörölhetjük a shagg-ünk
  • bricsi01
    #2519
    láttam képeket és jok.www.3dgamers.com
  • Axon
    #2518
    Én is így jártam. Nyolcadik pálya körülig elmentem javító kocsi nélkül. Aztán megjött a crack és az aktuális pálya befejezése után vége lett a játéknak. Újra kell kezdened és akkor már működik minden. Minden befejezett pálya után jön a következő.
    Nekem az a problémám, hogy az első 3 pályát rengetegszer végig toltam, így nincs túl sok kedvem újra végigjátszani. A 2 pályán abbahagytam és majd "valamikor" előveszem. Jó lett volna onnan folytatni ahol abbahagytam.
  • blackhavoc
    #2517
    Emberek! A szokásos javítóbug miatt én is 1.06 patch+craket toltam, de ekkor már ugye a T34 lopós mapen voltam, crack után jó is lett de amint lejátsza a videót, hogy a tank felmegy a vonatra, bejön a mission statisztika stb ... majd nem a köv mission jön naplóírással, stb. hanem simán a főmenü. Itt írta már vki h uez a probléma ... csak azt akarom kérdezni, hogy ha újrakezdem a gamet, akkor jó lesz? Na meg van-e vmi link savegamekkel, mert rohadttttttttul nem akarom ujranyomni idáig!
  • skorpio7
    #2516
    Van már működő crack is hozzá (magyar 1.06 patch + német crack), amivel simán gond nélkül megy a game (javít aminek javítani a kell).
    Átkonvertálod iso-ba és felrakod a cd-re a crack-et. Ezután nyugodtan elő tudod venni bármikor a game-t, nem kell mini image-el szórakozni és egyebek.
  • dikki*yysw
    #2515
    Starforce-os játékot inkább nem rakok isoba.. letöltöm az angol verziót instead.
  • skorpio7
    #2514
    Konvertáld át ISO-ba (pl. WinISO) és akkor nincs szükség az mds-ekre. Ha jól emlékszem, akkor amúgysem kicsi file-ok voltak azok az mds-ek (kb. 15 MB), szóval egy egyszerű levélbeli küldés nem oldaná meg a problémádat. Sajna most az a hely sem elérhető (karbantartás), ahonnan esetleg le tudnám ezt húzni neked.
  • dikki*yysw
    #2513
    Nekem a magyar verzió van meg, vagyis: a magyar verzió .mdf-jei. Az .mds-ek valahogy lemaradtak :) el tudná küldeni valaki őket?
    Játszani amúgy nem fogok a játékkal, ahogy általában a többivel sem, de ha már elrakom, akkor legyen mellette .mds is.
  • Joey
    #2512
    így sem jó...:(
  • Joey
    #2511
    kiprobáltam hogy leformatálom és újra telepítek mindent, a hiba ugyan úgy fenn áll..most felteszem a legujabb alaplapi drivereket, ha így is rossz akkor tényleg nemtudom, lehet a videokártya lesz a szar.:(
  • Sir IvanHoe
    #2510
    Videokartya driver csere and alaplap driver frissites chipsethez megfelelo driverrel!
  • Joey
    #2509
    szóval ez a hiba jellegének oka..bocsi a nagy képért..
  • Joey
    #2508
  • bycz
    #2507
    Mi lehet az oka hogy újabban quickloadnál a játék kirak a desktopra? (az USA 4. küldinél jelentkezett ez a gond)
    A másik meg hogy a játék minden egyes indításakor valami hasonló hibaüzenetet ír ki:
    "a Panzers - Phase 1 nem win 32 alkalmazás" és csak újbóli krekkeléssel indul el.
    Ha valaki találkozott már ezzel a problémával pls. help!!!!!!!!
  • Joey
    #2506
    Halisztok!

