1255
  • Hoz_Hun
    #293
    Ha kell a kulcsok lelőhelye valakinek az apartmentben szóljon azt azt is leírom.
  • Hoz_Hun
    #292
    Kis segítség az apartment-ben kalandozóknak. A főbb cuccok lelőhelyei:

    In the Wood Side Apartment Bdg.
    1. Flashlight(zseblámpa)205 szoba. |
    2. Six-pack of Canned Juice (narancslé->a szemtbevele) kint 107 szoba. |
    3. Old man Coin (1. coin, az öreg) erröl már irtam.
    4. Snake Coin (2. coin, a kígyó) a medencében, ezt is írtam már.

    In the Blue Creek Apartment Bdg.
    5. Prisoner Coin (3. coin, a rab nő)109 szoba, ez a tükrös szoba, az asztalon van.
    6. The Knife (kés)109 szoba ez is, a tükrös szoba, az asztalon van (a videóbejátszás után).
  • Hoz_Hun
    #291
    Ja a csőrös momszterre én egy tárat engedtem, aztán előhúztam a szöges botot. Rohangáltam körülötte mint állat (elég lassu a gyerek) azt ütöttem. Egyszert csak fogta magát az lelépett. Annyira nem volt szimpatikus hohy viszatartsam.:)
    Még mindig nem merek nagyon lőni, bár már száz akárhány lőszerem van.
    Akik végigvitték mondják már meg adnak-e elég lőszert?
  • Hoz_Hun
    #289
    A kulcsok pontos használati sorrendjére nem emlékszem, de az egyik a vészkilyárathoz kell (asszem a második emeleten), egy kulcs kell ahoz az ajtóhoz ami a főbejárattal szembe van és a szabadtéri uszodához vezet. A medencében van 3 momszter. nyird ki őket és a babakocsibol vedd ki a 2. coint. Eddie az 101-ben van(ha jól emlékszem). Bár sokra nem mész vele mert okád mint állat és ott is marad.
    Ja a szemédledoboba kartonnyi narancslevet dobd bele (vagy mit) aztán irány ki a házbol és a főbejárat melleti beugróban lejmold le az addig beregadt cuccot. Ott az 1. coin. +. már nem emlékszem, de nem nehéz megtalálni. És csak 3 coin kell összesen, hiába van 5 lyuk a rejtvényben. Sok sikert
  • JxOxExY
    #288
    Lehet, hogy inkább a 2.emeleten van elakadva.
    Zsebilámpád van?205 szoba!
  • JxOxExY
    #287
    Light:Milyen kulcsok?
    Asszem az első emeleten van egy szemétlejáró,ott el van akadva a cumó.Ahhoz, hogy lejöjjön le kell dobnod a dobozokat(má nem emlékszem,hogy mi az,asszem narancssárga).Miután megvolt úzsgyi ki a motelből-->jobbra egy mellékutca-->szemétlejáró alja-->ott van a coin
  • scynetyc
    #285
    Miért nem tudom kinyitni a kulccsal az apartman keritését?
  • Lammer
    #283
    Köszi!
    Na az volt a vicc, hogy még el sem tudtam olvasni a reply-t, mert negyedkor net meghalt, ki telefon,chelloüszi,bocs Zuglófejállomás áll, én felgyullad a dühtől, nem gond! visszaballag, na mondom nemérdekel alapon 33 golyóm bele, semmi! a q anyád!! elkezdtem ütlegelni a fával, erre elvánszorog!!! basszus eddig is ez volt, csak az volt a bajom, hogy mindig utánamentem és ütlegeltem erre a monszta mindig visszaütött, SOSEM ENGEDTEM ELMENNI, bakker... EZ NAGYON LOL!
    :)
    na mind1 most ott vagyok, hogy Maria melettem csoszog, végigrohangáltam a lezárt részen, de ott akadok, sehová alapon toporgok össze-vissza...
    namind1 majd rájövök, jah és rájöttem a vascső nagyon RUUUULZ, nem is kell pisztoly... najó biztu kell majd ;)
    bye
  • Ch_Slater
    #282
    Nah elkezdtem vele jaccani ugy hogy nem jutok be az Options menübe, egye fene..
    Viszont: rögtön az elején ahogy kijövök abból a retyóból és elmegyek balra, ahol áll egy fehér furgon, a köv. történt: odaálltam a furgon mögé és nyomtam egy Space-t. Erre a fickó elkezdett hátrálni és nem is hagyta abba soha... :)) (csak folyamatosan hátrafelé ment)
    nah bye, nem adom fel
  • Ch_Slater
    #280
    Üdv. Olvastam pár nappal ezelőtt, hogy vkinek nem ment az options menü. Sikerült már megoldania? Mert ha igen kivancsi lennék rá hogy hogyan, mert nekem se megy...
    (Átfutottam a hozzászólásokat, de igy hirtelen nem láttam választ rá. Ha volt akkor bocs.)
  • JxOxExY
    #279

    Ebbe vagy 30 handgun bullet-et engedtem mire elzavartam.Amit úgy hallasz mintha geller lövés lenne, az csattant a fején.addig gyilkold,míg el nem húzz a pi...ba
  • Lammer
    #278
    YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
    sikerült! :)))
  • Lammer
    #277
    Megprobalok linkelni, ugysem fog menni, sourcbol neztem ki, elvileg hullára nem vágom, na nézzük :D


  • JxOxExY
    #276
    Több kádfejű van.Pyramid head?
    Azt csak az elején tudod elkergetni(Mikor a bazi nagy bicskájával hadonászik) meg a végén(hotel)
  • Lammer
    #275
    Skacok!

