1255
  • sorrow
    #1215
    Az Ace mega codec packot nem lehet mindíg maradéktalanul removolni, maradhattak fenn a gépen még codec-ek.
    És, próbáld hivatalos (hack-eletlen) ati driver-rel) futtatni.
  • tigeroo
    #1214
    ace mega codecs pack-om van. de ha kikapcsolom akkor is ilyen
    (új kép a szépségről)


    ATi Radeon 9000-em van, omega 38252 driverrel..
  • ffxi
    #1213
    Codec csomag? Vagy VGA driver?
  • tigeroo
    #1212
    cső! felraktam a játékot, amúgy megy meg minden, de az átvezető animációk furcsák....zöldes/rózsaszínes "fátyol" van rajtuk...szal az egész kép ilyen neonzöldes, amúgy lehet látni meg minden de kurva zavaró. mi lehet a problémája?
    vmi ilyesmi (1. képkocka annyira nem látszik


    tetszik a játék, sokat olvastam róla, részletes a sztori, összefüggnek a részek stb:P
  • Lord Myn
    #1211
    Örülök, hogy tudsz olvasni... Mint írtam NEM a lassúságára gondolom, másfelől meg egy 9200SE volt (64bites), ha ezen te Doom-ozol 800-on HQ-ban, akkor gratulálok egy mélyet!
  • ffxi
    #1210
    Suondtracket hol találok? THX!!!
  • dzoli93
    #1209
    császtok jó a játék mert csak filmben láttam és tök jóvolt és ami a filmben látható oldalt nem tudjátok holvan ha létezik-e az az oldal?kössz
  • gregtom6
    #1208
    de már én is lecseréltem:)
  • gregtom6
    #1207
    Radeon 9200-est NE szidd,az jó kari még ma is.Simán viszi high quality 800-ason a Doom3-mat pl.
  • gregtom6
    #1206
    gebber,a 3-ban nem amiatt látjuk a szörnyeket,mert önvédelemből ölünk,hanem,mert mi félistenek vagyunk a játékban,és bennünk támad fel a ''sátán'' aki elvileg elhozná az úgynevezett ''Paradicsomot''.
  • Dopeman
    #1205
    Csumi.
    Nem tudom játszik e még valaki vele, de azért belinkelek egy végigjátszást hátha jól jön. Silent hill 2
  • Lilithn
    #1204
    Nem tudja valaki, hogy lehet-e még kapni valahol Mo.-on?
    Vagy esetleg nem akarja valaki eladni? Mindhárom PC-én megjelent része érdekelne (és csak eredeti).
  • ffxi
    #1203
    Minek?
  • Fido4life
    #1202
    UP
  • kezu
    #1201
    Szevasztok!kéne egy kis segítség!Annál a résznél vagyok amikor egy láda össze-vissza van láncolva és minden lakathoz külön kell szerezni egy kulcsot vagy kódot!A gondom hogy az egyik kód egy indigó papíron van,de a magyarosításnak köszönhetően (vagy nemtom minek) nem irja ki a számot:)és igy nemtok továbbjutni!
    előre is köszi a segítséget!!
  • Lord Myn
    #1200
    Akkor passz! Mondjuk ezekkel az alsókategóriás-kártyákkal sokszor szív az ember, anno én is szívtam MX440-vel, FX5200-vel és Radeon 9200-vel is. És most nem a lassúságukra gondolok.
  • Csoder
    #1199
    Igen, változás csak annyi volt, hogy úgy a karakterek is teljesen sötétek voltak, ha a lámpa rájuk világított.
  • Lord Myn
    #1198
    És másik (régebbi) catalysttal is próbáltad?
  • Csoder
    #1197
    Próbáltam de sajna semmi, 1.1-essel patchelve sem történik semmi.
    (Lentebbi hsz-ban említett patch ami nem jött le, egy másik, amit elvileg direkt erre a bugra fejelsztettek.)
  • Lord Myn
    #1196
    Ha lens flare-t kikapcsolod, nem segít? (nekem még anno GeForce1-vel voltak gondok a zseblámpával, igaz nem ilyen, de ez megoldotta)

