2809
Codename: Panzers - Phase One
  • Glpetyus
    #2409
    No-CD/Fixed EXE]Tess :) remélem jó
  • Glpetyus
    #2408
    Köszi ^.^
  • mosoporr
    #2407
    Hali
    Valaki linkeljen nekem egy jo cracket,
    mert az 1.6-os patch meg van,de nem tom meik cracket kell
    hozzá felrakni.
    gamecopyworl ezen nem találok semmit

    köszi
  • skorpio7
    #2406
    Igen így van.
  • Glpetyus
    #2405
    Tudom,hogy láma kérdés,de ettől még magyar nyelvü marad a gém,ugye?? ^.^
    (mármint a német krekktől^.^)
    Thx ^.^
  • Rusy
    #2404
    igen az 1.06
  • TORO
    #2403
    Az 1.06-os patchnek külön crackje van? A GCW-n a legutolsó egy nocd exe. ennyi kell mindössze?
  • TORO
    #2402
    Köszi!!!!!!!!!
  • Rusy
    #2401
    1.06-os patch, és a crack a gamecopyworldről a legutolsó...
  • TORO
    #2400
    Sziasztok! Kb. 1 hónapja voltam utoljára, úgy látom történt változás a repair buggal kapcsolatban. Megtenné valaki, hogy pontosan leírja mit kell tenni és honnan lehet letölteni a szükséges cuccot?
    Nagyon köszi!
  • Rage47
    #2399
    bocsi..látom már a megoldást. 1.06-os patch...;)
  • Rage47
    #2398
    Sziasztok!
    Miért nem lehet minden jármüvet megjavitani?
    Vagy ez csak nálam hiba?
  • 3P
    #2397
    Köszi.
    Most legalább azt tudom, hogy 2 alküldetés volt még vissza meg egy opcionális, gondolom az később jött volna...
  • Shep
    #2396
    enter után dirtyhungarianphrasebook -ot beírni és enter.
  • 3P
    #2395
    Uálok csalni, de nincs valami kód, ami az aktuális küldetést befejezettnek tekinti?
  • 3P
    #2394
    Szerintem nálam más bibi lehet.
    Kizárt, hogy ennyi próbálkozásból egyszer sem lett jó.

    Egyébként mennyi lenne még vissza játékból? Ha jól sejtem ez az utolsó pálya....
  • Rusy
    #2393
    hát én már sajnos letöröltem...
  • 3P
    #2392
    Küldene valaki nekem egy játékállás, ahol jól állnak a kocsik, hogy lássam, hogy hogy is kellene kinézni?

    Ha lehet ide kérném:
    [email protected]

    Köszönet érte előre is!
  • 3P
    #2391
    Egyszerűen nem tudom rá rakni mind az 5 cuccost.
    Már próbáltam gyalogosokkal is pozicionálni, de velük sem megy...
  • 3P
    #2390
    Hát én feladom! Ilyen kibaszot egy szarságot!

    Már 3 órája ezzel kinlódom, de semmi.
    A francnak rakták bele! :(((((
  • Shep
    #2389
    nem tűnik el amit odaviszel, de mondom én mindegyikkel rátolattam a körre és így köré pakolta őket úgy lett kész.
  • Rusy
    #2388
    én is szaroztam ezen a részen, de nem emléxek hogy csináltam meg egyszer csak jó lett amikor elindultam észak felé...
  • 3P
    #2387
    Ha lerakod akkor neked eltűnik az utánfutó?

    Nekem ott marad, így nem igazán tudom őket mind odavinni. illetve odavittem, de nem írja ki, hogy sikerült...
    Tehát a jól lekapcsol utánfutó eltűnik?

