1255
  • cypher
    #655
    szemétledobó???
  • evyl
    #651
    Mentések a különböző végekhez:
    http://silenthill.fw.hu
  • laca21
    #650
    ha vkinek +van a végigjátszás legyen olyan jó és küldje már el az [email protected] thnx.
  • cypher
    #649
    olvass vissza,vmit ki kell kapcsolni,már nem emléxem..
  • B@ldrick
    #648
    Nálatok is szemcsés a grafika vagy csak nálam. Mint egy rosszul fogott tvcsati. Opciókba minden be van kapcsolva,fullon. Ilyen lenne a game?
  • evyl
    #647
    Sziasztok! Csinaltam egy ftp-cimet, mentett allasoknak. Arra gondoltam hogy mindenki feltehetne 1-1 bejefezeshez tartozo mentett allast, a vege elott nehany perccel. Nekem a Leave volt meg, ugyhogy fel is toltottem, ha kell valakinek.

    cim: ftp.fw.hu
    user: silenthill
    pass: 8d330d23
  • Atisz #646
    Nem tudna nekem segíteni valaki?
    A kórházban vagyok és ott vagyok a 4x-esen lezárt doboznál, 3 lakat már lennt van. Na de a 4. amelyiken olyan tekerős számzár van, sehogy sem akaródzik megnyílni, pedig elolvastam a kipárnázott falú szobában a vérrel a falra írt kódot(4765). Hiába ütöm be, semmi. Amúgy hardos riddle szinten küldöm.
    Ha valaki tud segítsen! Lehet, hogy valamit még kell csinálni a számmal? Már mindenhogy próbáltam, fordítva is(fejjel lefelé ordított monitorral), de az se jött be...
    Aki hardos riddle szinten nyomja, az ítja már le, mert nem random, csak minden nehézségi szinten más a szám.

  • Örm
    #644
    Valaki el tudná küldeni a végigjátszást, a címem: [email protected]
  • laca21
    #641
    Thomas patch-et találsz a www.jatekok.hu -n a letöltéseknél nem kell hozzá semmi crack.
  • M.A.D.
    #635
    dehogynem tudom, hisz nekem is így van meg minden gamma installálva, de az eredeti exe-t eltehetted volna egy alkönyvtárba.
    ha sulinetes vagy, elnézem! :)))
  • grebber
    #634
    Szevasztok!!!Végigvittem a Game-t!Kapok csillagokat felül 4 alúl 8 darab csillag van mit jelentenek ezek?
  • Csudri #633
    arról még nem hallottál, hogy eredeti fájllal nemindul el egy másolt gamma? (máskor retardáltak kíméljenek)
  • M.A.D.
    #632
    vazzz! tárgytalan. megvan a patch! :)))

