1255
  • grebber
    #1175
    Amúgy a gamebe kideül hogy valójában mi öltük meg a csajunkat?
  • dinomano
    #1174
    az nem baj, ha minimumra veszem graf-ot, csak menjen...az elsö rész PS1-en az egyik kedvenc gémem; kivancsi leszek a 2-re is...egy 3 cd-s verzio van; majd kiirom öket ujrairhatora és felteszem...talan ma felpakolom..
  • Lord Myn
    #1173
    Anno, 650-es Duron-on, GeForce 2 MX-vel nyomtam és 640x480-ban, minden grafikai elemet bekapcsolhattam és nem volt szaggatás egyáltalán.
  • Slim14
    #1172
    Hello!

    Nekem is probléma volt a hp61.map filével. Ha valaki hasonló cipőben jár, annak ajánlom az alábbi linket: hp61.map
  • Harly18
    #1171
    Nekem anno működött azon a gépen, bár a grafikát eléggé minimumra kellettt levenni.. :(
  • dinomano
    #1170
    hmmm...egy 633mhz-s celeronon, geforce2-vel remlem elmegy minimumon a gém... :-)
  • ffxi
    #1169
    !!
  • Seth
    #1168
    tudod hogy nekem megvan, csak a 2. cd szart be
    szinkron nem lett rossz,azt még sikerült kipróbálnom
  • ffxi
    #1167
    Küldjem L neked is? Már magyarszinkron is van hozzá, tiszta élvezet.
  • ffxi
    #1166
    Így van, megint voltam kunyerálni XD. Most mért? Nem szégyen azt akinek nincs szélessávúja

  • Neogan
    #1165
    esetleg el tudná valaki küldeni? csak 2.3 MB.
    [email protected]

    data/bg/hp/hp61.map
  • Neogan
    #1164
    ok köszi szépen
  • Gary
    #1163
    Sajnos, én már csak a jövőhéten tudok ebben segíteni. Ha addig nem oldódik meg, szólj!
  • Neogan
    #1162
    "De egy barátom említett egy ftp-t"
    Ja még nem mondta meg a címet, nem tudtok 1-et? :D
  • Neogan
    #1161
    Hát nem is tudom. Igazából nem akarok a terhedre lenni. De egy barátom említett egy ftp-t ahonnan mappánként lehet letölteni a játékot, így le tudnám tölteni azt a fájlt. Az a probléma hogy telepítésnél kiírt egy hibát hogy valami nem kóser a fájllal. Aztán a Kórházban az egyik szobába lépve kilépett.
  • Seth
    #1160
    Nocsak, csak nem sikerült beszerezni valahonnan a gémet??? :D
  • ffxi
    #1159
    Szívesen elküldöm neked postán az egész gémet, ha akarod.[aláírásom]
  • Neogan
    #1158
    fel tudná valaki tölteni a data/bg/hp mappából a hp61.map file-t? Nagyon megköszönném!
  • Neogan
    #1157
    itt
  • Neogan
    #1156
    Nem tudja valaki hogy a CD 3-nál miért ugyanaz 2 fájl? Ilyenkor mit kell csinálni? Honnan lehet a 3.CD-t letölteni? ELőre is kösz!
  • Lord Myn
    #1155
    Ez így nem igaz. PC-re igen is kijött 2002 végén 1 sima is, mert nekem is az van meg. 2003 elején jött ki a Director's Cut, ami tudtommal nem a Restless Dreams-vel egyenlő. (Egyébként onnan is lehet tudni, hogy 2 féle verzió van, hogy pl. a magyarszinkron is megkérdezi telepítéskor, hogy sima vagy DC verziód van-e...)
  • Travelos
    #1154
    ok, köszi, letöltök akkor egy restless dreams-et, és majd meglátjuk
  • Seth
    #1153
    az nforce egy idióta na....mondom hogy csak 1 féle jött ki pc-re. A bővített,amiben Maria-val is lehet menni egy külön küldetésben
  • Atisz #1152
    Elvileg PC-re csak a bővitett verzió jött ki. +1 új befjezés, Mariás játékrész.
  • Travelos
    #1151
    nem, az nForce.nl oldal szerint 2002 végén kijött egy sima is

    a másik dolog meg, hogy a restless dreams mindenhova kijött, csak PC-re nem:))
    legalábbis nforce szerint
  • Seth
    #1150
    PC-re csak egy verzió jött ki,a director's cut aka Restless Dreams
  • Travelos
    #1149
    elég sok oldalon fentvan a Silent Hill 2, de nem derül ki, hogy ez a director's cut vagy a sima. esetleg egy torrent file linket tudnál nekem dobni?
    köszönöm
  • Vinsanity15
    #1148
    Szewa!Szerintem a www.torrentspy.com -rol is megpróbálhatod ,de én a www.mininova.org ra szavazok
  • Travelos
    #1147
    Sziasztok, valaki homályosítson már fel legyen szíves, hogy melyik torrent oldalról tudnám letölteni a director's cut verzióját a játéknak?
    köszönöm!
  • Seth
    #1146
    torrent, vagy wanadoon is fenn van
  • Atisz #1145
    Nem tudjátok hol lehet még megszerezni a Silent Hill 2. Totál korrupt lett az egyik cd-m amire anno kiírattam. PHILIPS
  • uv
    #1144
    Nocsak
  • Derapo
    #1143
    Azt tudtátok,hogy a szinkron működik xbox-on is? Igen kivéve persze a renderelt videokat,mert sajnos x-en nem .bik hanem .sfd :-( de ezenkívül minden ugyanolyan mint pc-n.Még az a hírhedt kórházas elakadás is.
    Egyszerűen királymegahipercsászáros magyarul játszani x-en
  • PanzerWolf
    #1142
    Okés köszi az volt a baj,hogy nem raktam fel a javitást azért nem volt ott a kód.
  • uv
    #1141
    amibe belefutottál az egy sajnálatos technika malőr a szinkronban.
    a javítást megtalálod itt a Letöltéseknél (12 bájt)
    csomagold ki a megadott helyre és renbejön
  • PanzerWolf
    #1140
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem.A korházba van az S14-s szoba,és bent van egy láda 4 zárral(lakattal).Na,szóval az egyik kódot nem találom meg ami,elvileg a 2. emelti hármas vizsgálóban van,az írógép festékszalagján(leirás írja).Egyszer kivittem a gamet már régebben de,elfelejtettem.Amit a leirás meg ír ott nem találom.
    Állat lett a szinkron a játékhoz!!!
  • uv
    #1139
    Köcönjük
  • Lord Myn
    #1138
    Én is szeretnék gratulálni, nagyon profi munka, sőt a legjobb amit magyar nyelvű játékban láttam. Csak pozitívat tudok mondani:
  • uv
    #1137
    A PC Gurun is...
  • Harly18
    #1136
    A Gamestar Szeptemberi DVD mellékletén rajta van a szinkron!!!!!!!!!