1255
  • Faki
    #347
    Akinek bejött a csaj, ajánlom kezdje előről a gamet Mariaval, van sok új helyszín...
  • Frank99
    #346
    hi
    hiába, aki balfasz..
    Hogyan jutok el a 105-106-107-e szobákhoz?
    Kintről nem lehet, zárva van.
    a 2. emeletről megen nem lehet.
    Minden kulcsom megvan, turkáltam a szarban is...
    hogyan jutok el a 105-106-107-es szobákhoz?
    Mert valahol erre van a 6-os csomag narancslé is , igaz?

    Help!
  • JHetfield
    #345
    Labyrint roxxx... mia fuckot keres ott a priamisfeju...
  • Faki
    #343
    "Senkinek nem kivanom a muzeumos/bortonos reszt. "
    Mert miért? Sokat cseréltél pelust? :)
  • Sephi
    #342
    Senkinek nem kivanom a muzeumos/bortonos reszt.

    Egyebkent leirok egy erdekes dolgot!

    Amikor egy sima szorny ranktamad akkor vegyuk elo a csovet es tartsuk lenyomva a tamadas gombot akkor szereplonk elore ut ... na most ketszer kell hasba vagni es egyszer sima utest fentrol a fejere majd amikor a foldre esset akkor kapcsojuk ki a tamadas modot es siman nyomjuk meg a gombot mire a szereplonk ralep a fejere a szornyek es egybol megolni!!!
  • Falabu #341
    Ehh! Sehogyse megy! A picsa megőrült és egy kést bízott rám, 3 coinnom van és sehogy nemmegy a billesztésük nemtom, hogy tovább!! Plíííz Help Me!
  • bamiklos
    #339
    sürgős lenne!
  • bamiklos
    #338
    jéjj!!!tudja valaki az akasztó terem helyes sorrendjét????
  • bamiklos
    #336
    szoval,a hat akasztott mukso fogott meg ,de nagyon!mi a sorrend?/már három napja helybentopi van/
  • JHetfield
    #335
    kancso bortonbe mit kell csinalni? van 3 plakatom 1 ongyuszi meg 1 gyertya es kesz... nomeg az akaszto terem...
  • bamiklos
    #334
    szia
  • JHetfield
    #331
    a hajszalat ossze kell kombinalni a macibol kivett drottal... ezt a muveletet a furdoszobaba kell vegrehajtani es akkor meg lesz a kulcs:]
  • Lammer
    #330
    Csak annyi volt a gond hogy nekem már cask a véres falas szám hiányzott... ez még nem gond, csak határozottan emléxem, hogy végigxeltem(nálam keyboardon az eksön gomb) az egész falat és nem volt semmi...
    most visszamentem és támtámdám jööö megoldás.
    Most vagy sokat ittam, vagy fasz vagyok gulp :)
    amugy érdekes a game mert qrva lineáris és easy nagyon... erre itt szenvedünk vele ehhhh.
    :))
  • Faki
    #329
    Oda ahová leestél a bádogfej miatt, van ott egy gumiszoba :) aminek véres a fala. Na azt olvasd el, írd fel magadnak ez az egyik zárat nyitja a dobozon.
    A másík számot egy írógépbe ragadt papírról olvashatod le.
    Van egy kulcs amin van valami jel, azt is itt a doboznál használd fel
    Van még egy dolog, már nemtommi azt is itt kell felhasználni és megkapod a nagy kincset!! Beszartok majd azon, miért szenvedtetek :)
  • Lammer
    #327
    pont itt szenvedek én is :))))
  • Hoz_Hun
    #325
    :))
    ez a rejtvény megoldása:
    lyuk - üresen mardt üreg
    öreg - 1. coin
    nő - 2. coin
    kígyó - 3. coin
  • Gabest
    #324
    öreg nő lyuk kigyó? micsoda perverz játék ez...
  • Hoz_Hun
    #323
    Ha jól emlékszem:
    lyuk - öreg - nő - lyuk - kígyó
  • RUDKO
    #321
    sziasztok megvan a 3 coin normál modban hogy kell berakni öket? sehogy nem sikerül.
  • Hoz_Hun
    #320
    Meghalt?
  • Sephi
    #319
    Hah kellet nekem panaszkodni. Aszta rohadt korhazat ma es holnap. Hogy en hogy beszartam amikor jottek a hulye kerdesei bar tudtam a valaszt mindegyiknek aszitem leesik velem a lift:)

    Masik meg az hogy en ugy jaccom hogy nem akarok meghalhi es sok savem se akarom hogy legyen.

