368
James Bond 007 Nightfire
  • voodoo01
    #198
    Én meg már a 2. pályán elakadtam...a bújkálós pályán...a toronyban vagyok, már szétlőttem a gépeket...fedeztem sniperrel azt a ribancot...utána meg valami kettes számú repülőgéphangárban kéne csinálnom valamit...de mit?
    kösz
  • Zollee.
    #197
    Sziasztok!!! Elkéne nekem is 1 kis segítség!! A parkoló házban vagyok, leütöm a biztonságiakat és nem tudok továbbmenni! A lift nem müxi mi a bánatot kell csinálni?????
  • voodoo01
    #195
    Hi!
    Nincs valami patch GF2 GTS kártyához, mert esik szét a kép, de nagyon..élvezhetetlen!
    Hat nap múlva érkezik a TI4200-m, de addig is kellene valami.
    köszi
  • hen-tes
    #194
    My Name is ...
    :DDDDDDDDDDDDD
  • Cvd
    #193
    Nekem hasonló konfigon simán ment 1024*768*32-ben (Abit Gf4 Ti4200 128megás, TuaCeleron 1.2, 384 SDram, WinME).
  • Cvd
    #192
    A szobákban elszórva található számítógépekből kell elpusztítanod egy csomót, az a feladat. Irodákban vannak a falak mellett, inkább szekrénynek néznek ki, és zúgnak, ha a közelükben vagy.
  • zsolt/x
    #191
    Sziasztok! Abit Gf4 Ti4200 64MB+1400celeron tualatin proci+384sdramom és Windows Millennium van.De ez a "csodálatos" játék(demo)kevesli!!:( 800×600-on 32bit szín és semmi élsimításnál akad a játék.De ez még nem elég, mert ahogy fordulok(mármint nem én hanem a főszereplő akit irányítok) a kép egy része szétesik vízszintes irányba(zizeg).Hasonlóan mint amikor a mobiltelefon bezavar.A játék elött lévő animációs videó is akad! Az öcsém gépén is kipróbáltam(Gf2 MX400+900celeron+256sdram). Nem sok különdséget tapasztaltam!Csak egy kicsit akadt jobban. Pedig az én gépem sokkal erősebb.Ezt a hibát a 3DMark2001-ben is tapasztaltam az első demónál amikor a kicsi elhalad a villanyoszlop mellett, az oszlop szétesik.Egy ATI8500-al is próbálkoztam de a hiba ugyanúgy megvolt.Az összes beállítást és drivert kipróbálam de semmi változás.Kérem akinél van vagy volt ilyen hiba jelezze!És ha a megoldást vagy a magyarázatot tudja valaki, ne titkolja sokáig!
  • henzsely
    #189
    Buék mindenkinek!!!!!
    Magyarositás nincs e mlg ehez a játékhoz????????????????
  • cervin
    #186
    végog toltam köszi asegitséget.BUÉK.
  • cervin
    #183
    az ürbázison a rakétákat hatástalanitom mégis fel robban vagy legalábbis el indul...mit kell tenni?
  • cervin
    #182
    az nembaj ha észrevesznek csak gyorsan lődki őket amég ariasztohoz nem érnek/amugy az egész játékra ez a jellemző/utána az ősszes furgont lődki pl.gránát
  • ujedith
    #181
    Hi!
    En segitenek, de sajna nem tudok, mert meg csak az elso cd felet toltottem le, meg van hatra a masodik fele es meg a masodik cd is. :-) Szoval turelmes vagyok, mar nagyon szeretnem latni...
    Ha addig, amig lejon es eljutok odaig, ahol te vagy, esetleg tovabb is...nem jon valasz, igerem: fogok segiteni.
    Na tsa.
  • matya007
    #180
    valaki?
  • matya007
    #179
    Hi! Valaki segítsen!
    Most kezdte a játékot végigszenvedtem az általatok is nehéznek irt japcsi pályát és itt a parkolo házban szivok% mit csináljak hogy ne vegyenek észre !
    Köszike
    UI: AZ a Skoda fabia eléggé meglepett a parkoloban! (:
  • Lantee
    #175
    NA bazzeg! Ezért elpazaroltam 2CD-t! Pfhúúú...ekkora fost! 3 vagy 4 "pályát" végignyomtam, de ez valami borzasztó! Talán, ha 2 évvel előbb kijön...de így....
