368
James Bond 007 Nightfire
  • a.carkey
    #63
    Bocsi, de egy szóval sem mondtam, hogy szebb, mint a nolf2, és szerintem még hangulatosabbnak sem nevezném. Szuper, de kb egyforma a két game hangulata. Sem ezt, sem azt nem lehet letenni, ha belejössz. Te is írtad, hogy hl+q3+saját az engine. Akkor ez most hl. Az durva és túlzás lenne. Ez inkább egy mix, ami akkor is eléggé jól néz ki. A víz mint a Nolf2-ben, a textúrák, mint a mafia, bár az arcok nem annyira jók. Nálam a japános pályán voltak tök fehér uszó növények, de ujraindítottam a gamét és mökszött. Az ajánlott ea oldalt nézzétek meg, mert érdemes, a különbségeket figyelni a ps2 és a pc version között ...
  • Xboxman
    #61
    Kicsit olvass utána!Ez egy HL & Q3 &saját motor!
    Én is(?) Geforce 4-en nyomon(ti 4200)és közelébe sem ér a nolf2-nek,de ettől függetlenűl maga a game sokkal hangulatosabb(mondjuk ehhez hozzájárúl mérhetetlen Bond rajongásom:)
  • a.carkey
    #60
    http://www.ea.com/eagames/official/007_nightfire/home.jsp

    Nézzétek meg az oldalt. Ez a játék ezek szerint teljesen más lett, mint a ps2-es verzió. Teljesen mások a küldetések. Eddig még nem láttam autosrészt. Az eddigi legdurvább rész, pedig a liftes volt. Egyelőre easy-n nyomom végig, de az a szopatás ami a liftes pályánál volt az eszméletlen. 4 irányból is lőnek rád, rakétákkal. Nem tudom. A nolf 1-2 szuper volt, de ez is közelít hozzájuk. Nehezen indult be, vannak gyermekbetegségei, de nem rossz. izgalom van bőven. A skeleton scan meg zseniális. Nemde? Vissza kell szívnom sok mindent, amit a játékról eleinte írtam. vannak benne megmagyarázhatatlan hülyeségek, de így 1 nap után mégsem olyan rossz.
  • a.carkey
    #59
    IDE ÍRJATOK A JÁTÉKKAL KAPCSOLATBAN, HA MÁR DJCOM MEGNYITOTTA NAGYON HELYESEN!
  • a.carkey
    #58
    Half-Life engine? Nem hinném, hogy ez hl engine lenne. PixSh.-es víz, csontváz alapú scan a szemüveggel, szép arctextúrák, gyönyörű belső nézetek. Max a csúnyácska külső nézetek látványa miatt mondhattad hl enginnek. Ez inkább a nolf2-höz hasonlít, de nem annyira tökéletes. Mellesleg a nolf2 és a jb kinézete, g2 és g4 kártyákon tök más. Természetesen g4-en szebb.
  • Nyiri
    #57
    Hali: Honnan veszed ezt, hogy fikazni tudok csak jatekot. Nezz mar el a Spearhead forumba, vagy a Mafia-ba. Ekkora faszfejet mint te regen hordott a hatan a fold. Gyorsan valtozz meg, mert ha eletben is ilyen vagy, hogy barkirol minden elozmeny nelkul velemenyt alkotsz + meg meg is mondod es meg nem vertek be az arcod, akkor makos vagy. Mert eljon meg az a pillanat hogy egy ilyen segg beszolas utan valaki laposra ver.
  • Xboxman
    #56
    Egyébként Half_Life engint használ de mindeggy...
  • Xboxman
    #55
    Egyébként Half_Life engint használ de mindeggy...
  • AMD rula
    #54
    Hogy miért kellet kiadni? Hát azért mert Die another day a mozikban van.
  • I.C.ram
    #53
    Törölték a sector warezt, valaki tud egy másik linket?
  • a.carkey
    #52
    Tulajdonképpen tetszik nektek ez a játék?
    Szerintem vmi hiányzik belőle. Nem tudom. Nem egy olyan sztori, mint a NOLF2. Sem grafikailag, sem játékmenetben nem jó. Tiszta konzolos a beütése, ez ismét nem sikerült túl jól PC-re. Szerintem ...
    Szóval vmi hiányzik. Az sztori ERŐSEN béna. A főcímzene, nem JB007 -es hangulatot takar. Szerintem ...
    Egymást követik a baromságok. Bemegyek egy partyra, sniperpuskával, hangtompítós pisztollyal, géppityuval stb. Bent marad a sima ököl, és újból fegyvereket kell szerezni ... Baromság! Majd miután kiröppenek a felvonóból. JBnek ott a saját hangtompítós pisztolya, a régi eltűnt ... Sok ilyen hülyeség van benne. Pl. mi a túrónak kellett az átvezető animokat renderelni, holott a saját enginnel is kb olyan lett volna, csak kevesebb helyet kellett volna erre áldozni ... A női textúrák faszák, JB is jó, de akkor is vmi hiányzik a progiból. Nem az a letehetetlen darab, a la NOLF 2. Ez ahogy vki írta, kicsit unalmaska. Kár érte. Én nem tudom minek kellett így kiadni. Nem kellett elsietni. Szépen javíthatták volna egy ps2 átirat - vagy hol jelent meg - után, és jöv. kiadják szépítve, jobb sztorival és átvezető animokkal. Így meg egy NOLF2, Mafia, H2, MOHAA SH megjelenések miatt labdába se rúghat. SZERINTEM ...
  • hali
    #51
    Amugy már megfigyeltem, hogy te minden játékot csak fikazni tudsz! Ennyit rolad....
  • hali
    #50
    sztem inkabb te nem lattad!
  • Nyiri
    #49
    -z
  • Nyiri
    #48
    Hali: Eloszor tajekozodj mielott szertegetsz valakit. Pl a beallitasoknal nincs is olyan hogy Walk, vagy Silent mode...
    Nem is lattad a jatekot igaz????
  • hali
    #47
    látom atomláma vagy! :)
    a legtöbb gammanal a walk a shift+elore, a lopakodas meg a ctrl+elore!
    Errol ennyit! :P
  • fucko
    #46
    Hat ezen a konfigon menni e kene de a tieden nem fog mer te egy szarzsak vagy.
  • Petyus_
    #44
    Biztos amért nem akarsz vele játszani... :)
  • Petyus_
    #43
    Jajj.. :)
  • Nyiri
    #41
    nemhiszem mert csak futni tud az urge...
    nemtalaltam WALK gombot :D
  • Petyus_
    #40
    Lopakodni kell? :)
  • Nyiri
    #39
    q2-s motor ugyhogy nem is hasonlithato osssze az rctwvel :D

