400
Tony Hawk 4
  • pityogo2
    #146
    csak mert én itt letöltöttem a demót. próbálgattam pár küldit, pl a teniszest, de alig birtam visszaadni a lasztát.sőt, még szaggat is
  • pityogo2
    #145
    aha
  • Rincewind
    #144
    Teljessel játszunk.
  • pityogo2
    #143
    valaki, a teljes már megjelent, vagy csak még a demó van?
  • Lacc
    #142
    Kitartó vagy.
  • Ramore
    #141
    na végre sikerül! :)
  • Ramore
    #140
    Nekem az első pályán az a korláton lecsúszva COMBO-kat összegyűjtve, egyszerűen nem jön össze! :((
    Szerintem a gamepad miatt, mert nem tudok az utolsó betűhöz átugrani egyenesen, mindíg a másik irányba csúszik tovább! :((
  • Lacc
    #138
    Lol pedig a launchpadeben lehet beállítani :)Szóval gratulálok :)
  • Lacc
    #136
    Én a játszottam a 2-vel és a 3-al is, és ezzel a résszel sincs semmi bajom. Vannak benne frankó újítások pl. raktak bele rendes flatlandes trükköket is.
  • Rincewind
    #135
    Hmm, én ugyan ez előtt csak a hármassal játszottam huzamosabb ideig, meg érintőlegesen egy fél óráig a ketővel DC-n, de nekem ez a rész is tetszik. Pontosan mi a gondod vele?
  • Sephi
    #134
    Na ha valaha sikerult egy jatekok felvinni negy rezzre az mar egy teljesitmeny de hogy igy elbaszni ahoz mar kulon tehetseg kell. Bazz de szar lett. Es en kibaszot nagy THPS es voltam... ennel a kettes 1000 jobb.
  • Eisenhower
    #133
    bakk help vki az alcatraz pályán mit kell csinálni vmi reverse madness. van egy kamerás faszi de nem tom mit kell csinálni áááááááá help mí!
  • Lacc
    #132
    Szerintem még nincs :( De nem ártana, már én is multiznék.
  • DayWalker
    #131
    nemtudjátok, hogy van másik cd-key a játékhoz?
  • Rincewind
    #130
    Miért én miről beszéltem...? :P
    Amúgy mind1, lényegtelen dolog, ki mivel játszik. :)
  • Ramore
    #128
    én gamepaddal játszom, nem joystickkal!
  • Rincewind
    #127
    D-pad-et használjatok az irányoknak, ne az analog kart. :)
  • Lacc
    #125
    Ja én is billentyűvel tolom, a gamepaddel csak szerencsétlenkedek :D
  • Ramore
    #124
    Nekem sokszor félremennek a trükkök, amiket pontosan kell végrehajtani. Billentyűvel sokkal könnyebb a játék!
  • Rincewind
    #123
    Nem írtad el véletlenül? Controller-el szvsz sokkal könnyebb játszani. :)
  • Rincewind
    #122
    Nem csak simán egyszer a játékot. Nekem az ilyen kimaxolások már unalmasak szoktak lenni, ha egyszer végigvittem az alap gémet. Ugyanez volt a Vice City-vel is. Oda meg vissza voltam a játéktól, de miután végignyomtam a fő küldit, már nem találtam élvezetesnek a rejtett csomagok keresgélését és hasonlókat... :)
  • Ramore
    #121
    Én gamepad-ot használok, sokkal nehezebb így játszani, mint billenytűvel, de nekem csak gamepaddal élvezetes a gördeszkás játék. A Gravis szerencsére csinált egy olyan típust, amelyik pont olyan, mint a PSX gamepadja.
  • Eisenhower
    #120
    rodney powa^.^ az isten mwhahaha
  • Gary
    #119
    PAStheLoD: Nekem nem jött be a gamepad, játszottam PS1-en a 4-et (is) és tiszta szerencsétlenség voltam, egy revert+manualt nem tudtam összehozni. A PC billentyűzettel könnyebb, igaz, hogy van pár kombináció, amit nem lehet elérni a kurzor gombokkal és a keypaddal egyszerre, de ez billentyűzetenként változó...
    AWSD + KeyPad és megy minden!

