1255
  • bizkit
    #715
    Voltál már a tetőn?
  • evyl
    #713
    ha fel tudnad oket rakni a
    http://silenthill.freeweb.hu -ra
    azt nagyon megkoszonnem, mer rohadt kivancsi vagyok a rebirth-re.. na meg hujen nez ki igy az oldal, hogy nincs meg az osszes mentes:)
  • evyl
    #712
    legegyszerubb, hogy a letoltott file-t atnevezed sh2pcsave00.dat-ra, es kicsereled vele a sajat mentesedet.. nev szerint ugyanaz lesz, de mukodni fog.
  • Örm
    #707
    Valaki segítsen hogy kell a széfet kinyítni.
  • FREAK
    #704
    szasz
  • bizkit
    #702
    Ide rakd fel srác!

    http://silenthill.freeweb.hu/
  • Jano
    #699
    Háj!

    Mi(k)től függ a befejezés kimenetele? Nekem Leave Ending lett. Alaposan végigjártam az összes szobát, minden irányt megnéztem, gyilkoltam az idiótákat rendesen.
    Nem tudom elképzelni, hogy hogy jönnek létre az alternatív befejezések!?
    Valaki segíjjen! Kösz!

    Ja, és 5 nagy csillagot, és egy kisebbet kaptam a végén.
  • Örm
    #698
    Valaki mondja már meg hogy a széfet hogy kell kinyítni.
  • Jahve
    #696
    Köszi szépen a segítséget!Egy idegrohamtól mentettél meg..Üdv!!
  • Laciba25
    #695
    Nagyon nagy problémám lenne. felteszem a játékot és semmilyen felirat nincs a képen. az opciókban tudok állítani de nem tudom mit mert nincs kiirva semmi. Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • evyl
    #694
    allj a szekreny ele, nyomj space-t, es meg fogja kerdezni hogy mit akarsz kivenni a zsebedbol.. ha jol emlexem:) mindent ki kell venned.
  • Jahve
    #693
    Sziasztok!
    Gondban vagyok,és szétb.sz az ideg, így 2.30 körül.Segítsetek!!!
    Nos, a vége felé járok,áteveztem a tavon,felszedtem a zenedobozt, bementem a hotelbe, megvannak a kulcsok,és ott állok az "E" mögötti szürke szobában, a liftnél.Az a szemét csilingel,hogy James súlyos.Szekrény mellettem.HOGYAN LEHET KIPAKOLNI A ZSEBEMBŐL???!!!Az angolom finoman szólva nulla,légyszíves magyarul megfogalmazni:-)))))Előre is köszi!Választ vagy e-mailra([email protected]), vagy ide is jó!
  • Shep
    #690
    Hat en shotival szedtem meg es elment
  • skorpio7
    #688

    MAGYAR NYELVŰ VÉGIGJÁTSZÁS LETÖLTÉSE INNEN !


    Köszönet érte MISI9-nek és BIZKIT-nek !

    Az oldal maga itt van , akit érdekel .
  • bizkit
    #686
    Nekem a RE egyáltalán nem jött be!
  • bizkit
    #685
    Hello!

    Nem tudjátok honnan lehet leszedni a játékhoz azt a patch-et amivel az egér is működik?
  • Shep
    #684
    Atisz #677 679

    Hanyas szobában vagy?
    Ha először találkoztál piramid headel akkor simán ki lehet menni a szobábol, de szerintem nem ott tartasz, hanem abban a szobában, ahol van egy lépcső ami a vízbe vezet, na ha itt tartasz akkor sajna lőni kell mint a hülye, egyszer megunja, elég sok kell bele, szóval csak lőjed
  • Atisz #682
    Nem tudna nekem segíteni valaki?
    A kórházban vagyok és ott vagyok a 4x-esen lezárt doboznál, 3 lakat már lennt van. Na de a 4. amelyiken olyan tekerős számzár van, sehogy sem akaródzik megnyílni, pedig elolvastam a kipárnázott falú szobában a vérrel a falra írt kódot(4765). Hiába ütöm be, semmi. Amúgy hardos riddle szinten küldöm.
    Ha valaki tud segítsen! Lehet, hogy valamit még kell csinálni a számmal? Már mindenhogy próbáltam, fordítva is(fejjel lefelé ordított monitorral), de az se jött be...
    Aki hardos riddle szinten nyomja, az ítja már le, mert nem random, csak minden nehézségi szinten más a szám.
  • Jahve
    #681
    Sziasztok!Egy magyar végigjátszást kérnék v.kitől!Aki tud segíteni,dobjon már egy e-mailt lé[email protected] (minél hamarabb,mert kezd kiborítania game, a vizsgaidőszak meg a nyakamon van..:-))
  • Shep
    #679
    7998 1151 próbáljátok
  • Shep
    #678
    A piramid headet mondod? Szerintem azt, az lőni kell mint állat aztán megunja és elmegy.
  • Shep
    #677
    A szám random, szóval mindenkinek más, így ahhoz közeli számot próbálgass ami szerinted a falra van írva, ás is meg voltam győződve, hogy .... van odaírva aztán csak vmi közeli volt ill hasonló.

