368
James Bond 007 Nightfire
  • Cvd
    #120
    Vannak körben képek a falon, meg egy tiszta fekete "üveg" vagy valami olyasmi. Azt lődd szét.
  • daraga
    #119
    HELP!!!!!
    Sziasztokt! Nem tudom de lehet ,hogy én vagyok ennyire degenerált vagy a játék nehéz nekem de megint elakadtam és ujfent kérnék egy kis segitséget. Ott vagyok egy nagy épületben a liftes rész után mikor kint ment a lift a házon kivül , után amindenkit kinyirtam de semmien ajto nem nyilik nem tudok tovább menni . A házon belül egy teremben log két olyan függö absztrak ( KéK )valami amit nem tudok felismerni ??::)))) na szoval itt vagyok és nem tudom hogyan tovább ebben kérem a segitségeteket. Remélem érthetöen elmagyaráztam ::))) a harmadik rész azt hiszem de ebben sem vagyok biztos.
    Elöre is köszönöm
  • daraga
    #118
    nagyon köszönöm
  • Hoz_Hun
    #117
    Van egy épület, ami mellet a csaj figyelget. Na a mögé az épület mögé menj egészen a generátorig és ott kepcsold le. Vissza a csajhoz. Várd meg míg bejut, de ne menj utánna. Kijön egy pali és elküldi az őrt akinél a kártya van, hogy ellenőrizze a generátort. Na akkor kepd el.
  • daraga
    #116
    Sziasztok!
    Legyen szives valaki segiten mert megörülök. Ott vagyok még az elején nagyon mikor egy gyárba vagy hova kell be lopozni és az egyik palinál van egy kártya és fentröl meg figyelnek a muksok lámpással::))) akármit csinálok mindig észrevesznek ::((( . Hogyan kell mi a trükje? HELP!! köszönöm.
  • ThunderMaX
    #115
    Ha látsz fém kapaszkodót a plafonon akkor használni kell a telcsit(max. 4x kell használni az egész játék alatt).
  • GvD
    #113
    Segítsen már valaki! Hogy lehet a mobiltelefon-kötélhágcsót (nem hittem volna hogy valaha ilyet leírok) használni? Lövöldözöm jobbra-balra de semmiben sem kapaszkodik meg! Pedig bizti hogy a titkos termekbe való bejutáshoz is kellene! Tényleg talált valaki már ilyet meg?
  • lens
    #112
    Nálam a g- betűt kell használni,config nélkül ezt adta.
  • Hoz_Hun
    #111
    Van rá gomb. Álits be valamit az optionsban.
  • Xboxman
    #110
    1740-9488245-5171152-5578
    7614-2322168-5761892-1232
    7954-3123341-1387427-6504
  • napoleon67
    #109
    Sziasztok!Most kaptam meg a játékot,kellene CD-key.Segitsen valaki.Köszi
  • ThunderMaX
    #107
    Nah ja a gearboxnál jó grafikusok vannak csak programozni nem tudnak ennyi a gond.
  • ThunderMaX
    #104
    A grafika fullon van ugyanis Gef4-em van. Szóval nem nállam a gubanc hanem a progiban, gagyi ez a játék a nehézségével semmi bajom még túl könnyű is!!! a NAGYON GYÖKÉR MI miatt!!! Arról meg nem is beszélek hogy nagyon sok grafikai bug van benne(pl. lelőttem a csákót és elkezdett felfelé repülni a teste: e mondom ez meg david kóperfild itten :D ) Meg mondom nagyon sz*r ez a játék a hangulatát elrontja mindez amit felsoroltam az ötlet jó volt csak nem a geraboxos fiúknak kellett volna csinálniuk.
  • Hitm@n
    #103
    Nem, GeForce2-m van.Felraktam egy újabb drivert,azzal már nem lett volna baj,csak...elkezdett fagyni :(
    Megnéztem a Nolf2 demóját,és hát,jobban tetszik,mint a 007.Ráadásul az új driverrel még ez a demó is kilépett.

    Amúgy én is láttam még régen egy videót a konzolos 007-ről,ott tényleg autós rész.A Pc-sből miért kellett kihagyni? Sokkal ütősebb is lehetett volna,így azonban...na mindegy.Pedig amúgy nem lenne olyan szörnyű.
  • a.carkey
    #100
    Más a két játék. Nekem se tetszett eleinte, de azért nem rossz. Ez kb olyan, mint amikor elakadtatok a Mafia autóversenyes részénél és csak fikáztátok a mafiát, holott az is egy jó game. Ez nehéz bizonyos szinteken, de hogy suxxx lenne azt nem mondanám. Élményre nem volt rossz, bár a Nolf2 valóban szebb, de a belső részeken és az arctextúrákon itt is jó munkát végeztek. A konzolokon meg teljesen más. Ott autós részek is vannak a la Mafia és mintha több pálya is lenne. Ez a game olyan volt, mint az első nolf, legalábbis játékélményre. Mellesleg g4 és ezen felüli kártyákon kéretik nézni a grafikát és aztán fikázni ...
  • gergou
    #98
    100%ig egyet ertek, a nolf 2 szarraveri ezt a gagyi 007 jatekot Arra kivancsi lennek azrt , hogy konzolon is ilyen gagyi, mert oda is most jelenik meg a nightfire. Hihetetlen nagy csalodas...
  • cypher
    #97
    Az tuti...
    007 SUXXX
  • ThunderMaX
    #96
    Gondolom ATI kártyád van azzal szokott gond lenni akárhogy is mondják a tulajok hogy nincsen. :) A NOLF2-őt meg szerezd be mert az sokkal jobb ennél!!!
  • Hitm@n
    #94
    Nekem ma lett meg,de mikor úgy hozza be,hogy villognak a falak,meg el-eltűnnek,ráadásul meg nem is olyan "hüdeszép" a grafikája,kicsit elment a kedvem tőle.Friss driverrel meg lehet oldani ezt a fal-villódzás problémát?

