2809
Codename: Panzers - Phase One
  • Axon
    #2569
    Én is az 1.06-os crack-el nyomom. Nem tudom mit javít az 1.10, de én eddig nem találkoztam bug-al.
  • grebber
    #2568
    Na 1.06 na nem 1.6.

    1.10-hez még nincs csak mini image ami bármilyen patchel megy :)
  • grebber
    #2567
    Én ugy tudom ahhoz nincs csak ha felpatcheled 1.6ra asszem ahhoz van.
  • capafog23
    #2566
    Lenne egy kérésem minden kedves fórumozóhoz!!!
    KEressenek nekem az 1.10-es patch-hez egy nocd vagy valamilyen cracket mert a lemezem olyan karcos már hogy nem tudom beolvasni sehogysem. De az eredeti cd-key még megvan és szeretnék vele játszani. Úgyhogy please találjatok nekem cracket az 1.10-es version-hoz.
  • Sipocz
    #2565
    Köszönöm a válaszokat!
    Mindösszesen (persze Gröber "ajándék páncélosa" kivételével) a presztizsből menedzselt csapatban csak 2 tankom van az eredeti legénységgel, sajnos a gépes gyengéi (elképesztő a tank páncéljának és lövegének hitványsága) miatt ők sem valami pengelegények, 4 csata után is "csak" 1 csillagosak:(. Már a "régi" Panzer General gamában is inkább a gyalogság+tüzérség volt a kedvencem, pl. ott is nagyon kedveltem ezt a 88 mm-es antitank löveget. Sajnos a tüzérség "feleszi" a létszám lehetőséget mert igazándiból 3 egység (ágyu+kezelők+vontató).
    A gyalogsági robbanószerekről nem tudnál eféle hasznosakat mondani? Igazándiból a "páncélos gránát" és a "mágneses gránát" szerepét nemtom.
  • Axon
    #2564
    Még egy trük, a pályák vége felé. Az utolsó pályákon kapsz egy Tigrist. Ebben van a parancsnokod. Ha a parancsnokot kiszállítod, a Tigris legénysége továbbra is négycsillagos marad. A parancsnokot meg ültesd át egy olyan tankba amiben még nincsen négycsillagos legénység, mivel így rögtön négycsillagos lesz.
    Mondjuk ezt már az első pályákon is lehet alkalmazni.
  • Axon
    #2563
    Én azt a pályát a legkönnyebben a lángszórósokkal oldottam meg. 2 lángszórós + 2 felcser, melléjük egy géppuskás. Két lángszórós másodpercek alatt elintéz egy matildát közben a felcserek gyógyítanak.
    Mindig az érkező tankok utjába kell fektetni a katonákat, mert így már csak akkor veszik észre őket, ha már a lángszórósok lőtávolába érnek a Matildák, így minimális sérüléseket szenvednek a katonáid, azokat meg könnyedén gyógyítják a felcserek. A géppuskás meg addig elintézi a kísérő gyalogságot, na meg a tankból kiugráló katonákat. Ha nem megy, akkor meg lehet próbálkozni még egy plusz lángszóróssal - bár nekem kettővel simán ment - ,mert így már hárman egyetlen lövésből felmelegítik a Matildákat, na meg egy plusz géppuskás már garantált védelmet biztosít a gyalogság ellen is.
    Érdemes mindig tartani 2 tanklegénységet. Ezeknek mindig lehet tankokat foglalni. Itt is két matildát elfoglalva, már garantáltan nem lesznek gondjaid. A 2 tanklegénység folyamatosan fejlődik és már csak az orosz pályák vége felé érdemes nekik tankot venni, addig simán lehet a pályákon tankokat foglalni.
    Van egy orosz pálya (7 tonnás lőszerek a neve) ahol már érdemes a két tanklegénységnek is tankokat vásárolni, mivel azon a pályán már hatalmas erőkkel támadnak az oroszok és nincs mód tankokat foglalni.
  • Sipocz
    #2562
    Hi!
    Hölgyek,urak,értők és tudók továbbá midenféle tankparancsnokok!
    Szeretnélek megkérni, hogy a gyalogság által használható spéci robbanószerek és szerkezetek mikéntjéről világosítsatok fel.
    Megkésve, mostanság szereztem be a progit és jelenleg nyomigálom HvG kampányát amiben a "Matildákat" képtelen vagyok veszteség nélkül tankokkal leverni. Ezért mostanság ott tartok hogy a gyalogságot vetem be a tankok ellen nagyobb számban (+3 ágyu és +3 angol tankelhárító +pácéltörő puskák) és még ezt szeretném tupírozni a gránátokkal és egyéb plusszokkal. Így most az a verzióm jönne, hogy a nem létező tankot "Matildék" nem tudják kilőni és ráadásul a felcserek "javitási" sebessége a szervizkocsiét meghaladja. Már vagy 5-6 alkalommal próbáltam igazi tankcsatában leszámolni az elennel, de minimum egy tank veszteségem mindig volt és hát 100 egynehány presztizs elvesztegetése nem fér bele a keretbe. Köszi!
  • potyek
    #2561
    Sziasztok
    Néhány uj kép:
    http://panzers.de/index.php?page=screens.en.phase2
    és néhány uj egység :
    http://panzers.de/index.php?page=units.en.phase2
  • AnuluWork #2560
    Inkább vedd meg a Soldierst!
  • engine
    #2559
    egy furcsa dolgot fogok mondani:

    Vedd meg!!!

    Erre érdemes spórolni.
    Jó játék, és sokat güriztek vele!
    Megérdemlik
  • Rain1
    #2558
    Hi!

    Egy furcsa kérésem lenne:
    Letöltöttem a játékot, de angol. Fel tudná valaki tölteni a panzers_hu.pak fájlt?
  • Axon
    #2557
    Akkor ép itt az ideje újra végigtolni az első részt. Hard fokozaton már megvolt egyszer az egész, de most a változatosság kedvéért, csak gyalogosokkal megyek és semmi tank :-)
  • Serpa
    #2556
    Phase Two -t 2005 júnra tervezik kiadni.
  • Serpa
    #2555
    városi harc
  • engine
    #2554

    Mindkettőtök vegyen vissza, de főként Te Axon.
    Lehet, hogy le van írva, de akkor sem kell ilyen kirohanás.

  • Hmuda
    #2553
    Na jó, mindig megfogadtam, hogy hülyékkel nem foglalkozom, szóval pápá picinyem... :P
  • Axon
    #2552
    Tudod már mások előttem leütöttek néhány gombot ez ügyben számtalanszor, mert mindig volt egy betűundorral köszködő lusta disznó, akinek rögtön kell a válasz és nem hajlandó visszaolvasni.
    Tévedsz mert én - veled ellentétben - elolvasom mások írásait is, még a tiedet is. Pontosan értettem a kérdésed a másolás védelemmel kapcsolatban, csak te voltál ismét lusta elolvasni az én válaszomat, mert abban mindenre ott volt a válasz.
    Ha pedig te életnek nevezed, ha egy-egy vízfejű ismételten megkérdezi "mé' nem javít a javítokocsi?" akkor csak élvezd ezt a pezsgő kis életet, soha ne legyen nagyobban részed.
  • Hmuda
    #2551
    Nyughass. Kértem segítséget. Visszaolvastam, találtam egy rossz linket, ennyi. Nem fog összeomlani a világ ha leütsz pár gombot, hogy válaszolj (bár ahogy olvasom lehet neked úgytűnik :P).

    Plusz ha elolvasnád a kérdést, akkor feltünne, hogy abszolút nem volt biztos, hogy a másolásvédelem a probléma, mert néha javított, néha nem.