  • Örm
    #174
    A barlang utáni részen ahol rácsokat kell kinyítni a második nagy rácsot hogy kell kinyítni? Feladat elektromos eszközök hatástalanítása.
  • cervin
    #173
    megvan bocsi
  • cervin
    #172
    a külső liftben vagyok lőnek rám nyirom őket,a liftből hogy kell kimenni?legyszi segitsetek
  • rusland
    #171
    this game suxx...
  • cervin
    #169
    Megvan
  • cervin
    #168
    Én is szkafanderosnál vagyok mi a frászt kell csinálni az ürsiklónál?
  • ujedith
    #167
    Helloka ALL!
    Egy kicsit le vagyok maradva. Ez a jetek megjelent mar pc-re is?
    Ha igen, akkor leci irjatok egy jol mukodo letoltohelyet. Johet emilbe is.
    cim: [email protected]
    Nagyon koszi elore is...
  • CaviaR
    #165
    Nem értem. Ez most hogy van? (Operátorok láthatják, u.a. az IP-m mint az elöbb...)
  • BFA_Zsolt
    #164
    Bakker!!!!! Mi a f*** van a nick-emmel? Ki szórakozik???? Ez nem az enyém!!!!!!!! Én CaviaR vagyok.
  • BFA_Zsolt
    #163
    pliiiz help! Honnan tudnám leszedni a gamét? Az Apolloról nem jön, Zsoczi oldala meg nem jön be. Pedig majdnem végig visszaolvastam az egész topicot...
  • Mayday
    #162
    Skacok!
    Melyik Bond jatek jott ki ez elott PC-re?
    The World is Not Enough
    Licence To Kill
    Goldeneye
    ???????????????????
  • helpy
    #159
    Köszi!!! Már megtaláltam!!
  • helpy
    #158
    HELP!!!
  • Mayday
    #155
    Raketaveto:
    eloszore en sem tudtam kivenni, ugyhogy kimentem gepfegyverrel adtam a helikopternek, mint allat, aztan o is lott mint allat, es valszeg ennek hatasara a racs berobbant!!! Mogotte minden elerhetove valik igy!
  • Mayday
    #154
    Sracok, nekem rogton sikerult a fotozas. Fogjatok a fotomasineriat, aztan szembealltok a lanyokkal, es repulhet a kismadar! En mindig eleg KOZELROL es az ARCUKAT csinaltam! Ha kozben elcsaszkal, akkor uzsgyi utana, es proba ujra!
    Nekem nem volt gond!
  • cervin
    #150
    mind a 4 csajt az F-el lefotoztam meg várva amig feltöltödik...foto...tölt...foto stb.És innen nemtudok ezek után tovább menni.Mit baszok el--Segitsetek.
  • cervin
    #148
    mind a 4 csajt az F-el lefotoztam meg várva amig feltöltödik...foto...tölt...foto stb.És innen nemtudok ezek után tovább menni.Mit baszok el--Segitsetek.
  • cervin
    #145
    melyik gombbal kell fotozni a csajokat?várom válaszod
  • cervin
    #144
    fent egy csik fogy meddig engedjem?:
  • cervin
    #142
    Kérnék valakit, hogy segitsen.A fényképezővel meddig kell a csajokat fotozni?Nem tudok tovább menni.pliz
  • Mayday
    #138
    jaja, menj be a fekete ablak moge, a mellette levo ajton is be lehet!!!
    Meg atkuldhetned a jatekallasod, mert itt valahol tartottam en is, amig le nem toroltem! :)
  • Mayday
    #131
    Ez esetben sikerult letorolnom az allast egyGhost-os helyreallitassal :(((((((((
    Valaki nem tudna kuldeni egyet mailen?! A 4-es misszio elejen vagyok!
    Koszi, elore is,
    Bond. James Bond :)))
  • Hoz_Hun
    #129
    Na ez egy jó kérdés. Sokat tököltem míg megtaláltam. Hát kérlek szépen a Windowsba!
    Ott keresgéld, jó mélyre elássa.
  • Mayday
    #126
    Kis segítséget kérek:
    Hova menti a játék az állásokat, mert újra kell installálnom pár dolgot, szeretném kimenteni előtte.
  • Mayday
    #125
    Folyamatosan lodd, es mozogj sokat! Amikor "eltunteti" magat, te is menj be kocsi moge, vagy valami moge, aztan lodd tovabb. En gepfegyverrel csinaltam (ki).