    De legalabb ez az elso jatek mostanaban ami mindenkinek full grafikaval 4xAA val szaggatasmentesen fut :D

  • cypher
    #38
    Kb. csatlakozom..
    Eygenlőre nálam is ennyi.
    (2.küldetés)
  • I.C.ram
    #36
    Állandóan "too many users" :( Valaki esetleg egy másik helyet?
  • cypher
    #35
    még meg sem néztem,pedig tegnap este óta itt ül,és vár...Haegemonia RULLAH'!!!!!!!!
  • aiguo
    #34
    I.C.ram:

    JAMES.BOND.007.NIGHTFIRE-DEViANCE

    ftp://uni:[email protected]:4321
  • I.C.ram
    #33
    Tud valaki egy masik iso helyet? csak az első cd 10 fájlja kéne, de a djcom féle oldal soha sem jön be.
  • I.C.ram
    #31
    Tévedsz, Mohaa q3 engine, ez meg q2...
  • Sephi
    #30
    Hat en meg nem jaccotam de ha az EA csinaltam nem lehet rosz. Lasd Mohaa grafika annal csak jobb.
  • I.C.ram
    #29
    Ez az oldal nem jön be, ha rákattanok az enterre, akkor tölt egy ideig, de utána csak nagy fehérség van.
  • Csacsi
    #28
    Nem olyan csunya ez. 1024*768 full minden + negyszeres anti allising-al, eleg szeop, es legalabb nem szaggat.
  • Nyiri
    #27
    Most olvastam egy oldalon, hogy q2-s motor hajtja. Akkor ezert olyan bun ronda...
  • a.carkey
    #26
    Köszönöm szépen a linket!
  • balek
    #25
    Bocs a másik topicért...
  • Csacsi
    #24
    Tenyleg nem olyan rossz kis game, el lehet vele szorakozni, ha nincs mas jo jatek, de nekem most van egy par, szoval nalam nem nyert.
  • Csacsi
    #23
    Koszi
  • hali
    #22
    1740-9488245-5171152-5578
    7614-2322168-5761892-1232
    7954-3123341-1387427-6504
  • Csacsi
    #21
    CD-keyt valaki?
  • hali
    #20
    Na, akárki akármit is mond, nekem bejon a gamma. Sztem fasza!
  • gismoka
    #19
    http://sector.warez.hu