    Meg örüljetek, hogy van élet a topicban...
  • Axon
    #2550
    Komolyan mondom baromira idegesítőek tudtok lenni.
    Csak egy picit kellene vissza olvasnod és máris látnád a megoldást.
    Csak a #2516-os beírásig kellett volna visszanézned és láthatnád, hogy van megoldás. Ha pedig a #2496-ig is visszaolvasnál, akkor még azt is látnád, honnan lehet letölteni a szükséges fileokat.
  • Hmuda
    #2549
    Namost. Gondolom a SF védelem mindennemű javítást kivesz a játékból. De nekem az a nagy helyzet, hogy a megyek a német kampányban, minden jól halad, tudok javítani mindent, aztán azt veszem észre, hogy a PanzerII feletti tankokat már nem tudja javítani. Ugyanez áll a tutorialra, mivel ott meg a ruszki tankot nem tudom javítani. Akkor ez most a másolásvédelem vagy nagyobb tankokat tényleg nem lehet javítani? Ha a védelem, akkor magyar verzióhoz kellene úgy segítség, hogy lehetőleg a legújabb verzióra tudjam fel tudjam pecselni a játékot. A lentebb található link rossz.
  • steweee
    #2548
    most próbáltam ki, nem is rossz. igaz nincs időm ezzel is játszani, de egyébként nem rossz, a kategóriájában az egyik legjobb szerintem. ki is írtam, megérdemli
  • Serpa
    #2547
    Phase Two képek
  • Serpa
    #2546
    Phase Two képek
  • atwe
    #2545
    unatkozok
  • Johnny Rico
    #2544
    hello!
    Azon a palyan amikor az orosz tartalykocsikat kell megvedeni, mi a helye taktika?:)
  • Serpa
    #2543
    Codename: Panzers Phase 2 képek
  • Serpa
    #2542
    érkezőben egy SE Edition.

    kb 1 hónap múlva.

  • Tuvok #2541
    Letölt, bemásol, indít, örül .
  • STeev
    #2540
    Hello!

    Valaki pls mondja már meg, hogyan kell azt megcsinálni hogy javítson a javító tank!!!

    THX
  • Serpa
    #2539
    jövő tavaszra tervezik.
  • 3P
    #2538
    Mit lehet tudni a Phase Two megjelenéséről?
  • Serpa
    #2537
    info az 576.hu -ról.

    "Két kampány lesz: Afrikában és Olaszországban vitézkedhetünk majd, ha pedig mindkét küldetéssorozatot legyűrjük extraként Jugoszláviában indulhatunk harcba néhány misszió erejéig
    A híres ütközetek (El Alamein, Tobruk és a Husky hadművelet) egyaránt helyet kapnak a második részben
    Mindkét oldalon lesznek új egységek, összesen 20 darabbal számolhatunk
    A már publikált képeken látott várhoz hasonló erődök bevételét is ránk bízzák majd, egy-egy ostrom akár órákig is eltarthat
    A mod-community nagy örömére a játék mellé editort is mellékelnek majd Stormregion-ék"

    interjú
  • Serpa
    #2536
    1 új kép
  • ChevyG #2535
    amúgy csak küldetés lessz semmi új csecse-becse sztem
  • ChevyG #2534
    jaja
  • grebber
    #2533
    Jók.CSak ne teljen majd sok időbe a feltörése!
  • Serpa
    #2532
    Phase Two - 8 kép
  • Fishbone
    #2531
    SheepInTheTrees - godmode
    FreeWestMemphis3 - godmode
    TheFunniestJokeInTheWorld - mmmkay...
    SpotTheBraincell - +1000 experience
    MoneySong - +1000 prestige
    TheSpanishInquisition - instant kill
    Inferno - install kill
    BicycleRepairMan - unlimited cargo
    SelfDefenceAgainstFreshFruit - invulnerability
    MrHilter - more outside support
    DirtyHungarianPhrasebook - win mission
    Bocsika csak kötőjelek miatt, hogy mindenki tisztán lássa! :)
  • Fishbone
    #2530
    Ya egy kis segítség! Látom nem mindenki akarja újra tolni, a már végigjátszott pályákat! Nem tudom hogy működnek e, mert nem cheat-tel játszok!
    SheepInTheTrees godmode
    FreeWestMemphis3 godmode
    TheFunniestJokeInTheWorld mmmkay...
    SpotTheBraincell +1000 experience
    MoneySong +1000 prestige
    TheSpanishInquisition instant kill
    Inferno install kill
    BicycleRepairMan unlimited cargo
    SelfDefenceAgainstFreshFruit invulnerability
    MrHilter more outside support
    DirtyHungarianPhrasebook win mission
    Ha müködnek akkor szóljatok! Az utolsó ami titeket érdekel asszem!