2809
Codename: Panzers - Phase One
  • [oLe] #2489
    Hi.

    Hany palyas a nemet kuldetes? Nekem az 5. utan mintha vege lenne.
    Gond lehet, hogy kozben csereltem crack-et? (Az 1.06 mar a kezdesnel fentvolt, csak a jarmujavito bugja miatt kicsereltem az exe-t es masikra)
  • atibacsi1977
    #2488
    Azzal a driverrel fut a kártya!
  • ChevyG #2487
    szerintem tedd fel a sima gyári (cd-és) drivert
  • zoszt
    #2486
    Én sajnos nem tudok segíteni. Nekem is Ati van és minden jó.

    A németekkel szépen végig lehet játszani, de az oroszokkal már szívok rendesen. Az orosz gyalogságot nem tudm használni. Mindig elfogynak. :(
  • atibacsi1977
    #2485
    Hi! Lenne egy problémám: A játékot (egyébként nemcsak ez a játék) mikor elindítom, az egész képernyő villog! Mondták már nekem hogy azért van,mert ati radeon 9200-as videókártyám van és azzal nemkompatibilis a játék, mert nvidiára lett irva! Ha igyvan és mással is történt már ilyen kérem mondja már meg hogyan tudnám ezt orvosolni! Elöre is köszi!
  • zoszt
    #2484
    Nemrég (egy hete)játszom vele, szerintem nagyon jó. Én utóljára a Panzer General 2-vel játszottam ilyen jót.
  • Tom Alien
    #2483
    Gamespot 8.8 !!
  • ChevyG #2482
    smsweb.atw.hu-ra ne regisztráljatok, nagyon szar!!!
  • Rhodeus
    #2481
    Ez nam a Sonic tank a Dune2 -ből?

    Milyen videókarid van, milyen driver-el?
  • ChevyG #2480
    Sajna nem:(
  • Kit--Kat
    #2479
    íjjj ez csúnya, passz nekem ilyen nem volt
    eredeti?
  • ChevyG #2478
    a galériámba van a kép
  • ChevyG #2477
    Nálam vannak grafikai hibák, tud valakki segiteni?