    Egyre jobban az az érzésem,hogy jobb lett volna ha a Nolf2-t szerzem meg... :(
  • ThunderMaX
    #93
    Hát egy nagyon nagy hibája van a játéknak pontosabban kettő az egyik nagyön gyökér a MI(pl. előtte állok és mellémlő folyamatosan vagy mellette állok és nyugisan lelövőm nagyon látszik hogy scriptelve van az egész a beszéd hangok minősége is elég gyatra + egy két grafikai bug is van benne, + a Half Life-os feeling(turbóva) nekem már nagyon nem jön be ma látszik így is akárhogy fel van turbózva hogy már nagyon régi az alap motorja,szóval minden nagyon szögletes a mai grafikához pl. NOLF2-nek 1000x jobb grafikája van na meg a játék is sokkal jobb ennél. No meg kipróbáltam a multi részét és elég vicces volt amikor a Playboy nyuszik rohangésztak a nagy géppityuval(rögötön ki is léptem onnét) szóval eléggé felejthető alkotás ez.
  • cypher
    #91
    jah,együttérzek..hasonló cipőben járunk.
  • cypher
    #88
    thx,utána nézek mégegyszer.Már a tököm kivan a kurva japcsik "építészetével"....
  • a.carkey
    #87
    Senki? A nevem A. Kárki (A.Carkey). Ez nem elég "senki"?
    (S.Omeone - Woody Allen - Fogd a pénzt és fuss)
    "Asszem" egy asztalon, vagy mi fene volt az a japánoknál. Ha a széfre gondolsz persze. Sajna pontosan nem tudom hol, de els[re meg volt. Ha sehogy sem megy, kezdd újból a pályát (autosave opció). Hátha úgy nem tévedsz el ...
  • Reaction
    #86
    Honnan lehet letölteni?
  • cypher
    #85
    #80-még mindíg senki????
  • a.carkey
    #83
    Hát kicsit durva, hogy felugrik alapból a plafonra, de egy pici küszöböt nem tud átlépni, a törpe hordókról már ne is beszéljek. Az elég nagy f..., hogy a kütyük billentyűzetét állandóan be kell állítani, mert kilépés után elfelejti. Mindezen dörgedelmek ellenére, nem volt olyan rossz. A multi rész is jó. A casinós pályát néztem meg, az tetszett. Jó kis hent, de csapat alapúan nem tom milyen. Minden esetre a választható botok közül az utóbbi idők bond girljei, Sophie Marceau, Michelle Yeoh, Denise Richards, vmint nevét nem tudom, de pl. Pussy Galore stb. Valamint a kalapos pasi, a "Professzor", Richard Kiel a vasfogú és mások, köztük Goldfinger + a kopasz pasi aki a Sophie Marceaut dugta stb.
  • a.carkey
    #82
    Mindegyik tárgynál a kütyük közül, van egy kis kép alul. Ott látod mi az tényleges funkciója az adott bigyónak. pl. Óra=lézer, Öngyújtó=Fényképezőgép, Rádiótelefon=kilőhető kötél, mint a nolfban, csak ott más volt a tárgy (LIGHT már kérdezte alább, pl a ligftes pályánál kell használni, majd a rakétásnál stb.).
  • cypher
    #80
    SENKI????
  • Charon
    #79
    sziasztok!
    pls help me!
    Hogy kell fényképezni?
    nem tudom lefényképezni a csajokat s nem csinál semmit csak beszélgetni tudok de azt is csak néha
  • Sephi
    #78
    Szerintem Driver hiba. Probald letolteni a legujabbat vagy ha az van akkor probald mas driverrel.
  • Kaszi46
    #77
    nekem is ugyanez a gondom villognak a falak mi lehet a gond?
  • Sephi
    #76
    Nekem az 5 os ACEMCP van fent es az Indeo kulon mitudom en micsodaja.

    Akinek kell az indeo codec az menyel el a JB oldara es ott a Message Boards nal kicsit korl kell nezni es meg lehet talani a cimet :)
  • cypher
    #75
    Hol a gyíkban van a kulcs a bedroom safe-jéhez a 3. küldetésben?
    Összekavarodtam a kib..ott japán házban..
  • a.carkey
    #74
    A winxp lehet ludas a dolgokban, de én a codecekre gyanakszom. Ne tegyetek fel semmi nimoüt. az szokott szopatni. AceCodecpack, nimo light max vagy talán ami a nolfhoz járt. Ami a cd-jén volt. Nálam ez a leosztás. Előtte voltak resetek, de azóta, amióta ezt a konfigot nyomom (kop-kop-kop), nem volt fagyás! Próba kemence, nálam így megy. Ja és egy új driver + via driverek sem ártanak. A legutolsók!
  • a.carkey
    #73
    Menjetek visszafelé, ahol a nagy lövöldözések voltak. Arra lesz a kijárat! Spec nem tudom pontosan merre, de semmi esetre se a kék bigyókon ...
  • Sephi
    #72
    Nah felraktam az Indeo codecet oszt megy rendesen a gama :) Rulez:)
  • Sephi
    #70
    Bent van Cd minden redben de akkor se mennek a filmek.
  • a.carkey
    #68
    CD bent van?
  • Sephi
    #67
    Emberek en amikor elinditom a gamat akkor nem mutatja a filmeket hanem feher kepet mutat csak de hang az van. Atvezeto movik sincsenek. Esetlek valaki valami megoldast tud?
  • Nyiri
    #64
    a.carkey: Nincs benne autos resz. Azt felvatottak sima fps hentelessel