    Nem akarom elhinni, hogy így a végén bénázok ennyit... :(((
  • Shep
    #2386
    úgy csináldd, hogy a kocsival amivel odavitted őket tolass rá a körre és ott kapcsoldd le, nekem is volt 1 amit nem így raktam le és amíg rá nem vittem nem adta be a köv feladatot.
  • 3P
    #2385
    Gondolom azt csak akkor adja, ha már kiírta, hogy az 5 utánfutó biztonságosan beérkezett...
  • 3P
    #2384
    Hát nekem nem jött semmi küldetés :(
    Az alagútnál már szétlőtem egy tankot, s néhány gyalogost, de semmi.... :((((
  • Shep
    #2383
    Hát most hogy végigvittem a játékot, be kell hogy valjam, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, az ardeneki+a partraszállásos küldetések nagyon tetszettek óriási hangulatuk vol, igaz az ardeneki marha nehézre sikeredett szerintem, meg volt még 1-2 hangulatos kis küldetés, de összességében nem tudott sok újat mutatni, a zene szerintem elég pocsék lett, a hangok is épp hogy átvitték a lécet, ami viszont totál gyenge lett az nem más mint a tankok és egyéb járművek mozgása példa: kijelölök 1 szerelő + 1 tankot a szerőkocsi ugye gyorsabb de mivel a tank mögött ált annyi esze nem volt hogy azt kikerülje és úgy menjen el hanem folyamatosan abba belefut majd megáll újraindul belefut megáll .... másik volt olyan szinte minden pályán, hogy másodpercekig csak az utat keresi nem tudja merre menjen és csak áll egyhelyben és meg a hajamat tépem, hogy közben hülyére lőnek, főleg a szűk utcai részeken volt ezzel gond, meg hát mi az, hogy a tank átmegy a kisemberen és annak semmi baja, jó ne halljon meg de legalább sebződjön. Szóval mindent összevetve hangok/zene: 2,5
    játékmenet:3,5
    grafika:4,8
    hangulat:3
    szóval egy olyan jó közepes az egész szerintem, nem rossz de valahogy mást vártam.
  • Rusy
    #2382
    északra fel kell menni azúton, és akkor jön a következő küldetés...
  • 3P
    #2381
    Nem hiszem el, hogy itt kell elakadnom.... :(

    A szövetségesek 9. pályáján le kell szállítanom 5 aranyat tartalamzo szállítmányt a régi templomhoz. Na én odavittem mind az 5 db utánfutot, de semmi. Az egyik pont a zöld célkereszten áll...

    Mit kell még csinálni?
  • Shep
    #2380
    Hát ez tiszta vicc, akkor miért írta arra a feladtra, hogy teljesítve, áááááááááááááááááááá
  • Kit--Kat
    #2379
    én is itt szívtam meg, ugyan láttam a , hogy deutschézék vannak ott és a gyár előtt várakoztak a gyalogosaim, de nem akartam értelmetlen harcbakezdeni.
    Kipucoltam a romokat-semmi...
    Elküldok 1 tankot körbe nézni jobb irányba-semmi.
    Elküldök 1 másikat bal irányba- semmi.
    Aztán mehettem az egész gépesített zsázaddal vissza és lezavarni a játékeleji csatát újból...
  • Sir IvanHoe
    #2378
    Menj vissza a gyarhoz! Sok naci ment ode, es biztositani kell elobb a gyarat!
  • Shep
    #2377
    Ahol a partizán csajt kell megmenteni ott a romok körül megöltem mindenkit, de mégsem történik semmi, mit kellene még csinálni, hogy vége legyen?
  • Shep
    #2376
    ó de jó, hát nem is mindegy hogy kivel gyógyítom fel őket, nagyszerű, na mindegy.

    Köszi szépen.
  • Christian
    #2375
    töltsd ujra a legutóbbi mentést, amikor még nem láttad el a sebesülteket, és ott bal alsó sarokban ahol kapsz két felcsert lásd el azokkal...én így nyertem..
  • Shep
    #2374
    A szövetséges küldetéssorozatban, mikor a falut kell kipucolni, a végén azt írja lássam el az angol sebesülteket a felcserrel felgyógyítottam őket de semmi nem történik. ilyenkor mi van?
  • Shep
    #2373
    ne önárnyékra kapcsoldd, hanem normál vagy milyen néven fut
  • Creator
    #2372
    ATI-n /9600XT/ miért olyan ronda az árnyék /vagy NVIDIÁN is?/, pontosabban ha sötétebb részeken szinte fehér-massza a jármüvek árnyéka, világosabb részeken meg nincs is. Pach fent /1.06 hun/ van, plusz a legujabb Catalys driver, ha volt már róla szó akkor bocsi, esetleg egy hozzászólás számot kérnék
  • weine
    #2371
    köszi, meglett
  • ltom74
    #2370
    Koszi.
    Igy sikerult