  • TneX
    #676
    El lehet azt olvasni,nekem sikerült,én is normal-normal on nyomom...
  • Tovi
    #675
    Valaki válaszoljon Atisznak a #666-os kérdésére pls!
    (már csak azért is, mert én is itt vagyok elakadva. A számok olvashatatlanok, nem tudom kitalálni őket.) normál-normálon nyomom
  • Shep
    #673
    A mólóról lehet látni egy fényt a ködön át arra kell menni a hajóval kb 2 perc míg odaérsz.
  • cybert
    #672
    hát ilyen nincs:) megyek azzal a rohadt csónakkal és soha nem érek partot. easy fokozaton játszok...
  • Shep
    #671
    Hát igen az elején még nem nagyon figyeltem oda, na mindegy.

    Egyébként szerintem a RE sorozat sokkal jobb és kiforrottabb.
  • bizkit
    #670
    A legelején amikor még be se mentél a városba és ilyen farmok között mentél el!
  • Shep
    #669
    OK, akkor leszedem, ja igen a láncfűrész merre van, mert én nem találtam, viszont az egyik mentésben volt.
  • evyl
    #668
    ha tenyleg jol vagod az angolt, akkor toltsd le a
    http://silenthill.freeweb.hu/
    oldalrol a teljes story-magyarazatot.
    Szerintem eleg logikusan megmagyarazza az egeszet, csak kicsit hosszu...
  • Shep
    #667
    Na végigvittem én is, de valaki legyen olyan jó és mondja már el, hogy akkor most mi is van? Marhára nem értem az egészet, tök zagyvalék az egész, az angol tudásom ugyan nem tökéletes, de 1 2 mondaton kívül mindent értettem a feljegyzéseket is beleértve. A végén viszont teljesen összekutyulódott minden. Mik ezek a szörnyek, akkor most mi lett a csajjal/feleségével stb stb. ?
  • Atisz #666
    Nem tudna nekem segíteni valaki?
    A kórházban vagyok és ott vagyok a 4x-esen lezárt doboznál, 3 lakat már lennt van. Na de a 4. amelyiken olyan tekerős számzár van, sehogy sem akaródzik megnyílni, pedig elolvastam a kipárnázott falú szobában a vérrel a falra írt kódot(4765). Hiába ütöm be, semmi. Amúgy hardos riddle szinten küldöm.
    Ha valaki tud segítsen! Lehet, hogy valamit még kell csinálni a számmal? Már mindenhogy próbáltam, fordítva is(fejjel lefelé ordított monitorral), de az se jött be...
    Aki hardos riddle szinten nyomja, az ítja már le, mert nem random, csak minden nehézségi szinten más a szám.
  • Atisz #665
    Vedd le a noise effektet (a nevével ellentétben nem a hanghatásokat, hanem a grafikát módosítja), anélkül már elég szép a graphics. Ez egyébként csak a hangulat fokozása érdekében lett beletéve, bár szerintem nem igazán jól sikerült.
  • Shep
    #664
    Köszi pont most hogy ujbol betöltöttem, egyből sikerült, a baj az volt, hogy en rossz helyen vártam az ajtót, így oda soha nem forgattam be.
  • Shep
    #662
    A labirintusban ahol a kocka van amin fejek vannak, hogy kell forgatni, hogy jó legyen, mert azt értem ugyan hogy mikor hogy fordul, de akárhova fordítom mindíg csak fém ajtó van amik meg nem nyílnak?
  • gergou
    #661
    www.gamefaqs.com, majd a keresobe beirod: Silent Hill 2, es mondjuk az xboxos valtozat faq-ra kattintasz, ennyi, es kesz;)
  • evyl
    #659
    bocs, elfelejtettem linkelni oket:)
    a hiányzókat akinek megvan, tegye már fel pls!
    köszi!
  • gergou
    #658
    ott va az, a szerveren , de nem az osszes, csak 3om.
  • Shep
    #657
    Biztos nállam van a hiba de az oldalon amit írtál egy deka mentettállást nem találok, csak a 6 végmuvi címe van leírva.
  • massdestruction
    #656
    Látom sokatok akadt el a játékban különböző helyeken, nekik csak javasolni tudom az e havi PC.Gamesben megjelent teljes végigjátszást - szerintem mindent sikerült beleírnom, amire itt választ vártok. Tovább jó játékot!