2809
Codename: Panzers - Phase One
  • Glpetyus
    #2449
    Mi van?
    Játék fel - 1.06-os peccs fel - német NOCD krekk fel (ha másolt a gém),éés ennyi,müködik...
    Ettől még nem lesz német a játék...
  • Glasses
    #2448
    1.06 patch a magyar kell mert nekem az van fent
  • Glasses
    #2447
    CSak az a baj,hogy ezek vannak fen és még se mükszik
  • Glpetyus
    #2446
    A #2409-ben ott a linkje
  • Glpetyus
    #2445
    minden na...
  • Glpetyus
    #2444
    Müködik
    peccs+ rá a germán NOCD krekk,és mindek sirály :)
  • Glasses
    #2443
    Mükszik valakinek a 1.06 patch felrakása után a javitó kocsi vagy van még valami más megoldás?
  • Christian
    #2442
    ja, ezt nem ide akartam:D
  • Christian
    #2441
    nemkell vmi krekket bemásolni v vmi?
  • Christian
    #2440
    kell mentés? nekem van egy olyan, amin az egész kampány összes küldijének az összes prezstízspontja megvan! Ha kell, odadhatom..
  • 3P
    #2439
    Köszi. Kipróbáltam ezt is. Szerintem nálam lehet valami gáz, mert sehogy sem fogadja el. Ott ügyeskedek a katonákkal, de közelebb már nem tudom vinni velük a rakományokat a zöld kőrhöz... A részfeladat meg továbbra is aktív. Azért ez egy szép kis bug... :(
  • 3P
    #2438
    Ugyanígy jártam én is, de Christian leírta lényeget. azaz kezd a legelejéről a teljes kampányt, úgy is az eleje felé vagy és könnyűek is voltak ezek a pályák. Nekem utánna már tovább ment....
  • Christian
    #2437
    hogyha a régi krekkel kezted a küldit, és utána feltetted az új krekket, akkor a nemtudsz másik pályára továbbmenni..
  • TORO
    #2436
    Én is erre tippeltem...
  • Hyder
    #2435
    télleg, az 1.09 már kijött magyarul?

    nem tud róla valaki valamit?
  • skorpio7
    #2434
    Szerintem nem volt ha eddig nem kaptál rá választ. A gondodra meg egy megoldás van kezd újra azt a legutolsó még működő küldetést és hátha átenged utánna.
  • TORO
    #2433
    Ja, csak nálam a "Sarlóvágás" hadművelet után, miután megkaptam a jelentést, kidobott a főmenűbe, nem jött újabb küldetés. Mi lehet a gond? Másnál is volt már ilyen?

  • Mayday
    #2432
    Sziasztok,
    Jol olvasom, ezzel az 1.06 krekkel mar fut kifogastalanul a biztonsagi masolat???
  • TORO
    #2431
    Sziasztok! A "Sarlóvágás" hadművelet után, miután megkaptam a jelentést, kidobott a főmenűbe, nem jött újabb küldetés. Mi lehet a gond? Másnál is volt már ilyen?
  • maniac001
    #2430
    Itt én is szívtam.
    Vidd a rakományt a romok ELÉ, kapcsold le a kocsikról és gyalogosokkal vidd be (egyszerre ha tudod, de azt hiszem nem fontos, talán külön-külön is műxik). Nálam csak így fogadta el.
  • 3P
    #2429
    Bennem lehet a hiba , de 3x újrakezdtem.... :( :( :(
  • Christian
    #2428
    kezd urja a pályát, és rakd angyon szűken a zöld kör köré a...talicskákat:D
  • 3P
    #2427
    Kérdeztem már, de nincs valakinek olyan állása, ami a szövetségesek utolsó (9.) pályáján van, olyan ahol már épp elfopgadta gép az 5 rakomány arany leszálítását a romos templomhoz?
    Ha van, nagy örömmel venném, mail címem:
    [email protected]

    Sajna nekem valami elátkozott dolog végett nem igazán akarja elfogadni a gép a részfeladatot, így kiváncsi volnék, hogy miként raktátok ti a célterület köré a kocsikat....
  • 3P
    #2426
    Majd, majd, de mikor? :)

    Ilyen kezdet után a folytatást kivárni nagy kínszenvedés...

    Kedvenc mesterlövészeimmel és aknavetösimmel ismét lecsapnék valhol a sivatagban... :)
  • skorpio7
    #2425
    Jahh... majd.
  • 3P
    #2424
    Van valami utalás esetleg a megjelenésre?
  • Christian
    #2423
    A Panzes Phase Two ban valami Német, Amcsi és talán Olasz küdletések lesznek, és ha jól láttam egy videóban, akkor észak afrikában is leszünk. Remélem minél hamarabb megjelenik, már várom!:D
  • Duzsuki
    #2422
    Szerintem bármilyen gyalogos megfelel a célra. A katyusákat a lehető leghamarabb kapd el, mert szétszednek. Én egy rakás páncélossal bementem középre és ágyukkal hátulról szedtem a keményebbjét. Vagy róbáld bekeríteni őket így nem tudnak mindannyian egy helyre támadni. Ha észrevetted minden egység egy egységre támad, már ha lőtávolban van. Az sem mindegy milyen közel vagy a katyusától mert ha közel mész ott nem tud lőni.
  • TORO
    #2421
    Sziasztok! Műxik minden, csak a "Sarlóvágás" hadművelet után, miután megkaptam a jelentést, kidobott a főmenűbe, nem jött újabb küldetés. Mi lehet a gond? Másnál is volt már ilyen?
  • Kubukli
    #2420
    Én is gondoltam rá, hogy a hőst odaviszem, de rendesen ritkítanak az oroszok (T34-ek, katyúsa, tüzérség, stb. Közepes neézségi szint.)
    Elég bármilyen gyalogos egységet beküldeni, vagy csak a hős jó?
  • Mighty
    #2419
    Hát igen. Beállni tényleg nem elég, mert be kell menni egy gyalogos egységgel az épületbe.
  • Duzsuki
    #2418
    Én ugy csináltam, hogy a hősöm tankjával odamentem a váltóbódé mellé és ott kiszáltam a hőssel és bementem a bódéba. Így már jöhet a vonat és nem kanyarodik el ballra. Milyen nehézségi szinten csinálod?
  • Kubukli
    #2417
    Sziasztok!
    A segítségeteket kérem a váltóállítgatós német pálya kapcsán.
    Sajnos mire legyakom az orosz ellenállást, addigra befut a vonat és a küldetés sikertelen.
    Milyen taktikát válasszak? Milyen osztagokat vegyek? (Úgy tapasztaltam, hogy nem elég a zöld körbe besétálni...)
  • TORO
    #2416
    Sziasztok! Műxik minden, csak a "Sarlóvágás" hadművelet után, miután megkaptam a jelentést, kidobott a főmenűbe, nem jött újabb küldetés. Mi lehet a gond? Másnál is volt már ilyen?

  • Glpetyus
    #2415
    nincsmit
  • Glpetyus
    #2414
    Biztos,hogy jó mert tegnap fel is raktam....fasza minden
  • mosoporr
    #2413
    köszike
  • Rusy
    #2412
    ige jó hozzás.....
  • TORO
    #2411
    1.06 magyar patchhez jó a német crack?
    Szerintem igen, de még nem próbáltam. Megerősítést kérek.
    Köszönöm. Vége.
  • Glpetyus
    #2410
    A fölső a jó neked,ha igaz