    Mst kezdhetem előről, csítelni nem akarok...
    Ott járok, hogy a "kádfejű" qrva nagy haleffal vagdalozna, de én lövöm,lövöm,lövöm.... ZzZzZ és semmi kifogy a lőszer, bottal ver semmi, nektek több lőszer kelett vagy immunie mert a hang olyan amikor lövöm, mintha gellert kapott volna...
    Olvastam egy sh2 fansiteon, hogy shotgun,hrifle köll neki igazán, ez télleg igaz???
    Bocs ha itt kérdezem, de ha a fanszájtokat végigolvasom lelövöm a poént előre :(((
    Csákó
  • JxOxExY
    #274
    van ám
  • Sephi
    #272
    Ahm lehet valaki nem ertette...

    Van a jatekban alternativ vilag mint az egyesben? Ugyertem hogy minden rozsdas vassa valtozik es ver meg holtak mindenutt...
  • JxOxExY
    #270
    ok.Én mára befejeztem, mert a hotel eléggé para igy sötétben + 5.1 szinte max. hangerővel.
    sok sikert!
  • JxOxExY
    #269
    megoldottam a sz*ros musicbox-ot.
  • JxOxExY
    #267
    én is baszakodtam vele!
    Úgy kell állnia(legalábbis nálam)hogy párhuzamosan fejjel lefelé legyen a hapsi feje.Persze veled szembe
    Szóval a kocka veled szembe lévő oldala és mögötte lévő oldala fejjel lefelé....
  • JxOxExY
    #265
    :)))))
  • JxOxExY
    #261
    és van egy ott ahol EDDIE jóbarátunk fejbelőtte a faszit:)))
  • JxOxExY
    #260
    egy a cellába, ahol mindenféle voodoo könyv van.
    ....na ez a hely ahol basztam odébb az egeret
  • JxOxExY
    #259
    van egy a tusolóba "showers"
  • JxOxExY
    #257
    nem!épp ma csináltam és a 3. is ott van valahol a börtönben,csak sajna már nem emlékszem
  • JxOxExY
    #255
    HELP:
    A sziget másikoldalán vagyok.Van egy zenegép amibe 3 musickellék kell.Ebből 2 megvan, de a 3at seholse találom.Megvan már a videókazetta,a 3. emeleti kulcs csak az a kib... nincs sehol.
    probáltam össze-vissza rakni de semmi.A faszi(James) azt mondja, lehet hogy hibás....???
    nem vágom
  • JxOxExY
    #253
    chalyd:
    a wax az gyertya.Szóval a gyertyát, az öngyújtót és a patkót össze kell egyesítened.
    patkót azután fogod megkapni, hogy azt a 3 papírfecnit( valami misztikus vagy mi) berakod az akasztófa alá(egy bazi nagy teremben és 3 kötele van).ezútán ott fog csüngeni az ajtón
  • Sephi
    #252
    Ize halistennek nem vesztett a jatek a stilusabol.

    Azert meg nem annyira remes mint az egyes volt. Ami erdekes viszont hogy eddig meg nem valtozott meg a vilag mint ahogy az a egyesbe tortent hogy minden vasboll lett es rozsdas meg veres volt a fal.

    Ami meg megint erdekes hogy rajottem hogy meg itt az elejen a terkepen lathatjuk a fenti Silent Hill-t ami a to eszaki reszen van ahol az elso resz jacodott. Ami a frucsa hogy ott van a vidampark de a vilagitotorony nincs ott pedig annak is nagy szerepe volt!

    Nah most mar nem jaccom mert kicsit nem vagyok abba a lelki alapotban hogy ijedezzek itten meg kicsit tul keso is van :)
  • Faki
    #250
    Nah nemsokára vége... Sok okosság derül ki, de hogy voltaképpen mi is történt, azaz honnan jöttek ezek a monszták, azt senki sem tudja :)

    Vannak benne romantikus és könnycsorgató részek is, hüpp :)
  • JHetfield
    #249
    Shadow is bevan nyomva zseblampanal?:]
    Mert akkor valszeg csak a 128MB a keves nekije:]
    Majd kiderul jovoheten... akkor megyek memot venni:]
  • JHetfield
    #247
    Johetne mar a 3. resz pc konverzio:]
  • JHetfield
    #246
    Kene kis help... bejartam az egeszterep, de nemtom mit kell csinalni az asztali jatekkal vagy mi a fenevel... 5db lyuk van rajta... meg nem talalom a 1F staircase-hez kozeli szobanal az emlitett kulcsot (egyik ajto cetlijere van firkantva...)
  • JxOxExY
    #245
    Maguska: most be kell rakni a szekrénybe, helyesen!!
    Hűűű a börtönben tegnap éjjel 1-2 körül voltam....Hát qrva para,amikor bezárodsz a rácsok mögé és csak az egyre erősödő depressziós hangot hallod....
    Komoly darab, erre volt szükségem
  • JHetfield
    #244
    Amugy, ha szaggat a game akkor kapcs ki shadow es akkor folyekony lesz... legalabbis nalam XP2000+ -on beszaggatott mikor a zseblampat bekapcsoltam, de utana shadow le es folyekony.
  • Faki
    #243
    nincs több, ennyi van
  • Falabu #241
    PLííz HElp! Amikor a szarban turkálok ott van egy cetli amire ez van írva "13>>06<<07>>20" ha jól gondolom ez a széfnek a kódja, de nemtuom, hogy kell beütni/forgatni! PLííz help!
  • Hoz_Hun
    #240
    Hát konzolos. Szerintem meg lehet szokni.
  • Frank99
    #238
    Köszi!
  • Faki
    #237
    Énmeg bent nyomulok a börtönbe, de valami qrvamélyen :)
  • Hoz_Hun
    #236
    "morház" :), hát ezekkel a mórokkal vigyázni kell.