    szoval ijenek néhol az jármüvek és az épületek
  • Duzsuki
    #2476
    Én uyg csináltam meg a pályát hogy gyalogságot az elején egyáltalán nem vettem csak az erősebbik Shermant és az önjáró löveget meg lőszeres autót meg javítókocsit. Képzelheted, hogy meglepődtem mikor azt mondta gyógyítsam meg a gyalogokat, de a gyógyításhoz ad két szakasznyi doktort. Gyógyítani ha csak az adott doktorokat használod tuti működni fog. Egyébbként a térkép aljától 1/4 részen a képernyő ball szélén lessz egy bázis tábor ott fog megjelenni két-három Sherman egy lőszeres kocsi és egy javítókocsi meg a lényeg az orvosok. És ami a fő tartsd be az utasításokat elöször a várost kell kifüstölni és csak utána elindulni északra. Szerintem így működni fog. Jó játékot.
  • ChevyG #2475
    Nálam is müxik a gém, a leirtak alapján!
    Ezért megkapod a lovag kersztet,és a tölgyfalombokkal:))
  • Creator
    #2474
    Na még mindig a Tigris a láthatáron-nal kinlódom, már 3xujrakezdtem, többfajta módon láttam el az "angol sebesülteket", de hiába tápolom fel nem megy tovább. Valami tipp?
  • grebber
    #2473
    Lentebb le van irha hogyan megy a magyar verzsön 1.06 patch fel és a német crack rá.
    Reloaded-et nem tom probáld ki.
  • Serpa
    #2472
    elég lesz, ha rárakom a reloaded törést a magyar verzióra ?
  • grebber
    #2471
    Most már csak a TOCA 2 kéne és boldog lennék.
  • grebber
    #2470
    Elvileg semmit mennie kéne magától a laneti vasúthoz.
  • pluhi
    #2469
    És mi van az 1.09-cel? A reloaded crackkel megy vagy nem?
  • BlackHawks
    #2468
    Ya, és a crack-el kapcsolatban, nálam sem kell a kábelt ki-be huzogatni, megy rendesen
  • BlackHawks
    #2467
    A crack a gamecopyworld.com címen van: az 1.06patch_HU -t először felrakod, majd rá a német 1.06-os crack-et, a játék magyar marad, és minden műxik.
    Én viszont elakadtam a német küldetésben ott mikor a T34-est kell elcsórni. Megszerzem a tankot, kb a térkép közepénél járok mikor megtámadnak, kiírja, hogy szerezzek ruszki szervíkocsit, amit meg is szerzek, odamegyek a tank mellé, ami fel van teljesen javítva, sehol senki, a T34-est nem tudom írányítattni és a tank nem mozdul. Mit rontottam el? HILFE!!!
  • pluhi
    #2466
    Nem igaz. Nem birom felhajtani a cracket.
  • grebber
    #2465
    Remélem minnél előbb kiteszik magát a cracket is.
  • grebber
    #2464
    Még nem tették fel az újat azok a régiek.
  • grebber
    #2463
    Hát ott van a gameburnworld.com-on de lehet nem az??
  • pluhi
    #2462
    És te meg is találtad a cracket? Most próbálok rávenni valakit DCn, hogy ossza meg nekem, de még keveseknek van meg.
  • grebber
    #2461
    ZSÍR hála istennek nem kell leszedni mégegyszer a gamet!!!!!!!!!!! THX RELOADED.
    Végre nem kell huzogatni kábeleket :)
    Mehet a felhötlen play.
  • pluhi
    #2460
    Nem látom ott.
  • DonnieBrasco
    #2459
    Magyar verzió így is simán szalad (nekem legalábbis megy, javít a javitó, feltölt a lőszeres, gyógyit a felcser :)
    Krekk a gameburnworld.com-ról.

    DB
  • Mayday
    #2458
    Azert kestek ennyit, mert amerikaban meg csak most jelent meg, legalabbis en igy tudom.
    De nem NUKE-os a NFOrce-on, ez biztato. Lehet, hogy ezzel a krekkel siman szaladna a magyar verzio is.
  • ibrik
    #2457
    Bár ha csak abból indulok ki, hogy a szintén Starforce 3 védelmes Kill.Switch-hez is egy kábé 200 megányi törést kellett csinálni különféle fájlokból, hogy jól működjön, akkor ehhez az angol nyelvű Codename: Pancers-hez sem fűzök nagy reményeket - mert az NFO-jában csak egyetlen egy crack exe-ről beszél.....
  • AnarchoiD
    #2456
    en arra leszek kivancsi hogy a javitokocsis trukk hogy viszonyul ehez a toreshez ? :)
  • Creator
    #2455
    Ekkora LOL! A szövetséges küldetésnél amikor ki kell pucolni a falut /Tigris a láthatáron/ lenyultam három tigrist, a negyediket csak azért nem mert esett az eső, közben behaltak a medikek amig a lángszórosokat tápolták erre a végén kőzli hogy lássam el a sebesülteket. Lentebb olvastam hogy nem is mindegy melyik medikkel, na most kezdhetem ujra hogy életben maradjanak. :-)
  • ibrik
    #2454
    Lehet, hogy azért, mert ők feltörték volna valóban?????

    Majd nyilatkozzon, ha valakinek sikerült már megszereznie, hogy tényleg feltörték-e. Akkor már csak a nyelvi fájlokat kellene átgyógyítani a magyar változatból....
  • nagykispeter
    #2453
    Ja de majd jön a többi is!
  • toMpEr
    #2452
    hmm
    Codename: Panzers Phase One (c) CDV by RELOADED
    eleg sokaig tartott nekik :)
  • Glpetyus
    #2451
    Akkor jó
  • Glasses
    #2450
    Köszi közben rájöttem valami a crack-kemmel volt leszedtem újra és jó lett most már mükszik a javitó kocsi,harcra fell!