    Nekem elég nagy gondom van ezzel a játékkal..Amikor játszom vele, és robbanás vagy görgetés vagy egyéb jelenségek zajlanak, egyszerűen megáll a kép, elkezd szabályos mátrixokat produkálni a képen, így zölden villodzik a kép, viszintes csikokkal, aztán állít egy frekit és újra jó..Majd kb 2 perc múlva ugyenez megismétlődik, de olyan maximálisan kiakad hogy ha Lan on keresztül játszunk még ki is dob..Aztán előjön az Xp-s kék halál,hogy az nv4_disp fáj tehet a hiba okűáról és hogy a gép a számítógép károsodása érdekében leállt..kiír egy rakás decimális számot, hogy mi a hibaforrás..delután le is fotoztam, de már nemtudom hova lett, de biztos értitek miről van szó..Feltettem a legujabb Nvidia drivert a gépre, de így is ugyan ezt csinálja.Ha valaki tud erre megoldást, segítsen mert így nem élvezhető a játék, inkább csak szenvedés!:( Amúgy a configom az egy abit KD7 2400+ os athol proci és egy Nvidia GF4 MX 440 128mb DDR ram with AGP8X..bazira nem értem mi a gáz ezzel, már csinálta ezt pár játéknál de eddig ez a legfatálisabb...azt hittem kezdetben csak általános,de egyre durvább..köszi a választ.
  • killers
    #2505
    köszi
  • Glpetyus
    #2504
    magyar peccs+német nocd krekk...és működik
  • killers
    #2503
    A javító gépjármű nem javít. Mi az oka? Má a tököm kivan.
  • ChevyG #2502
    :DDDD
  • szemlits
    #2501
    Én meg nem tudok írni! :-))
  • szemlits
    #2500
    Ja! Az előbbi megodódott! Ha a bal első bázist csak "félig" foglalod el (tehát maradnak csapatok) akkor szaggat,amikor teljesen elfoglalod megszűnik a szaggatás! :-) VIGÁZAT! A Sturmtigerek KÖZVESZÉLYESEK! :-)))))))))))))))))))))))))))
  • szemlits
    #2499
    Tud valaki pálya/küldestés szerkesztőt?
  • ChevyG #2498
    várjál, még nem jutottam el odáig:DDDD
  • szemlits
    #2497
    Jó nagyot!

    Van egy kis gondom! Ruszkikkal kampányolok,a Titkos Fegyverek pályán amikor efoglalom a bejárattól balr lévő üzemet,elkezd iszonyatosan szaggatni,akármit csinálok a grafikával,mindíg ugyanúgy szaggat (egy 2,4 GhZ-s laptopom van,Ati Mobile Radeon 9000-el (64 Mb) és 512 Mb. RAM),eddig sosem szaggatott.
    Tud vki vmi megoldást a problémára?
  • skorpio7
    #2496
    Hát kíváncsi lennék vajon milyen 1.6-os patch-et sikerült letöltened (bár sejtem), de ami a magyar verzióhoz jött ki annak minden gond nélkül fel kellene települnie az alap verzióra. Szóval szerintem töltsd le újra mégpedig INNEN és utánna használd az alábbi CRACK-et. További jó játékot. :)
  • pszihopeti
    #2495
    Hali van egy kis gondom az 1.6-os pöcs megvan(+a német crack is) a gond az hogy addig nem telepít amig nem szerzek egy 1.4-e patch-et, de honnan?
    valaki könyörüljön meg rajtam !!!
  • [oLe] #2494
    Thx urak!
  • Rhodeus
    #2493
    Én is pontosan így jártam. Újból kellett kezdenem. 12 pályás egyébként a német misszió
  • zoszt
    #2492
    A németekkel nekem 12 küldetés volt. Stalingrad az utolsó. Hogy nálad miért áll meg az 5.-nél azt nem tudom.
  • ChevyG #2491
    tegyél inkább fel omega drivert! most probáltam ki! RULZ!
    sokkal jobb mint6 a gyári! gyorsabb, nincsenek bugok, és atom stabil!
    ez a neve: Radeon Omega Drivers 2.5.90
    http://omegadrivers.net/
  • [oLe] #2490
    up!