    Na meg az se volt semmi amikor a korhaz alaksoraban uldozott az a hulye piramis feju! Segeny Mary :(

  • Faki
    #318
    Van egy szoba ahol sok döglött pillangó van, na és itt van egy zöld(?) lyuk a falban, ha oda benyúlsz ott lesz a kulcs az órához...
  • Frank99
    #317
    ok, akkó keresem :-)
    thanx
  • JHetfield
    #316
    neeeem... van egy szoba amiben van ilyen polcos szekreny es azon van a kulcs az orahoz... nemtom mar melyik szoba, de ha az meg van akkor az orat kell babralni es tolni ... ennyi... en is paraztam, hogy mit kell csinalni, de nagynehezen megtalaltam...
  • Frank99
    #315
    Olvastam visszafelé is. DE:

    a 208-ban van az óra. Igaz?
    Ehhez kellene a kulcs. Na ez merre van?
    Mert a 208-ban nincs. azt írta valaki, hogy a 202-es kulcs a 208-ban van. Gondolom, ha kinyitom az órát. De addíg nem tudom, amíg nincs meg hozzá a kulcs.
    Eddig mindig ránézett barátunk a cuccra, ha valamit látott, és felvettem.
    Ahova belehetett, bementem.
    hát, újra megnézem...

    Másik kérdésre tudodesetleg a választ:
    A földszinti ajtó kulcsa, az merre? E nélkül nem jutni be a 100-as szobákba...
  • JHetfield
    #314
    a kulcs az egyik szobaban levo szekrenyen van... asszem lentebb valaki irta, hogy melyik az a szoba, ha az megvan akkor orat be kell allitani es utana eltolni es mar at is jutottal oda...
  • Frank99
    #313
    A harmadik emeleten ven agy kulcs, amit egy kiscsaj elrúg, ez a Fire Escape kulcs, ha minden igaz. A racson belülre hogyan lehet bejutni.
    Irja, hogy valami - talánn bár???? - on keresztül, gondolom kellene még kulcs...
  • Frank99
    #312
    eddig nem volt időm.
    Láma vagyok :-)
    a 2. emeleten megtaláltam az órát, amihez kellene a kulcs.
    Ez merre van? Ahova be tudtam menni, bementem. A földszinten lévő ajtóhoz - ami a 100-as szobákhoz nyílik- merre van a kulcs? Kintről nem lehet bejutni (kulcs sehol) tehát akkor belülről.
    Please.
    Thanx
  • Faki
    #311
    Ja lehet, olyan mint a resibeben. A fő helyszínek ua-zok és még jó is nézni a csaj riszáló seggét :))
  • JHetfield
    #310
    pff... korhazat vegig szenvedtem... most kezdtem headbangelni a masik hazba:]
  • JHetfield
    #309
    he? lehet picsaval is menni? masik styleba kell inditani gamet?:]
  • Faki
    #308
    Most elkezdtem előről a csajjal. Tök jó, eddig joban tetszik mint a James (ígyis-úgyis :)
  • JHetfield
    #305
    ne kinyird csak kergesd el:] ,ha leereszt a viz akkor mehetsz tovabb...
  • JHetfield
    #304
    van meg boven:] az apartam csak bemelegito:)
  • Faki
    #302
    - THE END -
    Szépvolt jóvolt, elég jó game. A játék felétől már noise-al nyomultam, kezdtetben fura volt, de megszoktam és szvsz qrva nagyot dob a hangulaton, szal aki kikapcsolta ajánlom kapcsolja be. A történetet végre teljesen tiszta, legalábbis valamennyire :)
  • Hoz_Hun
    #299
    Úgy tudom 3 vagy 4 féle vége van. Ahoz hogy Maria velem maradjon, mit kell csinálni? Én már párszor nekiütköztem (kb 2x), akkor annak már lőtek? Illetve a levelet is elolvastam meg a képet is megnéztem Mary-röl. Úgy tudom ezt nem kellet volna, vagy nem gond? Elég ha pátyolgatom?
  • Hoz_Hun
    #298
    Ok. Akkor írom a kulcsok lelőhelyeit az Apartment-ben:
    In the Wood Side Apartment Bdg.
    1. 202 szoba kulcsa a 208 szobában van (a pisztoly is itt van ha jól emlékszem).
    2. Courtyard key, a 307 szobában van.
    3. Fire Escape key, 3. emelet a földön.

    In the Blue Creek Apartment Bdg.
    4. Lyne House Key(209 szoba), 105 szobában, miután megoldottad a coin-os rejtvényt.
    5. Apartment Stairway Key 208 szobában, az ágyon, 209 szobából tudsz oda bemenni.
    Asszem ennyi. Sok sikert.
  • JxOxExY
    #297
    azzé módjával...:)))))
    A végén már meguntam öldözni őket és simán elfutottam előlük...na persze ez az állapot nem tartott sokáig
  • Hoz_Hun
    #296
    Ahhh, köszi. Akkor megy a hent ma este..eheheheh :)).
  • JxOxExY
    #295
    Löhetsz nyugodtan!
    Mediumon vittem végig és a rifle puskát nem is használtam, csak a pisztolyt és shotgunt.Persze a legjobb cucc a vascső