    Ricewind: 2 nap alatt? Az összes deszkással? A rejtett karakterekkel is? Cheat nélkül?

    Lacc: Még nem vittem végig senkivel, csak a pénzért vehető videókat néztem meg. Nem akarom előbb a többit - élvezetből :)
  • Lacc
    #118
    Hát ezt nem fogod 2 nap alatt végignyomni :) Vannak benne nagyon szívatós feladatok.

    Amúgy már néztétek a videókat? Rodney megint alakított, dobtam egy hátast mikor megláttam miket csinál az az ember...
  • Rincewind
    #117
    De játszottam. THPS 3-at 2 nap alatt végignyomtam. :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #116
    szerintem a 2 a best 4 ever a többiben meg semmi új csak nehezebb... mert nincs gamepadom :(
  • magus
    #115
    de kb 3 perc alatt raunsz hogy hulyesegeket kell csinalni
  • Gary
    #114
    Azzal sikerült újra kitolniuk a játék élettartamát, hogy újra belekerült a GAP-lista. Ami nagyon hiányzott a 3. részből, mert úgy élveztem a 2-esben, hogy mindenki 100%-on és még mindig lehetett játszani, azaz indulhatott a GAP-vadászat.
    Érdekes, hogy a GBA-s THPS3-ban benne volt...

    A BMX-es gyerek nektek is a bicikli mögött tekert? Nem nagyon figyeltem, de nagyon úgy tűnt, hogy kicsit lemaradt a biciklijétől :)
  • Lacc
    #113
    Nem tudom pontosan de az biztos hogy igen sok idő. Ha még nem játszottál hasonlóval akkor főleg :)
  • Joint
    #112
    az biztos
  • Ruffi
    #111
    EZt nem nyomod végig könnyen az tuti
  • Ruffi
    #110
    Na megcsináltam a fokásat a flipnél az a gondod hogy nem ott csinálod ahol mondja ugy kell hogy ott mellette a szegélyröl kell leugorva csinálni a trükköt
    fokákat ugy eteted meg hogy a horgászok kögötti doboznál végig csuszol padon és utána gyorsan amig elmegy a dobozhoz a korláton ezt 4 különbözö helyen megcsinálod és kész
    most elsö kettö már 100 % a többi meg készül:D
  • Rincewind
    #109
    Mennyi a játék élettartama? Mennyi idő alatt nyomja végig az ember annyira, hogy utána többet nem veszi elő?
  • Eisenhower
    #108
    bazd a fokáson kivül még egy va amikor különbözöflip-eket kö csinálni^.^chad muska-nal de hiába csinálom meg amit akar nem fogadja el vagy nem tom mi a fasz baja van... ehh tul van má ez bonyolitva de nagyon
  • Eisenhower
    #107
    ez a 2. pálya? me hirtelen nem jut eszembe nekem is van vmi fokás de fingom nincs mit kö csinálni^.^
  • [HUN]FaTaL
    #106
    ilyen küldik vannak? atyám le sem töltöm....
  • Ruffi
    #105
    Hogy a francba kell megetetni fokákat san fransiscoba?
  • Lacc
    #104
    Egy comboba kell 5 rögbist felborítani. Egy csúszással a csöveken megdöntesz 3at, aztán manuallal megfordulsz, aztán megint csúszással még kettőt.
    Az mp3-akat meg szedd le netről, a számok címei mind meg vannak adva a játékban.
  • Eisenhower
    #103
    vki help^.^ az elsö pályán a rögbisnél hogy kell megcsinálni? azt tudom hogy 5-öt kell felboritani de hogy célszerü? mert ugrálhatok én össze vissza de 5 akkor se jön össze mindig ugy helyezkednek^^ jah vkinek sikerült már a zenéket kiszedni mp3-ba? ^.^