    Egyébként van hozzá 1.1-es patch, lehet az megoldja (szerintem a gamershell-en fent van).
  • Csoder
    #1195
    Hello, nem tud valaki patch-et, a zseblámpa-bug-ra? Ati 9250-essel a zseblámpa fénye "szétcsúszik", és teljesen játszhatatlan, sötétebb van, mintha be sem lenne kapcsolva.
    Kerestem rá már megoldást, de helyette valami akciójáték patchje jött le. (Asszem a hivatalos oldalról, pff.)
  • Csibe001
    #1194
    No akkor kapóra jött. ;)
  • grebber
    #1193
    Na ezen az oldalon minden elolvastam már ezt a részt kivéve :D
  • Csibe001
    #1192
    Most képtelen vagyok kifejteni a választ, itt egy kis segítség. :)
  • grebber
    #1191
    De a leírásban azt irták hogy a 3-ba azért kerülünk SH-be mert önvédelemből öltünk.

    4. részt magyarázza el valaki!
  • Seth
    #1190
    nem őlt meg senkit, egyszerűen a "vérében van" silent hill (ha játszottál sh 1 és 3-mal akkor ugye érthető a dolog ;) )
  • grebber
    #1189
    Akkor a 4 tulajdonképpen miről is szól?
  • grebber
    #1188
    Fogalmam sincs ezt sem tudom én is csak a gamek végigvitele után találtam rá az oldalra és most kezdem csak megérteni őket :D
  • Seth
    #1187
    3-ban mikoris tett hidegre vkit Heather , már nem emlékszem rá
  • ZomBeeZ
    #1186
    én 1 hónapja kezdtem el vele játszani...de csak 1 nap csak 1 órát nyomok mert annyira szarok(most járok annál a résznél amikor Angela a kését nézi)


    Silent Hill 2 RULEZ
  • wedge31
    #1185
    Most mégis mire vagy kiváncsi konkrétan?
  • csoola
    #1184
    létszi=légysziXD
  • csoola
    #1183
    azt hallottam h nehéz a játék, de még igazábol csak a 4 demojával toltam, viszont ez tünik a legfeelingesebbnek, csak utoljára tulélö horrort a cold feart toltam, ez annál joval fosatosabb igaz? meg az talán nem is volt annyira nehéz. létszi irjatok mert lehet h megnézem a game-t!
  • Csibe001
    #1182
    A 4 az rendhagyó rész volt, nem követte az előző részek történetét.
    Egyetlen kapcsolat az a házmester, aki James Sunderland apja.
    A 4-ben kaptunk egy újabb SH sztorit kicsi más szemszögből.Nagyon sok SH fannak nem tetszett de nekem a 4 is tetszik.
  • grebber
    #1181
    Találtam egy oldalt ahol frankón leirják a Silent Hill gameket történetileg.

    Szóval Silent Hill magához hivja azokat akiknek rejtekk titkuk van bükösek.
    Nomármost a 2ben feleségünket öljük meg, a 3-ban önvédelemből ölünk de a 4-ben mi a bününk?
  • Csibe001
    #1180
    Már játék közben is ki lehet találni hiszen ott van Maria, s mindig látja James ahogy meghal.Szvsz ez is egyértelmű.S igen a videóból is kiderül csak ott egyértelműbb.
  • Seth
    #1179
    AMikor megnézzük a 302-es szobában a videófelvételt. James nem bírta tovább nézni hogy szenved a felesége és megfojtotta egy párnával. A videóból elég nehezen kivehető, de ha többször megnézed akkor tisztán látszik a mozdulat. Plusz az utána lévő jelenetek egyértelművé teszik
  • grebber
    #1178
    Én végignyomtam de sajnos nem jöttem rá :(
    Mi utal rá?
  • Csaba
    #1177
    Ja, szerintem is az egyik legjobb játék, kb. 4-szer nyomtam végig.
  • Csibe001
    #1176
    Igen, van olyan befejezés.De amúgy úgy épül fel a sztori is, hogy rájössz időközben.Legkirályabb játék!!!Még nem csináltak jobbat.Elfogult vagyok?Lehet :)))