    Sorry.
    Tegyél fel egy eredeti EXE-t.
  • M.A.D.
    #631
    patch honnan? még a cég honlapján sincs.:(( sajnos.
  • Csudri #630
    Hello mindenkinek! Nem tudom, hogy másoknál is előfordult-e a problem, de nem olvastam vissza! Szóval! Felinstallingoltam a gammát, el is indul, de nem lehet bemenni az optionsba! Ha megpróbálok akkor kivág a winfosba (xp és ME alatt is). A játék maga játszható lenne, de options nélkül csak safe mód-ban, úgy meg nem az igazi! Ha valaki tud segítsen! /megpróbáltam felrakni a patch-et is hátha segít, de nem tetszik neki a crack-elt indítófájl, úgyhogy müszi)
  • Creator
    #629
    Segits magadon isten is megsegit, szóval a coint berakás kimaradt, innen már sikerült tovább menni most a korházban bóklászok. Azért ha valakinek megvan a magyar nyelvü végigjátszás akkor küldje már el, vagy egy link.
  • Shep
    #628
    Hát nekem win98 van fent és tökéletesen működök egy dolgot kivéve ha FSSA be van kapcsolva a winben szetdarabolja a képet szóval ki kell kapcsolnom, csak hát így nem az igazi
  • Shep
    #627
    7998 1151 próbáljátok ezeket de állítólag random számok
  • laca21
    #625
    Na köszönöm a segitséghet most már van az optionsban betü. Most már csak a végigjátszás hiányzik. Ha vki elküldené nekem nagyon heppy lennék Cím: [email protected]
  • Atisz #623
    Jaja, úgy látszik itt senki nem nyomja hardon. Nem szeretik a kihívásokat. De úgy látszik nekik van igazuk...
  • Jinchuu
    #622
    CSá atisz, mi a pálya? Látom nagyon nem megy a game. :)))
  • Atisz #621
    Na mi az, senki nem nyomja itt hard riddle szinten a SH 2-t? Jó lenne ha megmondanátok a kódot, mert már mindent végigpróbáltam elölről-hátulról. A szám valami 4765, de nem igazán látni, pedig nem éppen alacsony felbontáson küldöm.
  • Creator
    #620
    Nekem is jöhet egy magyar nyelvü végigjátszás [email protected] Kezd már ez az apartman az agyamra menni, összeszedtem minden lomot coint, kulcsok volt már depis nő, okadó srác, kislány de hogyan tovább?
  • laca21
    #618
    skacok ha vki küldene nekem a silenth-ez egy magyar nyelvü végigjátszást vagy egy linket megköszönném. a mail cimem: [email protected]
    THNX
  • laca21
    #617
    light nekem fent van a windows service pack 1. Erre gondoltál? vagy ha nem lécci írd már meg melyiket mondod. THNX
  • laca21
    #614
    skacok segitsen vki ha tud. Olyan problémám van a game-val hogy mikor az optionsba belépek akkor nem látszodnak a betük nem tudom miért. XP-m van. Ha vki tud kérem irja meg mit lehet vele kezdeni. Köszi
  • Atisz #612
    Már minden lehetséges opciót kipróbáltam az eleje biztos, hogy 47. A többi variációt végigpróbáltam, de nem jött be egyik sem. Szóval ha vki hardon nyomta a riddle szintet, akkor mondja már meg mi volt az a román szám.
  • Atisz #609
    Ja...amúgy nem tudna nekem segíteni valaki?
    A kórházban vagyok és ott vagyok a 4x-esen lezárt doboznál, 3 lakat már lennt van. Na de a 4. amelyiken olyan tekerős számzár van, sehogy sem akaródzik megnyílni, pedig elolvastam a kipárnázott falú szobában a vérrel a falra írt kódot(4765). Hiába ütöm be, semmi. Amúgy hardos riddle szinten küldöm.
    Ha valaki tud segítsen! Lehet, hogy valamit még kell csinálni a számmal? Már mindenhogy próbáltam, fordítva is(fejjel lefelé ordított monitorral), de az se jött be...
  • Atisz #608
    Na ugye hogy van 6. is...és az az ufós az milyen? Hogyan lehet előhozni?
  • Atisz #607
    Sehogy, azt csak a fémcsővel lehet (folyamatos nyomvatartás mellett).
  • bizkit
    #606
    Valahonnan le lehet tölteni ezt a játékot? Helpeljetek!
  • Örm
    #605
    Van valakinek sh2a.o00, sh2b.o00, és sh2c.o00 fájla, vagy linkje?
  • Shep
    #604
    Hogyan lehet a karóval, döfni? /egyenesen előre/
  • Ramore
    #602
    Ezúton is köszi! :)
  • Ramore
    #601
    Légyszi küld el nekem is a magyarnyelvű végigjátszást! [email protected]
  • bizkit
    #600
    Köszönöm szépen a végigjátszást! Ha van még akármi ilyesmi játékokkal kapcsolatban akkor nyugodtan forwardoljad nekem tovább!
  • Jinchuu
    #597
    Nem verni kell, hanem ha pl. véletlen megütöd miközben összevissza mászkál.
    Amugy se kell ahhoz romának lenni hogy valaki verjen egy nőt. :)
  • Atisz #596
    Idióta...miért verném én a csajt? Nem vagyok én roma...
  • Jinchuu
    #595
    Természetesen attól függ, hogy hogyan viszed végig a gamet. Pl. ha a csajt vered miközben vele vagy akkor máris más befejezést ad.
  • Atisz #594
    Akkor ok...és melyik az az 5, illetve hogy lehet elérni?